Νέα

First dates gr STAR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
εσυ τι εισαι μαρη κασσιανη... αλβανεζα η' ελλεηνιδεζα ? :think:
Αλβανια και ξερο ψωμί...εχω καλες εμπειρίες με αλβανεζες..
Εσυ θα μας πεις τις εμπειρίες σου με τους Αλβανούς?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.031
Πόντοι
27.261
Αλβανια και ξερο ψωμί...εχω καλες εμπειρίες με αλβανεζες..
Εσυ θα μας πεις τις εμπειρίες σου με τους Αλβανούς?
ξερω εναν ανεστακο ψυχολογο της χουφτας και γκουρου του ντετιγκ που τον παω 5-6 προφιλ πιπα κωλο εμπλοκη, μηπως τονε ξερεις ? :think:
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
ξερω εναν ανεστακο ψυχολογο της χουφτας και γκουρου του ντετιγκ τον παω 5-6 προφιλ πιπα κωλο εμπλοκη, μηπως τονε ξερεις ? :think:
Εχω ενα γνωστό αλβανό μπετατζη αν θες να στον γνωρίσω ειναι καλο παιδι και κουβαλιτης.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.031
Πόντοι
27.261
πονηρη αλεπουδιαρα βερα ΠΡΙΝ...
Στιγμιότυπο οθόνης (116).png
Στιγμιότυπο οθόνης (116)α.png


πονηρη αλεπουδιαρα βερα ΜΕΤΑ...
Στιγμιότυπο οθόνης (129).png
Στιγμιότυπο οθόνης (129)α.png

ΓΚΑΑΑΑΑΒΛΑΑΑΑΑ !!!:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.009
Πόντοι
736
Μίλτος ρωτάει: που θα ήθελες να ταξιδέψεις.

Απαντάει εκείνη. Dubai, Ιρακ, Μολδαβία, στη Σουηδική Αραβία.

Αλήθεια τώρα....ποιος θα ήθελε να ταξιδέψει στο Ιρακ?
μου θυμισε ενα βουρλο σε παλια καλλιστεια και τη ρωτησε αν μπορουσες να ζησεις σε μια οποιαδηποτε εποχη ποτε θα ηταν? και λεει το 1945 χαχαχαχαχα μιλαμε για σαινια χαχαχχα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.031
Πόντοι
27.261
- που θαθελες να ταξιδεψεις ?
- εγω... και και και αμερικη να δω πως ειναι ο κοσμος αλλου, που αλλου ? και και και ενταξει δεν τοχω σκεφτει να σου πω τελειως που... εσυ ?
maxresdefault.jpg

- εγω ? στο ντουμπαη
- ναι, εκει ειναι ωραια
- στο ιρακ - μολδαβια - σουηδικη αραβια... αυτα

Season 2 Wtf GIF by Parks and Recreation
gary coleman wtf GIF

τι επεισοδιαρα ειναι αυτη, θες 2 μερες να το ολοκληρωσεις :2funny::2funny::2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.031
Πόντοι
27.261
15 χρονια τεννις ο φριδενιπλ (πριν φαει προπονητη, μπαλακια, ρακετα και το φιλε), πολεμικη τεχνη (φουτζιτσου κατι) το μαρακι... που ο λαιμος της ειναι σαν τον σβερκο του :confused:
Στιγμιότυπο οθόνης (136).png
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
Την επόμενη εβδομάδα το star δεν δείχνει first dates σύμφωνα με το πρόγραμμα. Οπότε χθες ήταν μάλλον το τελευταίο επεισόδιο για φέτος. Σε γενικές γραμμές ψόφια πράγματα. Δεν είχε τόσα πολλά ναυάγια όπως πέρσι. Ακόμα και τα βιντεάκια του luben ήταν ψιλοβαρετά. Λίγα πράγματα και στα μουνιά. Μια κοκκινομαλλα, μια μαυρούλα, μια Ελληνογερμανίδα και μια ομορφούλα που έτυχε στον μαλάκα self coach, μπορούσαμε να πούμε ότι ήταν κάπως αξιόλογα "τεμάχια". Ευελπιστώ του χρόνου αν συνεχιστεί η εκπομπή, να μας προσφέρει περισσότερη καλτίλα από ότι φέτος.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.031
Πόντοι
27.261
Την επόμενη εβδομάδα το star δεν δείχνει first dates σύμφωνα με το πρόγραμμα. Οπότε χθες ήταν μάλλον το τελευταίο επεισόδιο για φέτος. Σε γενικές γραμμές ψόφια πράγματα. Δεν είχε τόσα πολλά ναυάγια όπως πέρσι. Ακόμα και τα βιντεάκια του luben ήταν ψιλοβαρετά. Λίγα πράγματα και στα μουνιά. Μια κοκκινομαλλα, μια μαυρούλα, μια Ελληνογερμανίδα και μια ομορφούλα που έτυχε στον μαλάκα self coach, μπορούσαμε να πούμε ότι ήταν κάπως αξιόλογα "τεμάχια". Ευελπιστώ του χρόνου αν συνεχιστεί η εκπομπή, να μας προσφέρει περισσότερη καλτίλα από ότι φέτος.
τσεκαρε κοινο ομως
Στιγμιότυπο οθόνης (119).png
Στιγμιότυπο οθόνης (131).png
Στιγμιότυπο οθόνης (135).png


επιτηδες βαζουν τα ναυαγια περισσοτερο, λογω τηλεθεασης
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
τσεκαρε κοινο ομως
Στιγμιότυπο οθόνης (119).png
Στιγμιότυπο οθόνης (131).png
Στιγμιότυπο οθόνης (135).png


επιτηδες βαζουν τα ναυαγια περισσοτερο, λογω τηλεθεασης
Ωραίες είναι, αλλά φαίνεται δεν είναι αρκετά ψωνάρες για να δηλώσουν συμμετοχή. Αρκούνται στον ρόλο του κομπάρσου :confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.031
Πόντοι
27.261
Ωραίες είναι, αλλά φαίνεται δεν είναι αρκετά ψωνάρες για να δηλώσουν συμμετοχή. Αρκούνται στον ρόλο του κομπάρσου :confused:
απο γραφειο βοηθητικων ηθοποιων-κομπαρσων ειναι.
το εχω ξαναπει, εχω φιλο που κανει συνεχεια τετοια κομπαρσιλικια και ηταν στην περυσινη σεζον του φερστ ντεητς.
σχεδον σε καθε επεισοδιο ηταν με τσοντα πλανο.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
18
Like
20.321
Πόντοι
4.546
Μαίρη Αθηναία: 46άρα άτεκνη φακλανίτσα με ομιλία φορτηγατζή, ψάχνει άνδρα χωρίς παιδιά. Ναυάγιο του γκέιμινγκ. Θα ήθελε και μαύρο, mud shark, αν της κάτσει. Ψωνισμένη.
Γιώργος 42άρης: καλοστεκούμενος, τον ταίριαξαν με τα ΚΑΠΗ. Μουνόδουλος.


Βέρα 25άρα από μεταξουργείο: σε ποιό δουλεύει; Ντομινέιτριξ σίγουρα. Της αρέσουν οι αλήτες μια ζωή, αλλά ήρθε να βρει σοβαρό ναυάγιο για χορηγό. Τατουάζ ανάμεσα στα βυζιά, παρθένα. Μου θυμίζει τον James Earl Jones όταν έπαιξε στο Konan. Της αρέσει να κοιτάζουν το τατουάζ στα βυζιά της. Ήθελε άλλα 2 πιάτα γλυκό. Δεν τρελάθηκε με τον τύπο, πήγε γιατί είναι άφραγκη και ψάχνει χορηγό.
Κωνσταντίνος: ναυάγιο έσκασε. 25άρης φαίνεται 35άρης. Πελάτης Φυλής. Χαζοβιόλης, άφραγφκος, πιθανόν και λίγο ζάκιπρε.


Μαρία 21 ετών: για λάτρεις BBW, υπερβαρέων. Εμφάνιση πρόσωπο - σώμα για ΠΟΛΥ μερακλήδες. Ξυρισμένο μισό κεφάλι, δείγμα σχιζοφρένειας. Θέλει να ταξιδέψει σε όλες τις χώρες που γαμάνε καμήλες και έχουν πετροδόλλαρα. Έκανε ζίου ζίτσου, για αυτό είναι 130 κιλά, θέλει να αρχίσει κικ μποξ για να πάθει έμφραγμα. Χασμουρήθηκε η φακλάνα χουμούρα, λίγο ντροπή δεν έχουν οι Ελλεηνίδες. Ήθελε Μπραντι Μπίτι, που κοιτάζεται στον καθφρέφτη και ραγίζει ο καθφρέφτης από το είδωλο.
Μίλτος 23 ετών: Μπουλούκος παρθένος. Τα είχε μα γύφτισσα παλιά, στο μυαλό τους μόνο.
Θα βγούνε ξανά λέει, μάλλον απλά για να μην κάτσουν μόνοι στο σπίτι, δεν υπάρχει ενδιαφέρον.

Νικήτας Ουκρανός από Κοζάνη: Καλό παιδάκι, ειλικρινής, θα πέσει σε καμιά βρωμο Ελλεηνίδα και θα τραυματιστεί.
Μαρία 18άρα: ωραία,΄όμορφο πρόσωπο, καλλίγραμμο κορμί, να δούμε από μυαλά. 18χρονο μωρό που δεν μπορεί να βρει σχέση; Έλεος τύποι! Πάλι ο Τάσος θα γαμήσει, ήρθε για τον μπάρμαν. Να χαιρετήσει τον Τάσο δεν παρέλειψε... Πήγε να την μαμήσει ο Τάσος, όλο για αυτόν μιλάει, απλά. Άλλη μια βρωμο Ελλεηνίδα. Το παίζει και κάποια, βλήμα.
Μύριζε η χυλόπιτα από μακριά, ΟΥΣΤ! Το λυπήθηκα το παιδί. Οι άντρες είναι και μικρά παιδιά, χαίρονται όταν τους αρέσει κάτι, αλλά οι βρωμιάρες το βλέπουν αλλιώς.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom