Νέα

Φοιτητής Πολυτεχνείου πήρε στο κυνήγι γκόμενα με την πούτσα έξω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 795
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Φταίει που έχουν κλείσει τα μπουρδελα;

  • Φυσικά, τους έχει βαρέσει τους περισσότερους η αγαμία.

    Ψήφοι: 45 19,4%
  • Μπα, πάντα υπάρχουν αυτοί οι ψυχάκιες

    Ψήφοι: 147 63,4%
  • Φταίει η γκόμενά που βγαίνει σα το ξεκωλο κ προκαλεί

    Ψήφοι: 40 17,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    232

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Να δω τι θα κάνετε εδώ μέσα όταν όλους εμάς που γαμάμε μπορδέλα μας βγάλουν βιαστές;
Θα συνεχίσετε τις ίδιες φεμινιστομαλακίες;
Μερικοί μερικοί εδώ μέσα θα πάρουν το μέρος των φεμινιστριών είμαι σίγουρος.
Και θα αποδειχθεί ότι πολλά προφίλ εδώ μέσα δεν είναι μπουρδελιάρηδες αλλά τρολ.
Εχουν πλακωσει σ αυτο το σαιτ ενα καρο φεμινιστες και φεμινιστριες φαντασου εξω τι γινεται σε αλλα σαιτ με γυναικουλιστικα θεματα.
Ζωαρα να εισαι αντρας ειναι να εισαι στη μεση ανατολη,θυμαμαι στο καταρ και στην αιγυπτο που εχω παει,οι γυναικες σεμνες δεν μιλαγαν,εσκυβαν το προσωπο οταν εβλεπαν αντρα.
Και εκει οι αντρες παντρευονται 2 3 εως 4 ταυτοχρονα λογο θρησκειας.
Αυτη ειναι ζωη ειδικα αν ειχες λεφτα τις εχωνες μεσα σ ενα σπιτι η καθε μια στο δωματιο της και καθε μερα οπου γουσταρεις πηγαινες.
Ηξερα εναν καταριανο τον ελεγαν σαιντ ερχοταν στο ξενοδοχειο και επινε ουισκι μπλακ τζονι καθε δευτερη μερα,μιλαγε καλα αγγλικά και μιλαγαμε καλο παιδι.
Ηταν 28 χρονων και ειχε παντρευτει ηδη τρεις και πήγαινε για τεσσερις,ηθελε η τεταρτη να ειναι ευρωπαια αλλα δεν εβρισκε.
Μου λεγε οτι παρτουζα απαγορευεται δεν κανει γιατι θα ζηλευονται,αλλα μια την πηδαει πιο πολυ απο της αλλες δυο ειναι η νεοτερη 18 χρονων αυτη τοτε φρεσκια μηνες την ειχε.
Ειχε 4 παιδια απο τη πρωτη 3 απο τη δευτερη εως τα 28 του.
Καθιστε εσεις να κοιτατε τις φεμινιστριες
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Εχουν πλακωσει σ αυτο το σαιτ ενα καρο φεμινιστες και φεμινιστριες φαντασου εξω τι γινεται σε αλλα σαιτ με γυναικουλιστικα θεματα.
Ζωαρα να εισαι αντρας ειναι να εισαι στη μεση ανατολη,θυμαμαι στο καταρ και στην αιγυπτο που εχω παει,οι γυναικες σεμνες δεν μιλαγαν,εσκυβαν το προσωπο οταν εβλεπαν αντρα.
Και εκει οι αντρες παντρευονται 2 3 εως 4 ταυτοχρονα λογο θρησκειας.
Αυτη ειναι ζωη ειδικα αν ειχες λεφτα τις εχωνες μεσα σ ενα σπιτι η καθε μια στο δωματιο της και καθε μερα οπου γουσταρεις πηγαινες.
Ηξερα εναν καταριανο τον ελεγαν σαιντ ερχοταν στο ξενοδοχειο και επινε ουισκι μπλακ τζονι καθε δευτερη μερα,μιλαγε καλα αγγλικά και μιλαγαμε καλο παιδι.
Ηταν 28 χρονων και ειχε παντρευτει ηδη τρεις και πήγαινε για τεσσερις,ηθελε η τεταρτη να ειναι ευρωπαια αλλα δεν εβρισκε.
Μου λεγε οτι παρτουζα απαγορευεται δεν κανει γιατι θα ζηλευονται,αλλα μια την πηδαει πιο πολυ απο της αλλες δυο ειναι η νεοτερη 18 χρονων αυτη τοτε φρεσκια μηνες την ειχε.
Ειχε 4 παιδια απο τη πρωτη 3 απο τη δευτερη εως τα 28 του.
Καθιστε εσεις να κοιτατε τις φεμινιστριες
Γιαυτό οι Άραβες εξαπλώνονται παντού.
Απλά γιατί σε πολλά θέματα είναι πιο σωστοί.
Η δυτική κοινωνία έχει εκφυλιστεί εντελώς.
Οι δεξιοί κλαίνε και κατηγορούν τους Άραβες.
Αλλά δεν φταίνε αυτοί.
Εμείς φταίμε που οι περισσότεροι έχουν γίνει φλώροι και αδερφές.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.242
Κριτικές
62
Like
44.882
Πόντοι
9.297
Ουτε 10 € δεν ειχε το παλιοναυαγιο για να ζμπρωξει καμμια στο βρωμομεταξι να στανιαρει;
Να σαπισει στην ψειρου ο αχρηστος.Ενα σκουπιδι λιγοτερο εξω απο την κοινωνια.Θα βγει ψυχοπαθης για να κυκλοφορει σε μερικους μηνες;Χημικος ευνουχισμος και τον μπουλο....
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Mην ασχολείσαι με αγάμητα ναυάγια γιατί θα σε πουν white night..
Ο άλλος εξισώνει μία που δε φοράει σουτιέν και δεν μπορεί να του κάνει τίποτα,
με έναν που πήρε στο κατόπι την άλλη με την πούτσα έξω..

Γαμημένα ναυάγια που το παίζεται και σκληροί άντρες του pc,
τις μαλακίες που πιστεύουν τα μουσλίμια αναπαράγετε,
αλλά στην περίπτωσή σας ο λόγος είναι ότι είστε ΑΓΑΜΗΤΟΙ ΜΙΣΟΓΥΝΗΔΕΣ ΝΑΥΑΓΙΑ

Δεν ξαναμπαίνω στο thread και μη με παραθέσει κανένα ΝΑΥΑΓΙΟ,
μην έρθω με την πούτσα έξω και τον κυνηγάω εγώ στο τέλος
Τώρα είδα το μήνυμα σου.

Έτσι όπως πάμε σαν κοινωνία,σε λίγο θα δούμε κανένα παράφρονα να κυκλοφορεί ολόγυμνος στον δρόμο και να ακολουθεί γυναίκες μπας και της τον σφυρίξει.Και θα διαβάσουμε ότι φταίει εκείνη για το ντύσιμο της.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216
Εσείς οι 21 που ρίξατε την Τρίτη επιλογή,να υποθέσω κατηγορείτε τις γυναίκες για το ντύσιμο τους,αλλά κατά βάθος κοιτάτε όσες ντύνονται σαν ξεκωλα Ε?
Δεν ξέρω αν έχεις δει το

The Purge: Anarchy

Απλά σκέψου τι θα έκαναν όλοι αυτοί αν καταργούνταν οι νόμοι έστω για μια μέρα και ο καθένας ήταν ελεύθερος να κάνει ότι θέλει.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Δεν ξέρω αν έχεις δει το

The Purge: Anarchy

Απλά σκέψου τι θα έκαναν όλοι αυτοί αν καταργούνταν οι νόμοι έστω για μια μέρα και ο καθένας ήταν ελεύθερος να κάνει ότι θέλει.
Όχι,δεν το έχω δει.

Δεν χρειάζεται να σκεφτώ τι θα γινόταν,μπαμ κάνει.
Αλλά η δικαιολογία περί ντυσίματος,είναι εντελώς ηλίθια.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.387
Like
20.225
Πόντοι
6.056
Όχι,δεν το έχω δει.

Δεν χρειάζεται να σκεφτώ τι θα γινόταν,μπαμ κάνει.
Αλλά η δικαιολογία περί ντυσίματος,είναι εντελώς ηλίθια.
Εδω ρε τυπε οταν εσκασε η βρωμα για τους παιδοφιλους της σοουμπιζ,βγηκε μια κυρατσα στο σκουαι(αηδια προκαλει η μαπα της και μονο)μαζι με τον πορδοσαλτα και ελεγε οτι προκαλουν τα παιδια,και τι δουλεια εχουν να γυρνανε εξω βραδυατικα :confused: :confused: :confused:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εδω ρε τυπε οταν εσκασε η βρωμα για τους παιδοφιλους της σοουμπιζ,βγηκε μια κυρατσα στο σκουαι(αηδια προκαλει η μαπα της και μονο)μαζι με τον πορδοσαλτα και ελεγε οτι προκαλουν τα παιδια,και τι δουλεια εχουν να γυρνανε εξω βραδυατικα :confused: :confused: :confused:
Τι λαμπρά μυαλά (νοτ)
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.387
Like
20.225
Πόντοι
6.056

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Δεν εχω διαβασει ολα τα σχολια γιατι ειναι πολλα,αλλα αν υπαρχουν μελη εδω μεσα που υποστηριζουν οτι φταιει το ντυσιμο της κοπελας που ο ψυχακιας την κυνηγουσε με το τσουτσουνι εξω ειναι τουλαχιστον τραγικοι!
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Δεν εχω διαβασει ολα τα σχολια γιατι ειναι πολλα,αλλα αν υπαρχουν μελη εδω μεσα που υποστηριζουν οτι φταιει το ντυσιμο της κοπελας που ο ψυχακιας την κυνηγουσε με το τσουτσουνι εξω ειναι τουλαχιστον τραγικοι!
24 άτομα υπάρχουν (εριξαν την 3η επιλογή)
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.107
Πόντοι
1.496
Για προσβολη γεννετησιας αξιοπρεπειας θα παει ο φοιτητης στο δικαστηριο. Σωστο. Σεξουαλικη επιθεση που λεγανε, ειναι πιο βαρυ, δε προκυπτει κατι τετοιο. Οι γονεις του φοιτητη ειπαν οτι θα φροντισουν ο γιος τους να μη το ξανακανει. Και θα τον πανε σε ψυχολογο. Και ο δικηγορος του ειπε οτι ο φοιτητης δεχθηκε 2.500 υβριστικα-απειλητικα μηνυματα. <Τελειωσες!!> Για οσους ενω σε αλλες περιπτωσεις επικαλουνται τους νομους, τη πολιτισμενη μας κοινωνια, να κρινει η δικαιοσυνη, ενω στη προκειμενη περιπτωση ζητουν επιτακτικα για τον φοιτητη τη κεφαλη του επι πινακι, να σημειωσω οτι ειναι γαμημενα ναυαγια.
 
Εγγρ.
20 Απρ 2020
Μηνύματα
156
Like
148
Πόντοι
1
Πάντως ο αυνάνας φοιτητης της Σαλονικης επεσε στα μαλακα. Δεκα μηνες με αναστολη
 
Εγγρ.
20 Απρ 2020
Μηνύματα
156
Like
148
Πόντοι
1
Έτσι υποθέτω.. Και αναλογικα αν το πας, ο τυπος που την επαιξε και εχυσε στην πλατη της κοπελας εφαγε μονο 10 μηνακια με αναστολη. Αυτος που απλα την εβγαλε εξω, θα τη γλιτωνε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom