Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά. Σήμερα είμαστε Άννα Αννούλα Λίζα Κατερίνα Στέλλα Εύα Πάολα και πάλι η Τζένη. Να είστε όλοι καλα.
Και δεν κάνω κουμπαριές. Φιλάκια πολλά πολλά.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Καλημέρα παιδιά. Σήμερα είμαστε Άννα Αννούλα Λίζα Κατερίνα Στέλλα Εύα Πάολα και πάλι η Τζένη. Να είστε όλοι καλα.
Και δεν κάνω κουμπαριές. Φιλάκια πολλά πολλά.
γιατι δεν κανεις κουμπαριες?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

argiris83

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2005
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μια ερωτηση!υπαρχει κανενα μασατζιδικο που να λειτουργειτετοια ωρα?κ αν ναι πιο προτινετε
 

argiris83

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2005
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ειναι ανοιχτα τετοια ωρα?και μεχρι τι ωρα?δενξερω απο μασατζιδικα και λεω να κσεκινισω
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ειναι ανοιχτα τετοια ωρα?και μεχρι τι ωρα?δενξερω απο μασατζιδικα και λεω να κσεκινισω

Τέτοια ώρα, όχι φίλε μου. Τα μαγαζιά αυτά, κλείνουν στις 9 το βράδυ, αλλά καλό θα είναι να προσέλθεις λίγο νωρίτερα (για δική σου ωφέλεια).
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους σας. Σήμερα είμαστε Κατερίνα Λίζα Στέλλα Τζένη Εύα Πάολα Αννούλα και Άννα. Να είστε καλά. Φιλάκια.
 

bourFan

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Περασμα χθες απο το μαγαζι μετα απο καιρο... Ειδα 4-5 κοριτσια αλλα επελεξα παλι την Λιζα...
Διαλεξα το προγραμμα των 80Ευρω... Ενα πριν και ενα μετα δλδ αρκετα δυνατο body to body στο ενδιαμεσο..Μπανακι μαζι στο τελος για να ξεπλυθουμε απο τα λαδια...Λιζακι σταθερη αξια , ξερεις πως δεν θα τα κλαψεις αλλα την επομενη λεω να δοκιμασω Κατερινα..
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
χθεσινο περασμα με αννουλα.Η κοπελα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο,αν και προσπαθει...Η συνολικη μου εντυπωση ειναι οτι στα 60 ευρω βρισκεις και πολυ καλυτερο service...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αν δεν είναι δίπλα ο άλλος δεν πρόκειται να σου απαντήσει....3 της είχα στείλει και δεν απάντησε...μου απάντησε άλλος για αυτήν....η λέω ψέμματα Κατερινάκι?

  και μην ξεχνιεσαι.    διαβαζω και περιμενω .  δωσε μου μια ευκαιρια .  please, please.     
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
  και μην ξεχνιεσαι.    διαβαζω και περιμενω .  δωσε μου μια ευκαιρια .  please, please.     

Σας βλέπω εντός καλοκαιριού να ιδρώνετε περιμένοντας νούμερο στο Λουκάρεως 14! jerry vs katerina με μάρτυρες τον n.smyrni και τον spark αντίστοιχα...Απ' έξω ο oliverkan θα αναβοσβήνει τσιγάρα και τα νεύρα τσίτα. Το γράφω χιουμοριστικά, ελπίζω να μην προσβάλλω...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Σας βλέπω εντός καλοκαιριού να ιδρώνετε περιμένοντας νούμερο στο Λουκάρεως 14! jerry vs katerina με μάρτυρες τον n.smyrni και τον spark αντίστοιχα...Απ' έξω ο oliverkan θα αναβοσβήνει τσιγάρα και τα νεύρα τσίτα. Το γράφω χιουμοριστικά, ελπίζω να μην προσβάλλω...

εγω  αυτο που εγραψα ηταν μονο για τον σμυρνη.    ξερει αυτος.  μην τα  μπλεκουμε  τα πραγματα.  γιατι  1-2  περιμενουν ,  καταλαβαινουν αυτα που  τους συμφερει  να καταλαβουν ( παντα συμφωνα με την νοημοσυνη που  διαθετουν )  και καρπωνονται διαφορα. 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
Σας βλέπω εντός καλοκαιριού να ιδρώνετε περιμένοντας νούμερο στο Λουκάρεως 14! jerry vs katerina με μάρτυρες τον n.smyrni και τον spark αντίστοιχα...Απ' έξω ο oliverkan θα αναβοσβήνει τσιγάρα και τα νεύρα τσίτα. Το γράφω χιουμοριστικά, ελπίζω να μην προσβάλλω...
και τον αγιανα για δικηγόρο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
και τον αγιανα για δικηγόρο  :2funny: :2funny: :2funny:

Κι έτσι θα το τσιμπήσεις στο τσαμπέ και με τη βούλα του νόμου το μαγαζί!

ΥΓ. ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ, ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ, ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ!!!!
Είμαι στο τσαφ να μην το ποστάρω αλλά....τρώγομαι να πάρει...!Πατάω αποστο..
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους σας. Σήμερα είμαστε Λίζα Κατερίνα Εύα Πάολα Άννα Στέλα και Αννούλα. Να είστε όλοι καλα. Πολλά φιλάκια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom