Νέα

ΦΑΡΜΑΚΟΝΗΣΙ, Έρευνα για τους θανάτους ζητεί η Διεθνής Αμνηστία.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα democrat
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Και λίγα περί Διεθνούς Αμνηστίας

Amnesty International Limited is a company registered in England & Wales, limited by guarantee (no. 01606776), with registered office at 1 Easton Street, London WC1X 0DW.

;)
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Μιλαει τωρα ο αχαχουχας που υποστηριζει χ.α.Την ιδια χ.α. που πιστευει οτι ξενοι,ομοφυλοφυλοι,ατομα με ειδικες αναγκες,πρεπει να γινονται σαπουνια.
Αει ρε μαλακιστηρι απο δω πηγαινε να παιξεις με τα αυτοκινητακια σου που θα εκφρασεις και εθνικη αποψη....  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Βλακα ε βλακα  :uglystupid:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Ουφφφφφ σιγα τα ωα
Ρε πουστη μου σε ποιους τα λενε αυτα, στην καθημερινη τους ζωη, κι εκεινοι καθονται και τα ακουνε? Απορω. Νταξει, αυτοι τα λενε, αλλα ποιοι διαολο τα ακουνε? Κανενας οπως υποψιαζομαι? Ελεος, ελεος.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.770
Πόντοι
1.686
Και λίγα περί Διεθνούς Αμνηστίας

Amnesty International Limited is a company registered in England & Wales, limited by guarantee (no. 01606776), with registered office at 1 Easton Street, London WC1X 0DW.

;)

Επειδή ακριβώς δεν είναι ΔΗΜΟΣΙΑ ,γι'αυτό και πετυχαίνει κάποια
πράγματα η Διεθνής Αμνηστία .

ΔΗΜΟΣΙΟ= ΔΙΑΦΘΟΡΑ ,τεμπελιά ,ανικανότητα ,ασχετωσύνη ,κόμπλεξ κτλ.

Στο ΔΗΜΟΣΙΟ δεν εργάζεσαι Τραμουντάνα ;  :S
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αει ρε μαλακιστηρι απο δω πηγαινε να παιξεις με τα αυτοκινητακια σου που θα εκφρασεις και εθνικη αποψη....  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Βλακα ε βλακα  :uglystupid:
Βρε βλαμενε εγω την εκφραζω;Οι ιδιοι τα λενε,στοκε ακρυλικε.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
Επειδή ακριβώς δεν είναι ΔΗΜΟΣΙΑ ,γι'αυτό και πετυχαίνει κάποια
πράγματα η Διεθνής Αμνηστία .

ΔΗΜΟΣΙΟ= ΔΙΑΦΘΟΡΑ ,τεμπελιά ,ανικανότητα ,ασχετωσύνη ,κόμπλεξ κτλ.

Στο ΔΗΜΟΣΙΟ δεν εργάζεσαι Τραμουντάνα ;  :S

Το Δημόσιο δεν είναι έτσι για τον ΣΥΡΙΖΑ τύπε!  :grin:

Αν η Διεθνής Αμνηστία είχε έδρα την Αθήνα, τότε ο ΣΥΡΙΖΑ και το ΚΚΕ θα το εκαναν δημόσια υπηρεσία.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Αμα ξερατε ολοι τι γινεται στο Φαρμακονησι θα γελαγατε. Ρωτηστε και κανενα φανταρο που να εχει κανει σχετικα προσφατα.
Τα "καταφυγια" εξω μια χαρα και μεσα μονο σανιδες, λιμενικοι μεθυσμενοι να βαρανε μπαλωθιες και μεταναστες που τολμησαν να τους χαλασουν το μπαρμπεκιου. Φανταροι να μην ριχνουν ασφαιρα συμφωνα με τον κανονισμο για να μην τρεχουν.


Για το θεμα τωρα αυτη η αλλαγη στις καταθεσεις μου φαινεται τουλαχιστον περιεργη.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αμα ξερατε ολοι τι γινεται στο Φαρμακονησι θα γελαγατε. Ρωτηστε και κανενα φανταρο που να εχει κανει σχετικα προσφατα.
Τα "καταφυγια" εξω μια χαρα και μεσα μονο σανιδες, λιμενικοι μεθυσμενοι να βαρανε μπαλωθιες και μεταναστες που τολμησαν να τους χαλασουν το μπαρμπεκιου. Φανταροι να μην ριχνουν ασφαιρα συμφωνα με τον κανονισμο για να μην τρεχουν.


Για το θεμα τωρα αυτη η αλλαγη στις καταθεσεις μου φαινεται τουλαχιστον περιεργη.
Πια αλλαγη στις καταθεσεις; :think:
 

Επισκέπτης
ποιο ποστ του ;

χωρις να τον πειραξει κανεις γραφει  :jerking: :jerking: :jerking:

Τι λες τωρα, σε πειραξα ? Τραβα στη μαμα σου παλιομαλακα να πεις οτι κατι παλιοπαιδα σε πειραζουν στο internet και μετα αυτοκτονα μπας και ξεβρωμισει λιγο αυτος ο τοπος.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Επειδή ακριβώς δεν είναι ΔΗΜΟΣΙΑ ,γι'αυτό και πετυχαίνει κάποια
πράγματα η Διεθνής Αμνηστία .

ΔΗΜΟΣΙΟ= ΔΙΑΦΘΟΡΑ ,τεμπελιά ,ανικανότητα ,ασχετωσύνη ,κόμπλεξ κτλ.

Στο ΔΗΜΟΣΙΟ δεν εργάζεσαι Τραμουντάνα ;  :S

εχω τοσο σχέση με το δημόσιο όσο εσύ με την νοημοσύνη....
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Μιλαει τωρα ο αχαχουχας που υποστηριζει χ.α.Την ιδια χ.α. που πιστευει οτι ξενοι,ομοφυλοφυλοι,ατομα με ειδικες αναγκες,πρεπει να γινονται σαπουνια.

ξέρω περίπτωση πατέρα (γέρου) και γιου (40άρη) εβραίων -κομπλέ με εβραϊκά ονοματεπώνυμα πιο εβραίοι δεν γίνεται- που στις προηγούμενες εκλογές στην Α΄Αθηνών έριξαν ΧΑ δαγκωτό (καρατσεκαρισμένο αυτό)

οπότε σκέψου λίγο ότι υπάρχει και η άλλη λογική που λέει ότι ο εχθρός του εχθρού μου φίλος μου, το θέμα είναι από ποιόν αισθάνεσαι ότι απειλείσαι σήμερα, για το αύριο έχει ο θεός
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ξέρω περίπτωση πατέρα (γέρου) και γιου (40άρη) εβραίων -κομπλέ με εβραϊκά ονοματεπώνυμα πιο εβραίοι δεν γίνεται- που στις προηγούμενες εκλογές στην Α΄Αθηνών έριξαν ΧΑ δαγκωτό (καρατσεκαρισμένο αυτό)

οπότε σκέψου λίγο ότι υπάρχει και η άλλη λογική που λέει ότι ο εχθρός του εχθρού μου φίλος μου, το θέμα είναι από ποιόν αισθάνεσαι ότι απειλείσαι σήμερα, για το αύριο έχει ο θεός
Ενταξει αυτοι οι δυο πρεπει να πανε να παιξουν στην συνεχεια της ταινιας ο ηλιθιος και ο πανηλιθιος,προλαβαινουν πριν τελειωσουν τα γυρισματα.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Ενταξει αυτοι οι δυο πρεπει να πανε να παιξουν στην συνεχεια της ταινιας ο ηλιθιος και ο πανηλιθιος,προλαβαινουν πριν τελειωσουν τα γυρισματα.

καλά οκ μπορεί να βλέπουν και πράγματα που εσύ δεν βλέπεις, το μέτρο της λογικής το ορίζουν και οι εκάστοτε συνθήκες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom