Νέα

Φαίη Σκορδά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vagos bestman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.265
Like
13.600
Πόντοι
3.656
ανεβασε τιμοκατάλογο αδερφε να σωσεις τον κοσμακη , και εγω θα σου γραψω και θετικη κριτικη :coffee:
αν δω ότι έχει πολύ ζήτηση κάτι μπορεί να γίνει αλλά μόνο με προκαταβολή σε μπιτκοιν
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.018
Like
72.049
Πόντοι
12.756
αν δω ότι έχει πολύ ζήτηση κάτι μπορεί να γίνει αλλά μόνο με προκαταβολή σε μπιτκοιν
ναι αλλα αν δεν ενημερωσεις τον κοσμο οτι εχεις το υλικο ρε μαν πως περιμένεις να πουλησεις ; :coffee:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.265
Like
13.600
Πόντοι
3.656
ναι αλλα αν δεν ενημερωσεις τον κοσμο οτι εχεις το υλικο ρε μαν πως περιμένεις να πουλησεις ; :coffee:
κάνω στοχευμένο μάρκετινγκ έχω βαρεθεί να βλέπω στα πιεμ ''φίλε μπορείς να μου στείλεις τη λιόλιου'' :confused::confused::confused::confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.386
Like
20.211
Πόντοι
6.056

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.386
Like
20.211
Πόντοι
6.056
Μωρή καυλιάρα!!!
:alivedick:
193447843.gif
Κατι πειραξε αυτη ή ειναι φρεσκο το μποτοξ:coffee::confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.018
Like
72.049
Πόντοι
12.756

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
383
Like
1.231
Πόντοι
201
Μαλακες αν μας κανει να τρομπαρουμε με ενα τρειλερ λιγων δευτερολεπτων και μακρινα πλανα φανταστειτε στις εκπομπες τι χυσιμο θα πεφτει:bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::bigdick:
 

Add1cted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2020
Μηνύματα
640
Like
4.993
Πόντοι
446
Κατι πειραξε αυτη ή ειναι φρεσκο το μποτοξ:coffee::confused::confused::confused:
Ένα μποτοξάκι λόγω καινούριας σεζόν πρέπει να το κανε. Βέβαια θα συνοδεύτηκε με πολλές λευκές μάσκες περιποίησης προσώπου :cum: για καθημερινή ενυδάτωση του δέρματος από τον αρχιτέκτονα. Αυτό είναι στήριγμα στη σχέση, να την έχει έννοια για να βγει λαμπερή στην πρεμιέρα.
:2funny:
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
383
Like
1.231
Πόντοι
201
Ένα μποτοξάκι λόγω καινούριας σεζόν πρέπει να το κανε. Βέβαια θα συνοδεύτηκε με πολλές λευκές μάσκες περιποίησης προσώπου :cum: για καθημερινή ενυδάτωση του δέρματος από τον αρχιτέκτονα. Αυτό είναι στήριγμα στη σχέση, να την έχει έννοια για να βγει λαμπερή στην πρεμιέρα.
:2funny:
Ο αρχιτεκτονας ειναι διαφημιστικο εφε,ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ οχι να τη σκιζει και να της κανει μαλιστα και περιποιηση προσωπου για τελειωμα :fuck1::cum:αλλα ουτε καν να του τον εχει πιασει.Παω στοιχημα οτι οι κοινες "εμφανισεις" στα κρουαζιεροπλοια και οι διαρροες απο τα μεσημεριαναδικα και τα περιοδικα ειναι ολα φτιαχτα,καλη ωρα αμα εχετε δει το γνωστο σηριαλ στους 2 ξενους η κουντουρατου με τον αιαντα με τη ψευτικη σχεση τους.Η φαιη θελει ΓΑΜΙΑ(δες)σε αυτη τη φαση της ζωης της,αλλο με το -γυμνοσα-λιαγκα που ηθελε καριερες και οικογενειες,θελω να ελπιζω τουλαχιστον οτι ειναι κολπο αυτη η εικονικη σχεση για ντορο γυρω απο το ονομα της,θα χασω καθε ελπιδα γις τις γυναικες αν τετοια θεα τα εχει με τετοιο μαλακοκαυληΕδω θα μου πεις οι γυναικες της showbiz πανε με γερους,με μπουχεσες,με ασχημους,με μετροσεξουαλ,με ο,τι θες ,στο φλουφλη τον αρχιτεκτονα θα κολλησει η αλλη?ελπιζω και παλι να μη κανω λαθος και να ειναι ολα αυτα ενα κολπο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
383
Like
1.231
Πόντοι
201
Φαιη πριν καλα καλα ξεκινησει η σεζον σε κερασα τη πρωτη πηχτη με το τρειλερ,να εισαι γερη κοριτσαρα μου να βγαινεις ξεκωλο οσο πιο συχνα γινεται να με/μας κανεις να τον ματωσω/ουμε παλι φετος για παρτη σου:bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::2on1::2on1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom