Νέα

FKK Artemis

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epanastatis1969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 197K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ποια ξενοδοχεια βρισκονται σε κοντινη αποσταση απο το αρτεμης? Ευχαριστω....

Η γνώμη μου είναι πως δεν πρέπει να σε απασχολεί αυτή η λεπτομέρεια.

Μπορείς να διαμείνεις σε κάποιο από τα ξενοδοχεία του κέντρου, και να μετακινηθείς εξαιρετικά άνετα και αξιόπιστα με τον προαστιακό και μετά με 5λεπτο περπάτημα, βρίσκεσαι γρήγορα στο Artemis.

Το Βερολίνο είναι πολύ όμορφη πόλη και θα είναι κρίμα να διαθέσεις όλο το χρόνο σου αποκλειστικά για το FKK.

Κάθε τι που πράττουμε, νομίζω ότι δεν θα πρέπει να είναι αυτοσκοπός, αλλά καλό και ωφέλιμο θα είναι να μπορεί να συνδυαστεί και με άλλες δραστηριότητες, εκτός θεματογραφίας του bou.

Τουλάχιστον αυτό έκανα στην επίσκεψή μου εκεί και δεν βγήκα χαμένος.

Σε κάθε περίπτωση πάντως, ο επισκέπτης της πόλης είναι αυτός που θα επιλέξει πως θα κινηθεί κατά τη διάρκεια της επίσκεψής του εκεί.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Η γνώμη μου είναι πως δεν πρέπει να σε απασχολεί αυτή η λεπτομέρεια....


Το Βερολίνο είναι πολύ όμορφη πόλη και θα είναι κρίμα να διαθέσεις όλο το χρόνο σου αποκλειστικά για το FKK.

Κάθε τι που πράττουμε, νομίζω ότι δεν θα πρέπει να είναι αυτοσκοπός, αλλά καλό και ωφέλιμο θα είναι να μπορεί να συνδυαστεί και με άλλες δραστηριότητες, εκτός θεματογραφίας του bou.

πολύ σωστά, επίσκεψη ας πούμε σε αυτό το μπαρ για ποτάκι, καταπληκτική θέα στην πόλη.

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

Thessalonikiboy

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2012
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα και απο εμενα παιδια!!!

σχεδον καινουργιος στην παρεα και το forum μου "άνοιξε" τα ματιά πραγματικά γιατι πληρωνα πολλα στα μπαζα μας εδω και λεω ΤΡΕΜΑ θελω ποιοτητα κ θα προσπαθησω να το κόψω τελείως εδω και να γαμαω κανα μουνακι κανονικο ;) ..ετσι λοιπον παω ΠΣΚ Atremis..ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ και ψιλοφοβαμαι να σας πω!!  :jerking:!!!!
εχω ενημερωθει για τα παντα απο ολους σας απλα μια-δυο ερωτησεις!:)

1.εδω αξιζει να πας, ειναι ασφαλες;; τι ωρες δουλεύει;;
2.για να περασεις στο σημερα "καλα"...ποσα χρηματα θελεις εκει, εχω πληρωσει ηδη 500Ε αεροπορικα και ξενοδοχειο χωρις πρωινο για 3 μερες!
3.ψαχνω να κανω tantra massage!! ;) καταλαβαίνετε τι εννοώ ;) ξέρετε κανα καλο χωρο με ασιατισες στο Βερολινο, ασφαλες ομως!
3.αν παιζει κατι κανουργιο απο καποιον φιλο ας μας πει...

Thanks σε ολους...

θα επανελθω με report !!  :dancing:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
για έξοδα φίλε
υπολόγισε
αν πας 2 μέρες
80 και 80 είσοδος =160
και από 3-4 την φορά
60 κάνει ή 110 με cim η μισή ώρα
 

Thessalonikiboy

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2012
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
για έξοδα φίλε
υπολόγισε
αν πας 2 μέρες
80 και 80 είσοδος =160
και από 3-4 την φορά
60 κάνει ή 110 με cim η μισή ώρα


Τοσο υπολογιζω και εγω μπορει παραπανω  :jerking: ευχαριστω παντως...
να ρωτησω και κατι χαζο...! αλλα...

τι ειναι "110 με cim" το cim δηλ δεν ξερω  :think:
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
Τελείωμα στο στόμα φίλε μου. Μέχρι και την τελευταία σταγόνα.
 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
Λοιπόν, μετά από τόσα που άκουγα για το Artemis το επισκεφτικά και εγώ με την ευκαιρία ενός επαγγελματικού ταξιδιού στο Βερολίνο. Είναι όντως εμπειρία να βρίσκεσαι σε ένα χώρο με τόσες γυμνές γυναίκες άμεσα διαθέσιμες, οι περισσότερες όμορφες και μερικές πολύ εντυπωσιακές. Σαν παιδί στα Jumbo ενα πράγμα...
Ωστόσο μάλλον δεν νομίζω ότι θα ξαναπάω. Μετά από λίγο η όλη κατάσταση μου θύμιζε λίγο κρεοπωλείο. Το σεξ γενικά δεν ήταν κακό αλλά όχι και τίποτα σπουδαίο (δοκίμασα 2), για εναν συνάδελφο που πήγαμε μαζί ήταν ξεπέτα. Αξίζει μόνο αν έχεις σκοπό να πας με τουλάχιστον 2-3 γυναίκες. Έτσι όμως ανεβαίνει πολύ το κόστος απολαμβάνοντας ποσότητα και όχι ποιότητα. Προτιμώ με τα ίδια λεφτά να περάσω ένα 2ώρο με ένα καλό CG που γνωρίζω τι υπηρεσίες θα απολαύσω. Γούστα βέβαια είναι αυτά, to each his own.
Και προς θεού, όσο ελκυστικό και να είναι το FKK μην σπαταλήσετε ολόκληρο τριημέρο μόνο σε αυτό. Το Βερολίνο είναι μια καταπληκτική πόλη για διακέδαση, αξιοθέατα και ψώνια.
 

Thessalonikiboy

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2012
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα και παλι!

Οι μερες πλησιαζουν και ψαχνομαι συνεχεια στο ιντερνετ να βρω οσες περισσοτερες πληροφοριες μπορω γενικα για το Βερολινο, γιατι δεν εχω ξαναπαει, αν και το φορουμ με εχει βοηθησει ηδη αρκετα...ρωτησα παρα πανω 2-3 πραγματα αλλα απαντηση για ολα δυστηχως δεν πηρα !! αν δεν σας κανει κοπο! help!!!!!:)

Θα θελα να ρωτησω αν καποιος πηγε τωρα στον ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ οπως λέγετε εδω μέσα...
υπαρχουν ταιλαδεζες;;;; διοτι εχουμε και μια αδυναμια!! ;)
και αν υπαρχουν παραδοσιακα trantra massage πουθενα στο Βερολινο!...;;; που να εχουν και ωραιους χορους κτλ. ;)
ψαχνω ψαχνω αλλα ολο κατι χαλια βρισκω!!

Επισης τι αξίζει να δω πέρα απ τα τουριστικά!!

thanks to all !
Tassos


 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Λοιπόν, μετά από τόσα που άκουγα για το Artemis το επισκεφτικά και εγώ με την ευκαιρία ενός επαγγελματικού ταξιδιού στο Βερολίνο. Είναι όντως εμπειρία να βρίσκεσαι σε ένα χώρο με τόσες γυμνές γυναίκες άμεσα διαθέσιμες, οι περισσότερες όμορφες και μερικές πολύ εντυπωσιακές. Σαν παιδί στα Jumbo ενα πράγμα...
Ωστόσο μάλλον δεν νομίζω ότι θα ξαναπάω. Μετά από λίγο η όλη κατάσταση μου θύμιζε λίγο κρεοπωλείο. Το σεξ γενικά δεν ήταν κακό αλλά όχι και τίποτα σπουδαίο (δοκίμασα 2), για εναν συνάδελφο που πήγαμε μαζί ήταν ξεπέτα. Αξίζει μόνο αν έχεις σκοπό να πας με τουλάχιστον 2-3 γυναίκες. Έτσι όμως ανεβαίνει πολύ το κόστος απολαμβάνοντας ποσότητα και όχι ποιότητα. Προτιμώ με τα ίδια λεφτά να περάσω ένα 2ώρο με ένα καλό CG που γνωρίζω τι υπηρεσίες θα απολαύσω. Γούστα βέβαια είναι αυτά, to each his own.
Και προς θεού, όσο ελκυστικό και να είναι το FKK μην σπαταλήσετε ολόκληρο τριημέρο μόνο σε αυτό. Το Βερολίνο είναι μια καταπληκτική πόλη για διακέδαση, αξιοθέατα και ψώνια.

φιλαράκι γούστα είναι αυτά εγώ προσωπικά δεν γουστάρω τα cg και την βρίσκω με τα fkk είμαστε μια παρέα από 5 έως 15 άτομα που πάμε κάθε χρόνο και περνάμε τέλεια μαζί με τον χαβαλέ μας κάνουμε και ψώνια και βλέπουμε και της πόλης που πάμε πέφτουνε και τα  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
γεια χαρα και παλι!

Οι μερες πλησιαζουν και ψαχνομαι συνεχεια στο ιντερνετ να βρω οσες περισσοτερες πληροφοριες μπορω γενικα για το Βερολινο, γιατι δεν εχω ξαναπαει, αν και το φορουμ με εχει βοηθησει ηδη αρκετα...ρωτησα παρα πανω 2-3 πραγματα αλλα απαντηση για ολα δυστηχως δεν πηρα !! αν δεν σας κανει κοπο! help!!!!!:)

Θα θελα να ρωτησω αν καποιος πηγε τωρα στον ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ οπως λέγετε εδω μέσα...
υπαρχουν ταιλαδεζες;;;; διοτι εχουμε και μια αδυναμια!! ;)
και αν υπαρχουν παραδοσιακα trantra massage πουθενα στο Βερολινο!...;;; που να εχουν και ωραιους χορους κτλ. ;)
ψαχνω ψαχνω αλλα ολο κατι χαλια βρισκω!!

Επισης τι αξίζει να δω πέρα απ τα τουριστικά!!

thanks to all !
Tassos




φιλε Τάσο γύρισα από το μέγαρο πριν 10 μέρες και νομίζω ότι μπορώ να  σε βοηθήσω αλλα μονο σε αυτό το θέμα για τα αλλα που ρωτάς δεν ξέρω

οσο για της tai που ρωτάς έχει και μάλιστα 3-4 και για την ακρίβεια την μια την δοκίμασα κιόλας με σχετικά καλές επίδοσης
 

Thessalonikiboy

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2012
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
φιλε Τάσο γύρισα από το μέγαρο πριν 10 μέρες και νομίζω ότι μπορώ να  σε βοηθήσω αλλα μονο σε αυτό το θέμα για τα αλλα που ρωτάς δεν ξέρω

οσο για της tai που ρωτάς έχει και μάλιστα 3-4 και για την ακρίβεια την μια την δοκίμασα κιόλας με σχετικά καλές επίδοσης

thanks φιλε!! τωρα δγλ παιζουν καλα μωρα;;;


ξερει κανεις αυτο..εψαξα και το βρηκα..




ο καιρος φτανει...;)
Tassos
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
thanks φιλε!! τωρα δγλ παιζουν καλα μωρα;;;


ξερει κανεις αυτο..εψαξα και το βρηκα..




ο καιρος φτανει...;)
Tassos

αν πας παρασκευή και σάββατο θα βρείς καλά κομμάτια πρόσεχε της ξεπετες αν διάβασης την τελευταία μου κριτική θα καταλάβεις
 

drjeckil

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ποια ξενοδοχεια βρισκονται σε κοντινη αποσταση απο το αρτεμης? Ευχαριστω....
Εγω σ αυτο εμενα,πολυ καλες τιμες,καλο πρωινο,πανω στον πιο εμπορικο δρομο του βερολινου και 10 λεπτα με τα ποδια απο το αρτεμις
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
3η μερα Βερολινο
Χθες χιονιζε
Χθες ηταν ησυχα,σημερα καλυτερη ποικιλια.
Εφυγα νωρις ομως γιατι πλεον στερεψε η πηγη!!!!!
Αφησα ομως τα στοιχεια μου μπας και μου ερθει να ξαναπαω αργα,αλλα δεν το βλέπω δυστυχως,αφού μετα απο 3 μερες και καμια 10 αρια φορες δεν παει αλλο.....
Για  οσους πηγαν προσφατα εδοκιμασθησαν
Μπριγκιτα Ουγγαρεζα πορνοσταρ με τα χειλη και τις βυζαρες και τα τατου
Μπελιντα μια μουναρα ρωσιδα μεαλχροινη με πολλα χρονια Γερμανια

Η απιστευτη μελαχροινη Γερμανιδα με το κορμι θανατο ισως το καλυτερο εκει μεσα..ξεχασα το ονομα

Η αλλη ξανθια Ουγγαρεζα ψηλη μαυρισμενη με μακρυ μαλλι χωρις σιλοκονες αλλα θεα

Μι α διμετρη Γερμανιδα ξανθια η Τζανιν η οποια μου ειπε το κορυφαιο ¨αλλο πιπα και αλλο deepthroat¨ ζητησε εξτρα δηλαδη για ντιπ 100 ευρω!!!

Ανεφερα τις πιο τρανταχτες,δοκιμασα και αλλες λιγοτερο γνωστές θα ελεγα.....

 

underpressure

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
505
Κριτικές
39
Like
496
Πόντοι
516
Μι α διμετρη Γερμανιδα ξανθια η Τζανιν η οποια μου ειπε το κορυφαιο ¨αλλο πιπα και αλλο deepthroat¨ ζητησε εξτρα δηλαδη για ντιπ 100 ευρω!!!

Μιλάμε για ατάκα όχι μαλακίες :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom