Νέα

FKK Artemis

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epanastatis1969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 197K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
91
Like
3.827
Πόντοι
5.435
βρε παλικαρια για το Artemis ποιο αεροδρομιο βολευει ωστε να μην κανουμε ταξιδι για να ειμαστε κοντα στο Βερολινο .... Σενεφελντ και Τεγκελ εχω βρει μεχρι στιγμης στο skyscanner ...
αυτό που πάει η easy jet, αν θες μπορώ να το ψάξω  :grin:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
91
Like
3.827
Πόντοι
5.435

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
καλα θα βρω κατι .... για μερες ποτε λες οτι ειναι καλυτερα να παμε ... ΣΚ ή καθημερινη ????
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
91
Like
3.827
Πόντοι
5.435
καλα θα βρω κατι .... για μερες ποτε λες οτι ειναι καλυτερα να παμε ... ΣΚ ή καθημερινη ????
κοίτα... καταρχίν αν τα κλήσεις μέσω airtickets, πρέπει να ψάξεις από τώρα για μετά κάνα τρίμηνο για να βρεις καλή τιμή, ωστόσο αυτοί κάποιες ώρες τις μέρας κάνουν προσφορές, μπορείς να βάλεις alert στο mail σου αν θες.
Εγώ είχα πάει το Νοέμβρη του 2012 με 100€ αν θυμάμαι καλά.
Μπορείς να δεις υπάρχει και κριτική
Σ/Κ σίγουρα καλύτερα, πιο πολλά τεμάχια, αλλά γενικώς είναι από τα ακριβά
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
μαλιστα .... οποτε ΣΚ καλυτερα .... αλλα δεν ξερω μηπως εχει πολυ κοσμο τα ΣΚ .... αλλα θα μου πεις οτι τοτε δουλευουν και τα καλα τεμαχια .....
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
91
Like
3.827
Πόντοι
5.435
μαλιστα .... οποτε ΣΚ καλυτερα .... αλλα δεν ξερω μηπως εχει πολυ κοσμο τα ΣΚ .... αλλα θα μου πεις οτι τοτε δουλευουν και τα καλα τεμαχια .....
το Σ/Κ που είχα πάει 2 μέρες, γινότανε χαμός από γυναίκες, δεν ξέρεις τι να διαλέξεις, πρόσεχε όμως γιατί πολλές ζητάνε έξτρα να σου κάνουν τα οποία τα χρεώνουν και παραπάνω. CIM +50, CIF +50, κώλο +100 με το πρόγραμμα με την κοπέλα να είναι στάνταρ στα 60€ και η είσοδος 80€
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
νασαι καλα Κερβερα ..... εχω εμπειρια με τις τσιγγανορουμανες απο το Oasis ..... μονο μια πουτανοΣερβα μου ειχε φαει ενα 50αρικο επειδη πιασαμε ενα 5 λεπτο απο το δευτερο μισαωρο .... εκανα μια ψιλοφασαρια αλλα δεν μπορουσα να κανω και πολλα γιατι ηξερα απο αλλους οτι υπαρχουν κατι ντουλαπες καπου που σε τετοιες περιπτωσεις ερχονται για να γνωρισουν καλυτερα ...  

σε συ Κερβερα μιας και φαινεσαι καλο παιδι και γνωστης των FKK απο οτι βλεπω .... μηπως μπορεις να μου πεις εν συντομια πως μπορουμε να φτασουμε στο Artemis απο Tegel και Schoenefeld αντιστοιχα ... αν δεν ξερεις αστο θα τα βρω μονος μου αλλα μπορει να ταλαιπωρηθω .... παντως επειδη θα κατσουμε μεχρι τις 5:00 που θα κλεισει το Artemis να υποθεσω οτι η reception σου φερνει ταξι για να πας στο αεροδρομιο ....
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
91
Like
3.827
Πόντοι
5.435
νασαι καλα Κερβερα ..... εχω εμπειρια με τις τσιγγανορουμανες απο το Oasis ..... μονο μια πουτανοΣερβα μου ειχε φαει ενα 50αρικο επειδη πιασαμε ενα 5 λεπτο απο το δευτερο μισαωρο .... εκανα μια ψιλοφασαρια αλλα δεν μπορουσα να κανω και πολλα γιατι ηξερα απο αλλους οτι υπαρχουν κατι ντουλαπες καπου που σε τετοιες περιπτωσεις ερχονται για να γνωρισουν καλυτερα ...  

σε συ Κερβερα μιας και φαινεσαι καλο παιδι και γνωστης των FKK απο οτι βλεπω .... μηπως μπορεις να μου πεις εν συντομια πως μπορουμε να φτασουμε στο Artemis απο Tegel και Schoenefeld αντιστοιχα ... αν δεν ξερεις αστο θα τα βρω μονος μου αλλα μπορει να ταλαιπωρηθω .... παντως επειδη θα κατσουμε μεχρι τις 5:00 που θα κλεισει το Artemis να υποθεσω οτι η reception σου φερνει ταξι για να πας στο αεροδρομιο ....
ας αρχίσω από το τελευταίο σου ερώτημα, ναι σου φέρνουν ταξί για αεροδρόμιο,
εμείς είμασταν αρκετά άτομα και είχαμε νοικιάσει βανάκι, με gps πάντα και σε βγάζει απέξω. Από συγκοινωνία δεν σκαμπάζω, πάντα στην Γερμανία νοικιάζω αμάξι όπου και να πάω. Τώρα εσύ αν είσαι μόνος σου ή 2 άτομα πάρτε ταξάκι, δεν είναι μακριά, και μια που θα πας Βερολίνο καλό είναι να πας στην πύλη του Βραδιμβούργου να την δεις. Μπες στο site του Άρτεμις και έχει όλες τις πληροφορίες. Αν νοικιάσεις τελικά αμάξι, κάντο από εδώ όσο πιο νωρίς γίνεται και πρόσεχε τα όρια ταχύτητας, εκεί δεν αστειεύονται
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
μπα οχι αμαξι δεν θελω να νοικιασω .... 2 ατομα θα ειμαστε οποτε μαλλον με ταξι θα βολευτουμε .... εαν παω θα αναφερω εντυπωσεις .... τα ξαναλεμε παιδια ...
 

vasospele777

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
το Σ/Κ που είχα πάει 2 μέρες, γινότανε χαμός από γυναίκες, δεν ξέρεις τι να διαλέξεις, πρόσεχε όμως γιατί πολλές ζητάνε έξτρα να σου κάνουν τα οποία τα χρεώνουν και παραπάνω. CIM +50, CIF +50, κώλο +100 με το πρόγραμμα με την κοπέλα να είναι στάνταρ στα 60€ και η είσοδος 80€
καλα ειναι τιμες τωρα αυτες????200ε για ενα μαμησι??αν παρεις μμια μονο λεω
 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
Υπουργέ, πήγαινε με το S-bahn. 3 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό Westkreuz (έχει και ωραίο πεζοδρόμιο):
CGOcr0j.jpg




Βγαίνοντας από το σταθμό όλο αριστερά και περνάς ένα βουλκανιζατέρ σαν καντίνα (στην άσπρη κουκκίδα στον χάρτη):
SilZhhI.jpg


Αν υπάρχει ακόμα δηλαδή γιατί έχω να πάω χρόνια.



Περπατώντας θα το δεις αριστερά σου (το βράδυ ανάβει και η επιγραφή νέον):
6YFholh.jpg


(μεγάλος ρουφιάνος το street view).  :2funny:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Φ45 ουτε η Μερκελ δεν θα εκανε τετοιο πορνοποσταρισμα ....
 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
Ναι, την είσοδο την χάνεις. Υποτίθεται πληρώνεις για να χρησιμοποιήσεις τις εγκαταστάσεις, το δωρεάν φαγητό, σάουνα, αναψυκτικά, πισίνα, γυμναστήριο κλπ.

Υπάρχει και επαγγελματικό μασάζ (όχι σεξουαλικής φύσης) που επίσης χρεώνεται έξτρα.

 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
Φ45 ουτε η Μερκελ δεν θα εκανε τετοιο πορνοποσταρισμα ....

Πάντως αν το θες για το γαμήσι και μόνο δεν είναι και τόσο cost effective. Πιο πολύ αξίζουν τα μέρη αυτά να πας για την εμπειρία με παρέα και χαβαλέ, να χαλαρώσεις χρησιμοποιώντας τις εγκαταστάσεις και ταυτόχρονα να πιρφορίζεις με τις γκόμενες που θα προσπαθούν να στην πέσουν για να πάτε στο δωμάτιο. Ε, κάποια στιγμή θα κουμπώσεις και κάποια...

 

vasospele777

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως αν το θες για το γαμήσι και μόνο δεν είναι και τόσο cost effective. Πιο πολύ αξίζουν τα μέρη αυτά να πας για την εμπειρία με παρέα και χαβαλέ, να χαλαρώσεις χρησιμοποιώντας τις εγκαταστάσεις και ταυτόχρονα να πιρφορίζεις με τις γκόμενες που θα προσπαθούν να στην πέσουν για να πάτε στο δωμάτιο. Ε, κάποια στιγμή θα κουμπώσεις και κάποια...
φραιμπουργκ μενω.... ;) τα ξερω τα φκκ απλα τα θεωρω πανακριβα για τα γουστα κ το πορτοφολι μου,,
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
προς Υπουργο.
σε οποιο αεροδρομιο και αν βρεθεις μην παρεις ταξι για Αρτεμις
μπορεις να εξυπηρετηθεις αριστα με τα U & S τρενα. γρηγορα και οικονομικα
και στο Αρτεμις επελεξε Πολωνη κοπελα
αυτα  ;)
 

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
328
Πόντοι
21
Δεν χρειάζεται τάξι από τα/στα αεροδρόμια του Βερολίνου. 'Εχει συγκοινωνία καθημερινά ολόκληρο το εικοσιτετράωρο.

Από το αεροδρόμιο Berlin-Tegel:
με το λεωφορείο Χ9 μέχρι Jungfernheide, από εκεί με το τρένο S42 μέχρι Westkreuz.
Κόστος (απλό εισιτήριο) 2,60 € χρόνος διαδρομής 20 λεπτά.
Με το τάξι: κόστος 17,30 €, χρόνος διαδρομής 9 λεπτά.

Από το αεροδρόμιο Berlin-Schönefeld:
με το τρένο S45 ή με το τρένο RB 18560,18564,18556,18574 κλπ μέχρι Südkreuz, από εκεί με το τρένο S41 μέχρι Westkreuz.
Κόστος (απλό εισιτήριο) 3,20 € χρόνος διαδρομής 50 λεπτά.
Με το τάξι: κόστος 41,60 €, χρόνος διαδρομής 22 λεπτά.

Εδώ το σιδηροδρομικό δίκτυο του Βερολίνου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom