Νέα

Φαίη Σκορδά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vagos bestman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.265
Like
13.600
Πόντοι
3.656
1400 με κάρτα και είναι ετοιμοπαράδοτο και όσο αργείς να το αγοράσεις ρισκάρεις να μπουν και να το πάρουν

με 1550 στο στέλνουμε και σπίτι

αν εξαντληθεί θα περιμένεις 2 με 3 εβδομάδες

κάνουμε και δόσεις με πιστωτική
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.945
Like
8.736
Πόντοι
1.056
1400 με κάρτα και είναι ετοιμοπαράδοτο και όσο αργείς να το αγοράσεις ρισκάρεις να μπουν και να το πάρουν

με 1550 στο στέλνουμε και σπίτι

αν εξαντληθεί θα περιμένεις 2 με 3 εβδομάδες

κάνουμε και δόσεις με πιστωτική
Δεν έχω κάρτα .... Άρα δεν μπορούμε να προχωρήσουμε!!!!!!!!!!!!!!
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.386
Like
20.211
Πόντοι
6.056
Το μπαχαλεχατε το νημα ρεμπεσκεδες:sad2::confused::confused::confused::coffee::coffee:
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

satov1

Μέγας
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7.524
Like
17.625
Πόντοι
3.556
Καύλα πάντα.:bigdick::bigdick::bigdick:
1726345141362.jpeg
 

nikos.82

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.044
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
456
Η Φαίη είναι τα καλύτερα πόδια της ελληνικής τηλεόρασης...
Τώρα όταν μιλάμε για σοβαρό προφίλ που της "φτιάξανε" οι νταβάδες της για να πουλάει την πραμάτεια τους στις κυρατσες, κάπου κρυφογελάει ο Αγαμέμνων...

 

hlektrop

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
223
Κριτικές
28
Like
1.923
Πόντοι
2.411
Η Φαίη είναι τα καλύτερα πόδια της ελληνικής τηλεόρασης...
Τώρα όταν μιλάμε για σοβαρό προφίλ που της "φτιάξανε" οι νταβάδες της για να πουλάει την πραμάτεια τους στις κυρατσες, κάπου κρυφογελάει ο Αγαμέμνων...

Για πολα χυσια το καυλακι είναι
 

Add1cted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2020
Μηνύματα
640
Like
4.993
Πόντοι
446
Εντωμεταξύ αφού το ξεκίνησε καλά, έβαλε τη φορεματάρα της τη μίνι να φανούν οι ποδάρες της και με ένα αρκετά καλό άνοιγμα στο στήθος, μου το τελείωσε με... μπότες! Αυτή η ηλίθια μόδα να φοράνε μπότες καλοκαιριάτικα είναι καινούρια? :confused:
Φόρα βρε μια γοβάρα από κάτω να χύσουν και τα πόμολα! Τί ξενέρωτα είναι αυτά...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Ο αρχιτεκτονας ειναι διαφημιστικο εφε,ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ οχι να τη σκιζει και να της κανει μαλιστα και περιποιηση προσωπου για τελειωμα :fuck1::cum:αλλα ουτε καν να του τον εχει πιασει.Παω στοιχημα οτι οι κοινες "εμφανισεις" στα κρουαζιεροπλοια και οι διαρροες απο τα μεσημεριαναδικα και τα περιοδικα ειναι ολα φτιαχτα,καλη ωρα αμα εχετε δει το γνωστο σηριαλ στους 2 ξενους η κουντουρατου με τον αιαντα με τη ψευτικη σχεση τους.Η φαιη θελει ΓΑΜΙΑ(δες)σε αυτη τη φαση της ζωης της,αλλο με το -γυμνοσα-λιαγκα που ηθελε καριερες και οικογενειες,θελω να ελπιζω τουλαχιστον οτι ειναι κολπο αυτη η εικονικη σχεση για ντορο γυρω απο το ονομα της,θα χασω καθε ελπιδα γις τις γυναικες αν τετοια θεα τα εχει με τετοιο μαλακοκαυληΕδω θα μου πεις οι γυναικες της showbiz πανε με γερους,με μπουχεσες,με ασχημους,με μετροσεξουαλ,με ο,τι θες ,στο φλουφλη τον αρχιτεκτονα θα κολλησει η αλλη?ελπιζω και παλι να μη κανω λαθος και να ειναι ολα αυτα ενα κολπο.
Δεν νομίζω να ισχύει αυτό που λες αν και δεν στερείται βάσεως.
Υπάρχει η περίπτωση να έχει εναν για τα φώτα της δημοσιότητος και έναν για τα σκοτεινά αλλά δεν την θεωρώ πολύ πιθανή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.972
Like
4.969
Πόντοι
506
Η νέα χειραφέτημενη Φαιη ξαναχτυπά με τις επιδράσεις απόψεις της . Νομίζω πως πανάξια πρέπει βα ανακηρυχθεί στις 10 πιο επιδράστικες γυναίκες της Ευρώπης.
Στο μεταξύ όσο πιο πολύ μιλάει για σοβαρά θέματα τόσο πέφτουν τα νούμερα

Με όλη την εκτίμηση, Ανδρέα μου, εγώ είμαι τελείως ενάντια σε αυτό. σε ποιο? Δηλαδή μέσα σε ένα λεπτό, σε αυτόν το χώρο, δεν υπάρχει λόγος να αναφερθείς σε τέτοια θέματα τα οποία είναι λεπτά. στην τελικη ποιος αναφερθηκε? Αν πας να διαβάσεις για έρευνες που γίνονται σχετικά, ακόμα και ανάμεσα στους γιατρούς, είναι όλα ρευστά δεν είναι κάτι τόσο απλό για να το εξηγήσεις δεν χρειαζεται εξηγηση καποιος γεννιεται με πουλι και καποιος γενιεται με μουνι και να μείνεις στο πόσα είναι τα βιολογικά φύλα. Άνδρας, γυναίκα και γίνεται και μια παρένθεση intersex» επισήμανε, εν συνεχεία, η Φαίη Σκορδά

«Υπάρχει και το κοινωνικό φύλο, για το οποίο εδώ δεν βλέπεις να γίνεται μια ανάλυση και το βρίσκω πολύ επικίνδυνο, μέσα σε ένα λεπτό, να κάνεις μια τέτοια τοποθέτηση για να σε καταχειροκροτήσουν μιλησε σε ενα λεπτο για το βιολογικο φυλο όπως και ο Νεμος μίλησε στο τραγούδι για το κοινωνικό φύλο Δεν έχεις διαβάσει για το κοινωνικό φύλο; Δεν έχεις διαβάσει για την ταυτότητα την οποία εμείς ορίζουμε σαν άνθρωποι, ακόμη και στην ενήλικη ζωή μας για το πως ορίζουμε τον εαυτό μας μέσα στην κοινωνία; εντελώς ασχετο H κοινωνία μπορεί να επηρεάσει την βιολογία; οχι φυσικα Είναι πολλά τα ερωτήματα». ολα τα ερωτηματα τα εχει απαντησει η επιστημη
Screenshot_20240916_141244_Chrome.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kkostas611

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2023
Μηνύματα
277
Like
2.795
Πόντοι
441
Η νέα χειραφέτημενη Φαιη ξαναχτυπά με τις επιδράσεις απόψεις της . Νομίζω πως πανάξια πρέπει βα ανακηρυχθεί στις 10 πιο επιδράστικες γυναίκες της Ευρώπης.
Στο μεταξύ όσο πιο πολύ μιλάει για σοβαρά θέματα τόσο πέφτουν τα νούμερα

Με όλη την εκτίμηση, Ανδρέα μου, εγώ είμαι τελείως ενάντια σε αυτό. Δηλαδή μέσα σε ένα λεπτό, σε αυτόν το χώρο, δεν υπάρχει λόγος να αναφερθείς σε τέτοια θέματα τα οποία είναι λεπτά. Αν πας να διαβάσεις για έρευνες που γίνονται σχετικά, ακόμα και ανάμεσα στους γιατρούς, είναι όλα ρευστά δεν είναι κάτι τόσο απλό για να το εξηγήσεις και να μείνεις στο πόσα είναι τα βιολογικά φύλα. Άνδρας, γυναίκα και γίνεται και μια παρένθεση intersex» επισήμανε, εν συνεχεία, η Φαίη Σκορδά

«Υπάρχει και το κοινωνικό φύλο, για το οποίο εδώ δεν βλέπεις να γίνεται μια ανάλυση και το βρίσκω πολύ επικίνδυνο, μέσα σε ένα λεπτό, να κάνεις μια τέτοια τοποθέτηση για να σε καταχειροκροτήσουν Δεν έχεις διαβάσει για το κοινωνικό φύλο; Δεν έχεις διαβάσει για την ταυτότητα την οποία εμείς ορίζουμε σαν άνθρωποι, ακόμη και στην ενήλικη ζωή μας για το πως ορίζουμε τον εαυτό μας μέσα στην κοινωνία; H κοινωνία μπορεί να επηρεάσει την βιολογία; Είναι πολλά τα ερωτήματα».
Screenshot_20240916_141244_Chrome.jpg
Κοινωνικό φύλο ψψψ. Επική ανακάλυψη. Απάντηση στο ερώτημα πως ο κοινωνικός αυτοπροσδιορισμός επηρεάζει την βιολογία έδωσε; Έχει δώσει κανένας γενικά; Αν βάλω πούπουλα στα χέρια και ανακηρύξω τον εαυτό μου πουλί μέσα στην κοινωνία σημαίνει πως μπορώ να πετάξω ή ότι άλλαξε η φύση μου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom