Νέα

FKK Artemis

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epanastatis1969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 197K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
ευχαριστω!
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
παιχτες επειδη δεν εχω παει ακομα στο ναο, ουτε και σε κατι αναλογο εχω μια ερωτηση...

σε αυτα τα δωματια που γαμας, μετα το γαμησι μπαινει καθαριστρια και καθαριζει κατι? σεντονια π.χ. ή μπαινει στα καπακια ο επομενος?
θελω να πω δηλαδη απο αποψη καθαριοτητας, στα δωματια παντα αναφερομαι,γιατι ο υπολοιπος χωρος διαβασα οτι ειναι τζαμι, το παιχνιδι παιζει στο επιπεδο στουντιο? μπουρδελου?

τα δωματια ειναι επιπεδου στουντιο . η κοπελα στρωνει μια καινουργια πετσετα και μετα την πεταει σταπλυτα . και τις τρεις φορες που πηγα παντως δεν διαπιστωσα κανενα θεμα καθαριοτητας ...
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
παιχτες επειδη δεν εχω παει ακομα στο ναο, ουτε και σε κατι αναλογο εχω μια ερωτηση...

σε αυτα τα δωματια που γαμας, μετα το γαμησι μπαινει καθαριστρια και καθαριζει κατι? σεντονια π.χ. ή μπαινει στα καπακια ο επομενος?
θελω να πω δηλαδη απο αποψη καθαριοτητας, στα δωματια παντα αναφερομαι,γιατι ο υπολοιπος χωρος διαβασα οτι ειναι τζαμι, το παιχνιδι παιζει στο επιπεδο στουντιο? μπουρδελου?


αχ αχ αχ εισαστε και αδιαβαστοι και απροσεχτοι

τα κλειδια των δωματιων που ειναι καθαρα ειναι σε ξεχωριστο σημειο
αν δεν εχει κλειδι εκει δεν εχει και δωματιο καθαρο
οταν η κοπελα τελειωσει απο το δωματιο αφηνει το κλειδι σε αλλο σημειο ωστε να πανε να το καθαρισουν ..καλαθακια κλπ

σε οτι αφορα το κρεβατι
η θα στρωσει σεντονι η δυο μπουρνουζοπετσετες
τα οποια μολις τελειωση το "εργο" πανε παλι σε καλαθια ...μολις γεμισουν πανε πλυσιμο στεγνωμα σιδερο


να μεινουν απο πετσετες η σεντονια ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ

προβλημα μπορει να εμφανιστει μονο στις παντοφλες 43-44 να μην προλαβαινουν την απολυμανση

Για το palace απορω πως και ξεμειναν απο δωματια , εχει πανω απο 70 και μπορει αμ χρειαστει να παει και στην VIP πτερυγα

 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Το φαγητό μόνο εινα μάπα,χθες ειχε φασόλακια!

Σήμερα πρόλαβα μόνο κάτι γαρνιρισματα πατάτες,ρύζι κλπ

Φαΐ δε είδα...όχι ότι θα έτρωγα εκεί,αλλά άμα ειχε τίποτα πιο εύκολο λουκάνικα κλπ ίσως....

Απο γκομενες,τι να λέμε τώρα

5-6 Παμελες ειχε,ουγγαρεζες και γερμανιδες....σκυλιά μαυρισμενα.στηθη τουμπανο σιλικονη,τατουάζ κλπ

Καμια 30 σκυλια ρουμανικα,με την πουτανια να ρέει στο αίμα τους

Και αλλες σκόρπιες τσέχες,πολωνεζες,γερμανιδες και 4-5 μαυρες-φωτιά.....
Γενικά η επιλογή ειναι όντως δυσκολη

Να μην πούμε τα ιδια,ότι άμα πας θα πεις τι μαλακας ήμουνα που ξοδευα λεφτα σε ντόπια μασάζ κλπ...φυσικά είναι η απόσταση και τα έξοδα,οπότε...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Το φαγητό μόνο εινα μάπα,χθες ειχε φασόλακια!

Σήμερα πρόλαβα μόνο κάτι γαρνιρισματα πατάτες,ρύζι κλπ

Φαΐ δε είδα...όχι ότι θα έτρωγα εκεί,αλλά άμα ειχε τίποτα πιο εύκολο λουκάνικα κλπ ίσως....

Απο γκομενες,τι να λέμε τώρα

5-6 Παμελες ειχε,ουγγαρεζες και γερμανιδες....σκυλιά μαυρισμενα.στηθη τουμπανο σιλικονη,τατουάζ κλπ

Καμια 30 σκυλια ρουμανικα,με την πουτανια να ρέει στο αίμα τους

Και αλλες σκόρπιες τσέχες,πολωνεζες,γερμανιδες και 4-5 μαυρες-φωτιά.....
Γενικά η επιλογή ειναι όντως δυσκολη

Να μην πούμε τα ιδια,ότι άμα πας θα πεις τι μαλακας ήμουνα που ξοδευα λεφτα σε ντόπια μασάζ κλπ...φυσικά είναι η απόσταση και τα έξοδα,οπότε...
ζηλευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
341
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
1
για τα τεμαχια τιμες κτλ εχουν πει φιλοι. εχω δει και γαμησει την ομορφοτερη γυναικα της ζωης μου εκει. καλυτερα απο τσοντα dorcell.

Μαγκες παω τα τελευταια 6 χρονια 1-2 φορες τον χρονο. ειναι το δωρο στον εαυτο μου. κοστος 500ε. eazyjet παρασκευη μεσημερι επιστροφη κυριακη κοστος 75Ε 15ε ξενοδοχιο +20 ευρο μετακινηση + φαι. to σαβατο παω απο το πρωι στις 1100 για καφε. ειναι πολυ χαλαρα οι γκομενες λιγες και ξεκουραστες. πιπα στο μπαρ ενω πινω τον εσπρεσο μου για να παει καλα  η μερα.... μετα πρωινο. αραγμα καφε τσιγαρο.. γαμησι δευτερο μεσημεριανο πιπα καφε τσιγαρο κτλ.. γενικα περναω ολη την μερα+νυχτα  εκει.σαουνες μασαζ μπανιο φαγητο και πουτσα. κοιμαμαι εκει το βραδυ κατω στο υπογειο με την πισινα και φευγω με το κλησιμο (0500)για το αεροπλανο για αθηνα 0700 κατευθειαν απο το μαγαζι. συνολο 75+15+20+80+ 5*60=500ευρο.

αυτο που μου αρεσει ειναι οτι περνα η γκομενα την γαμας επι τοπου.γενικα βαριεμαι να ψονιζω και να ανεβενω σε δοματια κτλ τις περνω οπου βρω συνηθως καρεκλες η καναπεδες ορθια σινεμα κτλ.δεν με πειραζει το ματι. εχω κοψει τα κολομπαρα ελλαδα και χαζο φραπεδες που σου κοστιζει η μαλακια χρυσαφι και κανω εμπειρια ζωης. το καλοκαιρι εχει και BBQ στην ταρατσα μου ειπαν.
κοπαναω πριν μισο μπλε  χαπι γιατι στα τελευταια ειμαι μελατος και δεν μπορω να χυσω.

το φαγητο οντως εχει αρχισει και χαλαει τελευταια αλλα στα αρχιδια μου τσαμπα ειναι
οι βουλγαρο-ρουμανες ειναι πολυ ξεπετες και ειναι το μοναδικο μελανο σημειο στο μαγαζι.αλλα τις αποφευγεις.

να πατε μια φορα στην ζωη σας τουλαχιστον εστω και μονοι. αν μαζευτειτe 3-4 ατομα αξιζει το αυτοκινητο θα σας παει 10 ε το ατομο και δεν θα καψει βενζινη τους το πας οπως το πηρες εχει στο σονεφελντ HERTZ.
καντε οικονομια στις μαλακισμενες εδω και δωστε τα ολα στην ποιοτητα.
ΑΞΙΖΕΙ
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
εντάξει,βγαίνουν κι άλλα έξοδα...

βασικά εκεί δεν πας με κομπιουτεράκι,αλλά για να περάσεις καλά,οπότε δικαιολογούνται παρεκτροπές...

βασικά 35 ευρώ κάνει το ταξί από αεροδρόμιο για κέντρο (και άλλα τόσα επιστροφή)
20 ευρώ να πας με ταξί στο άρτεμις από το κέντρο και 20 πίσω
ποτά μέσα 10 ευρώ το ένα...

συν τα 110άρια(60 συν 50)...

ήταν και 2-3 85χρονοι μέσα,σαν τον Ανδρέα όταν βγήκε από το Ωνάσειο!!!!πα πα πα....

και ένα παράξενο γεγονός είναι ότι βλέπεις κάτι θεογκόμενες βγαλμένες από τσόντα,τις οποίες δεν παίρνει κανείς....και παίρνουν κάτι μπαζάκια πάνω...περίεργο

ΥΓ είχα ακούσει κι εγώ για τις Ρουμάνες αλλά 2-3 που δοκίμασα ήταν άψογες...

και 15 ευρώ ξενοδοχείο????πού πήγες ρε φίλε,σε χόστελ?????

κάτω από 50-55 σε αλυσίδα Ibis,Holiday Inn δεν βίσκεις(τα πιο φτηνά και σχετικά εγγυημένα)
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
341
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
1
Hotel amadeus κοντα στο μαγαζι.

μετακινούμε με λεωφορειο/αυτοκινητο δεν βρισκω τον λογο για ταξι. σου παραθετω τις οδιγιες που μου εδωσαν απο το ξενοδοχειο. 47euro εκανε το δικλινο+ κρεβατι =3 ατομα 1 δοματιο(πηγα με 2 φιλους)δεν το διευκρινησα. και κλεινω αρκετα νωρις 3 μηνες+ τα εισητηρια και ξενοδοχεια
Dear 
thank you for your e-mail and for choosing our hotel.
We have looked at the time-table to help you to get to the hotel.
The best and the cheepest way to get to the hotel is to take a train RB14 direction Nauen Bahnhof (Nauen train station)
It starts from Schönefeld airport at 20:55 and it will take you 37 minutes to get to the train station Charlottenburg.
You can buy a ticket in a  ticketmashine - it must be a ticket for Zone ABC Berlin at the rate of 3,00 €  (valid during 2 hours) per person.

It will take you about 5 minutes to walk from the train station Charlottenburg to the hotel.

We wish you a nice journey and looking forward to welcoming you in our hotel.

Kind regards
Hotel Amadeus am kurfüstendamm

ποτα πινω μπυρα που εχει κ κοκα κολα. δεν πινω αλκοολ ειναι πολυ ακριβο και εαν ξεκινησω θελω 4-5 ποτα οποτε για εμενα αστο.

Επειδη παω 2 φορες το χρονο και τα λεφτα τα μαζευω με κοπο 100ε τον μηνα περιπου δυστηχως ειμαι με το κομπιουτερακι,Δεν με ενδιαφερει το βερολινο καθολου το ειχα γυρισει την πρωτη φορα που πηγα.Ειναι one stop fuck για μενα και μια ασκηση συγκρατησης.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
για τα τεμαχια τιμες κτλ εχουν πει φιλοι. εχω δει και γαμησει την ομορφοτερη γυναικα της ζωης μου εκει. καλυτερα απο τσοντα dorcell.

Μαγκες παω τα τελευταια 6 χρονια 1-2 φορες τον χρονο. ειναι το δωρο στον εαυτο μου. κοστος 500ε. eazyjet παρασκευη μεσημερι επιστροφη κυριακη κοστος 75Ε 15ε ξενοδοχιο +20 ευρο μετακινηση + φαι. to σαβατο παω απο το πρωι στις 1100 για καφε. ειναι πολυ χαλαρα οι γκομενες λιγες και ξεκουραστες. πιπα στο μπαρ ενω πινω τον εσπρεσο μου για να παει καλα  η μερα.... μετα πρωινο. αραγμα καφε τσιγαρο.. γαμησι δευτερο μεσημεριανο πιπα καφε τσιγαρο κτλ.. γενικα περναω ολη την μερα+νυχτα  εκει.σαουνες μασαζ μπανιο φαγητο και πουτσα. κοιμαμαι εκει το βραδυ κατω στο υπογειο με την πισινα και φευγω με το κλησιμο (0500)για το αεροπλανο για αθηνα 0700 κατευθειαν απο το μαγαζι. συνολο 75+15+20+80+ 5*60=500ευρο.

αυτο που μου αρεσει ειναι οτι περνα η γκομενα την γαμας επι τοπου.γενικα βαριεμαι να ψονιζω και να ανεβενω σε δοματια κτλ τις περνω οπου βρω συνηθως καρεκλες η καναπεδες ορθια σινεμα κτλ.δεν με πειραζει το ματι. εχω κοψει τα κολομπαρα ελλαδα και χαζο φραπεδες που σου κοστιζει η μαλακια χρυσαφι και κανω εμπειρια ζωης. το καλοκαιρι εχει και BBQ στην ταρατσα μου ειπαν.
κοπαναω πριν μισο μπλε  χαπι γιατι στα τελευταια ειμαι μελατος και δεν μπορω να χυσω.

το φαγητο οντως εχει αρχισει και χαλαει τελευταια αλλα στα αρχιδια μου τσαμπα ειναι
οι βουλγαρο-ρουμανες ειναι πολυ ξεπετες και ειναι το μοναδικο μελανο σημειο στο μαγαζι.αλλα τις αποφευγεις.

να πατε μια φορα στην ζωη σας τουλαχιστον εστω και μονοι. αν μαζευτειτe 3-4 ατομα αξιζει το αυτοκινητο θα σας παει 10 ε το ατομο και δεν θα καψει βενζινη τους το πας οπως το πηρες εχει στο σονεφελντ HERTZ.
καντε οικονομια στις μαλακισμενες εδω και δωστε τα ολα στην ποιοτητα.
ΑΞΙΖΕΙ
πολυ σωστός
το φαγητό ειναι μετριο αλλα το πρωινό ειναι αξιοπρεπες...
θαπρεπε αυτα το ποστ να μεταφερθει εκει που γραφουν αυτοι που πληρωνουν 300 για μια ωριτσα στα σιτι τουρ....
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

μεχρι ενος σημειου . μετα θελει ποδια ή ταξι .
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
αργά το βράδυ,μετά από κραιπάλη και με -15 όπως προχθές,η μόνη λύση είναι το ταξί

στο κάτω κάτω,ξόδεψες 3-4-5 κατοστάρικα,στα 20 θα κολλήσουμε???

ΥΓ ταξιτζής με είπε

α.το Τέγκελ κλείνει το καλοκαίρι(?) και θα μείνει μόνο το Σονεφελντ,το οποίο θα επεκταθεί


β.με το μάρκο ήμασταν καλύτερα :2funny: :2funny:....βρε κάτι μου θυμίζει αυτό!!!!
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
ωραιος snake ..Οταν ειναι να ξαναπας να μας πεις ..και γω θελω να παω αλλα βαριεμαι να ψαχνω που ειναι το ενα και το αλλο ..μπορει να ειμαι εμπειρος στα κολπα αυτα (σχετικα ...32 ειμαι) αλλα καφε φορα σε νεο μερος ειναι και δυσκολη ...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
αργά το βράδυ,μετά από κραιπάλη και με -15 όπως προχθές,η μόνη λύση είναι το ταξί

στο κάτω κάτω,ξόδεψες 3-4-5 κατοστάρικα,στα 20 θα κολλήσουμε???

οκ, δεν έχεις κι άδικο. κι εγώ όταν είχα πάει, στις 7 το απόγευμα πήγα με ηλεκτρικό. στις 12 τη νύχτα όμως, επέστρεψα με ταξί
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
παιδια
εγώ σεπτεμβριο του 2010 που επισκεύθικα τόν παράδεισο  δέν πλήρωνα  πάνω απο 6 με 7 ευρώ ταξί από την αντεναουερ πλατε που ειναι κέντρο καί είναι κοντα .καί πληρωνα επίσης 50 ευρώ ξενοδοχείο αξιοπρεπεστατο χωρίς πρωινό .πήγενα σέ κάτι φουρνους καί επερνα κάτι καταπληκτικα σαντουιτς και γλυκα στην μιση τιμή από αθηνα.... και φυσικά έπερνα και πρωινο στό αρτεμης που ειναι πολύ καλύτερο απο το απογευματινό....
επίσης κάτι καφετεριες διπλα στό μετρο που μετατρεπόντουσαν σε μπαρακια το βραδυ πληρωνα 2,5 ευρώ την μπιρα σε ποτηρι την μεγάλη και τον καπουτσινο επιση στα ιδια λεφτά.
και φανταστειτε οτι ημουν στο κολωνακι του βερολινου....
όπως εχω γραψει και παλιοτερα  ο συνδιασμός αρτεμης με βερολινο βόλτα είναι καταπληκτικός δι

οτι τό βερολίνο είναι καταπληκτικό και ΑΣΦΑΛΕΣΤΑΤΟ.
εμεινα 4 μερες πεμπτη αφιξη αναχωριση δευτερα και το πακετο με 2 επισκεψεις στον παραδεισο στοιχισε 1200 ευρω περιπου ....
600 αρτεμισ συν 200 αεροπλανο συν 100 ξενοδοχειο διοτι ημουν με αλλον ενα και τα υπολοιπα μπιραριες κλαμπακια ψωνια σε μαγαζια κλπ
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Έχω γράψει για τα καλά της Γερμανίας, πέραν του Άρτεμις, μία ώρα εγγυημένος χρόνος σε δωματιο σε μπουρδέλο πέντε αστέρων επιπέδου Χίλτον, , , , , , το πολύ 160 € όταν εδώ κάποιοι πληρώνουν 400 και 600 ευρώ για ραντεβού με "city tours", δεν τελειώνουν και τους βρίζουν και από πάνω (έχω δει κριτικές τέτοιες εδώ και έχω φρίξει!)
Και στο σεξ οικονομία φούσκα είμαστε, σαν Ινδιάνοι που τους πουλάνε καθρεφτάκια.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Και καφές καπουτσίνο τεράστιος με κρουασάν 2,9 € στο "Aux Delices Normandes" στην Κantstrasse.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
η στάση Westkreuz του S-Bahn είναι πάρα πολύ κοντά, το ταξί νομίζω είναι υπερβολή

Έτσι! Από την έξοδο του σταθμού, περνάμε το πάρκινγκ των ΙΧ και μόλις συναντήσουμε τον κεντρικό, κάνουμε αρισερά και το βρίσκουμε μετά από 5-6 λεπτά περπάτημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom