Νέα

Φοιτητής Πολυτεχνείου πήρε στο κυνήγι γκόμενα με την πούτσα έξω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 795
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Φταίει που έχουν κλείσει τα μπουρδελα;

  • Φυσικά, τους έχει βαρέσει τους περισσότερους η αγαμία.

    Ψήφοι: 45 19,4%
  • Μπα, πάντα υπάρχουν αυτοί οι ψυχάκιες

    Ψήφοι: 147 63,4%
  • Φταίει η γκόμενά που βγαίνει σα το ξεκωλο κ προκαλεί

    Ψήφοι: 40 17,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    232

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.600
Κριτικές
1
Like
5.509
Πόντοι
2.356
Δεν ειμαι καθολου υπερβολικος.
Πηγαινε ενα 500αρικο στην τραπεζα να το καταθεσεις και τα λεμε.
¨εξασφαλισμενα και προσημειωμενα" δεν ξερω τι σημαινει
δε ξερω τι κανεις εσυ εγω τα δινω σε βενζιναδες δε τους ρωτανε τιποτα! :Ρ
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
αυτο που το βρηκες τυπε, δεν το εχω δει στις ειδησεις
ειχε γινει ενας βιασμος στον αυλειο χωρο του ΑΠΘ. Τρεις πακιστανοι ειχαν ακινητοποιησει το αγορι και βιασαν την κοπελα. Επισης ηταν του αριστερου χωρου το ζευγαρακι. Το συμβαν πνιγηκε. Οπως πολλα παρομοια απο λαθρο η γυφτους
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Το πρόβλημά τους είναι ο λευκός άνδρας. Υφιστάμεθα τον μεγαλύτερο ρατσισμό παγκοσμίως από το ίδιο το δυτικό σύστημά μας.

Η λευκή φυλή είναι τροχοπέδι στον αχταρμά που θέλουν να επιβληθεί. Οι γυναίκες λειτουγούν με το συναίσθημα και πολλές τις βάζουν στο χέρι, ο άνδρας περισσότερο με κυνική λογική και για αυτό τον χτυπούν.

Όλος αυτός ο αχταρμάς που μας επιβάλουν, με το ζόρι μπόλιασμα, όταν η πλειοψηφία όλων των Ευρωπαίων πολιτών είναι αντίθετοι, όταν είναι πασιφανές πως αυτή η τακτική θα πλήξει τούς πολίτες οικονομικά & πολιτισμικά και το μόνο στο οποίο αποσκοπεί είναι να εξυπηρετήσει τα σχέδια των funds για παγκόσμια κινεζοποίηση.

Μαριονέτες που θα δουλεύουν 14 ώρες για τα βασικά αγωνιζόμενοι να εξοικονομήσουν λίγα ακόμα για να τα δώσουν στο νέο iphone, ρούχο, TV, κάρτα γραφικών και όποια άλλη αχρείαστη πίπα που τρώμε στη μάπα τόσο πολύ που μας φαντάζει απαραίτητη.

Το πρόβλημα για αυτούς είναι ο σκεπτόμενος άνθρωπος. Με το να ντροπιάζουν τον σκεπτόμενο και περήφανο λευκό, κάνοντας τον να νοιώθει ενοχές, τον κάνουν πιό ευάλωτο και έτοιμο να δεχθεί όλους τους πολιτισμικά υποδεέστερους.

Ο άνθρωπος είναι προγραμματισμένος από την γέννεσή του να προοδεύει.
Όταν έχει τα βασικά τροφή, ρούχα, στέγη, υγεία εξασφαλισμένα, την Ύλη, αυτό που μένει να δουλέψει είναι το Πνεύμα.

Με το να φέρνουν τον κάθε πεινασμένο από κάθε υπανάπτυκτη χώρα του κόσμου, πετυχαίνουν και την διάβρωση του αναπτυγμένου κοινωνικού ιστού με άτομα που δεν τα νοιάζει το Πνεύμα αλλά κοιτούν πώς να χορτάσουν αλλά παράλληλα κάνουν τον χορτάτο να πεινάσει αφού πλέον πρέπει να τους ανταγωνιστεί, έτσι οπισθοδρομεί και γινόμαστε ζούγκλα.

Αυτό επιτυχάνετε τελευταία μέσω της λαθρομετανάστευσης και καιρό τώρα μέσω της εφαρμογής της Ελεύθερης Αγοράς η οποία ενώ διαφημιζόταν ως μέσο που θα επέτρεπε την πρόσβαση σε φθηνότερα αγαθά, τελικά έκανε το αντίθετο.
Οι εταρείες κατάφεραν όντως χαμηλότερο κόστος/μεγαλύτερο κέρδος και ο Δυτικός άνθρωπος πρέπει να ανταγωνιστεί εργασιακά τους ξυπόλητους, γίνοντας φτωχότερος.

Έχουμε μπει σε τροχιά Οργουελικών καταστάσεων με Δούρειο Ίππο την πολιτική ορθότητα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
Δεν εχω διαβασει ολα τα σχολια γιατι ειναι πολλα,αλλα αν υπαρχουν μελη εδω μεσα που υποστηριζουν οτι φταιει το ντυσιμο της κοπελας που ο ψυχακιας την κυνηγουσε με το τσουτσουνι εξω ειναι τουλαχιστον τραγικοι!
απο αποτυχημενους ζωης και υπερατλαντικα ναυαγια τι περιμενεις ?
ας ειναι καλα το site μεσω του οποιου, αποκτουν καμποσηλικι της πουτσας.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.153
Like
34.426
Πόντοι
9.931
Ρε τυποι τι ακριβός θέλετε, να περάσουμε ως κατι φυσιολογικο το να πεταμε την πουτσα μας ετσι χυμα μπροστά στις γυναίκες;;; Μηπως θελετε να μην καταδικαστεί κιόλας;;
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Ρε τυποι τι ακριβός θέλετε, να περάσουμε ως κατι φυσιολογικο το να πεταμε την πουτσα μας ετσι χυμα μπροστά στις γυναίκες;;; Μηπως θελετε να μην καταδικαστεί κιόλας;;
Θα μπορούσε λέω εγώ να αντιμετωπιζόταν ως ένας ανώμαλος επιδειξίας που πέταγε την πούτσα του έξω και αυνανιζόταν μπροστά σε κοπέλες.

Και όχι σαν το παράδειγμα του μέσου λευκού, φαλλοκράτη, σεξιστή, φασίστα που τον παρουσιάζουν.

Είναι τόσο δύσκολο να καταλάβετε τί λέμε;;; Πριν χρόνια τέτοια σχόλια σαν αυτά δεν τα διαβάζαμε εδώ πέρα, νομίζω έχετε μπει και εσείς στο τρυπάκι.


Αντιληφθείτε πως δεν αθωώνουμε τον τύπο αλλά σχολιάζουμε τις αντιδράσεις της κοινής γνώμης.
Επιδειξίες υπάρχουν από πάντοτε. Το να παρομοιάζονται αυτοί με τον μέσο δυτικό άνδρα δεν σας φαίνεται ΚΑΠΩΣ;;;


Σύμφωνα με στοιχεία του '19 έχουμε 12 καταγγελμένες σεξουαλικές επιθέσεις την ημέρα στην Ελλάδα. Και το μόνο που βρήκαν να αναφέρουν τα media είναι ο αυνάνας.

Αυτό δεν σας λέει τίποτα;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
απο αποτυχημενους ζωης και υπερατλαντικα ναυαγια τι περιμενεις ?
ας ειναι καλα το site μεσω του οποιου, αποκτουν καμποσηλικι της πουτσας.
Ειμαι καινουργιος στο σαιτ αλλα απο αυτο το λιγο εχω καταλαβει τι "ανθρωποι" ειναι πολλοι απο τα μελη εδω.Ποστ σαν το δικο σου και του Luka ειναι ο λογος που γυροφερνω ακομα εδω μεσα.Αδιαφορο θα μου πεις αλλα ειπα να το γραψω.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.728
Like
2.017
Πόντοι
456
Ρε τυποι τι ακριβός θέλετε, να περάσουμε ως κατι φυσιολογικο το να πεταμε την πουτσα μας ετσι χυμα μπροστά στις γυναίκες;;; Μηπως θελετε να μην καταδικαστεί κιόλας;;
Στις τσόντες πάντως έτσι γίνεται, απ τη ζωή δεν είναι βγαλμένες?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
Ειμαι καινουργιος στο σαιτ αλλα απο αυτο το λιγο εχω καταλαβει τι "ανθρωποι" ειναι πολλοι απο τα μελη εδω.Ποστ σαν το δικο σου και του Luka ειναι ο λογος που γυροφερνω ακομα εδω μεσα.Αδιαφορο θα μου πεις αλλα ειπα να το γραψω.
απο κατι τετοια threadακια αναδυονται οι φελοι και λοιποι αποτυχημενοι ζωης.
τα καλυτεροτερα ειναι μακραν.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.450
Πόντοι
2.406
Δεν εχω διαβασει ολα τα σχολια γιατι ειναι πολλα,αλλα αν υπαρχουν μελη εδω μεσα που υποστηριζουν οτι φταιει το ντυσιμο της κοπελας που ο ψυχακιας την κυνηγουσε με το τσουτσουνι εξω ειναι τουλαχιστον τραγικοι!
Δεν ηταν πολύ ξεβρακωτη η γκόμενα
Αν ήταν με κωλους κ βυζια έξω θα είχε δικαιολογία ο καμένος σοβαρή..
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.450
Πόντοι
2.406
Δεν ειμαι καθολου υπερβολικος.
Πηγαινε ενα 500αρικο στην τραπεζα να το καταθεσεις και τα λεμε.
¨εξασφαλισμενα και προσημειωμενα" δεν ξερω τι σημαινει
Ελβετία αγοράζω η πουλάω τα αυ τοκινητα μου μόνο με χιλιοφραγκα
Απλός ο λογος
Γράφουμε στο συμβόλαιο τα Νούμερα Πο τα 10,15 χαρτονόμισματα κι είμαστε όλοι ήσυχοι
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
εχει γινει παρομοιο σκηνικο στη μανα ενος φιλου μου. 50αρα αλλα καλοστεκουμενη και για χρονια φορουσε μινι φορεματα με ραντες και στραπλες και κυκλοφορουσε ετσι πεζη. Ωσπου ενα απογευμα ενα δεκαεπταχρονο την ακολουθησε με την ψωλη αποξω. Μολις γυρισε και τον ειδε αρχισε να ουρλιαζει και βγηκαν κατι γειτονοι και μπουζουριασαν τον πιτσιρικα , ηρθε αστυνομια και τον πηρε αυτοφωρο. Επειδη ηταν ανηλικο δεν του εκαναν κατι , δεν ξερω αν τη φαγαν οι γονεις. Το σκηνικο δεν γραφτηκε ουτε σε σαιτ σαν μικρη ειδηση.

Εννοειται ειναι κατακριτεο στο επακρο αυτο που εκανε ο φοιτητης, αλλα εφαγε τρελη διαπομπευση και αυτο ειναι γεγονος. Για τον Λιγναδη , τον Φιλιππιδη και τον Χαικαλη που εγιναν δεκαδες καταγγελιες για βιασμους , αποπειρες εκβιασμων και πολυ χειροτερα , για τον φοιτητη στην Θεσσαλονικη που πιτσιλισε την αλλη στη βιβλιοθηκη , για βιασμους απο λαθρο , για τους δολοφονους της τοπαλουδη δεν ειχε υπαρξει τετοια διαπομπευση.
Αυτος ειναι και ο λογος που τα στοιχεια των κατηγορουμενων βγαινουν κατοπιν εισαγγελικης παρεμβασης και μονο. Οποιοι βγαλαν τα στοιχεια του πιτσιρικα στην φορα για να γινει βορα στον οχλο του διαδικτυου πραγματικα πρεπει επισης να λογοδοτησουν.

Θα εκνευριστω πολυ στο μελλον αν δω το θυμα της συγκεκριμενης επιθεσης να αποκτα διασημοτητα.....θα ειναι εκμεταλλευση.
Επισης ακομα και κατι πληρωμενα βιζιτακια εκαναν μαζικα αναρτησεις και κατακρισεις στο ινσταγκραμ. Αυτες που πληρωνονται για σεξ και κανουν μεγαλη ζωη....και σε ακομα χειροτερες περιπτωσεις μεταφερουν ντρογκια απο χωρες της λατινικης αμερικης.....οτι εκανε η αλλη που την μπουζουριασαν στην κινα το κανουν δεκαδες ελληνιδες "ινφλουενσερς"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom