Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

Επισκέπτης
    εγω  καλυτερα  να  μην  μιλησω.     μονο μια ερωτηση θα κανω.  σορρυ κιολας. γιατι συνεχιζεις και ασχολεισαι ?
για να δω μέχρι που θα το πάει..... επίσης ξέρω και εγώ πολλά όπως ότι έχει πέσει σε αντιφάσεις ειδικά στην Αχιλλέως με κοπέλα που υπονόησε ότι δεν είναι ελληνιδα ;)
 

vasilis78

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
για να δω μέχρι που θα το πάει..... επίσης ξέρω και εγώ πολλά όπως ότι έχει πέσει σε αντιφάσεις ειδικά στην Αχιλλέως με κοπέλα που υπονόησε ότι δεν είναι ελληνιδα ;)
Ιδιως αν εχουμε κανει αρκετες συνεδριασεις με την εν λογω κοπελα καταλαβαινουμε αν ειναι ντοπια η οχι.Μαλακες δεν ειμαστε
 

Επισκέπτης
Ιδιως αν εχουμε κανει αρκετες συνεδριασεις με την εν λογω κοπελα καταλαβαινουμε αν ειναι ντοπια η οχι.Μαλακες δεν ειμαστε
μα τι λες ο spark56 έχει κάνει 16 συνεδρίες και όμως κατάλαβε οτι η λιζα δεν είναι ελληνιδα :headbang: και τη συμβούλεψε μάλιστα να μην το κρύβει :2funny:
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα αγορια σημερα ειμαστε κατερηνα λιζα αννουλα στελλα ευα παολα φιλακια πολλα πολλα
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
καλημερα αγορια σημερα ειμαστε κατερηνα λιζα αννουλα στελλα ευα παολα φιλακια πολλα πολλα

Καλημέρα Κατερινάκι! Φιλάκια σ' όλες εκεί. :-*

Προτείνω, η ενημέρωση του Σαββατοκύριακου, να περιλαμβάνει και το ωράριο λειτουργίας του μαγαζιού, γι'αυτούς που δεν γνωρίζουν ότι οι ώρες λειτουργίας είναι κατάτι λιγότερες από τις εργάσιμες ημέρες της εβομάδας.

:-*
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα εχεισ δικιο σημερα ειμαστε απο της 10-30 εως της 19-00 φιλακια στα χειλακια
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.368
Πόντοι
41.447

URL]]
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
το παραλήρημα σου συνεχίζετε :grin:η ΚΑΤΕΡΙΝΑ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ :2funny:πραγματικά δεν πειθεις είδες ότι πήγες στο αντίστοιχο θρεντ της Αχιλλέως και έγραψες αυτές τις μαλακίες και βγήκαν αμέσως 4 άτομα και σε διάψευσαν σε ολα ;)όποτε σταμάτα πλέον να προσπαθείς να μας πείσεις για το πόσο κάλο μαγαζί είναι.αυτό άσε να το κρίνουν άλλοι...και κάτι άλλο είσαι σίγουρος ότι εγώ δεν έχω πάει;άλλη μια φορά σε άλλο ενα σου ποστ αποθεώνεις το συγκεκριμένο μαγαζί.ειμαι σίγουρος ότι στην Αχιλλέως δεν έχεις περάσει με καμία κοπέλα από αυτές που ανέφερες.τέλος το ποιος ξέρει να γράφει και να διαβάσει ελληνικά καλύτερα μην το συνεχίσεις...γιατί κάποιος ξέρει ελληνικά από τη χειμαρα ;)


 Αγαπητοί συναγωνιστές άδικα συγχίζεστε και χαλάτε μεταξύ σας τις Καρδιές σας.

Είμαστε όλοι εδώ στο σάιτ για να επιδοκιμάζουμε τα καλά και να κολλάζουμε τα κακώς κείμενα των εν λόγω λαδάδικων. Σαφώς και έχω εθειάσει παλαιότερα την ΚΑτερίνα και τη Μάγια διότι οι κοπέλες κατέβαλαν κάθε προσπάθεια να περάσουμε καλά, χωρίς να κοιτάνε το ρολόϊ (που δεν υπήρχε τότε στον τοίχο) , και αυτό δεν με χαρακτηρίζει ως προμότορα διότι αντίθετα αποδοκίμασα κάθε κοπέλα εκεί μέσα που είχε διάθεση για ξεπέτα. (επι παραδείγματι, 'Τα 'χε πάρει στο κρανίο' η Δανάη που της την 'είπα' σχετικά με όλα αυτά παρόλο που δεν είχα ΚΑΜΙΑ πρόθεση να αντιπαρατεθώ μαζί της, ούτε να την στεναχωρήσω.  Αυτό που με ένοιαζε ήταν η ποιότητα υπηρεσιών και η Κατερίνα έχει δηλώσει και γραπτώς εδώ μέσα οτι δεν έχει πρόβλημα να παραμείνει στο δωμάτιο παραπάνω , αρκεί ο πελάτης να περάσει καλά και αυτό είναι αλήθεια εφόσον το διαπιστώσαμε ένας ικανος αριθμός πελατών από εδώ μέσα.

 

 V for Vendetta...

 

Επισκέπτης
 Αγαπητοί συναγωνιστές άδικα συγχίζεστε και χαλάτε μεταξύ σας τις Καρδιές σας.

Είμαστε όλοι εδώ στο σάιτ για να επιδοκιμάζουμε τα καλά και να κολλάζουμε τα κακώς κείμενα των εν λόγω λαδάδικων. Σαφώς και έχω εθειάσει παλαιότερα την ΚΑτερίνα και τη Μάγια διότι οι κοπέλες κατέβαλαν κάθε προσπάθεια να περάσουμε καλά, χωρίς να κοιτάνε το ρολόϊ (που δεν υπήρχε τότε στον τοίχο) , και αυτό δεν με χαρακτηρίζει ως προμότορα διότι αντίθετα αποδοκίμασα κάθε κοπέλα εκεί μέσα που είχε διάθεση για ξεπέτα. (επι παραδείγματι, 'Τα 'χε πάρει στο κρανίο' η Δανάη που της την 'είπα' σχετικά με όλα αυτά παρόλο που δεν είχα ΚΑΜΙΑ πρόθεση να αντιπαρατεθώ μαζί της, ούτε να την στεναχωρήσω.  Αυτό που με ένοιαζε ήταν η ποιότητα υπηρεσιών και η Κατερίνα έχει δηλώσει και γραπτώς εδώ μέσα οτι δεν έχει πρόβλημα να παραμείνει στο δωμάτιο παραπάνω , αρκεί ο πελάτης να περάσει καλά και αυτό είναι αλήθεια εφόσον το διαπιστώσαμε ένας ικανος αριθμός πελατών από εδώ μέσα.

 

 V for Vendetta...
πραγματικά δεν θελω να το συνεχίσω αλλα με προκαλείς.άκουσε κανείς να πει ότι έχει κακές υπηρεσίες;αλλα αντίθετα ο τύπος κράζει άλλο μαγαζί και άλλες κοπέλες λέγοντας πράγματα που δεν ισχύουν..όλα τα αλλα τα ακούω τσάμπα φίλε ;) έχει 35 μηνύματα απο τα οποία στα 32 εκθειάζει την ΚΑΤΕΡΙΝΑ και στα υπόλοιπα θάβει αλλο ίδρυμα με ψεύδη.τόσο απλό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
φωνή βοώντος εν τι ερήμων.............
άστο ρε φίλε ο καθένας μπορεί να κρίνει και να καταλάβει........ 
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
φωνή βοώντος εν τι ερήμων.............
άστο ρε φίλε ο καθένας μπορεί να κρίνει και να καταλάβει........ 

Το έσκισες αδίστακτα!
Όντως τα όποια συμπεράσματα έχουν ήδη προκύψει. Τα επιπλέον λόγια είναι μάλλον περιττά...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
κάνε διόρθωση  :grin: :grin: :grin:
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
φωνή βοώντος εν τη ερήμω
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους σας. Καλή και όμορφη Κυριακή. Σήμερα είμαστε Λίζα Κατερίνα Αννούλα Στέλα Πάολα και Έυα. Θα είμαστε ανοιχτά μέχρι τις 7 το απόγευμα.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά. Σήμερα είμαστε Λίζα Κατερίνα Άννα Αννούλα Στέλα Πάολα Ελυα και Τζένη. Να είστε όλοι καλά. Φιλάκια.
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
μαγκες εχει παει κανεις με την τζενη,την ψηλη...εχει δυνατο σωμα,και προστυχοφατσα για σκληρο πορνο.... :knockinb: :knockinb: :fuck1: :fuck1:...για βοηθηστε  :helpplea: :helpplea:
 

ZIX

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
τελικα σημερα Για Αννουλα πηγαμε (αλλα ειχε δουλεια ξαφνικα )απαραδεκτο μην εκανε πασαρελα
Η κατερινα δεν ηταν ετοιμη .........(αν και επομενη επιλογη...)
Λιζα φαγαμε...!καλα περασαμε !λιζακι :pipa2:
γελιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο δεν παταμε καθολου  :headbang: ταινια κομικς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom