Νέα

Φαίη Σκορδά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vagos bestman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

gidovoskos007

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2013
Μηνύματα
190
Like
460
Πόντοι
21
Κατ αρχάς θέλω να ζητήσω σε όλους μια προκαταβολική συγνώμη για τι φώτο που ακολουθεί...πρώτον διότι παίζει να τρομάξετε και δεύτερον επειδή μπορεί να βλέπετε εφιάλτες για κάνα μήνα...αλλά νομίζω ότι ήρθε η ώρα να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους...χωρίς πλάκα...υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που πραγματικά πιστεύει ότι ο εν λόγω μπουχεσας ήταν αρκετός ώστε να ικανοποιήσει μια γυναίκα σαν τη φαιη;...και δεν εννοώ μόνο στο σεξουαλικο κομμάτι αλλά αναφέρομαι γενικά σαν άνθρωπος...αλλά πείτε ότι αυτό το αφήνουμε στη άκρη και επικεντρονομαστε μόνο στο σεξουαλικο κομμάτι...δεν μπορώ να φέρω άποψη για το εργαλείο του μπουχεσακου μιας και δεν με ενδιαφέρει...αλλά ρε σεις...με τι αντοχές αυτός ο τύπος θα καταφερνε να φέρει βόλτα την υπερμιλφαρα φαιη στο κρεβατι...αλήθεια τώρα...το πιο πιθανό είναι να έβγαινε νοκ άουτ στο πρώτο δίλεπτο και πολύ λέω...
1000027827.jpg
Γιατί ποιά γκόμενα κοιτάζει τα πατσοκοίλια αν ο άλλος έχει παχυλό πορτοφόλι, και τον λιάγκα δεν τον λες και φτωχομπινέ, διάσημος είναι βγάζει πολλές χιλιάδες τον μήνα, ούτε την πούτσα κοιτάνε, όλοι οι άνδρες έχουν απο μια πούτσα ατό δεν λέει κάτι, τα λεφτά μόνο μετράνε, εγώ πιστεύω ότι γάμαγε ο λιάγκας, με τέτοιο μουνί σαν την Φαίη σε όλους σηκώνετε ακόμη και σε καλόγερο, ούτε η αντοχή που λες μου λέει κάτι, απλά ο λιάκας καθόταν ξάπλα ανάσκελα και η Φαίη απο πανω θα έβγαζε όλη την δουλειά...
 

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
641
Like
289
Πόντοι
26
Το" μια γυναίκα σαν την Φαίη" που λέει ο φίλος τι σημαίνει; αφήνοντας έξω το σεξουαλικό

Σιγά την βλάχα από το Κιλκίς την μεγάλη προσωπικότητα :D:
Βούρλο ειναι
Με Λιάγκα όταν γνωρίστηκε δεν θα ήταν τόσο μπουχεσας έχουν περάσει πολλά χρόνια

Γενικά έχουμε δει και χειρότερα
Πάρε Πατούλη 30 χρόνια διαφορά με την καινούρια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom