Νέα

FKK Artemis

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epanastatis1969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 197K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
:s&m_3:
 

Συνημμένα

  • _jpeg.jpg
    _jpeg.jpg
    266,1 KB · Εμφανίσεις: 35

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
:o
 

Συνημμένα

  • _jpeg1.jpg
    _jpeg1.jpg
    328,5 KB · Εμφανίσεις: 35

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
3η μερα Βερολινο
Για  οσους πηγαν προσφατα εδοκιμασθησαν
Μπριγκιτα Ουγγαρεζα πορνοσταρ με τα χειλη και τις βυζαρες και τα τατου


Πολυ μαλακισμένη , συνωνυμο της ξεπετας !!!
Τρωει πολυ θαψιμο τοσο στο international sex guide forum και οι πιο τακτικοι θαμωνες την εχουν στην μαυρη λιστα
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Πολυ μαλακισμένη , συνωνυμο της ξεπετας !!!
Τρωει πολυ θαψιμο τοσο στο international sex guide forum και οι πιο τακτικοι θαμωνες την εχουν στην μαυρη λιστα

σε εμένα δεν ήταν χάλια ούτε ξεπέτα,αλλά δεν απέφυγε τις μαλακίες...στο τέλος χωρίσαμε μαλωμένοι πάντως!

Σε εμφάνιση όμως είναι Ο ΣΚΥΛΟΣ!
δεν έχει όμως πολύ δουλειά,σε αντίθεση με κάτι κοντόχοντρα μπαζάκια που ήταν συνέχεια σε δωμάτια!



 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
σε εμένα δεν ήταν χάλια ούτε ξεπέτα,αλλά δεν απέφυγε τις μαλακίες...στο τέλος χωρίσαμε μαλωμένοι πάντως!

ειναι εντυπωσιακή δεν λεω με τα τσιμπουκοχειλα και τις βυζαρες ( με χαλανε λιγο τα τατου )

Περισυ τον Οκτωβρη που ημουν εκει την πατησα και πηγα μαζι της , ενω της την ειπα μετα , ειχε το θρασος για τις επομενες 5 μερες που πηγενοερχομουνα να μου την πεφτει 3 4 φορες καθε βραδυ

και επειδη ακριβως την ξερουνε γιαυτο βαραει μυγες ολη την ωρα ενω κατι αλλες ( Ambra , Amelie , Nikoleta ) τις περιμενουν στις σκάλες ..ξερεις εκει που ελεγχεις ολους τους οροφους



 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
ειναι εντυπωσιακή δεν λεω με τα τσιμπουκοχειλα και τις βυζαρες ( με χαλανε λιγο τα τατου )

Περισυ τον Οκτωβρη που ημουν εκει την πατησα και πηγα μαζι της , ενω της την ειπα μετα , ειχε το θρασος για τις επομενες 5 μερες που πηγενοερχομουνα να μου την πεφτει 3 4 φορες καθε βραδυ

και επειδη ακριβως την ξερουνε γιαυτο βαραει μυγες ολη την ωρα ενω κατι αλλες ( Ambra , Amelie , Nikoleta ) τις περιμενουν στις σκάλες ..ξερεις εκει που ελεγχεις ολους τους οροφους

θυμάσαι το όνομα μιας Γερμανίδας μουνάρας μελαχροινής 25άρας με μαλλιά σχετικά μακριά τραβηγμένα πίσω,βυζί σιλικόνη 2,5-3 και απίθανο σώμα λαμπάδα???(μοιάζει λίγο με Ρουμάνα!)

ίσως η κορυφαία εκεί μέσα

πολύ φιλική κοπέλα,χθες πήγα μαζί της,από Κολωνία είναι....
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Μπα ..δεν ...σιγουρα δεν την εχω παρει
Ολα αυτα τα χρονια μια Γερμανιδα εχω πηδηξει εκει μεσα , ξανθια διμετρη αλλα δικπαιρεωτικη ..εμεινε στο 60ρι στο κατω σινεμα και μετα την εκανα delete
συνηθως εχω στανταρακια και συνηθως τις βαζω να μου προτεινουν 
αλλα για ριξε μια ματια στο site ισως την βρεις απο κει
 

drjeckil

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σε δυο βδομαδες θα παω βερολινο και εκτος απο το αρτεμις θελω να επισκεφτω και κανα κλαμπακι(κανονικο οχι πονηρο),διαβασα για το κοσμοπολιταν και το φελιξ,εχει παει κανενας σε καποιο απο αυτα?ή αν εχει παει σε καποιο αλλα καλο και το προτεινει
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Μπα ..δεν ...σιγουρα δεν την εχω παρει
Ολα αυτα τα χρονια μια Γερμανιδα εχω πηδηξει εκει μεσα , ξανθια διμετρη αλλα δικπαιρεωτικη ..εμεινε στο 60ρι στο κατω σινεμα και μετα την εκανα delete
συνηθως εχω στανταρακια και συνηθως τις βαζω να μου προτεινουν 
αλλα για ριξε μια ματια στο site ισως την βρεις απο κει

Tην θυμήθηκα φίλε την μελαχροινη Γερμανίδα,ίσως η κορυφαία εκεί μέσα

Μέλοντι!
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Επειδή ρωτήθηκε πολλές φορές εδώ μέσα ποιο είναι το κοντινότερο ξενοδοχείο στο Αρτεμις και δόθηκαν αρκετές φορές λανθασμένες απαντήσεις το κοντινότερο ξενοδοχείο λοιπόν με διαφορά και μάλιστα σε απόσταση 200μ είναι:
Romantik Hotel Kronprinz Berlin
Και η κοντινότερη στάση τρένου είναι η Halensee (δεν έχει εκεί κοντά U metro)
Μην διανοηθεί κανείς να πάρει ταξί όταν βγαίνει από το Αρτεμις ενώ μένει τόσο κοντά γιατί οι ταξιτζήδες εκεί έχουν πιάτσα και περιμένουν ώρες στην ουρά κανένα πελάτη και άμα βγεις εσύ και του πεις θέλω να πάω εδώ κοντά κάπου και μετά ξανά γύρνα στην ουρά σου μόνο που δεν θα βάλει τα κλάματα…. :2funny:
Εγώ την άλλη φορά έπεσα σε έναν που με παρακάλεσε να πάω με τα πόδια και επειδή χιόνιζε του είπα φίλε είμαι εξαντλημένος άμα θες κάνε μου κανένα κύκλο βόλτα με το ταξί και θα σου δώσω και πουρμπουάρ… :2funny:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
χαχα
κι εκεί ρε γαμώτο οι ταρίφες?

αυτά μόνο στην Ελλάδα νόμιζα γίνονταν!!!

δεν το πέτυχα ποτέ πάντως στο εξωτερικό....εκεί σε πάνε όπου θέλεις αδιαμαρτύρητα!

κι αλλο χαρακτηριστικό,δεν βάζουν ποτέ μουσική στο ράδιο!....μούγκα εντελώς!

ΥΓ τελευταία φορά,όταν πήγαινα,μου είπε ο Πακιστανός ταρίφας να με πάει σε ένα άλλο κλαμπ,καλό μου είπε,like Artemis!

"Μισέλ"!!!το ξέρει κανείς???
φυσικά είπα όχι
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
oi μόνes φορes που δεν διαμαρτυρήθηκε για κάτι ταξιτζής στο Βερολίνο είναι όποτε πέφτω σε Γερμανούς… Σε πακιστανούς, τουρκους και ινδούς σε πρήζουν τα αρχιδια …
Τα καλύτερα μαγαζιά στο Βερολίνο σε προσιτές τιμές για τουρισμό είναι το Artemis , vankampen και Royal.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
χαχα
κι εκεί ρε γαμώτο οι ταρίφες?

αυτά μόνο στην Ελλάδα νόμιζα γίνονταν!!!

δεν το πέτυχα ποτέ πάντως στο εξωτερικό....εκεί σε πάνε όπου θέλεις αδιαμαρτύρητα!

κι αλλο χαρακτηριστικό,δεν βάζουν ποτέ μουσική στο ράδιο!....μούγκα εντελώς!

ΥΓ τελευταία φορά,όταν πήγαινα,μου είπε ο Πακιστανός ταρίφας να με πάει σε ένα άλλο κλαμπ,καλό μου είπε,like Artemis!

"Μισέλ"!!!το ξέρει κανείς???
φυσικά είπα όχι

την ιδια προταση για αλλο μαγαζι μου την εκανε και μενα ενας ταριφας
με 100 λεει πηδας οσο μπορεις
αλλα απο οσο διαβασα στα ξενα forum ειναι πικρα μεγαλη , κατι μπαζα ...κατι σαν μεταξουργειο να πουμε
Το αρτεμις ειναι σταθερη αξια για χρονια

το artemis δεν δινει προμηθεια στους ταριφες και δεν το πολυγουσταρουν

Χτες ημουν Μοναχο για μια μερα ... και επειδη δεν μπορουσα να περιμενω το λεοφωρειο του ξενοδοχειου πηρα ταξι ..απο το αεροδρομιο
καλα μονο ζωντανο δεν με εφαγε ο Τουρκος ... πηρε κουρσα 12,5 ευρω και εχασε 100ρικο που ειναι απο αεροδρομιο στο κεντρο


 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
oi μόνes φορes που δεν διαμαρτυρήθηκε για κάτι ταξιτζής στο Βερολίνο είναι όποτε πέφτω σε Γερμανούς… Σε πακιστανούς, τουρκους και ινδούς σε πρήζουν τα αρχιδια …
Τα καλύτερα μαγαζιά στο Βερολίνο σε προσιτές τιμές για τουρισμό είναι το Artemis , vankampen και Royal.

Τα δυο τελευται αδελφε ειναι μπουρδελα πολυτελειας και μαλον πολυ πιο ακριβα απο το artemis
αλλα στο vancampen τα μουνια ειναι διαλεχτα
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Ναι αλλά η διαφορά στην ουσία είναι ότι εκεί που θα δώσεις 60αρι στο Αρτεμις εκεί θα σου πάρουν 100αρι αλλά θα καθίσεις σε μία καρέκλα και θα κάνουν παρέλαση τα μουνιά από μπροστά σου και θα σου συστηθούν και θα διαλέξεις μετά όποια θες και θα συνεννοηθείς τι πρόγραμμα θες αλλά τα καλά ξεκινούν από 100+ ;)
Και εκεί σίγουρα έχει πιο καλά από το Αρτεμις …
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Ναι αλλά η διαφορά στην ουσία είναι ότι εκεί που θα δώσεις 60αρι στο Αρτεμις εκεί θα σου πάρουν 100αρι αλλά θα καθίσεις σε μία καρέκλα και θα κάνουν παρέλαση τα μουνιά από μπροστά σου και θα σου συστηθούν και θα διαλέξεις μετά όποια θες και θα συνεννοηθείς τι πρόγραμμα θες αλλά τα καλά ξεκινούν από 100+ ;)
Και εκεί σίγουρα έχει πιο καλά από το Αρτεμις …

Μπα.... 60 εγω στο Artemis .... σπανιως εως ουδεποτε
ειμαι πιο πολυ του 110 ( CIM )  η του 210 ( A+ CIM )
Αυτο ειναι το κακο με αυτο το μαγαζι ..οτι φευγεις πολυ ελαφρυτερος
( εγω παντα κρυβω ενα 20 ρι ,,που να τρεχεις νυχτιατικα να βρεις ATM για να πληρωσεις το ταξι )
Οσο βλεπω το ποσρτοφολι να εχει λεφτα τοσο ..παραμενω  :headbang:

Αν ξαναπας .. παρε διπλο την Amelie μα την Ambra και ελα να μου πεις
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Δεν θυμάμαι ποτε ονόματα ... όποια μου γυαλίσει πάω... :2funny:
To CIM είναι τσάμπα λεφτά… αν μπορείς να ελέγξεις την γκάβλα σου βγάζει σχεδόν ένα γαμήση δώρο. Και εγώ στο παρελθόν έτσι την πάτησα γιατί σε παρακαλάνε και αυτές πάνω στο γαμήση να τις χύσεις μέσα στο στόμα αλλά μετά κατάλαβα ότι στην ουσία για 5 δευτερόλεπτα χύσιμο πληρώνω 50 ευρώ  εξτρά και μετά αυτή τρέχει και τα φτύνει… :pipa1:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
loipon ταξιδι στο βερολινο και εχω γραψει λεπτομερ για τις προηγουμνες μερες στο βερολινο εδω
τελευταια μερα στο βερολινα και επισκεψη στο αρτεμις ευκολη προσβαση παρολου που ηταν πρωτη φορα σσ στοβερολινο μποριες ευκολα και γρηγορα να χρησιμοποιεις το μετρο και το τρενο και ποιο γρηγορα και πιο οικονομικα αποο ταξι
λοιπον αφου μπηκα μεσα και γνωριστικα με τον ιδιοκτητη λογω οτι ειναι τουρκος προσφυγας απο την πολη μου την ξανθη ειναι 2 αδερφια ο ηαικι και ο ισμαηλ οι ιδιοκτητες και οχι οι υπευθηνοι για να μην μπερδευομαστε
μιλις ειδα να σκαει μυτη μια bendley me pinakiδes edirne+αδριανουπολις σκεφτηκα οτι ανατολικη θρακη σκεφτηκα οτι αυτος ειναι ο διοκτητης κια τον ρωταω πρωτου μπει μεσα αριστερα στο γραφει αν ειναι απο σαραντα εκκλησιες=πινακιδες και μου λειε ναι !!που το καταλαβες εισαι τουρκος πμε ρωτα και του λεω οχι αλλα απο iskece ειναι η καταγωγη μου και αμεσως με πηρε με τον φιλο και μας επιασε στο μουχαμπεντι ! λοιπον ο ισμαηλ ειναι τουκος που ο παππους του ηταν απο ελλαδα απο iskece=ξανθη και με την ανταλλαγη πλυθησμων το '22 πηγε τουρκια!!!!!!!επειτα μου ειπε  να του στειλω κατι απο την ξανθη και μου εδωσε μια διευθηνση!!!
ο τυπος εχει στησει μια δουλει 4 εκατομυρριων ευρω και πως λειτουργει το εμαθα
λοιπον το μαγαζι ειναι περιπου 3000 τετραγωνικων + βεραντα και εχει πισινα σαουνες2 τυπων 2 σινεμα και 2 μπαρα μπουφε που δυστυχως ανοιγει για μεσημεριανο μετα τις 6 με μετριο φαγητο αλλα δεν πας εκει για να φας βρε παιδια!! :grin: εχει χαμαμ καιστον πανω οροφο τα δωματια και νομιζω οτι για τις ντανες εχει και νοικιαζομενα δωματια αλλα δεν ειμαι σιγουρος
την περασμενη κυρια κη ειχε 30-35 κοπλες 6-7 ρουμανες 5-6 βουλγαρες και πολλες γερμανιδες και πολωνεζες γενικα τα παντα που δεν θελουν βιζες οπως δεν ειχε ρωσσιδεα και ουκρανιδες λογω βιζας
πηρα πρωτα μια μαγυαρα  ψηλοι με κλασσικο προγραμμα ου με αποθεωσε πολυ καλη στο κρεβατι με ακα και κλασικο 60 ευρω μετα πηρα μια ξανθια μαυρη κουβανεζα 33 χρονων παρακαλω πιο σφυχτο μουνι δεν εχω ξανανιωσει  το γυμναζειπολυ :grin: :grin:
και τελος πηρα μιαν γερμανιδα μελαχροινη την πιο ψηλη εκει μεσα 1,95 με τακουνια που την παρακαλεσα να την αποκαλω ανγκελα ετσι για να γαμησουμε και εμεις καμια φορα αυτην την μερκελ και το δεχτηκε πολυ καλη ειδικα στα 4
τα μειων στο μαγαζι ειναι οτι περιμενα να εχουν  σεντονια καθε φορα στα κρεβατια και οχι να απλωνουμε πετσετες και τα περιμενα πιο καθαρα σε σχεση με το felina barcelona που εχω παει που ελαμπε
επισης περιμενα πιο καλο μπουφε αν ακι δεν με ενιθαζε
λοιπον ακομα και οι κοπελες εκει πληρωνουν εισοδο 120 ευρω και κξαθε δευτερα πρωι πηγαινουν και κανονιζουν το προγραμμα ολης της εβδομαδας ποια θα ερθει και ποια οχι κατα την διαρκεια ολης της εβδομαδας ωστε στο μαγαζι να μην ειναι ουτε πολλες αλλα ουτε λιγες κοπελες απισης την δευτερα πρωι πανε και τα χαρτια απο το γιατρο που πρεπει να ειναι το πλυ 5 ημερων πισω καθως και το μαγαζι καθε 15 μερες περνα υγειονομικο ελεγχο!!!!!!
εγωεκανα παρεα με βουλγαρες διοτι μπορουσα να συνενοηθω λογω γνωσης της γλωσσας αλλα οντως ειχε ενα βουλγαρακι τελειο που δεν το πηρα καθως και μια ρουμανα σαν την eva angelina οπως περιγραφει ο παραπανω στο θρεντακι ηταν διαμαντια
μαλιστα βαλαμε με τις βουλγαρες και βουλγρικη μουσικη και το αστειο ειναι οτι οταν τρως εισαι κλασικα με το μπουρνουζι και τρως διπλα σε γυμνοστηθες γυναικες εχει πλακα
παντως μια κοπελα μεσο ορο κανει 3-4-5 πελατες τα οποι δινει τα 120 στην εισοδο τα αλλα 50 ευρω περιπου για διαμονη στο βερολινοα και οτι περισσεψει στελνει πατριδα αλλα δεν εχει και πολυ καλο μεροκαματα για αυτες διοτι σκεψου οτι της χαλαει η εισοδο που δινουν αυτες 120 ευρω και προσπαθουν να κανουν τα εξτρα για να κερδισουν πιο πολλα λεφτα
μια κυριακη εχει 40-50 πελατες που ο καθενας θα κανει 2-3-4 γαμησια ενω εχει και 30-35 κοπελες που η καθεμια θα κανει 4-5 ραντεβου το πολυ
παντως αν εβρισκα αλανια απο εδω μεσα μετα χαρας θα ξαναπηγιανα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Καλημερα συναγωνιστες θα ανεβω βερολινο μεταξυ 15 σεπτεβρη κ 15 οκτωβρη θα θελα μερικες πληροφοριες για το artemis.οτι παιρνει νο πληρωνεις επιτοπου?η ειναι οπως στα στριπ(η σουμα στο τελος?)μεσοβδομαδα ειναι ολο το roster εκει η μονο το πσκ?ευχαριστω για τυχον απαντηση
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Καλημερα συναγωνιστες θα ανεβω βερολινο μεταξυ 15 σεπτεβρη κ 15 οκτωβρη θα θελα μερικες πληροφοριες για το artemis.οτι παιρνει νο πληρωνεις επιτοπου?η ειναι οπως στα στριπ(η σουμα στο τελος?)μεσοβδομαδα ειναι ολο το roster εκει η μονο το πσκ?ευχαριστω για τυχον απαντηση

καταρχήν δεν έχεις τα λεφτά επάνω σου τα έχεις σε ντουλαπάκι κλειδωμένα
πρώτα πάτε στα δωμάτια στον πάνω όροφο και ανάλογος το πρόγραμμα που θα πάρεις στο τέλος πάτε μαζί μέχρι τα ντουλαπάκια και την πληρώνεις
πρόσεχε  γιατί θα σε πιέζουν να κανεις extra που τα χρεώνουν

ότι άλλο θες ρωτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom