Νέα

Φιλοχουντικα εμβατήρια σε Σχολή Ευελπίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petroskonstantinou17
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 797
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Οχι ρε φιλε!
Αμα δεν υπηρχαν οι Γερμανοι απο ποιον θα ζηταγες ελεημοσυνη τωρα?  :-
Από κανέναν. Δεν είμαι οπαδός του μνημονείου. Είμαι οπαδός του να πάμε σε χρεοκοπεία, να φάμε ένα καλό καβλί για 4-5 χρόνια, να απαλαγούμε από τους κερακοκενταυρους βουλευτές και πολιτικούς, να στηριχθούμε στις δικές μας δυνάμεις, να αξιοποιήσουμε ΕΜΕΙΣ και όχι οι άλλοι τις όποιες πλουτοπαραγωγικές μας περιοχές, να γίνουμε ΕΡΓΑΤΕΣ και όχι υπάλληλοι παροχής υπηρεσιών (ΓΑΜΩ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ).
Αν δε βγάλουν τα χέρια του έλληνα κάλους απ τη δουλεια (και όχι απ τη μαλακία) και δε γίνει ξανά η μουτζούρα και η βρωμιά κοπλιμέντο και όχι βρισιά (που έχει καταντήσει να είναι)  όσο και να ζητάμε ελεημοσύνη δε πρόκειται να ορθοποδήσουμε ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ
 

Επισκέπτης
Α! Και επειδή αν έχω καταλάβει καλά είσαι Γερμανόφιλος, να ξέρεις μια άποψη που έχω για τους Γερμανούς. Οι ευρωπαίοι και ο κόσμος γενικότερα είχε 2 ευκαιρίες να τους εξολοθρεύσει, με τη 2η να είναι και η μεγαλύτερη. Έκαναν πολύ μεγάλο λάθος που δεν έσφαξαν όλους τους άντρες, δεν ευνούχισαν τα αγόρια και δε σκότωσαν μανάδες την ώρα που βίαζαν τις κόρες τους. Η Ευρώπη, ο κόσμος΄, θα ήταν πολύ καλύτερος χωρίς αυτους να περπατάνε πάνω σε αυτόν.

Πως προσάρτησαν ξένα (πολωνικά κατ'εσέ) εδάφη αφενός
αφού είχαν την πλειοψηφία σε αυτά αφετέρου ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σαν να λες ότι οι έλληνες θα είχαν προσαρτήσει "ξένα" (τουρκικά)
εδάφη , αν είχαν προσαρτήσει τη Μ.Ασία ή τη Βόρειο Ήπειρο η
την περιοχή του Μοναστηρίου στη Μακεδονία ή την Ανατολική Θράκη.
Ελληνικά εδάφη ήταν.

Τα διάφορα μέτρα υψηλού πολιτισμού που αναφέρεις,
περί ευνουχισμού , βιασμών και άλλα πανέμορφα
τα εφάρμοσαν οι Τούρκοι σε βάρος των Ελλήνων .
Έτσι από τα 30.000.000 έλληνες του Βυζαντίου γύρω στο 1000 (μ.Χ.)
το 1922 ζήτημα αν ήταν γύρω στα 7 ...

Οι Παγκόσμιοι Πόλεμοι δεν εγιναν για κανενός ανεξαρτησία
και για κανενός το καλό.
Έγιναν από Τραπεζίτες και εμπόρους όπλων
και για να διατηρήσουν τις αποικίες τους
τα κράτη που "φιλοξενούσαν" τους τραπεζίτες και εμπόρους όπλων
μιας και δεν είχαν φτιάξει ακόμη το δικό τους κράτος
(το έπραξαν αμέσως μετά το 2ο πόλεμο).

Και το κορυφαίο βέβαια όλων
είναι ότι το μοναδικό κράτος που πήρε κολοσσιαίες αποζημιώσεις
για τον ΠΟΛΕΜΟ
ήταν κράτος που δεν ... υπήρχε στον πόλεμο ....

Γενικά σε τέτοιες περιπτώσεις καταργείται η κοινή λογική
και ενδεχομένως και η .... απλή αριθμητικη ...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ενταξει, εαν ειναι αναποφασιστος μπορει να χωθει στην ζειμπεκ...

 ΕΚ_Ξ‘ΞΣΕΛ_ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΟ_1.jpg
σε αυτο μαζι σου και καλα κανεις και το ποσταρεις.κανονικα οσοι βουλευτες αντικεινται στην συμφωνια της λωζανης επρεπε να διαγραφονται.αλλα μην κανεις πουστιες ομως.ποσταρε και ααλλων κομματων υποψηφιους.οχι επειδη το κομμα σου εχει πιασει πατο στις δημοσκοπησεις να το κανεις για ψηφοθηρικους λογους.παντως καλα εκανες και το ποσταρες.
 

Επισκέπτης
Από κανέναν. Δεν είμαι οπαδός του μνημονείου. Είμαι οπαδός του να πάμε σε χρεοκοπεία, να φάμε ένα καλό καβλί για 4-5 χρόνια, να απαλαγούμε από τους κερακοκενταυρους βουλευτές και πολιτικούς

Αν δεν απαλλασόμαστε από τους Πολιτικούς με το ΕΥΡΩ
γιατί να το κάνουμε με τη ΔΡΑΧΜΗ ;;;;;
Και 2 αιώνες με ΔΡΑΧΜΗ δεν απαλλαχθήκαμε από δαύτους.


Για να απαλλαγούμε από τους πολιτικούς
πρέπει να απαλλαχθούμε από την πίστη στη ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
της οποίας το 99,99% των πολιτών είναι ΦΟΝΤΑΜΕΝΤΑΛΙΣΤΕΣ-ΜΟΥΤΖΑΧΕΝΤΙΝ.

Και θα ήταν τόσο απλό.
Αρκεί να διαπιστώσεις την Εθνικότητα όλων των Κυβερνητών ΑΝΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
που επιλέγονται μέσω "δημοκρατικών" διαδικασιών
και να μπορέσεις να δεις
ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΑ ΕΘΝΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ.
ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΞΕΝΟΙ ....

(Σαρκοζύ, ΣτάϊνΜάγιερ, Στρως Καν , Λεόν Μπλούμ , Ντιζράελι , Κίσινγκερ ... )
 

Επισκέπτης
σε αυτο μαζι σου και καλα κανεις και το ποσταρεις.κανονικα οσοι βουλευτες αντικεινται στην συμφωνια της λωζανης επρεπε να διαγραφονται.αλλα μην κανεις πουστιες ομως.ποσταρε και ααλλων κομματων υποψηφιους.

Βουαλά ...
haciosman.jpg

ΓΡΑΦΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΡΚΟΣ
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Αν δεν απαλλασόμαστε από τους Πολιτικούς με το ΕΥΡΩ
γιατί να το κάνουμε με τη ΔΡΑΧΜΗ ;;;;;
Και 2 αιώνες με ΔΡΑΧΜΗ δεν απαλλαχθήκαμε από δαύτους.


Για να απαλλαγούμε από τους πολιτικούς
πρέπει να απαλλαχθούμε από την πίστη στη ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
της οποίας το 99,99% των πολιτών είναι ΦΟΝΤΑΜΕΝΤΑΛΙΣΤΕΣ-ΜΟΥΤΖΑΧΕΝΤΙΝ.

Και θα ήταν τόσο απλό.
Αρκεί να διαπιστώσεις την Εθνικότητα όλων των Κυβερνητών ΑΝΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
που επιλέγονται μέσω "δημοκρατικών" διαδικασιών
και να μπορέσεις να δεις
ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΑ ΕΘΝΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ.
ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΞΕΝΟΙ ....

(Σαρκοζύ, ΣτάϊνΜάγιερ, Στρως Καν , Λεόν Μπλούμ , Ντιζράελι , Κίσινγκερ ... )
Εβραίοι συγκεκριμένα;;;

Καλά ο Σαρκοζύς γάλλος δεν είναι είναι;;; :think:
 

Επισκέπτης
Α! Και επειδή αν έχω καταλάβει καλά είσαι Γερμανόφιλος, να ξέρεις μια άποψη που έχω για τους Γερμανούς. Οι ευρωπαίοι και ο κόσμος γενικότερα είχε 2 ευκαιρίες να τους εξολοθρεύσει, με τη 2η να είναι και η μεγαλύτερη. Έκαναν πολύ μεγάλο λάθος που δεν έσφαξαν όλους τους άντρες, δεν ευνούχισαν τα αγόρια και δε σκότωσαν μανάδες την ώρα που βίαζαν τις κόρες τους. Η Ευρώπη, ο κόσμος΄, θα ήταν πολύ καλύτερος χωρίς αυτους να περπατάνε πάνω σε αυτόν.

Αἱ ἀπόψεις σας δὲν εἶναι καινοφανεῖς. Τὸ σχέδιον Morganthau ἀπεσκόπει εἰς τὴν μεταπολεμικὴν ἐξουδετέρωσιν τῆς Γερμανίας ἐνεφορούμενον ὑπὸ τοῦ ἰδίου πνεύματος.

Τάχιστα οἱ Ἀμερικανοὶ ἀντελήφθησαν ὅτι ἐὰν ἐσυνεχίζετο ἡ δήωσις τῆς Γερμανίας, ἡ ἐπικράτησις τοῦ κομμουνισμοῦ εἰς τὸ σύνολον τῆς Εὐρώπης θὰ ἦτο θέμα ἑβδομάδων.

5 ἔτη μετὰ τὸ τέλος τοῦ Β΄ παγκοσμίου πολέμου αἱ ΗΠΑ ἐπεδίωκαν παντοιοτρόπως τὴν ἀνόρθωσιν τῆς (Δυτικῆς) Γερμανίας καὶ τὴν πλήρην ἔνταξιν καὶ τὴν εἰς τὸ διηνεκὲς παραμονὴν της εἰς τὸ Δυτικὸν στρατόπεδον.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Πως προσάρτησαν ξένα (πολωνικά κατ'εσέ) εδάφη αφενός
αφού είχαν την πλειοψηφία σε αυτά αφετέρου ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σαν να λες ότι οι έλληνες θα είχαν προσαρτήσει "ξένα" (τουρκικά)
εδάφη , αν είχαν προσαρτήσει τη Μ.Ασία ή τη Βόρειο Ήπειρο η
την περιοχή του Μοναστηρίου στη Μακεδονία ή την Ανατολική Θράκη.
Ελληνικά εδάφη ήταν.

Τα διάφορα μέτρα υψηλού πολιτισμού που αναφέρεις,
περί ευνουχισμού , βιασμών και άλλα πανέμορφα
τα εφάρμοσαν οι Τούρκοι σε βάρος των Ελλήνων .
Έτσι από τα 30.000.000 έλληνες του Βυζαντίου γύρω στο 1000 (μ.Χ.)
το 1922 ζήτημα αν ήταν γύρω στα 7 ...

Οι Παγκόσμιοι Πόλεμοι δεν εγιναν για κανενός ανεξαρτησία
και για κανενός το καλό.
Έγιναν από Τραπεζίτες και εμπόρους όπλων
και για να διατηρήσουν τις αποικίες τους
τα κράτη που "φιλοξενούσαν" τους τραπεζίτες και εμπόρους όπλων
μιας και δεν είχαν φτιάξει ακόμη το δικό τους κράτος
(το έπραξαν αμέσως μετά το 2ο πόλεμο).

Και το κορυφαίο βέβαια όλων
είναι ότι το μοναδικό κράτος που πήρε κολοσσιαίες αποζημιώσεις
για τον ΠΟΛΕΜΟ
ήταν κράτος που δεν ... υπήρχε στον πόλεμο ....

Γενικά σε τέτοιες περιπτώσεις καταργείται η κοινή λογική
και ενδεχομένως και η .... απλή αριθμητικη ...
Ρε γαμώτη μου θα σταματήσεις να πετάς τη μπάλα στις εξέδρες; Δηλαδή τα μόνα εδάφη που προσάρτησε η πρωσσία από τη διάσπαση της πολωνίας το 1815 ήταν μόνο η Σιλεσία; Το Ποζαμ δε το προσάρτησε; Αλλά επειδή δε μας συμφέρει δε λέμε τίποτα γι αυτό...

Καλά βγάλε τη σκούφια σου και βάραμε. Μάλλον τις καταστροφές που έκαναν οι Γερμανοί στην Ελλάδα κατά τη κατοχή δε πρέπει να έχεις ακούσει/διαβάσει. Όσο αυτα που λες περί "Τα διάφορα μέτρα υψηλού πολιτισμού που αναφέρεις,περί ευνουχισμού , βιασμών και άλλα πανέμορφα" τα έχεις γράψει και ΕΣΥ και μάλιστα για ΕΛΛΗΝΕΣ και όχι για ξένους (όπως εγώ). Μπορείς να φανταστώ τη διαφορά, αλλά και αν δε μπορείς βγάλε τη σκούφια σου και βάραμε.
Γιατί είπα εγώ πως οι πόλεμοι έγιναν για την ανεξαρτησία κάποιου; Είπα για αυτούς που ΠΟΛΕΜΗΣΑΝ για την ανεξαρτησία τους. Όπως πχ η Ελλάδα που πολέμησε τους ΙταλοβουλγατοΓΕΡΜΑΝΟΥΣ στο ΒΠΠ για να μείνει ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ. Πρέπει να σου τα κάνω ταληράκια;;;;
Και ποιο είναι το κράτος που πήρε κολοσιαία αποζημίωση απ το πόλεμο ενω δεν υπήρχε κατά τη διάρκεια αυτού, και ποιο είναι το κράτος που κατασκεύασαν οι τραπεζίτες και οι έμποροι όπλων; (μη μου πεις το ισραήλ γιατί θα πεθάνω απ τα γέλια)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αν δεν απαλλασόμαστε από τους Πολιτικούς με το ΕΥΡΩ
γιατί να το κάνουμε με τη ΔΡΑΧΜΗ ;;;;;
Και 2 αιώνες με ΔΡΑΧΜΗ δεν απαλλαχθήκαμε από δαύτους.


Για να απαλλαγούμε από τους πολιτικούς
πρέπει να απαλλαχθούμε από την πίστη στη ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
της οποίας το 99,99% των πολιτών είναι ΦΟΝΤΑΜΕΝΤΑΛΙΣΤΕΣ-ΜΟΥΤΖΑΧΕΝΤΙΝ.

Και θα ήταν τόσο απλό.
Αρκεί να διαπιστώσεις την Εθνικότητα όλων των Κυβερνητών ΑΝΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
που επιλέγονται μέσω "δημοκρατικών" διαδικασιών
και να μπορέσεις να δεις
ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΑ ΕΘΝΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ.
ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΞΕΝΟΙ ....

(Σαρκοζύ, ΣτάϊνΜάγιερ, Στρως Καν , Λεόν Μπλούμ , Ντιζράελι , Κίσινγκερ ... )
Γιατί, θέλω να πιστεύω μιας και δεν έχω αποδείξεις, πως σε περίπτωση χρεοκοπείας ο Έλληνας θα κάνει την αυτοκριτικη του και θα καταλάβει πως η πούτσα που τρώει (με χρεοκοπία θα είναι πολύ χειρότερη απ αυτή που τρώμε τώρα. Απλά με χρεοκοπία μόνο απάνω μπορείς να πας ενώ τώρα μπορούμε να πάμε και ακόμα παρακάτω) είναι εξαιτίας των πολιτικών που επέλεξε να τον κυβερνήσουν και θα διαλέξει πιο προσεκτικά (όπως πχ έκαναν οι Αργεντινοί) και θα καταλάβει πως οι σχέσεις πολίτη/πολιτικού δε μπορεί να είναι τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολύ πελατιακές (πάντα θα είναι πελατειακές, απλά ο βαθμός μπορεί να αλλάξει).

Καλά πίστευε στα πρωτόκολλα των πρεσβυτέρων της Σιών εσύ.....Τι να πω
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Από κανέναν. Δεν είμαι οπαδός του μνημονείου. Είμαι οπαδός του να πάμε σε χρεοκοπεία, να φάμε ένα καλό καβλί για 4-5 χρόνια, να απαλαγούμε από τους κερακοκενταυρους βουλευτές και πολιτικούς, να στηριχθούμε στις δικές μας δυνάμεις, να αξιοποιήσουμε ΕΜΕΙΣ και όχι οι άλλοι τις όποιες πλουτοπαραγωγικές μας περιοχές, να γίνουμε ΕΡΓΑΤΕΣ και όχι υπάλληλοι παροχής υπηρεσιών (ΓΑΜΩ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ).
Αν δε βγάλουν τα χέρια του έλληνα κάλους απ τη δουλεια (και όχι απ τη μαλακία) και δε γίνει ξανά η μουτζούρα και η βρωμιά κοπλιμέντο και όχι βρισιά (που έχει καταντήσει να είναι)  όσο και να ζητάμε ελεημοσύνη δε πρόκειται να ορθοποδήσουμε ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ
Καταρχας.
Γιατι μιλας ΜΟΝΟ για 5 χρονια? Η Αργεντινη ακομα παλευει να βγει στις αγορες.
Και αμα δεν κανω λαθος δεν εισαι στην Ελλαδα, αρα  μαλλον μιλας εκ του ασφαλους.
Τι προτεινεις δηλαδη για 3?4?....7? χρονια να μπουκαρουμε σε καταστηματα και να κλεβουμε ο ενας απο τον αλλον ( πχ Αργεντινη) μπας και στο μελλον θα ειναι καλλιτερα τα πραγματα?
 

Επισκέπτης
Καλά πίστευε στα πρωτόκολλα των πρεσβυτέρων της Σιών εσύ.....Τι να πω

Τα έχεις διαβάσει και σου φάνηκαν ψεύτικα ;;;;;;;
Ή υιοθετείς τις απόψεις του Ψαρρά της ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑΣ
ή κανενός ΚΟΥΒΕΛΗ ;;;;;;;;;;

Το κόμμα του κουβέλη
-λέει- γκάλοπ του ΠΟΝΤΙΚΙΟΥ
παίρνει 11,5 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Θα ήθελαν μάλλον).
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Καταρχας.
Γιατι μιλας ΜΟΝΟ για 5 χρονια? Η Αργεντινη ακομα παλευει να βγει στις αγορες.
Και αμα δεν κανω λαθος δεν εισαι στην Ελλαδα, αρα δεν μαλλον μιλας εκ του ασφαλους.
Τι προτεινεις δηλαδη για 3?4?....7? χρονια να μπουκαρουμε σε καταστηματα και να κλεβουμε ο ενας απο τον αλλον ( πχ Αργεντινη) μπας και στο μελλον θα ειναι καλλιτερα τα πραγματα?
1ον. Όντως δε μένω Ελλάδα, αλλά δεν έχω φύγει ΜΟΝΙΜΑ απ αυτή. Απλά για 4 χρόνια εργάζομαι στο εξωτερικό, αλλά σα μόνιμη κατοικία δηλώνω αυτή στην Ελλάδα και πληρώνω κανονικά τους φόρους και τα σχετικά. Οπότε όχι δε μιλάω εκ του ασφαλούς (ειδικά απ τη στιγμή που σε περίπου 9 μήνες θα επιστρέψω σε αυτή)
2ον Όπως είπα ο πρώτος καιρός θα είναι σκέτη κόλαση. Δεν είπα ότι θα είναι αγγελικά πλασμένος. Ακριβώς όπως στην Αργεντινή που για κάποιο διάστημα, όχι φυσικά 3ων και 4ων χρόνων που λες αλλά για κάποιους μήνες, θα γίνεται αυτό που λες. Χρεοκοπία και χάος πάνε χέρι χέρι κανένας δε το αντιλέει αυτό. ΟΜΩΣ τα πράγματα μετά απ ένα δίαστημα ηρεμούν και αρχίζει να μπαίνει μια τάξη στα πράγματα και οι πολίτες είναι πιο προσεκτικοί και πιο υπεύθυνη απέναντι στο πολιτευμα.
 

Επισκέπτης
Όπως είπα ο πρώτος καιρός θα είναι σκέτη κόλαση. Δεν είπα ότι θα είναι αγγελικά πλασμένος. Ακριβώς όπως στην Αργεντινή

Η Αργεντινή είχε πάντα πλήρη επάρκεια τροφίμων.
Η Ελλάς δεν παράγει ούτε το 1/3 όσων τροφίμων καταναλώνει.

Επίσης η Αργεντινή μπορεί να απασχολήσει ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟ
στην πρωτογενή παραγωγή και συγκεκριμένα στα βοειδή.
Η Ελλάδα ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Τα έχεις διαβάσει και σου φάνηκαν ψεύτικα ;;;;;;;
Ή υιοθετείς τις απόψεις του Ψαρρά της ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑΣ
ή κανενός ΚΟΥΒΕΛΗ ;;;;;;;;;;

Το κόμμα του κουβέλη
-λέει- γκάλοπ του ΠΟΝΤΙΚΙΟΥ
παίρνει 11,5 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Θα ήθελαν μάλλον).
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γαμώ τον Λιακό που διαβάζεται και πιστεύεται. Γελάω με την ευκολία που πιστεύεται σε κάτι χωρίς να καθήσετε μετά να ανοίξετε και άλλο τα στραβά σας......
Τι έχω διαβάσει; Οι The Times είναι καλοί; Περνάνε το τεστ της λίστας σου;;;;

Α και το άρθρο είναι του 1920, μόλις λίγα χρόνια απ τη πρώτη εκδοση αυτού του παραμυθιού.
 

Επισκέπτης
Το μόνο κοινό ΕΛΛΑΔΟΣ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ:

ΤΗΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ Ο ΓΑΜΗΜΕΝΟΣ Ο ΠΕΡΟΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΔΟΧΟΙ.
ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ Ο ΓΑΜΗΜΕΝΟΣ Ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΔΟΧΟΙ.
 

Επισκέπτης
Τι έχω διαβάσει; Οι The Times είναι καλοί; Περνάνε το τεστ της λίστας σου;;;;

Α και το άρθρο είναι του 1920, μόλις λίγα χρόνια απ τη πρώτη εκδοση αυτού του παραμυθιού.

Οι Εβραϊκών συμφερόντων Times
είναι έγκυροι για να κρίνουν τη γνησιότητα κειμένου
που θάβει το Σιωνισμό ....

Κάπου εδώ θα πάψω να ασχολούμαι μαζί σου ...

Σε είχα ξαναρωτήσει , αλλά δεν απάντησες ποτέ ...

ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ;;;;
Μου θυμίζεις φίλους Μηχανολόγους-Ηλεκτρολόγους
που φτουράνε μόνο στην Αγγλία
και φιλάνε κάθε κατουρημένη αγγλόφωνη ποδιά που υπάρχει .......

Όλοι τα ίδια σκατά μυαλά κουβαλάνε
και όλοι είναι υπάλληλοι κινέζων στην αγγλία
και όλοι θάβουν κάθετι το ελληνικό
επειδή οι ίδιοι είναι μη βιώσιμοι στην ελλάδα ....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Η Αργεντινή είχε πάντα πλήρη επάρκεια τροφίμων.
Η Ελλάς δεν παράγει ούτε το 1/3 όσων τροφίμων καταναλώνει.

Επίσης η Αργεντινή μπορεί να απασχολήσει ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟ
στην πρωτογενή παραγωγή και συγκεκριμένα στα βοειδή.
Η Ελλάδα ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Δε παράγει ούτε το 1/3 αυτών που καταναλώνει ενώ έχει την πολυτέλεια τις πατάτες του Νευροκοπείου να τις αφήνει να σαπίζουν....Ότι να είναι θα διαβάσω εδώ μέσα.....Και τόσα χρόνια (εννοώ απ το 1830 μέχρι πχ το 1950) που απασχολούσε το εργατικό της δυναμικό η Ελλάδα; Στα καφενεία; Στην κτηνοτροφία, στην αλιεία, στη γεωργία και στη ναυτιλεία. Γιατί το 1900 δεν υπήρχε τουρισμός στην Ελλάδα (τουλάχιστον όχι στο βαθμό που είναι σήμερα). Α! Και στις μικρές (κυριώς) αλλά και μεγάλες βιομηχανίες.
 

Επισκέπτης
Και ποιο είναι το κράτος που πήρε κολοσιαία αποζημίωση απ το πόλεμο ενω δεν υπήρχε κατά τη διάρκεια αυτού, και ποιο είναι το κράτος που κατασκεύασαν οι τραπεζίτες και οι έμποροι όπλων; (μη μου πεις το ισραήλ γιατί θα πεθάνω απ τα γέλια)

Σου αξίζει να είσαι υπάλληλος τους στην Αγγλία.
Η φυσική επιλογή στην ελλάδα
αποβάλλει τη μειονεκτική σαβούρα.

Καλό του τόπου μας
θα είναι να μείνεις για πάντα εκεί που είσαι  ...

Να μου επιτρέπεις ....

Κάπου εδώ τελείωσες και για μένα ....

Βρές κανένα excel να πείσεις κανέναν προγραμματιστή για τις απόψεις σου.
Εκεί πιάνουν αυτά.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Οι Εβραϊκών συμφερόντων Times
είναι έγκυροι για να κρίνουν τη γνησιότητα κειμένου
που θάβει το Σιωνισμό ....

Κάπου εδώ θα πάψω να ασχολούμαι μαζί σου ...

Σε είχα ξαναρωτήσει , αλλά δεν απάντησες ποτέ ...

ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ;;;;
Μου θυμίζεις φίλους Μηχανολόγους-Ηλεκτρολόγους
που φτουράνε μόνο στην Αγγλία
και φιλάνε κάθε κατουρημένη αγγλόφωνη ποδιά που υπάρχει .......

Όλοι τα ίδια σκατά μυαλά κουβαλάνε
και όλοι είναι υπάλληλοι κινέζων στην αγγλία
και όλοι θάβουν κάθετι το ελληνικό
επειδή οι ίδιοι είναι μη βιώσιμοι στην ελλάδα ....
Μπήκες στο κόπο έστω να διαβάσεις αυτο που γράφει; Ούτε καν, είμαι σίγουρος δε πέφτω απ τα σύνεφα. Σου λέω το λοιπόν πως σύμφωνα με το άρθρο τα πρωτόκολα είναι βασισμένα σε ένα σατυρικό κείμενο ενός Ζολι του 1864 εναντίων του Ναπολέοντα Γ Διάλογοι μεταξύ του Μακιαβέλι και του Μοντεσκιέ στην Κόλαση (1864). Μάλιστα το συγκεκριμένο κείμενο ΥΠΑΡΧΕΙ σε μουσείο και μπορεί κανεις να δει ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΥΣ ολόκληρους που είναι σχεδόν αυτούσιοι (με τις απαραίτητες αλλαγές) τόσο στο κείμενο του 1864 όσο και αυτού των πρωτοκόλλων.

Πάμε στην Αργεντινή. Εγώ νόμιζα πως τη κατέστρεψαν οι συνεχές δικτακτορίες και ιδιαίτερα εκείνη του 1973-1983 που έφερε την αποβιομηχάνιση, τη κατάρρευση του πέσος, και η ήττα στο πόλεμο των Φοκλαντς. Μαλακία μου μάλλον....

Όσο για το που σπούδασα το έχω γράψει πολλές φορές. Στην Αγγλία. Δε κάθησα ΚΑΝ να δώσω πανελλήνιες (έδωσα μια αλλά πήγα για να έχω να λέω). Πήγα σε ΙΕΚ (ιδιωτικό) εργαζόμουν και παράλληλα και όταν τελίωσα έφυγα για Αγγλία. Από εκεί και πέρα με έχεις δει να θάβω ΚΑΘΕΤΙ ελληνικό; Επίσης που είδες του Άγγλους να είναι υπάλληλοι κινέζων στην Αγγλία; Τα έχεις παίξει τελείως; Α! Και είδα τους έλληνες του ΕΜΠ όταν πήγα να πάρω την αντιστοιχία στο ΕΜΠ....Και γαμώ ταα γέλια λέμε. Πολυτεχνείο της πούτσας με οργάνωση πολύ χειρότερη και απ το χειρότερο πανεπιστήμιο της Αγγλίας (και γι αυτό φταίει ο κομματικός συνδικαλισμός ΟΛΩΝ των κομμάτων) με 0 εργαστήρια, και με ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ παπαγαλία. Εσύ τι είπαμε πως έχεις τελιώσει; Οδοντίατρος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom