Νέα

Φαντασίωσή μας το τρίο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearozeugari
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Πες τα ρε τύπε... Και άμα τον αρπάξουμε κ λίγο δεν έγινε και τίποτα.. δώσε θάρρος στους αμφιδρομους.
Αγόρι στο θέμα της υιοθεσίας ομοφύλων τσακώνομαι συνεχώς με κάτι πούστηδες. Αλλά όχι επειδή είναι πούστηδες, καθόλου δεν με ενδιαφέρει το τί κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του, επειδή θέλουν να παίρνουν και παιδιά θυμώνω.
Η επιλογή ερωτικού συντρόφου και τρόπου ερωτικής ζωής είναι φυσικά δικαίωμα καθενός, η απαίτηση για τεκνοθεσία δεν είναι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.555
Like
9.691
Πόντοι
2.306
Αφου δεν σαρεσει ολο αυτο και εισαι κατα γιατι χωθηκες τοτε εδω; Ασε τον καθενα μα κανει αυτο που θελει. Να ηταν αυτα προβληματα την σημερινη εποχη καλα θα ηταν
τυπε το θεμα το το πεταξες φορα παρτιδα
τα μυαλα των ανθρωπων ειναι διαφορετικα και επακολουθο ειναι να ακους και διαφορετικες γνωμες - συζήτηση κανουμε:smiling-face-with-heart-eyes:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
10
Like
5.606
Πόντοι
2.816
Αγόρι στο θέμα της υιοθεσίας ομοφύλων τσακώνομαι συνεχώς με κάτο πούστηδες. Αλλά όχι επειδή είναι πούστηδες, καθόλου δεν με ενδιαφέρει το τί κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του, επειδή θέλουν να παίρνουν και παιδιά θυμώνω.
Η επιλογή ερωτικού συντρόφου και τρόπου ερωτικής ζωής είναι φυσικά δικαίωμα καθενός, η απαίτηση για τεκνοθεσία δεν είναι.
Ευχαριστώ που μου απάντησες για την τεκνοθεσια τύπε...
Όπως φαίνεται και από το μήνυμα μου είναι ένα θέμα που με ενδιαφέρει πολύ
Ευχαριστώ και πάλι!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Ακόμα να βγει το μέλος του βου.κομ που ρωτάει αν σκοπός του νηματοθετη είναι να τον φάει αυτός;;
Όλα στην τύχη;;;

Φίλτατε , εσείς ενδιαφέρεστε να σας γαμήσουν τη γκόμενα ή θα θέλατε να γαμήσουν και εσάς τον ίδιο ? :think:
Δεν έχεις παράπονο, στην ώρα του ήρθε!:grin::grin:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
10
Like
5.606
Πόντοι
2.816
τυπε το θεμα το το πεταξες φορα παρτιδα
τα μυαλα των ανθρωπων ειναι διαφορετικα και επακολουθο ειναι να ακους και διαφορετικες γνωμες - συζήτηση μπαχαλο να κανουμε:smiling-face-with-heart-eyes:
Τύπε στο έφτιαξα λίγο...
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.597
Like
4.812
Πόντοι
456
Καλησπερα σας ειπα να ριξω ενα θεμα μπας και βρω καποια βοηθεια η φιλο με αναλογη εμπειρια. Ειμαι σε σχεση 4 χρονια με την κοπελα μου και τελευταιους μηνες θα πω ολο λεμε για τριο με αλλον αντρα πανω στο σεξ και λιωνουμε και οι 2 μας πραγματικα της τα εχω πει και χυμα οπως και αυτη εμενα οτι θελει και αλλη πουτσα και αν θα αντεχω να την δω με αλλον οπου η απαντηση μου ηταν ξεκαθαρα ναι. Βεβαια μολις χυσουμε σπανια μετα να το αναλυσουμε να δουμε πως θα το κανουμε λιγες φορες το εχουμε συζητησει εκτος σεξ αλλα ξερω ποσο το θελει οπως και εγω. Τι κανουμε πως προχωραμε αξιζει να πμε σε ενα swinging club η καπου ειδους αλλη γνωριμια γιατι εχω διαβασει και αρκετα αρνητικα για αυτα τα κλαμπ δεν ξερω πως το προχωραμε λοιπον;
συμβουλές ζητάτε; γιατί εγώ, αν θέλετε, θα το δω ως πρόσκληση..
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
374
Like
805
Πόντοι
81
Οσοι "σοκαρεστε" και κοροιδευτε καποιους που δεν εχουν τα κολληματα και τις ανασφαλειες τις δικες σας δεν χρειαζεται να συμμετεχετε στι συζητηση.
Επισης οσοι νομιζετε πως οταν βρητε γκομενα θα σας ειναι για παντα πιστη και ιδιοκτησια σας, σας εχω μια συμβουλη : Καλυτερα "κεραταδες" εν γνωση παρα εν αγνοια.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.211
Κριτικές
14
Like
4.511
Πόντοι
3.715
αρκεί να μην εμφανιστεί η κτητικότητα σε κάποια στιγμή της φάσης και προκαλέσει θέματα επι τόπου και μετά, στη σχέση. Θέλει ξεκάθαρη στάση, σεξ, τέλος. Αλλά σεξ άνευ συναισθήματος είναι και λίγο κενό, δεν είναι;
 
OP
OP
N

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
116
Like
739
Πόντοι
81
αρκεί να μην εμφανιστεί η κτητικότητα σε κάποια στιγμή της φάσης και προκαλέσει θέματα επι τόπου και μετά, στη σχέση. Θέλει ξεκάθαρη στάση, σεξ, τέλος. Αλλά σεξ άνευ συναισθήματος είναι και λίγο κενό, δεν είναι;
Πρεπει να υπαρχει ωραια χημεια και καυλα πιστευω μα γουστατει η κοπελα πανω απολα
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
αρκεί να μην εμφανιστεί η κτητικότητα σε κάποια στιγμή της φάσης και προκαλέσει θέματα επι τόπου και μετά, στη σχέση. Θέλει ξεκάθαρη στάση, σεξ, τέλος. Αλλά σεξ άνευ συναισθήματος είναι και λίγο κενό, δεν είναι;
Για αυτό πρότεινα επαγγελματία, ούτε συναισθήματα, ούτε τίποτα..
Τι θα πει κενό σεξ; Δηλαδή εσύ πάντα είχες συναισθήματα με όλες όσες έχεις κάνει σεξ; Δεν έχεις κάνει ποτέ one night stand:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.555
Like
9.691
Πόντοι
2.306
Οσοι "σοκαρεστε" και κοροιδευτε καποιους που δεν εχουν τα κολληματα και τις ανασφαλειες τις δικες σας δεν χρειαζεται να συμμετεχετε στι συζητηση.
Επισης οσοι νομιζετε πως οταν βρητε γκομενα θα σας ειναι για παντα πιστη και ιδιοκτησια σας, σας εχω μια συμβουλη : Καλυτερα "κεραταδες" εν γνωση παρα εν αγνοια.
Ρε φίλε και κερατάδες και μαλακές πάει πολύ
όλοι λέμε από δω η γυναίκα μου/η γκόμενα μου κτλ
κανέναν δεν ξέρω να λέει από εδώ η γυναίκα μας/ η γκόμενα μας και να είναι υπερήφανος :grin:
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Το ερωτημα ειναι αν θα εισαι εσυ οκ με αυτο γενικα ή αν θα το φερεις ως θεμα καποια στιγμη σε εναν τσακωμο. Αν εισαι 100% πως αποδεχεσαι να παιξει αλλο προσωπο ή μπορει να της αρεσει τοσο που θα το κανει συστηματικο και εσυ εισαι μιας υποτακτικης ψυχολογιας οκ. Αν απλα θελετε ενα ξεκαυλωμα για την ικανοποιηση και τελος παλι οκ. Το θεμα ειναι ομως πως κατι τετοιο αλλαζει τη σχεση αρκετα και τις δυναμικες. Οποτε πρεπει να γινει παραπανω συζητηση και σιγουρα να ρωτησεις εσυ τον εαυτο σου τα ορια της ανοχης σου απεναντι σε αυτο. Τι γινεται αν οι 2 μετα γινουν 4 ή ομαδα μπασκετ και εσυ να βλεπεις ή να συμμετεχεις; Και τι γινεται αμα ανακαλυψει καμια φαντασιωση που θελει εξευτελισμο; Θα δεχοσουν πχ να τη μειωνανε μπροστα σου και να την κατουραγανε οπως στις τσοντες; Θα εβλεπες το ιδιο τον συγκεκριμενο ανθρωπο ή θα αλλαζε στα ματια σου; Αυτο που θελω να πω η φαντασιωση ενεχει ασφαλεια, ομως η πραξη αλλαζει πολλα δεδομενα.
To χειρότερο σενάριομπαίρνεις τύπε :grin:
 
OP
OP
N

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
116
Like
739
Πόντοι
81
Κανενα χειροτερο. Εχω γνωρισει πολλες κοπελες που προχωρανε απειρα αμα βρουν το σωστο ατομο. Απο τριο και gangbangs μεχρι εμπειριες που εχουν ως τεραστια ταμπου. Το θεμα ειναι να μην τραυματιστει καποια απο τις δυο πλευρες σε ολο αυτο το παιχνιδι. Οποτε το ερωτημα παραμενει ανοιχτο.
Εχεις δικιο ναιι καλα δεν ξερω μεχρι που θα φταναμε νομιζω αν ηταν καθαρα για σεξ δεν θα ειχα κανενα θεμα αν τα ειχαμε συμφωνησει εξαρχης αλλα αυτο ναι το οτι μπορει να γουσταρει και σε μεγαλυτερα σχηματα υπαρχει περιπτωση αλλα οχι κατα πολλα ατομα δεν την φτιαχνει απλως ειναι αχορταγη για πουτσο να του πουμε χυμα αλλον εναν θα εβαζε πχ στο παιχνιδι
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.246
Like
16.221
Πόντοι
2.256
Για αυτό πρότεινα επαγγελματία, ούτε συναισθήματα, ούτε τίποτα..
Τι θα πει κενό σεξ; Δηλαδή εσύ πάντα είχες συναισθήματα με όλες όσες έχεις κάνει σεξ; Δεν έχεις κάνει ποτέ one night stand:
Για τους άντρες είναι ευκολάκι!!! Οι γυναίκες δυσκολεύονται σε αυτό. Όχι όλες βέβαια!!! Οι νέες γενιές το κάνουν πιο εύκολα!!!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.211
Κριτικές
14
Like
4.511
Πόντοι
3.715
Για αυτό πρότεινα επαγγελματία, ούτε συναισθήματα, ούτε τίποτα..
Τι θα πει κενό σεξ; Δηλαδή εσύ πάντα είχες συναισθήματα με όλες όσες έχεις κάνει σεξ; Δεν έχεις κάνει ποτέ one night stand:
ένα τρίο έχει τη διαφορά ότι δημιουργεί προσδοκίες, δεν είναι απλά one night stand. Φυσικά έχεις δίκιο. Ως άρρεν η αποσυμπίεση μέσω σεξ είναι δεδομένη ανάγκη, όμως..., το καλό σεξ εμπεριέχει δημιουργικές διεργασίες, εγκεφαλικές και φαντασία, κι όλα αυτά προκαλούν συναισθήματα που έχουν διακυμάνσεις από την αρχή μέχρι το τέλος. Έτσι εντυπώνεται και μια καλή εμπειρία που ταξιδεύει στη μνήμη.
Τώρα το ζεύγος εδώ ας κάνει ότι γουστάρει και να περάσει πολύ καλά, αξέχαστα.
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Για τους άντρες είναι ευκολάκι!!! Οι γυναίκες δυσκολεύονται σε αυτό. Όχι όλες βέβαια!!! Οι νέες γενιές το κάνουν πιο εύκολα!!!
Oι πιτσιρίκες δεν το έχουν σε τίποτα, όταν λέω πιτσιρίκες εννοώ μέχρι 35...Ξέρεις πόσες φρεσκοπαντρεμένες μου την έχουν πέσει στη δουλειά;;;
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
ένα τρίο έχει τη διαφορά ότι δημιουργεί προσδοκίες, δεν είναι απλά one night stand. Φυσικά έχεις δίκιο. Ως άρρεν η αποσυμπίεση μέσω σεξ είναι δεδομένη ανάγκη, όμως..., το καλό σεξ εμπεριέχει δημιουργικές διεργασίες, εγκεφαλικές και φαντασία, κι όλα αυτά προκαλούν συναισθήματα που έχουν διακυμάνσεις από την αρχή μέχρι το τέλος. Έτσι εντυπώνεται και μια καλή εμπειρία που ταξιδεύει στη μνήμη.
Τώρα το ζεύγος εδώ ας κάνει ότι γουστάρει και να περάσει πολύ καλά, αξέχαστα.
Αυτό λέω..Το συνάισθημα είναι μεταξύ του ζευγαριού, ο έσκορτ θα χρησιμοποιηθεί ως δονητής..Ο έσκορτ θα πάρει τα λεφτά και έφυγε...Δύσκολο να υπάρξει μετατραυματική εμπειρία, αν δεν τους αρέσει μετά δεν το συνεχίζουν..Δε θεωρείται απιστία ή κέρατο αυτό για να υπάρξουν ζήλιες..Το τραύμα έρχεταιμαπό την προδοσία, ούταν το κάνει και δεν το ξέρεις, αν έχεις συμφωνήσει(σε αυτό πρέπει φυσικά να είναι ξεκάθαρος ο νηματοθέτης και η σύντροφός του)όλα καλά..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom