Νέα

First dates gr STAR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

BMWR75

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Αυγ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
1.159
Πόντοι
1.011

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.308
Like
2.649
Πόντοι
456
Γέμισε η οθόνη χθές βυζιά, στο Σταρ...
(Θάχουμε συχνά βυζοπαρέλαση...
Είδαν οτι το θέμα τραβάει...)
20240611_101025.gif
Μετανιώνω για τα μισά που είπα, για τα βυζιά της Έλενας εχθές. Που ήμουν ταυλωμένος.
Μπήκα στο προφίλ της στο γκραμ και είναι ψιλοπεσμένα. Λογικό εν μέρει, γιατί τα έχει τα κιλάκια της. Πράγμα διόλου κακό. Απλά τα βυζιά είναι μεγάλα σε μέγεθος, όχι και τόσο καλαίσθητα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.212
Κριτικές
18
Like
19.998
Πόντοι
4.546
Είδα καλά; Η γνωστή Βίκη-Στεφανία στο επόμενο;
Δεν την έχω συναντήσει ποτέ για να ξέρω την φάτσα της, αλλά: για ποιό λόγο να πάει στην εκπομπή, για χαβαλέ, δημοσιότητα, να βρει σύντροφο; Τι νόημα έχει όλο αυτό;
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.308
Like
2.649
Πόντοι
456
προβλεπω την αλλη δευτερα θα εχουμε κλαματα απο τα γελια με τους αγαπουλιδες
Εύκολα. Θα σκάσουν μύτη εδώ. Στην χειρότερη ένας. Ένας τολμηρός και αδαής είναι υπεραρκετός για γλέντι.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.308
Like
2.649
Πόντοι
456
Δεν την έχω συναντήσει ποτέ για να ξέρω την φάτσα της, αλλά: για ποιό λόγο να πάει στην εκπομπή, για χαβαλέ, δημοσιότητα, να βρει σύντροφο; Τι νόημα έχει όλο αυτό;
Για ν' αυξήσει την πελατεία της τύπε μου. Αυτοπροβολή και διασκέδαση. Τα βασικά κίνητρα των περισσότερων που πάνε. Λίγοι πάνε όντως για να βρουν ταίρι.
 

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
0
Μετανιώνω για τα μισά που είπα, για τα βυζιά της Έλενας εχθές. Που ήμουν ταυλωμένος.
Μπήκα στο προφίλ της στο γκραμ και είναι ψιλοπεσμένα. Λογικό εν μέρει, γιατί τα έχει τα κιλάκια της. Πράγμα διόλου κακό. Απλά τα βυζιά είναι μεγάλα σε μέγεθος, όχι και τόσο καλαίσθητα.
Έχεις το ινστα της?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
αυτο επρεπε να δωσεις ρε παιχτη, το οριγιναλ
:undecided:
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.308
Like
2.649
Πόντοι
456
Pro tip για να βρίσκετε τα Instagram των περισσότερων γυναικών ναυαγίων που παίρνουν μέρος στο σόου (αν δεν το ξέρατε ήδη ή δεν ξέρατε ήδη κάποια από αυτές προσωπικά, εννοείται).
Στο γκραμ του σόου firstdatesgreece, πηγαίνετε στα άτομα που το ακολουθούν και πατήστε στο search το όνομα αυτής που ψάχνετε.
Αν είστε τυχεροί, ακολουθεί το γκραμ της εκπομπής και θα την βρείτε. Όπως η κατά το ήμισυ Ρουμούνα μας η Έλενα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.308
Like
2.649
Πόντοι
456
αυτο επρεπε να δωσεις ρε παιχτη, το οριγιναλ
:undecided:
Καμία φορά με πιάνει το τρολίστικο μου και κάνω κάτι τέτοια. Θέλησα όμως να φανώ φιλεύσπλαχνος αυτή την φορά και έδωσα στον τύπο το πραγματικό. Να βροντήξει μία δυνατή με τα μαστάρια της, χωρίς να κοιτάζει την μύτη της. Ελπίζω.
 

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
0
Καμία φορά με πιάνει το τρολίστικο μου και κάνω κάτι τέτοια. Θέλησα όμως να φανώ φιλεύσπλαχνος αυτή την φορά και έδωσα στον τύπο το πραγματικό. Να βροντήξει μία δυνατή με τα μαστάρια της, χωρίς να κοιτάζει την μύτη της. Ελπίζω.
Χαχαχα μέσα στο μυαλό μου είσαι συναγωνιστή όταν είδα τους βυζους της μου τινάχτηκαν τα μάτια έξω ποια μύτη τώρα...
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
758
Κριτικές
30
Like
4.703
Πόντοι
2.836
Θα γίνεται πάρτι κάθε ημέρα με την εκπομπή, 4 φορές την εβδομάδα!
Δουλεύουμε κιόλας όμως τύποι εκεί στο Φερστ Ντειτς, τέτοια ώρα που αρχίζει η εκπομπή, ΕΛΕΟΣ!
Έπρεπε να αρχίζει μια ώρα πριν.
Όποιος χάσει κάποιο επεισόδιο ας δει τη επανάληψη στο net
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom