Νέα

FKK Artemis

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epanastatis1969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 197K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Νομιζω οτι το βαρυ πυροβολικό του μαγαζιου ειναι η amelie , το δε ΑΠΟΛΥΤΟ διδυμο Ambra @ Amelie .. οεο που ειναι η μπάλα
πολυ καλη επιλογη επίσης η Νικολετα απο βουλγαρια ...
η μεγαλυτερη αληθεια οτι τα γαμημενα τα €€€€€ πετανε εκει μεσα ...
Ημουν στο βερολινο τον Οκτωβρη για 6 μερες ... και γυρισα με πολυ ελαφρυ πορτοφολι και την καρτα μου στα προθυρα νευρικης κρισης ( 1800- 2000 ) αλλα το φχαριστιθηκα .........αχχχχχχ
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Τι να αρραβωνιαστεί ;;;;;;;;;; :think: :think: τη λίμνη;;;;;;

Όχι τη λίμνη...... Την Κάρλα!!! Θα έπλεε σε ύδατα ευτυχίας!! :smitten:

Εκτός αν ειναι ναυαρχος του γλυκού νερού

Ανασκεύασε τη δήλωσή σου, πάρ'αυτα!
Ο Ναύαρχος είναι αρκούντως μπαρουτοκαπνισμένος!!! (:fuck2:)
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Ο Ναύαρχος είναι αρκούντως μπαρουτοκαπνισμένος!!! (:fuck2:)

Αμαννννννννν μην μου λες τέτοια και τον ειχα σε εκτίμηση.

Ο Ναυαρχος ειναι μπαρουτοκαπνισμένος, όπως η λωκοτρυπίδα του μακαριστου Λιλά;;;;;;

Φουστης και ο ναυαρχος;;;
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Νομιζω οτι το βαρυ πυροβολικό του μαγαζιου ειναι η amelie , το δε ΑΠΟΛΥΤΟ διδυμο Ambra @ Amelie .. οεο που ειναι η μπάλα
πολυ καλη επιλογη επίσης η Νικολετα απο βουλγαρια ...
η μεγαλυτερη αληθεια οτι τα γαμημενα τα €€€€€ πετανε εκει μεσα ...
Ημουν στο βερολινο τον Οκτωβρη για 6 μερες ... και γυρισα με πολυ ελαφρυ πορτοφολι και την καρτα μου στα προθυρα νευρικης κρισης ( 1800- 2000 ) αλλα το φχαριστιθηκα .........αχχχχχχ
πιστεύω ακράδαντα ότι το βαρύ πυροβολικό
είναι το ύφος του μαγαζιού που σε κάνει να αισθάνεσαι πασάς
οι γκόμενες αλλάζουν συνέχεια
(τα τμχ που είπες είναι βέβαια εξαιρετικά)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αμαννννννννν μην μου λες τέτοια και τον ειχα σε εκτίμηση.

Ο Ναυαρχος ειναι μπαρουτοκαπνισμένος, όπως η λωκοτρυπίδα του μακαριστου Λιλά;;;;;;

Φουστης και ο ναυαρχος;;;

Τίποτε τέτοιο δεν ελέχθη!!!

Βλέπω να σου στέλνει καμμιά μοίρα καταδρομικών γι'αυτές σου τις δηλώσεις. :cheesy:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Αμαννννννννν μην μου λες τέτοια και τον ειχα σε εκτίμηση.

Ο Ναυαρχος ειναι μπαρουτοκαπνισμένος, όπως η λωκοτρυπίδα του μακαριστου Λιλά;;;;;;

Φουστης και ο ναυαρχος;;;
Εχεις παλαβώσει μου φαινεται....Δε θα σου παει καλά η χρονιά..Ανασκεύασε όσο προλαβαίνεις γιατί στελνω F-16 εντος της σημερον......
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Τίποτε τέτοιο δεν ελέχθη!!!

Βλέπω να σου στέλνει καμμιά μοίρα καταδρομικών γι'αυτές σου τις δηλώσεις. :cheesy:
Εμ κι εσυ ετσι που τα γραφεις....Θα μου βγει και καμια βρωμα και αντε να τα βγαλεις περα με τα ρεμαλια εδω μεσα..Γαμω την ΚΑΡΛΑ γαμω!!!!Οχι τη ΛΙΜΝΗ ρε ΤΡΙΚΑΡΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!! :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Sorry Ναυαρχε, παρεξηγησεις!

ΕΛΕΟΣ Υπόσχομαι να κάνω γαργαρα όλο το νερο της λίμνης Κάρλας, ως ενδειξη αυτοτιμορίας
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Sorry Ναυαρχε, παρεξηγησεις!

ΕΛΕΟΣ Υπόσχομαι να κάνω γαργαρα όλο το νερο της λίμνης Κάρλας, ως ενδειξη αυτοτιμορίας
Δεκτη η μεταμελεια...Να μην ξανασυμβεί μονο παιδί μου... :grin: :grin: :grin:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
πιστεύω ακράδαντα ότι το βαρύ πυροβολικό
είναι το ύφος του μαγαζιού που σε κάνει να αισθάνεσαι πασάς
οι γκόμενες αλλάζουν συνέχεια
(τα τμχ που είπες είναι βέβαια εξαιρετικά)

Ναι αλλα καλό ειναι να εχεις και εκει τα στανταρακια ...
οχι πως δεν υπηρξαν περιπτωσεις που εκλαψα τα ευρουλάκια μου αλλα λέμε τωρα

5 εκ ευρω η αρχικη επένδυση και απο Τουρκο μάλιστα σαν τα δικα μας ενα πραγμα
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
πιστεύω ακράδαντα ότι το βαρύ πυροβολικό
είναι το ύφος του μαγαζιού που σε κάνει να αισθάνεσαι πασάς
οι γκόμενες αλλάζουν συνέχεια
(τα τμχ που είπες είναι βέβαια εξαιρετικά)
πάντως οι πληροφορίες που μαζεύω είναι ότι τα πράματα είναι ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ σέ σύγκριση με τον σεπτέμβριο του 2010 πού πήγα...και πού ηταν ονειρεμένα
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
πάντως οι πληροφορίες που μαζεύω είναι ότι τα πράματα είναι ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ σέ σύγκριση με τον σεπτέμβριο του 2010 πού πήγα...και πού ηταν ονειρεμένα

Θα σου ελεγα λιγο προς τα κατω ... αλλα δεν εχει σημασία ..εχει παντα τοσα πολλα  :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:να διαλεξεις
εγω τον Οκτωβριο  εκανα το αδιανοητο πηρα τρεις τεσσερεις φορες την ιδια ..αισχος  :dancing: :dancing:
€€€€€ να εχεις και ολα τα αλλα βρισκονται ..

Τωρα υπομονη να πληρωσουμε την εκτακτη εισφορα , να ξεπονεσει λιγο ο κωλος μας απο το γαμιση του βενιζελου  :headbang: :headbang:και ξανα προς τη δαξα  :fuck1: :fuck1: :fuck1:τραβαμε
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
παιχτες επειδη δεν εχω παει ακομα στο ναο, ουτε και σε κατι αναλογο εχω μια ερωτηση...

σε αυτα τα δωματια που γαμας, μετα το γαμησι μπαινει καθαριστρια και καθαριζει κατι? σεντονια π.χ. ή μπαινει στα καπακια ο επομενος?
θελω να πω δηλαδη απο αποψη καθαριοτητας, στα δωματια παντα αναφερομαι,γιατι ο υπολοιπος χωρος διαβασα οτι ειναι τζαμι, το παιχνιδι παιζει στο επιπεδο στουντιο? μπουρδελου?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
παιχτες επειδη δεν εχω παει ακομα στο ναο, ουτε και σε κατι αναλογο εχω μια ερωτηση...

σε αυτα τα δωματια που γαμας, μετα το γαμησι μπαινει καθαριστρια και καθαριζει κατι? σεντονια π.χ. ή μπαινει στα καπακια ο επομενος?
θελω να πω δηλαδη απο αποψη καθαριοτητας, στα δωματια παντα αναφερομαι,γιατι ο υπολοιπος χωρος διαβασα οτι ειναι τζαμι, το παιχνιδι παιζει στο επιπεδο στουντιο? μπουρδελου?

Συνήθως, έτσι γίνεται. Αλλά έχω τύχει και σε φάση που δεν είχε περάσει συνεργείο καθαρισμού, και ψάχναμε για καθαρό δωμάτιο (όχι στο Artemis, αλλά σε άλλο μαγαζί στη Φρανκφούρτη).

Αν φοβάσαι, μπορείς να στρώσεις το (μεγάλο) μπουρνουζάκι σου στο κρεβάτι ή να πάρεις πετσέτα από το φοριαμό, και να κάνεις τη δουλειά σου. ;)
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Συνήθως, έτσι γίνεται. Αλλά έχω τύχει και σε φάση που δεν είχε περάσει συνεργείο καθαρισμού, και ψάχναμε για καθαρό δωμάτιο (όχι στο Artemis, αλλά σε άλλο μαγαζί στη Φρανκφούρτη).

Αν φοβάσαι, μπορείς να στρώσεις το (μεγάλο) μπουρνουζάκι σου στο κρεβάτι ή να πάρεις πετσέτα από το φοριαμό, και να κάνεις τη δουλειά σου. ;)
Πόσα ξέρεις,πόσα!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

tallman

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Εάν έχεις ξεχάσει να πάρεις πετσέτα από το φοριαμό, βάζεις μπουρνουζάκι ή στρώνει η τύπισσα τη δικιά της πετσέτα και όλα καλά. Γενικά όμως Παρασκευή και Σάββατο βράδυ ( η δουλειά στο ζενίθ) η καθαριότητα είναι σχετικά ελλιπής στα δωμάτια.
Μία γενική εντύπωση πάντως είναι ότι δουλεύουν πολλά άτομα προσωπικό και είναι τόσο διακριτικά έως 'αόρατα'!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom