Νέα

First dates gr STAR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
16
Like
3.521
Πόντοι
1.446
Σοβαρό πρεζακι τo αβυζο...
Πρέπει να στήνει πιάτσα στη Σατωβριάνδου, και να δίνει πίπα για ένα τυλιχτο από τον Λευτέρη τον Πολίτη...
Το θέλει και πικάντικο... Κωνσταντινοπολίτικο...
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
16
Like
3.521
Πόντοι
1.446
Πως το έχουν πιστέψει πάντως ολες οι αγαμητες 38αρες καριολες ότι αξίζουν τον Κλούνεϊ με ξεπερνάει
Οι ακόλουθοι στο instagram και στο fb πυρφόροι - αγαπούληδες, επίδοξοι χορηγοί την κάνανε την ζημιά...
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
624
Like
1.099
Πόντοι
206
Εμένα αυτή απο τα Εξάρχεια μου άρεσε, αλλα ειναι πολυ μικρή χαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
16
Like
3.521
Πόντοι
1.446
Αγρινιωτισσα θέλει μπουζούκια και χλιδα ζωή, ξενέρωσε με την κηπουρική.
Μεγάλες βλάχες (γνήσιες αρβανίτισσες) πουτάνες οι Αγρινιώτισσες τελικά...
Θυμήθηκα μια 20χρονη νοσοκόμα στον Ευαγγελισμό (την έχω ξαναπεί την ιστορία), που είχε "καμακώσει" φίλος (καλό πρόσωπο, ασπρόδερμη, φυσική ξανθιά, αλλά ήταν στο τσακ να ξεφύγει από κιλά, με την γέννα θα γινόταν BBW)... Του ζήταγε Οικονομόπουλο πρώτο τραπέζι, ακριβές παραλίες και καφέ στο Χίλτον (την βόλευε κιόλας που ήταν κοντά στην δουλειά της), χωρίς να κάνουν τίποτα... Βγήκαν 1 - 2 φορές για καφέ και την έκανε...
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
11
Like
3.367
Πόντοι
4.615
Αγρινιωτισσα θέλει μπουζούκια και χλιδα ζωή, ξενέρωσε με την κηπουρική.
Πλείστες μπερδεύουν την ''πραγματική'' του αξία με το ότι υπάρχουν άπειροι διαθέσιμοι απλά για να τις πηδήξουν: την εν λόγω πολλοί θα θελήσουν να πηδήξουν, να κάνει κάτι σοβαρό μαζί της κάποιος πολύ πιο δύσκολο στην ηλικία της και έχοντας και δυο παιδιά.

Στην τελική, γιατί να πληρώσει κάποιος που έχει φράγκα τα γούστα μίας τελειωμένης όπως αυτή και να μην έχει ρόστερ από πιπίνια να τα σκορπάει;
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
16
Like
3.521
Πόντοι
1.446
Πλείστες μπερδεύουν την ''πραγματική'' του αξία με το ότι υπάρχουν άπειροι διαθέσιμοι απλά για να τις πηδήξουν: την εν λόγω πολλοί θα θελήσουν να πηδήξουν, να κάνει κάτι σοβαρό μαζί της κάποιος πολύ πιο δύσκολο στην ηλικία της και έχοντας και δυο παιδιά.

Στην τελική, γιατί να πληρώσει κάποιος που έχει φράγκα τα γούστα μίας τελειωμένης όπως αυτή και να μην έχει ρόστερ από πιπίνια να τα σκορπάει;
Μπα... Μην το λες... Ξέρεις πόσοι μπαρμπάδες είναι πρόθυμοι να φορτωθούν τα μούλικα του προηγούμενου για να μην είναι μόνοι και :jerking:
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.289
Like
398
Πόντοι
36
Δεν την έχω συναντήσει ποτέ για να ξέρω την φάτσα της, αλλά: για ποιό λόγο να πάει στην εκπομπή, για χαβαλέ, δημοσιότητα, να βρει σύντροφο; Τι νόημα έχει όλο αυτό;
Τυπε ονομαζεται ναρκισσισμος ψαξτο....
 
Τελευταία τροποποίηση:

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
11
Like
3.367
Πόντοι
4.615
Μπα... Μην το λες... Ξέρεις πόσοι μπαρμπάδες είναι πρόθυμοι να φορτωθούν τα μούλικα του προηγούμενου για να μην είναι μόνοι και :jerking:
Δε διαφωνώ. Απλά ξέρεις τι γίνεται; αυτοί που θέλουν να φορτωθούν τα μούλικα, είναι και οι μη έχοντες και μη πληρούντες τα ''γούστα'' της.
Και επειδή στο τέλος όσους θέλει, την πηδάνε απλά και φεύγουν, καταλήγουν οι πλείστες στους ψυχολόγους.
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
16
Like
3.521
Πόντοι
1.446
Ώπα. Τώρα το διάβασα. Μήτρογλου των φτωχών είναι από Αγία Βαρβάρα; ΧΑΧΑΧΑΧΑ. Λέει είναι και Πόντιος. Ενώ το πιο πιθανό, ένας ακόμα οπαδός της Ρόμα.
Πόντιος είναι το παιδί, αμέσως να πετάξεις την κακία σου... Κάτι ανάμεσα σε Νίκο Ξανθόπουλο και σύγχρονο κάγκουρα...
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
16
Like
3.521
Πόντοι
1.446

Συνημμένα

  • 5.8.2022-messinia-entopismos-fyteias-kannavis.jpeg
    5.8.2022-messinia-entopismos-fyteias-kannavis.jpeg
    305,6 KB · Εμφανίσεις: 20

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
16
Like
3.521
Πόντοι
1.446
Εμένα αυτή απο τα Εξάρχεια μου άρεσε, αλλα ειναι πολυ μικρή χαχαχα
Εσύ λες αυτό που αισθάνεσαι και μπράβο σου...
Ξέρεις πόσοι θα έκαναν ουρά να ζητήσουν τηλέφωνο από αυτούς που την κράζουν τώρα εδώ μέσα και την λένε αναρχοάπλυτη και με τζίβα στο μ@@νι, αν ήξεραν ότι είναι στο κλαρί για να τους χέσει, να τους κατουρήσει και να τους ξεφτυλίσει; Όλοι, άσχετα τι γράφουν...
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.308
Like
2.649
Πόντοι
456
Εσύ λες αυτό που αισθάνεσαι και μπράβο σου...
Ξέρεις πόσοι θα έκαναν ουρά να ζητήσουν τηλέφωνο από αυτούς που την κράζουν τώρα εδώ μέσα και την λένε αναρχοάπλυτη και με τζίβα στο μ@@νι, αν ήξεραν ότι είναι στο κλαρί για να τους χέσει, να τους κατουρήσει και να τους ξεφτυλίσει; Όλοι, άσχετα τι γράφουν...
Ώπα τύπε. Πάρτο αλλιώς θα βρεις. Όταν λες όλοι, εννοείς κυριολεκτικά όλοι. Συμπεριλαμβάνοντας και εμένα. Λέγεται προσωπικό γούστο. Επειδή κάποιοι αν είχαν την ευκαιρία, θα της έδιναν το μουνί στο χέρι. Δεν σημαίνει πως θα το κάναμε και ΟΛΟΙ. Θέλω λίγο να ηρεμήσεις.
Η τύπισσα είναι σαν γελοιογραφία του νάνου που σκουντούφλαγε παντού, από την original ταινία κινουμένων σχεδίων της Χιονάτης της Disney. Αν αυτός ο νάνος έπινε ναρκωτικά. Δεν συμβιβαζόμαστε ΟΛΟΙ με μία βρωμερή τρύπα. Κάποιοι έχουμε εγκράτεια και ιδανικά.
 

dioscuros

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2021
Μηνύματα
5
Like
29
Πόντοι
0
ενα ακομα αποκλειστικο παρασκηνιο
Στιγμιότυπο οθόνης (24).png

Στιγμιότυπο οθόνης (25).png

εδω μου θυμησε και λιγο ανεστακο Ζαν που γνωριζει απο πολεμικες τεχνες, κραβ μαγκα κλπ μοβορικα κολπετα.
antonio-lee.jpg
Δηλαδή μόνο εγώ βλέπω το σκαμπό στο μπαρ σαν τον κώλο της κοπέλας και την χαράδρα σα συνέχεια του τατουάζ της;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Τύποι την personal trainer που είχε "πρωταγωνιστίσει" πριν μερικά επεισόδια με τον brutal Κρητικό, την πέτυχα στις οικογενειακές ιστορίες. Μεγάλη καριέρα!!

Edit: μόλις ανέβασε το luben το βιντεάκι της
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.308
Like
2.649
Πόντοι
456
Σκεφτόμουν πως είναι δυνατόν να ξέφυγε, αυτό το ΝΑΥΑΓΙΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ από το Λούμπεν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τύποι την personal trainer που είχε "πρωταγωνιστίσει" πριν μερικά επεισόδια με τον brutal Κρητικό, την πέτυχα στις οικογενειακές ιστορίες. Μεγάλη καριέρα!!

Edit: μόλις ανέβασε το luben το βιντεάκι της
Με τις ευχές μου και σε τσόντα παρτουζώματος.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
31
Like
2.526
Πόντοι
6.495
Οι μονοι που οντως μπαινουν σε αυτο το παιχνιδι για να γνωρισουν καποιον ειναι κατι αλληθωροι-μπαμιες που δεν εχουν αλλιως καμια ελπιδα, ή κατι 70χρονα
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
11
Like
3.367
Πόντοι
4.615
Τύποι την personal trainer που είχε "πρωταγωνιστίσει" πριν μερικά επεισόδια με τον brutal Κρητικό, την πέτυχα στις οικογενειακές ιστορίες. Μεγάλη καριέρα!!

Edit: μόλις ανέβασε το luben το βιντεάκι της
Το λογικό είναι μία τέτοια τύπισσα να μην έχει πρόβλημα να βρει κάποιον, άλλες με πολύ χειρότερες εμφανίσεις έχουν στρατιές να τις παρακαλάνε. Πολλές πάνε απλά για promotion του εαυτού τους και όχι για να βρούνε γαμπρό.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom