Νέα

FKK Artemis

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epanastatis1969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 197K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
κάτσε ρε,μέχρι 15 Σεπτεμβρίου θα τα έχει ξεχάσει
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Καλημερα συναγωνιστες θα ανεβω βερολινο μεταξυ 15 σεπτεβρη κ 15 οκτωβρη θα θελα μερικες πληροφοριες για το artemis.οτι παιρνει νο πληρωνεις επιτοπου?η ειναι οπως στα στριπ(η σουμα στο τελος?)μεσοβδομαδα ειναι ολο το roster εκει η μονο το πσκ?ευχαριστω για τυχον απαντηση


για το roster σίγουρα το σ,k έχει περισσότερες
από της καθημερινές εγώ είχα πάει παρασκευή και σάββατο
το σάββατο είχε πιο πολλές και πολλές που δεν είχαν έρθει από την παρασκευή
 

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
328
Πόντοι
21
Το Σάββατο το μαγαζί είναι γεμάτο κόσμο, αλλά έρχονται πάρα πολλοι πελάτες, το αποφεύγω. Επίσης αποφεύγω την Κυριακή και την Δευτέρα γιατί απούσιαζουν πολλές γυναίκες. 'Αρα για μένα οι καλύτερες μέρες είναι Τρίτη έως Παρασκευή.
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Το Σάββατο το μαγαζί είναι γεμάτο κόσμο, αλλά έρχονται πάρα πολλοι πελάτες, το αποφεύγω. Επίσης αποφεύγω την Κυριακή και την Δευτέρα γιατί απούσιαζουν πολλές γυναίκες. 'Αρα για μένα οι καλύτερες μέρες είναι Τρίτη έως Παρασκευή.

το σημαντικότερο για εμενα είναι η αναμονή που έχει το σάββατο είχα βαρεθεί να ακούω το lester- ester κάπως έτσι που ρώταγε η  κάθε κοπέλα για να μάθει πια είναι τελευταία στην αναμονή

αλλα έχει κοπέλες που πάνε μονο για το σάββατο

σύμφωνο ότι η παρασκευή ήταν καλύτερα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Σας ευχαριστω οποτε αρχιζω οικονομια κ βουρ!θα ναι καλη εμπειρια πιστευω.δεν πιστευω να φαω πορτα που θα παω μπακουρης? :2funny:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Εγω μεσοβδομαδα θα ανεβω μαλλον.ελπιζω να χει αρκετες κοπελες κ λιγους επισκεπτες!!! :grin:δηλαδη μετα το περας του καθε session κατεβαινω ντουλαπακι για πληρωμη.τα πανω κατω θα με φανε? :idiot:οποτε με μια 250 ευχαριστιεμαι full
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
αν κ κανενας αλλο κανονιζει ταξιδι για γερμανια τον οκτοβρη στειλτε μην
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
γυριζοντας πριν λιγο απο το Αρτεμις ενα πραγμα εχω να πώ. Αυτό το μέρος είναι ο επίγειος παράδεισος των ανδρών. Επίσκεψη 4 ωρα το απόγευμα απο την στάση τρένου θέλει ενα 5 λεπτο περπάτημα. Ο χώρος καθαρός με καμιά 40 κοπέλες και ελάχιστους πελάτες. Πρώτη επιλογή ενα μωρό απο μολδαβία (kristina νομίζω πως μου συστήθηκε) ξανθιά 1.70 με ομορφο σώμα και πολύ όμορφο πρόσωπο όπου μ θύμησε την ηθοποιο Reese Witherspoon. Πολυ καλή και πολύ φιλότιμη στο κρεβάτι όπου πρίν αρχίσουμε μου εξήγησε τα πάντα περι χρεώσεων, γενικά παρατηρώντας εκεί μέσα ήταν απο τις κοπέλες που εβρισκαν συνεχώς πελάτη. Δεύτερη κατάθεση έγινε στην πολονέζα Βαλέρια η εβελύνα μια κοπέλα με καστανά μαλλιά όμορφο γλυκό πρόσωπο και κωλάρα τύπου jlo. Στο δωμάτιο άψογη και δεκτική σε φιλιά. Αξίζει να πώ πως την συγκεκριμένη την είχα σταμπάρει για κανα 2 ωρο αλλα δεν μπορούσα να την πετυχω σχεδόν ποτέ, οπότε κάθησα στις σκάλες μέχρι να την πετύχω. Πρέπει να την γάμησαν τα 3/4 των πελατών εκεί μέσα. τρίτη κατάθεση με μία ρωσσίδα ψηλή μελαχρινή η οποία ήταν μέτρια σε συμετοχή και εμφάνηση, οπότε δεν χρείαζεται να αναφέρω κάτι περισσότερο γι αυτήν. Και τελική κατάθεση έγινε με μια γυφτορουμάνα ονόματι schaz με πολύ όμορφα χαρακτηριστικά προσωπου και μικρο κολλαράκι. Την πλησίασα και την είπα πως έχω χύσει 3 φορές σήμερα και αν είναι ικανή να με κάνει να τελειώσω και 4η. Με πήρε στο σινεμά και μ πήρε απο τις πιο καυλιάρικες πίπες που μου έχουν κάνει. Να μην πολυλογώ σε 2 λεπτά τον έκανε πέτρα και μετά έπεσε ενα τρελό ξέσκισμα μέχρι που τελείωσα πανηγυρικά. Ηταν ενα απο τα πιο εντονα γαμησια που έχω κάνει ποτέ και το αστείο της υπόθεσης είναι πως μ είχε πλησιάσει πιο πρίν και την είχα στείλει γιατί ήθελα να πηδήξω ξανθιά για αρχή. Στην μετέπειτα συζήτηση μου είπε το παράπονο της που οι έλληνες δεν πάνε μαζί της και θέλουν πιο πολύ ξανθιές και ασπριδερές.
Ηταν μια κοπέλα απο ουγγαρία η οποία έμοιαζε υπερβολικά στην Παρις Χιλτον με τσιμπουκόχειλα και βυζάρες. Ηθελα να την τιμήσω αλλά είχα στερέψει απο σπέρμα.
Τα δωμάτια πεντακάθαρα και οι κοπέλες κάθε φορά πέρνανε μαζί και 2 καθαρές νέες πετσέτες.
Το φαγητό απαραδεκτο και ο χώρος μ θύμησε μπουφές- κηλικείο.
Είχαμε οριένταλ χορεύτριες όπου έδωσαν πολύ όμορφο σόου.
Αξίζει να κάνετε μασάζ μέσα στον χώρο. Οι μασέρ είναι πολύ καλοί.
Επειδή έχω πάει και στο οασε το καλοκαίρι το συμπέρασμα μου είναι πως το οάσε του καλοκαιριού είναι λιγάκι ανώτερο απο άρτεμις.
 

karota

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
36
Like
723
Πόντοι
990
Ημερομηνία 9/5, θρησκευτική εορτή και αργία στο Βερολίνο. Το μαγαζί βρήκε ευκαιρία για εγκαίνια των νέων εξωτερικών χώρων προσφέροντας και δωρεάν μπύρα. Προς το παρών οι νέοι χώροι έχουν πρόσβαση από την πόρτα του εστιατορίου. Τρία επίπεδα τα δύο πρώτα μικρά σε εμβαδόν τα οποία έχουν τραπέζια καρέκλες και ξαπλώστρες για ηλιοθεραπεία.
Στο  τρίτο επίπεδο υπάρχει πισίνα διαστάσεων 10 επί 5, τζακούζι καθώς και ξαπλώστρες με τραπέζια και καρέκλες. Έχει εγκαταστάσεις κουζίνας μπάρμπεκιου καθώς και μηχάνημα το οποίο μπορείς να βάζεις το αναψυκτικό σου. Έχει χώρους για σάουνα  (εντυπωσιακή τριπλάσια σε μέγεθος από τις ήδη υπάρχουσες και η μια πλευρά του τοίχου όλη γυαλί ώστε να έχεις θέα στην πισίνα) και χαμάμ.
Υπάρχουν ακόμα 12 νέα δωματιάκια με διακόσμηση ανατολίτικη, στα οποία αν δεν έχουν βάλει ακόμα κάποιου είδους  κλιματισμού, καλό είναι να αποφεύγονται το καλοκαίρι λόγω αποπνικτικής ατμόσφαιρας.
Ένα από τα μειονεκτήματα του μαγαζιού ήταν ότι  δεν είχε καθόλου εξωτερικούς χώρους, που πλέον τώρα διαθέτει. Ελπίζω συντόμως να ενημερώσει το σαιτ του το μαγαζί με νέες φωτογραφίες ώστε να  δείτε ακριβώς  τι εννοώ.

 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Αγωνίστηκες τύπε ή απλά πήγες για καφέ;

Ημερομηνία 9/5, θρησκευτική εορτή και αργία στο Βερολίνο. Το μαγαζί βρήκε ευκαιρία για εγκαίνια των νέων εξωτερικών χώρων προσφέροντας και δωρεάν μπύρα. Προς το παρών οι νέοι χώροι έχουν πρόσβαση από την πόρτα του εστιατορίου. Τρία επίπεδα τα δύο πρώτα μικρά σε εμβαδόν τα οποία έχουν τραπέζια καρέκλες και ξαπλώστρες για ηλιοθεραπεία.
Στο  τρίτο επίπεδο υπάρχει πισίνα διαστάσεων 10 επί 5, τζακούζι καθώς και ξαπλώστρες με τραπέζια και καρέκλες. Έχει εγκαταστάσεις κουζίνας μπάρμπεκιου καθώς και μηχάνημα το οποίο μπορείς να βάζεις το αναψυκτικό σου. Έχει χώρους για σάουνα  (εντυπωσιακή τριπλάσια σε μέγεθος από τις ήδη υπάρχουσες και η μια πλευρά του τοίχου όλη γυαλί ώστε να έχεις θέα στην πισίνα) και χαμάμ.
Υπάρχουν ακόμα 12 νέα δωματιάκια με διακόσμηση ανατολίτικη, στα οποία αν δεν έχουν βάλει ακόμα κάποιου είδους  κλιματισμού, καλό είναι να αποφεύγονται το καλοκαίρι λόγω αποπνικτικής ατμόσφαιρας.
Ένα από τα μειονεκτήματα του μαγαζιού ήταν ότι  δεν είχε καθόλου εξωτερικούς χώρους, που πλέον τώρα διαθέτει. Ελπίζω συντόμως να ενημερώσει το σαιτ του το μαγαζί με νέες φωτογραφίες ώστε να  δείτε ακριβώς  τι εννοώ.
 

paparounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχει καποιος αγωνιστης που θα παει μεσα στον Αυγουστο?
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
27 Okt το βραδυ θα κανω μια τσαρκα
 

nickl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Δεν θα γράψω για το μέρος ότι έχουν γράψει οι υπόλοιποι. Τα πράγματα είναι απλά. Είναι ότι χρειάζεται κάθε άντρας για να λασκάρει λίγο.
Έφτασα λίγο μετά τις 10 και έφυγα στις 2 το πρωί, με 4 φορές σεξ. Θα μπορούσα και παραπάνω, καθώς μόλις τελειώσεις, με τόσα γυμνά μουνάκια γύρω, θες να ξαναρχίσεις. Το οικονομικό θέμα λειτουργεί ως φρένο στο ασταμάτητο σεξ. Παρακάτω είναι μερικές συμβουλές από έναν πρωτάρη στο Artemis:

1. Διαβάστε πριν πάτε, πως δουλεύουν τα πράγματα. Τα έχει γράψει πολύς κόσμος.
2. Με το που μπείτε στο μπαρ, για να φύγει η ψαρίλα, κάντε σεξ με την πρώτη που θα σας πέσει. Κατά 80% θα τη γουστάρετε.
3. Όλες οι κοπέλες είναι φιλικές και δεν πιέζουν. Ούτε για τα extra ούτε για τίποτα.
4. Έχει γκόμενες για όλα τα γούστα. Οπότε πάρτε το χρόνο, και όταν βρείτε κάποια που γουστάρετε, απλώς την μαζεύετε.
5. Άλλες γκόμενες κάθονται και τα 30 λεπτά (60 Ευρώ) ακόμα και αν της καταθέσετε τα φλοκια στο 10λεπτο. Άλλες φεύγουν. Εξαρτάται η χημεία.
6. Επειδή μόνο Δευτέρα και Τρίτη είναι ήρεμες ημέρες, πηγαίντε αν μπορείτε εκείνες τις μέρες. Και σίγουρα όχι μέρες που έχει εκθέσεις, ποδόσφαιρο, κλπ, γιατί πήζει από κόσμο και η ποιότητα είναι χαμηλή.
7. Ένας τρόπος να ξεκινήσει μια καλή φάση είναι να πάτε μόνοι στο σινεμά. Οι γκόμενες που ψάχνονται περνούν κάθε λίγο και λιγάκι. Θα έρχεται μια προς μια και θα σας ρωτάει. Όποια σας αρέσει την βάζετε για ένα τσιμπούκι επί τόπου και μετά μέσα. [/li][/list]

Η προσωπική άποψη είναι ότι εκεί μπορείς να πας και να κατασκηνώσεις. Το αρνητικό σε όλη την ιστορία είναι ότι επειδή είδα τόσες γυναίκες (>50) γυμνές μπροστά μου, στα μπαρ στις σκάλες, κλπ έγινα επιλεκτικός. Εκεί που θα γαμούσα οποιαδήποτε από αυτές διότι κατά γενική ομολογία είναι πολύ καλά μουνιά, έβλεπε λίγο πεσμένο κολαράκι, λίγο πλαστικό βυζάκι, κλπ και το σκεφτόμουν.

Πάντως για τους βυζολάγνους  :tits: έχει 3-4 καλά μουνάκια με αληθινές βυζάρες, μια μολδαβή με μπλε μάτια, μια τουρκάλα μινιόν με βυζάρες και μια ουγγαρέζα. Δεν θυμάμαι καθόλου ονόματα αλλά τις γλέντησα και τις τρεις.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
91
Like
3.827
Πόντοι
5.435
3. Όλες οι κοπέλες είναι φιλικές και δεν πιέζουν. Ούτε για τα extra ούτε για τίποτα.
πέρσυ ακριβώς τέτοια εποχή ήμουν εκεί. Θα διαφωνήσω στο θέμα έξτρα. Όλες μα όλες μας ζητάγανε έξτρα, cif ή κώλο,
δεν ξέρω φέτος ίσως να το κόψανε. Κατά τα άλλα όπως τα λες  :grin:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
3. Όλες οι κοπέλες είναι φιλικές και δεν πιέζουν. Ούτε για τα extra ούτε για τίποτα.

αυτό μπορεί να σου έτυχε αλλά από τις δύο επισκέψεις μου και από όσα διαβάζω σε γαρμανικά και αγγλικά μπλογκς μπορώ να΄πω οτι υπάρχουν καρχαρίες που και πιέζουν και upselling κάνουν.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
πέρσυ ακριβώς τέτοια εποχή ήμουν εκεί. Θα διαφωνήσω στο θέμα έξτρα. Όλες μα όλες μας ζητάγανε έξτρα, cif ή κώλο,
δεν ξέρω φέτος ίσως να το κόψανε. Κατά τα άλλα όπως τα λες  :grin:

τηλεπάθεια έχουμε?
 

tallman

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Συναγωνιστες καλημερα! Παμε Μπυρολίνο 3 φίλοι μέσα Γενάρη με easy jet ( 120 € πήγαινε ελα το άτομο ) και διαμέρισμα στην Alexander Platz με το κόλπο του καναπέ που εδώ έμαθα ( νοικιάσαμε 2 κλινο διαμέρισμα 65 τ.μ. με 65 € την βραδιά στον 11o όροφο και ο τρίτος θα μένει στις καναπεδάρες του διαμερίσματος οπότε μειώνεται και εκεί το κόστος αρκετά ). Θα επισκεφθούμε για 3η φορά το απόλυτο κλάμπ και θα έχετε ακριβή ενημέρωση αμέσως μετά ( γιατί διαβάζω ότι έπεσε το επίπεδο , upselling τιμές τα τεμάχια κ.λ.π. )
Όποιος συναγωνιστής είναι εκεί ή θέλει να έρθει από εδώ ( για μεγαλυτερο μπουγιο και παρεα )είναι welcome.
Παιζει στις 18/01 και το cum shooting ( δειτε σε αλλο thread ) αλλά δυσκολο το βλεπουμε να πηγαινουμε διοτι θελουν πιστοποιητικα μέχρι 2 εβδομαδων και ισως τα θελουν και μεταφρασμενα, χωρια που είναι μονο 20 € το απλο shooting, τζαμπε πανε να την βγάλουνε για να γυρισουν το orgy. Anyway, σου λενε απο την αλλη : εδω γαμας μουναρες ( δειτε φωτος - φανταζομαι να μην ειναι fake ) θελεις και παραπανω λεφτα?  Ολα σχετικά λοιπόν, όπως τα παντα στην ζωη!! Καλα να περνατε ολοι σας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom