Νέα

FKK Artemis

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epanastatis1969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 197K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.129
Κριτικές
491
Like
37.432
Πόντοι
41.447
γύρω στις 80-100 κοπέλες

ωπα ρε φιλε!!!!
σα παρα πολλές δεν ειναι??
μηπως ηπιες πολλά ουισκια και τις εβλεπες εις διπλουν -τριπλουν-τετραπλουν και παει λεγοντας????
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
ωπα ρε φιλε!!!!
σα παρα πολλές δεν ειναι??
μηπως ηπιες πολλά ουισκια και τις εβλεπες εις διπλουν -τριπλουν-τετραπλουν και παει λεγοντας????

θα ανοίξεις τα πμ σου?
υπάρχει λόγος
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
ωπα ρε φιλε!!!!
σα παρα πολλές δεν ειναι??
μηπως ηπιες πολλά ουισκια και τις εβλεπες εις διπλουν -τριπλουν-τετραπλουν και παει λεγοντας????
είχε μεγάλη messe και είχαν έρθει καραβιές
ρώτησα και μου το είπανε γιατί μου έκανε εντύπωση
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Επίσκεψη Άρτεμις
το μαγαζί παραμένει στα υψηλά στάνταρτς
γύρω στις 80-100 κοπέλες
απλά διαπίστωσα ότι τα δωμάτια του ΟΑΣΕ είναι μακράν καλύτερα
κατά τ'άλλα όλα καλά και γνωστά πλέον
γράψε λεπτομέρειες....
διότι πληροφορούμε΄οτι η ποιοτητα τών γυναικών είναι ανεβασμένη
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
γράψε λεπτομέρειες....
διότι πληροφορούμε΄οτι η ποιοτητα τών γυναικών είναι ανεβασμένη
σε σχέση με πριν κάτι μήνες η ποιότητα ήταν πιο χαμηλή
αρκετές κοπέλες αλλά όχι εξαιρετικά πράγματα
στο ΟΑΣΕ έβλεπες καλύτερες
στο Άρτεμις είχε λίγες γερμανίδες
πολλές μα πολλές ρουμάνες
κάποιες τσέχες
και μερικές αραπίνες που ήταν μέτριες
αυτά..
 

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
113
Πόντοι
6
       Καλησπέρα πιστοί των FKK. Μπαίνω αμέσως στο ζητούμενο. Έχω κανονίσει με φιλαράκι επίσκεψη Βερολίνο στα τέλη του Νοέμβρη και η πρώτη από τις πολλές ερωτήσεις που έχω να απευθύνω στους γνωρίζοντες αφορά την ώρα επίσκεψης. Καταλαβαίνω και είναι λογικό πως οι μεσημεριάνες ώρες ( 13:00-18:00 )  είναι πιό χαλαρές από πλευράς προσέλευσης πελάτειας. Προσωπικά προτιμώ έτσι κάθε χώρο που επισκέπτομαι. Αναρωτιέμαι όμως αν εκείνες τις ώρες δεν είναι και η ποιότητα και ποσότητα των κοριτσίων υψηλή.
        Αυτό που θέλω να ρωτήσω τελικά είναι αν είναι καλό να πας μεσημέρι και ο αριθμός των εργαζομένων έχει διακύμανση μέσα στη μέρα.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
        Καλησπέρα πιστοί των FKK. Μπαίνω αμέσως στο ζητούμενο. Έχω κανονίσει με φιλαράκι επίσκεψη Βερολίνο στα τέλη του Νοέμβρη και η πρώτη από τις πολλές ερωτήσεις που έχω να απευθύνω στους γνωρίζοντες αφορά την ώρα επίσκεψης. Καταλαβαίνω και είναι λογικό πως οι μεσημεριάνες ώρες ( 13:00-18:00 )  είναι πιό χαλαρές από πλευράς προσέλευσης πελάτειας. Προσωπικά προτιμώ έτσι κάθε χώρο που επισκέπτομαι. Αναρωτιέμαι όμως αν εκείνες τις ώρες δεν είναι και η ποιότητα και ποσότητα των κοριτσίων υψηλή.
        Αυτό που θέλω να ρωτήσω τελικά είναι αν είναι καλό να πας μεσημέρι και ο αριθμός των εργαζομένων έχει διακύμανση μέσα στη μέρα.

για να αποφύγεις συνωστισμό αλλά και το αντίθετο(νέκρα),καλύτερα είναι να πας τρίτη-τετάρτη-πέμπτη βράδυ....
απόφυγε Παρασκευή-Σάββατο οπωσδήποτε,μεγάλη βαβούρα
και μέρες που υπάρχουν διεθνείς εκθέσεις(Messe) στο Βερολίνο
 

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
113
Πόντοι
6
Βασικά θα πάω πσκ. Εκείνες τις μέρες λες δεν έχει διαφορά ότι ώρα και να πας; Οι κοπέλες είναι οι ίδιες όλη μέρα;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Βασικά θα πάω πσκ. Εκείνες τις μέρες λες δεν έχει διαφορά ότι ώρα και να πας; Οι κοπέλες είναι οι ίδιες όλη μέρα;

1α) ΠΣΚ = Φασαρία και βιασύνη!

1β) Για να τσιμπήσεις καλό τεμάχιο τέτοιες ημέρες, θα πρέπει να ιδρώσεις, ή να την περιμένεις στις σκάλες, καθώς θα κατεβαίνει από τον προηγούμενο πελάτη.

2α) Υπάρχουν εναλλαγές στις κοπέλλες (συνήθως, όταν συμπληρώσουν τα ραντεβού που θέλουν).
 

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
113
Πόντοι
6
ΓΜΣΤ. Λες δηλαδή οτί και μεσημερί Σαββατοκύριακου θα γίνεται χαμός;
 

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
113
Πόντοι
6
Ε θα πάω μεσημέρι και ελπίζω να πετύχω και καλά τεμάχια. Σας ευχαριστώ πολύ για το input.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ε θα πάω μεσημέρι και ελπίζω να πετύχω και καλά τεμάχια. Σας ευχαριστώ πολύ για το input.

Μην βιαστείς να κάνεις την πρώτη "κατάθεση". Τριγύρισε τους χώρους χαλαρά, δες τι παίζει, άραξε και κάνε καυλάντισμα με τα μωρά, χούφτωσέ τα δωρεάν (με ρέγουλο όμως ε?), στοχοποίησε αυτό που σου αρέσει και βούρ! :fuck2: ;)

Κι αν θέλεις κάποια στιγμή να ξαποστάσεις ή ακόμη και να κοιμηθείς, το καλύτερο σημείο είναι το κάτω μπάρ (μη καπνιζόντων). Έχει την περισσότερη ησυχία απ'όλο το μαγαζί.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
       Καλησπέρα πιστοί των FKK. Μπαίνω αμέσως στο ζητούμενο. Έχω κανονίσει με φιλαράκι επίσκεψη Βερολίνο στα τέλη του Νοέμβρη και η πρώτη από τις πολλές ερωτήσεις που έχω να απευθύνω στους γνωρίζοντες αφορά την ώρα επίσκεψης. Καταλαβαίνω και είναι λογικό πως οι μεσημεριάνες ώρες ( 13:00-18:00 )  είναι πιό χαλαρές από πλευράς προσέλευσης πελάτειας. Προσωπικά προτιμώ έτσι κάθε χώρο που επισκέπτομαι. Αναρωτιέμαι όμως αν εκείνες τις ώρες δεν είναι και η ποιότητα και ποσότητα των κοριτσίων υψηλή.
        Αυτό που θέλω να ρωτήσω τελικά είναι αν είναι καλό να πας μεσημέρι και ο αριθμός των εργαζομένων έχει διακύμανση μέσα στη μέρα.
το μεσημέρι έχει και υπέρ και κατά
πιο χαλαρά και όχι τόσο ξεπέτα
από την άλλη πολλές καλές έρχονται κατά τις 5 το απόγευμα.
όπως και να χει όχι αμέσως βουρ στον πατσά αλλά μετά από κανένα δύωρο
 

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
113
Πόντοι
6
Τέτοιου είδους επίσκεψη έχω σκοπό να κάνω. Απλά δεν μπορώ να κάνω τον συναγωνιστή που θα είναι μαζί μου να καταλάβει ότι σε τέτοιο μαγαζί δεν λέει να πας για 2 ώρες μόνο. Αν δεν καταλαβαίνει ίσως να πάμε σε κανένα που δεν είναι τύπου FKK.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
91
Like
3.827
Πόντοι
5.435
Τέτοιου είδους επίσκεψη έχω σκοπό να κάνω. Απλά δεν μπορώ να κάνω τον συναγωνιστή που θα είναι μαζί μου να καταλάβει ότι σε τέτοιο μαγαζί δεν λέει να πας για 2 ώρες μόνο. Αν δεν καταλαβαίνει ίσως να πάμε σε κανένα που δεν είναι τύπου FKK.
Στείλτονε για μπύρες και εσύ κάτσε μέχρι να κλείσει  :2funny: :2funny:
Εγώ πάντως που πήγα στο WORLD είχε καλά κομάτια το μεσημέρι αλλά τα πολύ καλά ερχόντουσταν μετά τις 7-8 το βράδυ. Άντε να αντέξεις να περιμένεις ως το απόγευμα, με τη κάθε μια εκεί μέσα να σου κωλοτρίβεται.  :tits: :tits:
 

macdac

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
BERLIN FOR EVER TA KALYTERA MOYNAKIA EINAI EKEI......!!!
 

asterixakis

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα Παίδες και Καλή Χρονιά.

Να σας τα πω και εγω για το ενλόγω μαγαζί. Όποιος δεν έχει πάει δεν έχει δει τίποτα. Δεν υπάρχει αυτό. Τέλη σεπτέμβριου η τελευταία φορά που το επισκέφθηκα. Γύρω στις 100 γκόμενες μέσα, από τις οποίες χωρίς υπερβολές οι 95 ήταν για 10+. Μόνο προσοχή γιατί τα ευρώπουλα φέύγουν σαν μαρουλόφυλλα, αλλά σίγουρα δεν θα τα λυπηθήτε. Ότι θέλετε το έχει εκει. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Όποιος θέλει λεπτομέριες ας στείλει πμ.

Μακης
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Μην βιαστείς να κάνεις την πρώτη "κατάθεση". Τριγύρισε τους χώρους χαλαρά, δες τι παίζει, άραξε και κάνε καυλάντισμα με τα μωρά, χούφτωσέ τα δωρεάν (με ρέγουλο όμως ε?), στοχοποίησε αυτό που σου αρέσει και βούρ! :fuck2: ;)

Κι αν θέλεις κάποια στιγμή να ξαποστάσεις ή ακόμη και να κοιμηθείς, το καλύτερο σημείο είναι το κάτω μπάρ (μη καπνιζόντων). Έχει την περισσότερη ησυχία απ'όλο το μαγαζί.
Κααααααααααααααααρλαααααααααααααααααα!!!!!! :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom