Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι πλεον ορθογραφημενα τα μηνυματα!!Γιαυτο υπαρχουν οι φιλοι!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

optionakias

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2012
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Τι ώρες λειτουργεί το μαγαζί την Κυριακή;
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Το μαγαζί θα είναι σήμερα ανοιχτό μέχρι τις 7 το απόγευμα.
Όταν ξεκίνησα να γράφω, νομίζω πρώτη εγώ και αφού δεν γνωρίζω τη γλώσσα έκανα χιλιάδες λάθη και πολλοί από σας γράφατε ότι σας βγάζω τα μάτια. Σαν σωστή επαγγελματίας τι έπρεπε να κάνω ? Νομίζω όχι να σταματήσω να γράφω αλλά να βρώ κάποιον για να μεταφέρει αυτά που ΕΓΩ θέλω να γράψω σωστά στο σάϊτ. Αυτό λοιπόν έκανα. Μην ξεχνάτε ότι η Στέλλα είναι Ελληνίδα.
Τέλος θέλω να σας πω ότι υπάρχουν πελάτες (δυστυχώς όχι πολλοί) που έρχονται δύο ή και τρεις φορές την εβδομάδα. Δεν μπορώ να τους απαγορεύσω να γράφουν.
Θα ήθελα να έχετε καλή διάθεση μαζί μου γιατί νομίζω ότι εκτιμόντας τα χρήματά σας, σας προσφέρω καθαριότητα, σεβασμό και όσο με βοηθάτε με τις κριτικές σας ΚΑΛΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ.
Να είστε πάντα ΟΛΟΙ καλά.
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αυτο λεγεται εκσυχρονισμος!!!Μπραβο στη κατερινα που αφουγκραζεται τις επιθυμιες των πελατων και προσαρμοζεται σε ενα ρευστο πλεον περιβαλλον με πολλες μετενεργειες!!!!
 

spark56

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
ξέχασες να μας πεις ότι είναι και ο φίλος σου ο spark56 :2funny:
αγαπητε μου κυριε καλη σου μερα δεν προλαβαμε να πιουμε το καφεδακι μας να συνελθουμε  απο το χθεσινο γλεντι
και αρχισατε να μας βαρατε ανευ λογου και ουσιας. Σας πληροφορω αγαπητε μου οτι δεν πουλαω το κορμι μου . εχω κανει ζιγκολο στα 21 με 22 στα ακριβα νοτια προαστια και εχω σταματησει πλεον εδω και πολλα χρονια.(ολα αυτα τα γραφω χαριτολογοντας και ετσι για να ξεκινησουμε ωραια το συνεφιασμενο πρωινο μας). λοιπον ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΠΟΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ .ΟΣΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΑΚΤΙΚΩΤΑΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΗΣ.
ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΛΛΟΥ. Αγαπητε μου κυριε θα απαντησω και στο αλλο νημα σε
αυτα που γραφεις . Το να γραψω καλα λογια  (ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ 100%) κανεις μα κανεις μεχρι τωρα δεν τα αμφισβητησε . δεν ειναι μεμπτον. την καλημερα μου αγαπητε κυριε και νασαι παντα καλα.
 

Επισκέπτης
αγαπητε μου κυριε καλη σου μερα δεν προλαβαμε να πιουμε το καφεδακι μας να συνελθουμε  απο το χθεσινο γλεντι
και αρχισατε να μας βαρατε ανευ λογου και ουσιας. Σας πληροφορω αγαπητε μου οτι δεν πουλαω το κορμι μου . εχω κανει ζιγκολο στα 21 με 22 στα ακριβα νοτια προαστια και εχω σταματησει πλεον εδω και πολλα χρονια.(ολα αυτα τα γραφω χαριτολογοντας και ετσι για να ξεκινησουμε ωραια το συνεφιασμενο πρωινο μας). λοιπον ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΠΟΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ .ΟΣΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΑΚΤΙΚΩΤΑΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΗΣ.
ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΛΛΟΥ. Αγαπητε μου κυριε θα απαντησω και στο αλλο νημα σε
αυτα που γραφεις . Το να γραψω καλα λογια  (ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ 100%) κανεις μα κανεις μεχρι τωρα δεν τα αμφισβητησε . δεν ειναι μεμπτον. την καλημερα μου αγαπητε κυριε και νασαι παντα καλα.
αγαπητέ γκόμενε της Κατερίνας....άλλο να γράφεις τις εμπειρίες σου στο μαγαζί σου και άλλο να κατηγορείς με ψέμματα αλλα μαγαζιά που ούτε έχεις περάσει από έξω.επίσης αφού το θες συγκεκριμένα μίλησες και υπονόησες οτι η λιζα απο το Αχιλλέως δεν είναι ελληνιδα και εσύ τη συμβούλεψες να μην λέει ότι είναι ελληνιδα...επειδή εκτός πο προμοτορας εισαι και και μεγαλος ψεύτης η συγκεκριμένη κοπέλα επειδή τυχαίνει να την γνωρίζω όχι προσωπικά αλλα μένουμε στην ίδια γειτονιά και ξερω πολυ καλα αν είναι ελληνιδα η όχι.εσύ όμως προσπαθείς με τα γραφόμενα σου ΝΑ ΣΠΙΛΏΣΕΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.δεν είναι κακό να πεις ότι είσαι αλβανος ούτε ότι η κατερινα είναι επίσης το ίδιο.κάνεις δεν το κατηγορεί ούτε το μαγαζί.ΕΣΕΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΨΕΥΤΗΣ ΚΑΙ προσπαθείς με έξυπνο τρόπο να κατηγορείς αλλα ιδρύματα με διάφορες ανακολουθίες που έχεις γράψει κατά καιρούς.συνεχισε όπως σου είπα να εκτίθεσαι έχεις μεγάλη πλάκα αλλα απο οτι βλεπεις δεν πειθεις ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ..οπότε η άλλαξε τροπάριο η απλά σταμάτα να εκθέτεις και την κατερινα αλλα και το μαγαζί που έχετε φτιάξει μαζί κατηγορώντας αλλα ιδρύματα  ;)τέλος πρέπει να σου δώσω συγχαρητήρια που έχεις μάθει σε τόσο λίγο καιρό την κατερινα ορθογραφια
 

spark56

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
αγαπητέ γκόμενε της Κατερίνας....άλλο να γράφεις τις εμπειρίες σου στο μαγαζί σου και άλλο να κατηγορείς με ψέμματα αλλα μαγαζιά που ούτε έχεις περάσει από έξω.επίσης αφού το θες συγκεκριμένα μίλησες και υπονόησες οτι η λιζα απο το Αχιλλέως δεν είναι ελληνιδα και εσύ τη συμβούλεψες να μην λέει ότι είναι ελληνιδα...επειδή εκτός πο προμοτορας εισαι και και μεγαλος ψεύτης η συγκεκριμένη κοπέλα επειδή τυχαίνει να την γνωρίζω όχι προσωπικά αλλα μένουμε στην ίδια γειτονιά και ξερω πολυ καλα αν είναι ελληνιδα η όχι.εσύ όμως προσπαθείς με τα γραφόμενα σου ΝΑ ΣΠΙΛΏΣΕΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.δεν είναι κακό να πεις ότι είσαι αλβανος ούτε ότι η κατερινα είναι επίσης το ίδιο.κάνεις δεν το κατηγορεί ούτε το μαγαζί.ΕΣΕΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΨΕΥΤΗΣ ΚΑΙ προσπαθείς με έξυπνο τρόπο να κατηγορείς αλλα ιδρύματα με διάφορες ανακολουθίες που έχεις γράψει κατά καιρούς.συνεχισε όπως σου είπα να εκτίθεσαι έχεις μεγάλη πλάκα αλλα απο οτι βλεπεις δεν πειθεις ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ..οπότε η άλλαξε τροπάριο η απλά σταμάτα να εκθέτεις και την κατερινα αλλα και το μαγαζί που έχετε φτιάξει μαζί κατηγορώντας αλλα ιδρύματα  ;)τέλος πρέπει να σου δώσω συγχαρητήρια που έχεις μάθει σε τόσο λίγο καιρό την κατερινα ορθογραφια
Aγαπητε  εσυ σιγουρα εισα της κατηγοριας των ξεροκεφαλων ανεγκεφαλων  ατομων τρωγεσαι επιτρεψε μου να σου πω με τα ρουχα σου
δεν καταλαβαινεις τιποτα ποτε δεν ειπα οτι η λιζα  στο αχιλλεοως ειναι  απο αλβανια εσυ το διατυμπανιζεις υπαρχουν ενα σωρο χωρες που η προφορα ειναι βαρια . τι το κακο βρισκεις οτι εαν ειναι απο αλβανια ? εσυ τρωγεσαι εγω δεν εχω προβλημα. ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΠΑ . ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΓΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΟΥ .ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΤΡΩΓΕΣΑΙ  ΓΙΑΤΙ? ΚΟΥΛΑΡΙΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟ ΜΑΣΣΑΤΖΙΖΙΚΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ.  ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΝΕΨΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ . ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
 

Επισκέπτης
Aγαπητε  εσυ σιγουρα εισα της κατηγοριας των ξεροκεφαλων ανεγκεφαλων  ατομων τρωγεσαι επιτρεψε μου να σου πω με τα ρουχα σου
δεν καταλαβαινεις τιποτα ποτε δεν ειπα οτι η λιζα  στο αχιλλεοως ειναι  απο αλβανια εσυ το διατυμπανιζεις υπαρχουν ενα σωρο χωρες που η προφορα ειναι βαρια . τι το κακο βρισκεις οτι εαν ειναι απο αλβανια ? εσυ τρωγεσαι εγω δεν εχω προβλημα. ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΠΑ . ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΓΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΟΥ .ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΤΡΩΓΕΣΑΙ  ΓΙΑΤΙ? ΚΟΥΛΑΡΙΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟ ΜΑΣΣΑΤΖΙΖΙΚΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ.  ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΝΕΨΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ . ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
μη με αναγκάσεις να σε κάνω ρόμπα και να σου ποσταρω τι έχεις γράψει στο φορουμ αλλα και το Π.Μ  που μου έχεις στείλει.επίσης δεν έχω τίποτα με αλβανούς εσύ μάλλον ντρέπεσαι να πεις από που είσαι ;)τώρα τα ότι εισαι πελάτης μόνο..αστο εσένα σε φτύνουν και νομίζεις ότι βρέχει.
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
469
Πόντοι
26
Κατερίνα έχεις σκεφτεί ότι με όλα αυτά ίσως , ίσως λέμε να χάνεις πελάτες??
Για να το γράφω κάτι θα ξέρω... Η πολυ διαφήμιση δεν κάνει πάντα καλο.... Για αυτο κόψει σε μερικούς τον αέρα που τους έχεις δώσει.... Τα Φιλια μου
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Δεν θέλω και δεν μου αρέσει να μπαίνω σε αντιπαράθεση με σας. Ζω από σας και το καταλαβαίνω πολύ καλά. Παρακαλώ λοιπόν όλους (και όταν λέω όλους εννοώ όλους) να αντιμετωπίζεται εμένα και το μαγαζί σύμφωνα με αυτά που σας γράφω εγώ και όχι οι άλλοι. Δεν έχω λοιπόν πει ποτέ σε κανένα να γράφει για το μαγαζί. Εξάλου τι θα κερδίσω αν γράψει κάποιος καλές κριτικές  και όταν έρθει στο μαγαζί δεν πάρει καλές υπηρεσίες. Όσοι έρχεστε στο μαγαζί και έχουμε μιλήσει νομίζω ότι με ξέρετε. Εγώ ξέρω πόσοι έρχονται στο μαγαζί, και όταν περνάνε οι μέρες και δεν έχω κριτικές είμαι ευχαριστημένη γιατί νομίζω ότι δεν υπάρχουν παράπονα. Αυτό για μένα είναι το σημαντικό.
Τώρα για το θέμα της ορθογραφίας. Αν νομίζεται ότι είναι καλλίτερα αυτά που θέλω να σας γράφω να τα γράφω μόνη μου και να σας βγάζω τα μάτια και αν αυτό το θέλετε οι περισσότεροι, να το κάνω. Αν και νομίζω ότι αυτό που κάνω είναι το καλλίτερο. Μην ξεχνάτε από όποια χώρα και να είναι ο καθένας, είναι έξυπνος. Απλά χρειάζεται βοήθεια για να μεταφέρει τις σκέψεις του σε άλλη γλώσσα.
Συγνώμη για την πολυλογία. Φιλάκια σε όλουσ. 
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα ποιός και γιατί γράφει. Μου αρκεί να ξέρω κάθε μέρα ποιές κοπέλες είναι. Προχθεσινή επίσκεψη και παρέλασαν Λίζα, Εύα και Πάολα μόνο. Η Κατερίνα μου είπε ότι οι άλλες ήταν στα δωμάτια. (άρε κρίση, δεν είσαι για όλους). Επέλεξα τη Λίζα και ευτυχώς που υπήρχε και τέταρτο δωμάτιο οπότε δεν περίμενα. Λίγο μικρό βέβαια σχετικά με τα άλλα, αλλά με το ντούζ κανονικά. Πρώτη φορά μπήκα σε αυτό το δωμάτιο.
Η Λίζα είναι ένα 25άρικο μελαχροινό με θηλυκό σώμα, μετρίου ύψους, 1,5 στήθος και καταπληκτικό κώλο. Όταν γδύθηκε είδα ένα αρμονικό σώμα με περήφανα στήθη.
Ζήτησα αισθησιακό μασάζ για κανένα 15 λεπτο και μετά στο κυρίως πιάτο όπου μετά από δύο στάσεις επί του μασαζοκρέβατου, η κατάθεση επήλθε στον καναπέ σε ιεραποστολική στάση.
VFM η κοπέλα. Μου άρεσε που γνωρίζει πολύ καλά Ελληνικά και είναι επιπέδου να κάνεις καλή συζήτηση για θέματα της επικαιρότητας. 
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους. Σήμερα είμαστε εδώ Άννα Στέλλα Κατερίνα Αννούλα Λίζα Εύα και Πάολα. Πολλά φιλάκια σε όλους.
 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
238
Like
67
Πόντοι
1
Πάνω απ όλα η ευγένεια όμως Αγαπητός ο ένας αγαπητός και ο άλλος.
 

Επισκέπτης
Δεν θέλω και δεν μου αρέσει να μπαίνω σε αντιπαράθεση με σας. Ζω από σας και το καταλαβαίνω πολύ καλά. Παρακαλώ λοιπόν όλους (και όταν λέω όλους εννοώ όλους) να αντιμετωπίζεται εμένα και το μαγαζί σύμφωνα με αυτά που σας γράφω εγώ και όχι οι άλλοι. Δεν έχω λοιπόν πει ποτέ σε κανένα να γράφει για το μαγαζί. Εξάλου τι θα κερδίσω αν γράψει κάποιος καλές κριτικές  και όταν έρθει στο μαγαζί δεν πάρει καλές υπηρεσίες. Όσοι έρχεστε στο μαγαζί και έχουμε μιλήσει νομίζω ότι με ξέρετε. Εγώ ξέρω πόσοι έρχονται στο μαγαζί, και όταν περνάνε οι μέρες και δεν έχω κριτικές είμαι ευχαριστημένη γιατί νομίζω ότι δεν υπάρχουν παράπονα. Αυτό για μένα είναι το σημαντικό.
Τώρα για το θέμα της ορθογραφίας. Αν νομίζεται ότι είναι καλλίτερα αυτά που θέλω να σας γράφω να τα γράφω μόνη μου και να σας βγάζω τα μάτια και αν αυτό το θέλετε οι περισσότεροι, να το κάνω. Αν και νομίζω ότι αυτό που κάνω είναι το καλλίτερο. Μην ξεχνάτε από όποια χώρα και να είναι ο καθένας, είναι έξυπνος. Απλά χρειάζεται βοήθεια για να μεταφέρει τις σκέψεις του σε άλλη γλώσσα.
Συγνώμη για την πολυλογία. Φιλάκια σε όλουσ.   
εγώ δεν θα διαφωνήσω σε αυτα που λες..επίσης βλέπεις ότι κανείς δεν έχει κατηγορήσει το μαγαζί σου.όμως το να μπαίνει κάποιος που να κατηγορεί αλλα μαγαζιά και εσύ ξέρεις πολυ καλά ποιος είναι αφού είσαι εξυπνο κορίτσι και σε βοηθάει και στην ορθογραφια και καλά κάνει ;)καλο θα είναι να τους πεις οτι για να διαφημίσει το μαγαζί δεν χρειάζεται να γράφει ασύστολα ψεύδη για αλλα μαγαζιά αλλα το βασικό να προσβάλει κοπέλες υπονοώντας ότι δεν είναι ελληνιδες,επειδή λοιπόν είσαι έξυπνο κοριτσι και ξέρεις για τι μιλάω κανε αυτό που πρέπει με τον τύπο και δεν θα βγεις χαμενη.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Γνώμη μου είναι ότι οι μακροχρόνιες αντιπαραθέσεις δεν ωφελούν κανέναν!

Καλύτερα να λήξει κάπου εδώ το θέμα.

Όλοι είμαστε σκεπτόμενοι άνθρωποι και ελπίζω οι περισσότεροι, μπορούμε να καταλάβουμε αυτά που διαβάζουμε, αλλά και αυτά που υπάρχουν "πίσω από τις γραμμές". (ΙΜΗΟ)
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Κατερίνα 'εχεις πμ και περιμένω απάντηση....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom