Νέα

FKK Artemis

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epanastatis1969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 197K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Παλληκάρια.....γίνεται! Μία 24ώρη καταδρομική: Αναχωρούμε με τη μεσημεριανή πτήση, κάνουμε ότι κάνουμε, και επιστρέφουμε με το πρωϊνό αεροπλάνο για Ελλάδα, αφού έχουμε φύγει στο κλείσιμο του μαγαζιού κατ'ευθείαν για το αεροδρόμιο.

Ποιοί είναι καταδρομείς από εδώ μέσα?

από θεσσαλονίκη φεύγει 2.50 και επιστρέφει 10.45

από αθήνα???

για easy λεω,άλλη δεν έχει από δω απευθείας
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Με την πού...έεεε την ψυχή στο στόμα ρε τεράστιε;;;; Πόσο να γαμήσουμε σε μια μέρα οι γέροντες; :woldman:

Η επιστήμη, έχει δώσει λύση προ πολλού σ'αυτό το ανδρικό πρόβλημα! ;)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
από θεσσαλονίκη φεύγει 2.50 και επιστρέφει 10.45

από αθήνα???

για easy λεω,άλλη δεν έχει από δω απευθείας

Η πρωϊνή από Βερολίνο, είναι πιό νωρίς για Αθήνα (αν τα δρομολόγια είναι ακόμη τα ίδια).
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
εσυ πάντως ΧΑΡΕ πώς θα μπεις στο αεροπλάνο? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
εσυ πάντως ΧΑΡΕ πώς θα μπεις στο αεροπλάνο? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω δεν θα ερθω.πηγα προπαραμονη πρωτοχρονιας και εκατσα 12 μερες βερολινο.νομιζω φτανει για φετος.παντως 30 δεκεμβριου που εφυγα 7,45 πεταγε η easy.
Y.G.γιατι να μην μπω στο αεροπλανο?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

Επισκέπτης
εγω δεν θα ερθω.πηγα προπαραμονη πρωτοχρονιας και εκατσα 12 μερες βερολινο.νομιζω φτανει για φετος.παντως 30 δεκεμβριου που εφυγα 7,45 πεταγε η easy.
Y.G.γιατι να μην μπω στο αεροπλανο?
οπα μαλακια ειπα,τα εχω χασει και δεν θυμαμε.10.50 εφευγε απο ελλαδα
10:50
Αθήνα έως Βερολίνο Σόνενφελντ

Αναχ. Παρασκευή, 30 Δεκεμβρίου 2011 10:50 πμ

Αφ. Παρασκευή, 30 Δεκεμβρίου 2011 12:55 μμ
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
σαββατο φεύγει 2,45 από βερολίνο,οπότε πας παρασκευή και διανυκτερεύεις κιόλας κάπου...

κοιμάσαι και μέχρι τις 11.30-12 ,ξυπνάς και πας αεροδρόμιο

αλλά παρασκεύη άκουσα στο άρτεμις γίνεται της πουτάνας...
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
341
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
1
Εαν υπαρχει η χωρα και ο μισθος μου μεχρι τοτε λεω να παω μετα το πασχα.ΠΣΚ η ΠΣ αναλογα τι βολεβει στα δρομολογια.Θα ειδοποιησω την παρεα οποιος γουσταρει να βρεθουμε μαγαζι.Εχω πετυχει πολλους ελληνες που τους καταλαβαινεις απο την ομιλια και τον χαβαλε.

ΥΓ
Ο συμπροταγωνιστης που παμε μαζι γυρναει το μαγαζι με ενα χαρτι και επανω γραφει καθε κοπελα ονομα χωρα ηλικια και σχολια για το γαμησι που κανουν σαν ενθυμιο.Πεφτει πολυ γελιο και κουτσομπολιο.Εχει γινει σαν ντοπιος εκει και οι γκομενες τον ξερουν με το μικρο του.

Αυτα τα ολιγα.Αντε και καλα γαμησα σε ολους. Καντε οικονομια και γαμηστε με μανία...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Παλληκάρια.....γίνεται! Μία 24ώρη καταδρομική: Αναχωρούμε με τη μεσημεριανή πτήση, κάνουμε ότι κάνουμε, και επιστρέφουμε με το πρωϊνό αεροπλάνο για Ελλάδα, αφού έχουμε φύγει στο κλείσιμο του μαγαζιού κατ'ευθείαν για το αεροδρόμιο.

Ποιοί είναι καταδρομείς από εδώ μέσα?
Καταδρομική κάνουμε ρε..ΜΕ ΤΙ ΛΕΦΤΑ ΟΜΩΣ???????
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
«Δεν υπήρξα ποτέ συνοδός πολυτελείας»

Σε αυτοβιογραφικό της βιβλίο, η πρώην πρώτη κυρία της Γερμανίας Μπετίνα Βουλφ διαψεύδει κατηγορηματικά τη φήμη ότι υπήρξε συνοδός πολυτελείας.

«Δεν εργάστηκα ποτέ ως συνοδός πολυτελείας. Όλ' αυτά είναι βλακείες», γράφει η σύζυγος του πρώην προέδρου Κρίστιαν Βουλφ, στο βιβλίο της που τιτλοφορείται «Πέρα από το πρωτόκολλο» και θα κυκλοφορήσει την Τετάρτη. Σε ένα κεφάλαιο με την επικεφαλίδα «Οι φήμες» η Μπετίνα αφιερώνει οκτώ σελίδες στις συκοφαντίες σε βάρος της.

Ο Κρίστιαν Βουλφ παραιτήθηκε στα μέσα Φεβρουαρίου καθώς υπήρχαν υπόνοιες ότι εμπλεκόταν σε σκάνδαλο διαφθοράς.

Οι φήμες που κυκλοφορούσαν ευρέως στη Γερμανία υποστήριζαν ότι η 38χρονη Μπετίνα Βουλφ στο παρελθόν εργαζόταν ως συνοδός, με το ψευδώνυμο «Λαίδη Βικτόρια», για μια επιχείρηση με την ονομασία «Σατό Όσναμπρικ» ή ακόμη και για έναν οίκο ανοχής του Βερολίνου, τον «Άρτεμις».

Η Βουλφ έχει καταθέσει μήνυση σε βάρος της μηχανής αναζήτησης Google, κατηγορώντας την ότι διασπείρει τις φήμες. Όταν κάποιος πληκτρολογήσει το όνομα της πρώην πρώτης κυρίας το Google του προτείνει αυτόματα ως συνοδευτική επεξήγηση τις λέξεις «ιερόδουλος» και «συνοδός». Ένας εκπρόσωπος της εταιρείας, ο Κέι Όμπερμπεκ, δήλωσε ότι η εταιρεία έχει ήδη μηνυθεί πέντε φορές στη Γερμανία για το λόγο αυτό αλλά σε όλες τις περιπτώσεις δικαιώθηκε. Οι λέξεις που συνοδεύουν τα ονόματα δεν επιλέγονται από το Google αλλά εμφανίζονται με βάση τη συχνότητα των αναζητήσεων που έχουν κάνει άλλοι χρήστες, διευκρίνισε.


Bρε καποιος δικός μας την έχει  :knockinb: την πρωην κυρια προέδρου;;; :think:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Πολύ μούναρος, μου αρέσουν οι Γερμανίδες.

Όταν είχε εκλεγεί ο άνδρας της Πρόεδρος συζητήθηκε το τατουάζ της στον ώμο, θεωρήθηκε ένδειξη οτι είναι "περπατημένη" γενικώς.

Τώρα τέτοια γκόμενα στο Άρτεμις δεν νομίζω οτι θα δούλευε, ο μέσος όρος ηλικίας εκεί είναι μικρότερος και οι Γερμανίδες λίγες.
 

Συνημμένα

  • bet.jpg
    bet.jpg
    7,4 KB · Εμφανίσεις: 35
  • bet2.jpg
    bet2.jpg
    7,3 KB · Εμφανίσεις: 32

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Και ωραία πόδια.

Γενικά οι Γερμανίδες σε πόδια, γοφούς και πίσω κίνηση δεν παίζονται.

Ένεκα μεγάλης χρήσης ποδηλάτου για κίνηση μέσα στην πόλη.

Να τις δείτε να σηκώνονται από την σέλα και να κάνουν πεντάλ με αυτή την παλινδρομική κίνηση πάνω κάτω.  :rolleyes:

Μου λείπει το Βερολίνο τελικά.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Τα πόδια
 

Συνημμένα

  • bet3.jpg
    bet3.jpg
    10 KB · Εμφανίσεις: 32
  • bet3.jpg
    bet3.jpg
    10 KB · Εμφανίσεις: 34

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom