Νέα

First dates gr STAR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
ο λουλούδας ο φαρδοκωλης τρελος...
Στιγμιότυπο οθόνης (111).png

με την ασπρη καλτσα (που φωσφοριζει στο στρομπολι κλπ κλπ)
Στιγμιότυπο οθόνης (112).png

Στιγμιότυπο οθόνης (113).png

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.948
Πόντοι
1.056
Τύπος Πάνος θα ακουστεί στις ειδήσεις είτε για βιασμό ή δολοφονία κάποιας γυναικας που τον παράτησε
Λες να είναι κλώνος του stalker Κρητικού που είχε φάει άκυρο από την "γυμνάστρια" και παραλίγο να κλάψει;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
- είχα και εγώ κουνέλι, είχα την κουκι.
- το κουνέλι το είχα βγάλει Έντυ και το σκέφτηκα μόνος μου


απίστευτο να έχουμε το ίδιο κατοικίδιο
1000002536.jpg

:2funny::2funny::2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

BMWR75

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Αυγ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
1.159
Πόντοι
1.011

kozelass

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές του καλύτερου θρεντ του bou, παραθέτω μερικές –όχι τόσο χιουμοριστικές- σκέψεις για το χθεσινό επεισόδιο, γιατί ακόμα και μέσα από τη σκατίλα , εξάγουμε συμπεράσματα:

  • Αυτό το παιδάκι ο κοτσιδάκιας, που άρχισε να τραγουδάει Σάτι, είναι τραγική ύπαρξη για πολλούς λόγους .
  • Α. Είτε είναι gay και δεν το έχει πάρει χαμπάρι.
  • Β.Είτε είναι gay, το ξέρει και προσπαθεί να κάνει τον straight.
  • Γ. Είτε είναι gay, το ξέρει και απλά κάνει το ψώνιο του να βγεί στο γυαλί και να τραγουδήσει Σάτι.
Και τα 3 ενδεχόμενα παραπάνω είναι τραγικά. Είναι τραγικό να μη γνωρίζεις την ταυτότητά σου ως άνθρωπος. Είναι τραγικό να προσποιείσαι κάτι άλλο (και σε αυτό φταίει και η ίδια η ομοφοβική κοινωνία και η αγία ελληνική οικογένεια με τους πατεράδες και τις μανάδες που δεν ανέχονται τα παιδιά τους πούστηδες και λεσβίες). Είναι τέλος, τραγικό, να ετεροκαθορίζεσαι από το ψώνιο σου, να αποκτάς αξία από την προβολή σου σε μια οθόνη.

Το παιδί δεν μπορούσε όυτε για τα μάτια του κόσμου να προσποιηθεί ένα κοπλιμέντο ή να εφεύρει στο μυαλό του μια γυναικεία φιγούρα ως μπούσουλα για τα χαρακτηριστικά γυναίκας που του «αρέσουν» . Απλά έλεγε ξανά και ξανά : «Εεε να είναι όμορφη, να είναι ξανθιά», σαν παιδάκι. Η κοπέλα δεν είχε ίχνος θηλυκότητας και έχει λανθάνουσα ομοφυλοφιλία κι αυτή, αν και πιθανότατα, όπως οι περισσότερες ομοφυλόφιλες γυναίκες κάποια στιγμή θα παντρευτεί, θα κάνει παιδάκια και θα καταπιέσει τη σεξουαλικότητά της κι άλλο. Τουλάχιστον οι gay άνδρες δεν έχουν τόσο αυτή την «υποχρέωση». Η πατριαρχία ευνοεί τους άνδρες ακόμα και ως gay.

  • Ο άλλος ο ηλίθιος και ο πανηλίθιος, ένα ναρκισσιστικό ηλίθιο πλάσμα, του Τικτοκ, που μετράει ακόλουθους- ζόμπι . Η κοπέλα όμορφη, αλλά επίσης βούρλο. Δεν μπορούσε ούτε να αρθρώσει λέξη, είχε πάθει πλάκα με τον κατσαρόλα και στο τέλος που ο άλλος αποκρίθηκε «Μετά από εδώ θα πάμε μια βόλτα να περάσουμε καλά», κι αυτή υποτακτικά ψέλλισε «Ο,τι είπε», προφανώς ήταν πανέτοιμη να πάει σε κάποιο παρκάκι να πιπώσει μέχρι το λαρύγγι, νομίζοντας ότι βρήκε τη σχέση των ονείρων της μέχρι να φάει ghosting την επόμενη μέρα . Αυτή η ίδια θα ξυνίζει και θα έχει ύφος χιλίων Καρδιναλίων, στον κάθε καημένο που θα την πλησιάζει και δεν θα είναι του γούστου της . Είναι τραγικό που δεν μπορούσαν να ολοκληρώσουν πρόταση, ακόμη και στο παιχνίδι με τις κάρτες, η ηλίθια ανέφερε « δεν είμαι καλή σ’αυτά» , λες και την ρωτήσανε ποιος ήταν ο Αυτοκράτορας της Αυστρίας στον πρώτο παγκόσμιο πόλεμο . Πήρε τη σκυτάλη ο ηλίθιος και είπε κάτι σαν «εμεις οι δυο ..μαζι μετα», έτσι χωρίς ρήμα. Το μέλλον είναι δυσοίωνο. Και όχι, δεν φταίνει αυτά τα παιδιά για την κατάντια αυτή.
  • Η Άννα Βερούλη, ήταν επίσης δυστυχισμένη ύπαρξη, με καταπιεσμένη σεξουαλικότητα, όχι απαραίτητα ομοφυλόφιλη, αλλά ο τύπος γυναίκας που δέχθηκε όλες τις ενοχές της κοινωνίας, και μιας και ήταν και κάποιας ηλικίας, τις δέχθηκε σε μεγάλο βαθμό.
  • Η καβλίτσα από την Άνδρο, σίγουρα δεν ήταν για τα κυβικά του άλλου, όμως για μένα ήταν η πιο ευχάριστη νότα,στο χτεσινό θλιβερό επεισόδιο. Γιατί ήταν γελαστή, το πάλευε, και δεν ντράπηκε να δείξει ότι γουστάρει , και να το πεί κιόλας. Αν ο βιομηχανικός εργάτης της έδινε μια ευκαιρεία, θα τον είχε ξεζουμίσει και θα το θυμόταν για όλη την υπόλοιπη ζωή του.
ΥΓ: Σε κάθε επεισόδιο αποδεικνύεται ότι –δυστυχώς- η εμφάνιση μετράει περισσότερο πό κάθε τι. Βλέπω πολλούς κακόμοιρους που προσπαθούν να πουν κοπλιμέντα ανά 2 λεπτά στη γκόμενα, που πασχίζουν να δείξουν ότι είναι έμπειροι και κατασταλλαγμένοι και σκέφτομαι πχ τον κατσαρόλα από χτες που ήταν τόσο ναρκισσιστικό σκουπίδι που δεν είπε τίποτα καλό στην άλλη απέναντί του (αντιθέτως μιλούσε για τις κλανιές του) κι αυτή έσταζε. Βέβαια, για να είμαι δίκαιος, οι περισσότεροι που δεν έχουν εμφάνιση, δεν σημαίνει ότι είναι και οι πλέον χαρισματικοί χαρακτήρες, οπότε δικαίως χυλοπιτιάζονται.



Συμπέρασμα : Μπορεί η ιδιώτευση , η μοναξιά , ο ναρκισσισμός των social να είναι παγκόσμια φαινόμενα , όμως επειδή στη Μεσογειακή Κολομβία κάθε κακό του δυτικού κόσμου το παίρνουμε, το πολλαπλασιάζουμε επί δέκα, και το αναμιγνύουμε με συντηρητικές, χριστιανοταλιμπανικές αντιλήψεις ,συλλογικά κόμπλεξ που αλληλοσυγκρούονται με διαστρεβλωμένες οπτικές της προόδου(πχ είμαστε ανεξάρτητες γυναίκες ,αλλά ο άντρας πληρώνει στο πρώτο ραντεβού, είμαστε άντρες και αφήνουμε τις γυναίκες να βγούν με τις φίλες τους αλλά τους λέμε τι θα φορέσουν, κλπ) η ελληνική κοινωνία είναι ένας βόθρος χωρίς πάτο.

Τα είπα και ξαλάφρωσα!
Καλησπερα στην παρεα και απο μενα.Πανω απο δεκαετια στο φορουμ, σπανια σχολιαζω αλλα δεν γινοταν να μην το κανω.Μπραβο ρε μαγκα μου.
 

BMWR75

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Αυγ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
1.159
Πόντοι
1.011
Και ούτε θα της πει με ένα εικοσαρικο είμαι στη τσέπη
Για να ξαναγαμησει:
Πάμε μωρό μου να καταπιεις τα τέκνα μου και μετά υπόσχομαι ψαρακι στην παραλιακή..
Καταληξις:
Ψαροκροκετες Goodies Π
Φάληρο...
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
Αν αυτή τύπε μου δν σ καραμελωνει το κωλοτρυπιδι κ δν κάθεται να την κατουρησεις στο πρόσωπο, να μπω φυλακή κ να μην ξαναβγω
Δεν ξέρω λεπτομέρειες για το πρόγραμμα, πόσα χρεώνει και αν χρεώνει. Ξέρω όμως από έγκυρες πηγές, πως τον τιμάει τον πούτσο. Τον έχει λάβαρο στην ψυχή της. Πράγμα διόλου περίεργο, εδώ δέχθηκε να φασωθεί με τον Φοίβο on camera.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.739
Like
11.224
Πόντοι
3.556
Για να ξαναγαμησει:
Πάμε μωρό μου να καταπιεις τα τέκνα μου και μετά υπόσχομαι ψαρακι στην παραλιακή..
Καταληξις:
Ψαροκροκετες Goodies Π
Φάληρο...
Τύπε η γκόμενα είναι βόας και ανοιχτή σε όλα αν πέσει χρήμα, μπορεί να τον καταπιεί χωρίς καν να τον μάσηση. Ο τύπος για να γαμηση έλεγε κλείνω εισιτήρια αύριο για Παρίσι με άσπρη κάλτσα και παντελόνι από την λαϊκή
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
Έχει ωραίες πατούσες, απο αυτό και μόνο περνάει τη βάση
Πες μας πως το καλοκαίρι που φοράνε όλες πέδιλα είναι η αγαπημένη σου εποχή, χωρίς να μας το πεις.
Λογικά έτσι ιδρωμένα και με χλίμπι χλίμπι, μία νοστιμιά.
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.126
Πόντοι
206
Πες μας πως το καλοκαίρι που φοράνε όλες πέδιλα είναι η αγαπημένη σου εποχή, χωρίς να μας το πεις.
Λογικά έτσι ιδρωμένα και με χλίμπι χλίμπι, μία νοστιμιά.
Δεν ξέρω τι είναι το χλιμπι χλιμπι αλλα ναι το καλοκαίρι είναι η αγαπημένη μου εποχή
 

BMWR75

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Αυγ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
1.159
Πόντοι
1.011
Τύπε η γκόμενα είναι βόας και ανοιχτή σε όλα αν πέσει χρήμα, μπορεί να τον καταπιεί χωρίς καν να τον μάσηση. Ο τύπος για να γαμηση έλεγε κλείνω εισιτήρια αύριο για Παρίσι με άσπρη κάλτσα και παντελόνι από την λαϊκή
Ναι φίλος αλλά κάτι τέτοιες σκούπες θέλουν διαρκή χορηγία..αυτός είναι σαλουβαρδος για δαυτην..το πολύ πολύ να τον βαλη να πουλήσει τ ασημικά της γιαγιάς του για γουικεντ στο Αγκίστρι..
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
Δεν ξέρω τι είναι το χλιμπι χλιμπι αλλα ναι το καλοκαίρι είναι η αγαπημένη μου εποχή
Ήμουν σίγουρος πριν το επιβεβαιώσεις για το καλοκαίρι.
Ημισκούμπρια δεν έχεις ακούσει ποτέ; Πιο συγκεκριμένα το 'πάμε όλοι σε μια παραλία';;
Χλίμπι χλίμπι = η βρωμιά ανάμεσα στα δάχτυλα των ποδιώνε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom