Νέα

Έξυπνες γυναίκες vs χαζές γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 329
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ποιες γυναικες προτιματε ??

  • τις χαζες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις πιό χαζες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις βλαμενες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις ηλιθιες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τις πανηλιθιότερες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τους στόκους

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • κατακαμμένες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • έξυπνες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • δεν ξέρω -δεν απαντω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τι ειναι γυναίκα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • υπάρχουν έξυπνες γυναίκες;

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
αφφφφφ.
έχει καλό γούστο η mounitsa...
ταλεντάκι φαίνεται ο michailid.. :cheesy:
κ ακόμα είναι νωρίς..
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
αφφφφφ.
έχει καλό γούστο η mounitsa...
ταλεντάκι φαίνεται ο michailid.. :cheesy:
κ ακόμα είναι νωρίς..

χροοοοονια μανατζερ.....ξερω να ξεχωριζω το καλο λαδι και το προτιμω μεχρι την τελευταια του σταγονα :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
δεν ημουν ποτε καλη στα νουμερα...τα λες ωραια ομως...δε μπορω να διαφωνισω... :2funny:
παντως εξακολουθω ν αναρωτιεμαι τι πιστευετε οτι διχνει μια γυναικα μπαινοντας στο σαιτ...
Μιαs και μολιs τωρα ειδα την απορια σου....αs απαντησω....Δεν ειμαι μονοχνωτοs ...θελω να πιστευω...και δεν καταλαβαινω γιατι να μην μπαινετε στο site??? δεν ξερω τα αλλα παιδια τι μπορει να πουν επ αυτου αλλα εγω το βρισκω τελειωs μα τελειωs φυσιολογικο....Θα επρεπε δλδ να κριτικαρω ασχημα οποια μπαινει εδω??? γιατι??? θα επρεπε να σηματοδοτει κατι το ασχημο???η ταχα μου το οτι μπαινετε σαs "βαφτιζει" υποχρεωτικα σε "απελευθερωμενεs"????...Και ειναι κακο να ειναι καποια απελευθερωμενη δλδ??? Αν με ρωταs προσωπικα προτιμω μια "απελευθερωμενη" παρα την κυρα Καλλιοπη...καθε εποχη με τα δικα τηs...Ισωs αυτο να βοηθησει κιολαs στο σπασιμο πολλων παγων και παρεξηγησεων ...λεω ισωs....μια φορα παντωs, κακο δεν κανει...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
δεν καταλαβα γιατι γυρισε η συζητηση για αλλη μια φορα στο κομπλεξ που επικρατει στην ελλαδα οσον αφορα το σεξουαλικο τομεα (και οχι μονο)

δε νομιζω οτι καποια απο τις δεσποινιδες εγραψε κατι το οποιο θα εκδηλωνε τετοιες αντιδρασεις εκτος αν κανω λαθος.... λαιφ??? για πες μου εσυ που τα λες ωραια :cheesy:

Ρε πωs την παταει κανειs!!!!!!!!  Για αλλου το πηγαιναμε κι αλλου η....ζωη μαs παει!!! :2funny: :2funny:Λαθοs ρε κοριτσι....εκτοs θεματοs...παλι με παρασυρατε...τι κακο κι αυτο!!!!Για ολα εσειs αι γυναικαι φταιτε!!!! :2funny:
Δεν φτανει που με παρασερνετε ...γυμνο στα κρεβατια τωρα το κανετε κι οταν ειμαι ντυμενοs στο γραφειο...Ρε που μπλεξαμε :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
μουνιτσααααααααααααααααα χρονιο μπαζο ILOVE YOU!!!!!!!!!!!



ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ χρονιο μπαζοοοοοοοοοοοοο
χαχαχαχαχαχα

τρισαθλιο σκουληκι :cheesy: :cheesy: :cheesy:
αι μις γιουυυυυυ

ετσι μου ρχεται να πιασω δουλεια γραφειου για να σου μιλαω τα πρωινα... :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ρε πωs την παταει κανειs!!!!!!!!  Για αλλου το πηγαιναμε κι αλλου η....ζωη μαs παει!!! :2funny: :2funny:Λαθοs ρε κοριτσι....εκτοs θεματοs...παλι με παρασυρατε...τι κακο κι αυτο!!!!Για ολα εσειs αι γυναικαι φταιτε!!!! :2funny:
Δεν φτανει που με παρασερνετε ...γυμνο στα κρεβατια τωρα το κανετε κι οταν ειμαι ντυμενοs στο γραφειο...Ρε που μπλεξαμε :2funny: :2funny:


σε εχουμε παρασυρει γυμνο στα κρεβατια? και τωρα μας το λες? αυτα τα λενε επιτοπου καλε μου οχι οταν ντυθουμε και παμε στο γραφειο :P
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
erinal και mounitsa, θα γίνει καμιά μάχη τελικά?  :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
erinal και mounitsa, θα γίνει καμιά μάχη τελικά?  :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

εφαγε βυζοσκαμπιλο καταλαθος πριν ξεκινησει το ματς και την περιμενουμε μεχρι να γυρισει πισω.....αναμενεται η επιστροφη της αυριο αργα το απογευμα :2funny:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
εφαγε βυζοσκαμπιλο καταλαθος πριν ξεκινησει το ματς και την περιμενουμε μεχρι να γυρισει πισω.....αναμενεται η επιστροφη της αυριο αργα το απογευμα :2funny:

ναι γιατί είναι γνωστόν οτι αρέσκομαι στα πουτσοσκαμπιλα και με έθιξε.. :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
εφαγε βυζοσκαμπιλο καταλαθος πριν ξεκινησει το ματς και την περιμενουμε μεχρι να γυρισει πισω.....αναμενεται η επιστροφη της αυριο αργα το απογευμα :2funny:
:grin:
το είχα καταλάβει ότι θα ήταν λίγη για εσένα. :boobies:
Το κατέστρεψες το γατάκι

Boob_Kitten.jpg
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ναι γιατί είναι γνωστόν οτι αρέσκομαι στα πουτσοσκαμπιλα και με έθιξε.. :2funny:


χαχαχαχαχαχαχα
εριν κωλαρακι δινεις? ή μονο πουτσοσκαμπιλα?? ασε που διαβαζα οτι κανονιζεις κι αλλους καυγαδες στη λασπη....δεν το δεχομαιιιιιιιι

μουνιντζα το γατακι εγινε χαλκομανια για πασχαλιατικο αυγο.....

πωπω η φωτο ειναι σιχαμενη μπαι δε γουει....χαχαχα
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
δεν νομιζω οτι υπαρχουν εξυπνες γυναικες συναγωνιστες

ούτε εμείς φίλτατε.. πιστεύουμε οτι υπάρχει ελπίδα για κάποιον που προτείνει στον συναγωνιστή του να περιμένει το λεοφωρείο μπας και γαμήσει καμία γύφτισα που έρχεται...
Το γνωστό πιπα κώλο έχει και την εφαρμογή του στον αντρικό πληθυσμό τελικά.. :2funny: :2funny: η εμπλοκή θα γίνει εμφανής ...οσονούπω
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ούτε εμείς φίλτατε.. πιστεύουμε οτι υπάρχει ελπίδα για κάποιον που προτείνει στον συναγωνιστή του να περιμένει το λεοφωρείο μπας και γαμήσει καμία γύφτισα που έρχεται...

χαχαχαχαχαχαχα εχει ειπωθει τετοιο πραμα εδω μεσα???????? :2funny:

ευτυχως δεν το δα θα καουν τα λιγστα κυττρα που απεμειναν και θα πεσει η πλουσια κωμη μου.....


Το γνωστό πιπα κώλο έχει και την εφαρμογή του στον αντρικό πληθυσμό τελικά.. :2funny: :2funny: η εμπλοκή θα γίνει εμφανής ...οσονούπω

εισαι δυσκοιλια? να τρως ακτιβια... :P
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
χαχαχαχαχαχαχα
εριν κωλαρακι δινεις? ή μονο πουτσοσκαμπιλα?? ασε που διαβαζα οτι κανονιζεις κι αλλους καυγαδες στη λασπη....δεν το δεχομαιιιιιιιι

μουνιντζα το γατακι εγινε χαλκομανια για πασχαλιατικο αυγο.....

πωπω η φωτο ειναι σιχαμενη μπαι δε γουει....χαχαχα

ωωωωωωω σούπερ...!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αυτο λεγεται κτηνοβασια να ξερεις....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Δηλαδη να.....φαβαμαι????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

για αρχη να ξεκινησεις να ντυνεσαι μη μας παθεις τιποτα μητρικα και στην πορεια βλεπουμε  :P :P

αμα συνεχισεις να μας κολαζεις ετσι αλογιστα δεν ξερω πως μπροει να κινηθουμε.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom