Νέα

Εξωγήινοι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chrysargos_is_satan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 353
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπάρχουν εξωγήινα όντα;

  • Ναι και κάποια σίγουρα θα μοιάζουν με ανθρώπους (ακόμα και εμφανισιακά)

    Ψήφοι: 28 32,9%
  • Ναι, αλλά δεν νομίζω να μοιάζουν με ανθρώπους (ακόμη κι αν έχουν αναπτύξ

    Ψήφοι: 45 52,9%
  • Ναι, αλλά μόνο πρωτόγονες μορφές ζωής.

    Ψήφοι: 3 3,5%
  • Όχι, ο μόνος πλανήτης που έχει ζωή στο σύμπαν είναι η γη.

    Ψήφοι: 9 10,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    85

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ρε σταμ, αφού δεν το κατέχεις το άθλημα, σε ρώτησα πριν τι σχέση μπορεί να έχει η Ανδρομέδα με τους εξωγήινους και δε μου απάντησες
υπάρχει λόγος που το ρωτάω
Τι λογος υπαρχει ρε ουφο; Θες να πας πισω στο σπιτι σου;
E.T go home και ετσι δικε μου;
 

Επισκέπτης
οκ δεν το κατεχω... οτι πεις

η ανδρομεδα το μονο στοιχειο ειναι οτι πρωτον εχει μεγαλυτερο αστρο του ηλιου το οποιο ειναι το μεγαλυτερο στο ηλιακο μας συστημα και φαντασου να ειναι κατι μεγαλυτερο στην θεση του..

ρε Σταμ, καταρχήν δε χρειάζεται να πας στην Ανδρομέδα για να βρεις άστρα μεγαλύτερα του Ήλιου μας. Υπάρχουν και στον δικό μας Γαλαξία, εκατομμύρια άστρα μεγαλύτερα. Το ίδιο ισχύει και για εξωγήινους πολιτισμούς. Δεν έχει κανένα νόημα να βγεις απ το δικό μας Γαλαξία, αφού υπάρχει επαρκές δείγμα (100.000.000.000 άστρα) σε αυτόν.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
απτο σειριο δεν ηρθαν οι ελ ρε τυποι?
τι ανδρομεδες και μαλακιες λεμε τωρα :S
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Ρε θα φιλοτιμηθεί κανένας να μου στείλει σε πμ πως ανοίγουμε θρεντ;;
 

Επισκέπτης
Τι λογος υπαρχει ρε ουφο; Θες να πας πισω στο σπιτι σου;
E.T go home και ετσι δικε μου;

το λέω παρακάτω μαλάκα
απλά έδωσα σημασία σ αυτά που λέει ο Σταμ γιατί τον πάω σαν άτομο, και ακόμη και αν κάνει λάθος θέλω να τον διορθώσω και να μάθει κάτι απ τη συζήτηση
εσύ το πολύ που μπορείς να αποκομίσεις είναι απ αυτή τη συζήτηση είναι:

α) κάνα δύο φάσεις που ανέδειξες τη μαγκιά σου και την μπήκες σε κάνα δυο άτομα δείχνοντας ότι εσύ είσαι ο έξυπνος και αυτοί οι χαζοί
β) κάνα καινούργιο πάρκο με όνομα αφιερωμένο σε αστερι-πλανήτη για να πας αύριο να πάρεις καμιά πίπα

αυτά...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ρε Σταμ, καταρχήν δε χρειάζεται να πας στην Ανδρομέδα για να βρεις άστρα μεγαλύτερα του Ήλιου μας. Υπάρχουν και στον δικό μας Γαλαξία, εκατομμύρια άστρα μεγαλύτερα. Το ίδιο ισχύει και για εξωγήινους πολιτισμούς. Δεν έχει κανένα νόημα να βγεις απ το δικό μας Γαλαξία, αφού υπάρχει επαρκές δείγμα (100.000.000.000 άστρα) σε αυτόν.
ναι αλλα δεν εχει βρεθει μεγαλυτερο απο τον ηλιο αστρο μεχρι στιγμης στον δικο μας γαλαξια..

τελοσπαντων, η συζητηση μπορει να διαρκεσει ωρες...ας το αφησουμε εδω και τα λεμε αυριο, ολες η αποψεις δεκτες  :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • ΕΛ.JPG
    ΕΛ.JPG
    75,3 KB · Εμφανίσεις: 43

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
το λέω παρακάτω μαλάκα
απλά έδωσα σημασία σ αυτά που λέει ο Σταμ γιατί τον πάω σαν άτομο, και ακόμη και αν κάνει λάθος θέλω να τον διορθώσω και να μάθει κάτι απ τη συζήτηση
εσύ το πολύ που μπορείς να αποκομίσεις είναι απ αυτή τη συζήτηση είναι:

α) κάνα δύο φάσεις που ανέδειξες τη μαγκιά σου και την μπήκες σε κάνα δυο άτομα δείχνοντας ότι εσύ είσαι ο έξυπνος και αυτοί οι χαζοί
β) κάνα καινούργιο πάρκο με όνομα αφιερωμένο σε αστερι-πλανήτη για να πας αύριο να πάρεις καμιά πίπα

αυτά...
Με πληγωνεις ΕΤ.  :2funny:
Εγω φταιω ρε ουφο που πηγα να βοηθησω. Αντε τωρα πηγαινε να παρεις καμια extraterrestrial πιπα.
 

Επισκέπτης
Με πληγωνεις ΕΤ.  :2funny:
Εγω φταιω ρε ουφο που πηγα να βοηθησω. Αντε τωρα πηγαινε να παρεις καμια extraterrestrial πιπα.

δεν είσαι κακό παιδί Αβράμη
απλά μάθε ότι όταν βρίσκεσαι σε κάνα αμφιθέατρο που μιλάν για Αστορφυσική, Ψυχολογία, Βιογενετική, κλπ
καλό είναι να κάθεσαι και να ακούς και όχι να πετάγεσαι σαν σφηνόπουτσα και μάλιστα ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΝΤΑΣ τους ομιλητές
αυτά
φιλάκια  :smitten:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
δεν είσαι κακό παιδί Αβράμη
απλά μάθε ότι όταν βρίσκεσαι σε κάνα αμφιθέατρο που μιλάν για Αστορφυσική, Ψυχολογία, Βιογενετική, κλπ
καλό είναι να κάθεσαι και να ακούς και όχι να πετάγεσαι σαν σφηνόπουτσα και μάλιστα ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΝΤΑΣ τους ομιλητές
αυτά
φιλάκια  :smitten:
Χαχαχαχαχα. Μιλαμε εισαι τρελο ουφο.
Ερχεται ο κλωνος να με πει κλωνο.
Οταν γινει σοβαρη συζητηση θα απαντησω σοβαρα, οταν μιλαω με ουφο θα γελαω μαζι τους.
 

Επισκέπτης
Χαχαχαχαχα. Μιλαμε εισαι τρελο ουφο.
Ερχεται ο κλωνος να με πει κλωνο.
Οταν γινει σοβαρη συζητηση θα απαντησω σοβαρα, οταν μιλαω με ουφο θα γελαω μαζι τους.

ρε pοustiki kithara, υπάρχει κάποιος λόγος για τον οποίο προσπαθείς να κρυφτείς;
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ρε pοustiki kithara, υπάρχει κάποιος λόγος για τον οποίο προσπαθείς να κρυφτείς;
Τα ναρκωτικα δεν ειναι για ολους ουφο. Σε εχουν καταστρεψει.
Αντε για καμια παρκαδα να σε χυσουν μπας και ξελαμπικαρεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom