Νέα

First dates gr STAR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Ωχ
..... άκυρο στον Νικήτα
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
Άκυρο ο βίκινγκ με την φλογέρα;;;
Πέφτω από τα γαμημένα σύννεφα!
Τουλάχιστον θα έχει κάτι να παίξει το βράδυ, εκτός του πουλιού του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vh4

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Καληνύχτα σε όλους....
Εν αναμονή Power of love την Κυριακή
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
696
Κριτικές
1
Like
1.327
Πόντοι
206
1716850567215.png

:uglykiss:
Μην ξαναβάλετε φωτογραφία της εδώ μέσα. Παίρνω όρκο ότι θα τρώω όλο το φαγητό μου!
 

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
713
Like
2.888
Πόντοι
446
Ωχ
..... άκυρο στον νικητα

Πόσο δίκιο είχες..
Όταν το φτωχό λαϊκό παιδί παίζει την φλογέρα του για να τις εντυπωσιάσει λένε, ίου τι είσαι τσοπάνος?
Αμα όμως ο μουσιας ο μπάρμαν κουνάει το σεικερ σαν να τραβάει μαλακια λένε, οου μπεϊμπι θέλω να πιω και την τελευταία σου σταγόνα.
Αλλά, αυτες είστε...
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
696
Κριτικές
1
Like
1.327
Πόντοι
206
Όταν το φτωχό λαϊκό παιδί παίζει την φλογέρα του για να τις εντυπωσιάσει λένε, ίου τι είσαι τσοπάνος?
Αμα όμως ο μουσιας ο μπάρμαν κουνάει το σεικερ σαν να τραβάει μαλακια λένε, οου μπεϊμπι θέλω να πιω και την τελευταία σου σταγόνα.
Αλλά, αυτες είστε...
Γεμίσαμε αδελφές baristes που κουνάνε το shaker σα να τραβάνε μαλακία. Σπουδαίοι γκόμενοι! Έτσι θα πάμε μπροστά!
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
Μου κάνει εντύπωση που δεν έχει ποστάρει κάποιος το ινστα της Βέρας. Φαίνεται μεγάλη καταπιόλα...
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
786
Κριτικές
34
Like
5.175
Πόντοι
2.836
Όταν το φτωχό λαϊκό παιδί παίζει την φλογέρα του για να τις εντυπωσιάσει λένε, ίου τι είσαι τσοπάνος?
Αμα όμως ο μουσιας ο μπάρμαν κουνάει το σεικερ σαν να τραβάει μαλακια λένε, οου μπεϊμπι θέλω να πιω και την τελευταία σου σταγόνα.
Αλλά, αυτες είστε...
Σύμφωνω απόλυτα!

Θα προσθέσω .....
Όταν το φτωχό λαϊκό παιδί προτείνει να πανε για κρασί όλες λένε δεν πίνω αλκοόλ
Όταν ο βουτηρομπεμπες μαμακιας κολεγιοπαιδο νεοπλουτος με τα λεφτά του μπαμπά λέει έκλεισα τραπέζι σε κλαμπ με belvedere κ σαικερ σφηνάκια ......τότε όλες ρουφάνε Vodka σαν διψασμένα φιδια......
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.037
Κριτικές
20
Like
27.135
Πόντοι
8.346
Τι εχασα σμρ ρε μάγκες?? Ενα recap
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.950
Πόντοι
1.056
Τι εχασα σμρ ρε μάγκες?? Ενα recap
Πρώτο ζευγάρι αδιάφοροι 40αρηδες, μπαφιαρα περιπτερού με ντιτζει
Δεύτερο ζευγάρι βιζιτου Βέρα με βγαλμένα 98% των βυζιων με τύπο ημικαραφλα που ζαλίστηκε και έταζε ταξίδια δαχτυλίδια κτλ - Βέρα ως έμπειρη έριξε μπαλαμουτι εκτός μαγαζιού για επισφράγισμα προσφορών ημικαραφλα.
Τρίτο ζευγάρι παρθένα ΑΜΕΑ
Τέταρτο ζευγάρι 18αρα Μαράκι έψαχνε για sugar daddy και έσταζε για Τασάρα με Ουκρανό κλαρινοπαιχτη που έσταζε και αυτός για Τασάρα
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
Σύμφωνω απόλυτα!

Θα προσθέσω .....
Όταν το φτωχό λαϊκό παιδί προτείνει να πανε για κρασί όλες λένε δεν πίνω αλκοόλ
Όταν ο βουτηρομπεμπες μαμακιας κολεγιοπαιδο νεοπλουτος με τα λεφτά του μπαμπά λέει έκλεισα τραπέζι σε κλαμπ με belvedere κ σαικερ σφηνάκια ......τότε όλες ρουφάνε Vodka σαν διψασμένα φιδια......
Γιατί πήγαμε πίσω στα ποστ του Facebook το 2016; Ωραία είναι εδώ, πείτε και άλλα τύποι. Βασικά μισό. Μου ήρθε έμπνευση.

ΟΤΑΝ ΤΟ ΤΗΜΗΟ ΠΛΥΝ ΛΑΗΚΩ ΠΕΔΙ, ΣΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΙΝΙΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΝΗ ΚΑΝΤΑΔΑ ΕΠΗΠΕΔΟΥ ΤΙΤΑΝΙΚΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΛΤΣΑ ΦΛΟΓΕΡΑ ΤΟΥ ΤΖΑΚ ΛΟΠ. ΗΣΤΕ ΣΕ ΦΑΣΗ: «ΙΟΥ, ΣΟΥ ΑΞΙΖΗ ΝΑ ΠΑΓΟΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΙΘΜΕΝΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ, ΟΠΩΣ Ο ΤΖΑΚ ΣΤΗΝ ΤΕΝΙΑ!»
ΟΤΑΝ ΟΜΟΣ Ο ΜΑΪΝΤΑΝΟΣ ΠΑΡΜΑΝ, ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΙΝΤΖΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ ΣΑΣ ΚΕΡΝΑΗ ΣΦΗΝΑΚΙ ΚΑΜΥΚΑΖΑΙ, ΨΑΧΝΕΤΕ ΣΕ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΗΣΤΑΤΥΚΩ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΛΕΤΕ: «ΩΟΥ ΤΑΣΟΣ ΜΑΚΑΡΗ ΝΑ ΕΙΣΟΥΝ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ, ΘΑ ΡΟΥΦΑΓΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΧΙΑ ΣΟΥ, ΣΑ ΣΚΟΥΠΑΚΙ ΤΗΣ ΤΕΛΟΝΚΙ!»
ΑΥΤΕΣ ΕΙΣΤΕ ΟΜΟΣ! ΚΑΡΧΗΕΣ Ε ΚΑΡΧΗΕΣ!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom