Νέα

Φιλοχουντικα εμβατήρια σε Σχολή Ευελπίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petroskonstantinou17
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 797
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
http://[URL unfurl="true"]www.harikasohbet.com/wp-content/uploads/2010/07/nurgul-yesilcay-5.jpg[/img[/URL]]

[img]http://1.bp.blogspot.com/-QcmwwA_vnHI/Tpf8vS72qTI/AAAAAAAAjQ0/cAhy2gzbxpg/s400/gasemin-NurgulYesilcay.jpg

H πανέμορφη Νουργκιούλ Γιεσιλτσάι Nurgul Yesilcay που υποδύεται την Γιασεμίν στο Έρωτας και Τιμωρία του Mega ...εχει καμμια ομοιοτητα με την τουρκαλά που ζαχαρωνεις, παπαζολ;
ναι σιγα μην εχει τυπε :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ουτοπία κ ρομαντική διάθεση.

Μέχρι σήμερα ισχύει πως οργανωμένες μειοψηφίες είτε κάνουν ''επαναστάσεις'',είτε κυβερνούν ''δημοκρατικά'' με την ψήφο του λαού,μέχρι σήμερα ο λαός είναι τα πρόβατα κ η εξουσία ο τσοπάνης του.
Καμία ουτοπία.
Ελληνική επανάσταση - Φιλική εταιρεία
Αμερικάνικη επανάσταση - οι άνθρωποι που συνυπέργαψαν την διακύρηξη της επανάστασης που ήταν μέλη μιας οργάνωσης
Ρωσική επανάσταση - Μπολσεβίκοι.
Όλα τα παραπάνω ήταν οργανώσει μικρές ή μεγάλες που είχαν καταλάβει την ανάγκη των ανθρώπων για αλλαγή. ΑΝ δεν υπήρχε η ανάγκη αυτή ΔΕ θα υπήρχαν και οι οργανώσεις αυτές. Και αν δεν υπήρχαν οι οργανώσεις αυτές δε θα μπορούσε να γίνει (ή θα μπορούσε αλλά με πολύ μεγάλη δυσκολία) πραγματικότητα η ανάγκη του λαού/του έθνους για αλλαγή.
Αν θέλεις να πιστεύεις ότι είσαι πρόβατο άβουλο και δε νοείς καθόλου και ότι σε καθοδηγούν για να ψηφίσεις ότι ψηφίζεις είναι δικαίωμά σου. Θα μου επιτρέψεις να έχω διαφορετική άποψη για τον εαυτό μου.

Β.Μακεδονία,πού λες καλύτερα;;;; :grin:
Φλώρινα μεριά;

Υ.Γ Και εμείς γνωρίσαμε τουρκάλες και περάσαμε καλά αλλά δε κάναμε και έτσι ρε μάστορα.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Καμία ουτοπία.
Ελληνική επανάσταση - Φιλική εταιρεία=δημιουργία κράτους υπόδουλου-δορυφόρος
Αμερικάνικη επανάσταση - οι άνθρωποι που συνυπέργαψαν την διακύρηξη της επανάστασης που ήταν μέλη μιας οργάνωσης= Ιμπεριαλιστική Αμερική με στρατό σε κάθε χώρα στον χάρτη κ άπειρους πολέμους στο ενεργητικό της
Ρωσική επανάσταση - Μπολσεβίκοι.=απλά δεν υπάρχει σήμερα Ε.Σ.Σ.Δ. κ αυτό τα λέει όλα νομίζω
Όλα τα παραπάνω ήταν οργανώσει μικρές ή μεγάλες που είχαν καταλάβει την ανάγκη των ανθρώπων για αλλαγή. ΑΝ δεν υπήρχε η ανάγκη αυτή ΔΕ θα υπήρχαν και οι οργανώσεις αυτές. Και αν δεν υπήρχαν οι οργανώσεις αυτές δε θα μπορούσε να γίνει (ή θα μπορούσε αλλά με πολύ μεγάλη δυσκολία) πραγματικότητα η ανάγκη του λαού/του έθνους για αλλαγή.
Αν θέλεις να πιστεύεις ότι είσαι πρόβατο άβουλο και δε νοείς καθόλου και ότι σε καθοδηγούν για να ψηφίσεις ότι ψηφίζεις είναι δικαίωμά σου. Θα μου επιτρέψεις να έχω διαφορετική άποψη για τον εαυτό μου.

Φλώρινα μεριά;

Υ.Γ Και εμείς γνωρίσαμε τουρκάλες και περάσαμε καλά αλλά δε κάναμε και έτσι ρε μάστορα.
Εγώ,εσύ,ο άλλος μπορεί να μην είμαστε πρόβατα,η μεγάλη μάζα του λαού πάντως είναι,ο δικομματισμός τους γαμεί κ στον δικομματισμό μένουν κ να δεις που μπορεί να ξανα βγάλουν ΠΑΣΟΚ....

Υ.Γ.Με τον Πετράκη υπάρχει ιστορικό,δεν είναι πάντα ό,τι φαίνεται. :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
αφου εχεις πει οτι δεν εχεις προβλημα τυπε
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
παπαζολ λεφτα εχει η τουρκαλα ή θα σκουπιζεις το κωλο σου με εφημεριδα στην αγκυρα?  :2funny:
τυπε του το παιζει φτωχεια για να δει αν την αγαπα πραγματικα
μετα θα σκασει ο μπαμπας που ειναι εμπορας μπακλαβα στην ινσταμπουλ και θα χεστει στην λιρα ο παπαζολης :grin:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
OP
OP
petroskonstantinou17
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
 

Συνημμένα

  • παπαζολ φιναλ..jpg
    παπαζολ φιναλ..jpg
    94,2 KB · Εμφανίσεις: 27

Επισκέπτης
Πως επειδή οι βιαστές και οι παιδεραστές που είναι στη φυλακή ΔΕΝ είναι ελεύθεροι τη καίω τη σημαία; Ή θα μου πεις για τους Σλαβομακεδόνες (τους ποιούς;;;;;;; ) που ζούνε υπό τον ελληνικό ζύγο; Ποιος στην ελλάδα δε ζει ελεύθερος αλλά θεωρεί ότι ζεί κάτω από δεσμά; Εσύ; Μα έχεις ΚΑΘΕ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΑΠ ΤΗ ΧΩΡΑ ΑΥΤΗ.

Αυτή την ελευθερία θέλουν να πατάξουν τα κουμμούνια ρε.
Είναι και ... αχαριστία εδώ που τα λέμε !!!!

Να κοπιάζει τόσο πολύ ο Στάλιν να φτιάξει την ΕΣΣΔ,
ο Κιμ Ιλ Σούγκ τη Β.Κορέα
και ο Έρικ Χώνεκερ την Α.Γερμανία

να τις κάνουν παραδείσους ...

ΚΑΙ ΝΑ ΘΈΛΕΙ ΤΟ ΚΆΘΕ ΑΡΧIΔΙ ΝΑ ΦΎΓΕΙ ....


κάτσε ρε ....

που πας και φεύγεις ;;;;;

Ξέρεις πόσο χάλια είναι οι ... υπόλοιποι ;;;;;;;;

Γι'αυτό τα κουμμούνια
σαν στοργικοί γονείς που βάζουν το παιδί στο πάρκο
προστατεύουν τους πολίτες τους
για να μην κάνουν μαλακίες και φύγουν.

Απλά επειδή οι πολίτες ειναι ενήλικοι,
αυτό δεν αρκεί
CHICCO_%CE%A0%CE%91%CE%A1%CE%9A%CE%9F_OPEN_SEA_DREAMS__61689_80.jpg


οπότε βάζουν και λίγο από αυτά ...
%25CE%25A4%25CE%2595%25CE%2599%25CE%25A7%25CE%259F%25CE%25A3+%25CE%2592%25CE%2595%25CE%25A1%25CE%259F%25CE%259B%25CE%2599%25CE%259D%25CE%259F%25CE%25A5.png

http://[URL unfurl="true"]www.ellinikomeli.gr/images/stories/electricfence/tropoidesimatos.jpg[/img[/URL]]
[img]http://farm4.static.flickr.com/3015/3001109896_3fc22a07ff.jpg
svdb_smaller.jpg
URL]]
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
τυπε του το παιζει φτωχεια για να δει αν την αγαπα πραγματικα
μετα θα σκασει ο μπαμπας που ειναι εμπορας μπακλαβα στην ινσταμπουλ και θα χεστει στην λιρα ο παπαζολης :grin:

Έτσι την κόβω τη νύφη

article-1288974900939-0BEE08A9000005DC-133023_636x425.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom