Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Συμφωνώ σε όλα τα άνωθεν. Μου είναι όμως δύκολο οριοθετήσω την οικονομική επιφάνεια της μεσαίας τάξης, αφού οι μειώσεις στα εισοδήματα είναι πλέον συνεχόμενες...... :S
Καθετη πτωση και μαλιστα χωρις αλεξιπτωτο !!!
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Η επόμενη σχετική μου παράθεση είναι στο θρεντ "Μασατζίδικα που γαμάς" για να μη σπαμάρω κι άλλο...
 

spark56

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
αγαπητέ μου..θα γινόσουν πιστευτός αν έμενες στις κριτικές η αν θες την προτίμηση το καλό μαγαζί που βρήκες.όμως το να ''κατηγορείς'' ένα άλλο μαγαζί όπως της Αχιλλέως ειρωνευόμενος την τιμή των 50 ευρω που έβαλε λέγοντας ''σχετο στουντιο καταντησε το μαγαζι αυτο σε λιγο θα προσφερει  2 κοριτσια το ενα δωρεαν .'' αυτο εμενα δεν μπυ κανει για ανθρωπο που τα εχει γυρίζει ολα..εκτός αν εχεις πάει εκει και οι υπηρεσίες που σου πρόσφεραν δεν ηταν αυτές που εσύ θέλεις.όμως δεν σε είδα να λες κάτι τέτοιο αντίθετα ολα σου τα ποσταρισματα αναφέρονται θριαμβευτικά για το μαγαζί της ''κατερινας'' ;)έμενα προσωπικά δεν με πειθεις όταν έχεις 30 ποστ απο τα οποία τα 22 είναι για το συγκεκριμένο μαγαζί...εκτός αν η εμπειρία που λες οτι έχεις σε κάνει να μας λες οι είναι το μοναδικό μαγαζί που έχει καλές υπηρεσίες και καλές τιμές κάτι που για μένα δεν ισχύει
αγαπητε μου θα σου απαντησω με καθε ειλικρεινια και συντομα θα γραψω και την κριτικη μου αναλυτικα για το "αχιλλεως" λοιπον
η πειρα μου στα μαγαζια αυτα ειναι πολλα χρονια οπως εχω αναφερει ελλαδα και εξωτερικο. στο μαγαζι της ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ  βρηκα πραγματι αυτο που ηθελα
1ον δεν μου κανουν "face control" προηγουμενοι η επομενοι πελατες  οταν μπαινω  και εξηγουμε  η διακριτικοτητα για μενα και πολους αλλους ειναι σημαντικη δεν ειναι ολοι νεαροτατοι στην ηλικια η "ζαμαν φου" ας το πουμε ετσι να μην τους νοιαζει. Δεν γουσταρω οταν μπαινω στο μαγαζι να με
βλεπουν αλλοι πελατες (ειμαι και ψηλος δεν μπορω να κρυφτω πισω απο την κοπελα που μου ανοιγει την πορτα.
2ον οι κοπελες η κοπελα που επιλεγω δεν ειναι συνεχεια με το ρολοι στο χερι. στο μαγαζι της κατερινας οι κοπελες ειναι πολυ ανετες μαζι μου αλλα πιστευω και με τον καθενα
3ον στο μαγαζι της  ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ οι κοπελες οταν εχουν προσωπικα προβληματα δεν τα μεταδιδουν στον πελατη τα κρατανε  για την παρτη τους
4ον Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ  δεχεται και ακουει την γνωμη του καθε πελατη  ωστε τυχον μικροπροβληματα να μην επαναληφθουν
5ον  οι κοπελες επισης ακουνε τον πελατη  και την επομενη φορα ειναι ποιο καλυτερες

ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ
ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ "ΑΧΙΛΛΕΩΣ" ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ
ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΥΨΑ.

 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Χωρίς να θέλω ούτε στο ελάχιστο να αντιπαρατεθώ μαζί σου, αναφέρω πως μου έκανε εντύπωση ότι και τις 3 φορές το όνομα της ιδιοκτήτριας (της γλυκύτατης Κατερίνας) έχει γραφτεί στο post σου με κεφαλαία.

Είναι γνωστό ότι είναι η ιδιοκτήτρια. :rolleyes:

Στα ΟΛΑ τα υπόλοιπα που λες, συμφωνώ!!! (Αν και ούτε θέμα έχω αν συναντήσω κάποιον άλλο συναγωνιστή, ούτε και τόόόόόσο αψηλός σαν εσένα είμαι  :grin:)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
φίλε agiana αυτά που γράφει ο ψηλός παραπάνω ισχύουν εδώ και πολύ καιρό
στην πλειονότητα τον ιδρυμάτων.....
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
φίλε agiana αυτά που γράφει ο ψηλός παραπάνω ισχύουν εδώ και πολύ καιρό
στην πλειονότητα τον ιδρυμάτων.....

Το γνωρίζω. Απλά, επειδή δεν έχω θέμα με την ιδιωτικότητα, δεν θα είχα (ούτε και έχω) πρόβλημα αν συναντηθώ με κάποιον στο χώρο αναμονής οποιουδήποτε ιδρύματος. Αλλά αυτό είναι προσωπική υπόθεση του καθενός από εμάς.

Ο συναγωνιστής έχει βολευτεί με το εν λόγω ίδρυμα, και αυτό δεν είναι διόλου μεμπτόν!
 

carvalio

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Το γνωρίζω. Απλά, επειδή δεν έχω θέμα με την ιδιωτικότητα, δεν θα είχα (ούτε και έχω) πρόβλημα αν συναντηθώ με κάποιον στο χώρο αναμονής οποιουδήποτε ιδρύματος. Αλλά αυτό είναι προσωπική υπόθεση του καθενός από εμάς.

Ο συναγωνιστής έχει βολευτεί με το εν λόγω ίδρυμα, και αυτό δεν είναι διόλου μεμπτόν!
ούτε εγώ έχω θέμα με το αν με δουν.....
όσο για το τελευταίο άσε με να έχω τις επιφυλάξεις μου...............
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ?

Όπου να'ναι θα σκάσει μύτη η Κατερίνα και θα δώσει ενημέρωση. :)

δεν τα ειπαμε αυτα ?

οι ιδιες οπως χθες -1/+1  :dancing: :dancing: :dancing:


κριτικη για το εν λογω ιδρυμα .

κινειται σε χαλαρους ρυθμους , κοινως χαλαρα !

μετριες κοπελες αλλα προθυμες κατα τις πρωτες εκτιμησεις.

περισσοτερα οταν θα εχω καποια ποιο εμπειριστατωμενη αποψη.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
δεν τα ειπαμε αυτα ?

οι ιδιες οπως χθες -1/+1  :dancing: :dancing: :dancing:


κριτικη για το εν λογω ιδρυμα .

κινειται σε χαλαρους ρυθμους , κοινως χαλαρα !

μετριες κοπελες αλλα προθυμες κατα τις πρωτες εκτιμησεις.

περισσοτερα οταν θα εχω καποια ποιο εμπειριστατωμενη αποψη.
γιατρέ μου την καλημέρα μου ,
πολύ σωστή η προσέγγιση σου  ;)
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
η κατερίνα κάνει πάρα πολύ καλά την δουλειά της και ο χώρος είναι πάρα μα πάρα πολύ καλός όπως και οι υπηρεσίες

εγώ μίλησα στγκεκριμένα για το παραπάνω που πρέπει κατεμέ να παίρνει ένα ς καλός συχνός πελάτης.

Οπως ένας καλός πελάτης και στο εστιατόριο, στο μπαρ, στο γήπεδο(διαρκείας) στην τράπεζα κλπ τυγχάνει καλύτερης αλλά και προνομιακής.

Μόνο έτσι θα αλλάξει επίεπδο αυτή η δουλειά.

Κια επαναλαμβάνω ποτέ δεν ζητάει ο πελάτης αλλά προτείνετε στον πελάτη.

και το βασικότερο υπάρχει εχεμύθεια και δεν το διατυμπανίζει γιατί θα είναι εις βάρος του.

ίσως η οικονομική κρίση αλλάξει πολλά δεδομένα αλλά και αναδιαρθρώση και το σύνολο των σχέσεων.

Και ένα παράδειγμα.

ποιος δεν θα ήθελε να ήταν με μία κοπέλα  μεσα στο δωμάτιο και πάνω στα καλά να εμφανιζόταν και μία αλλη σαν δώρο.

μετά να δείτε πωλήσεις και συμμετοχές από τον κύριο.

και είπαμε το μαρκετινγκ πια είναι το 70%.

αυτά θα αρχίσω να ζητάω συμβουλευτική αμοιβή υπηρεσιών
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
γεια σας παιδια σημερα ειμαστε κατερηνα λιζα στελλα παολα αννουλα ευα  :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
αγαπητε μου θα σου απαντησω με καθε ειλικρεινια και συντομα θα γραψω και την κριτικη μου αναλυτικα για το "αχιλλεως" λοιπον
η πειρα μου στα μαγαζια αυτα ειναι πολλα χρονια οπως εχω αναφερει ελλαδα και εξωτερικο. στο μαγαζι της ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ  βρηκα πραγματι αυτο που ηθελα
1ον δεν μου κανουν "face control" προηγουμενοι η επομενοι πελατες  οταν μπαινω  και εξηγουμε  η διακριτικοτητα για μενα και πολους αλλους ειναι σημαντικη δεν ειναι ολοι νεαροτατοι στην ηλικια η "ζαμαν φου" ας το πουμε ετσι να μην τους νοιαζει. Δεν γουσταρω οταν μπαινω στο μαγαζι να με
βλεπουν αλλοι πελατες (ειμαι και ψηλος δεν μπορω να κρυφτω πισω απο την κοπελα που μου ανοιγει την πορτα.
2ον οι κοπελες η κοπελα που επιλεγω δεν ειναι συνεχεια με το ρολοι στο χερι. στο μαγαζι της κατερινας οι κοπελες ειναι πολυ ανετες μαζι μου αλλα πιστευω και με τον καθενα
3ον στο μαγαζι της  ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ οι κοπελες οταν εχουν προσωπικα προβληματα δεν τα μεταδιδουν στον πελατη τα κρατανε  για την παρτη τους
4ον Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ  δεχεται και ακουει την γνωμη του καθε πελατη  ωστε τυχον μικροπροβληματα να μην επαναληφθουν
5ον  οι κοπελες επισης ακουνε τον πελατη  και την επομενη φορα ειναι ποιο καλυτερες

ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ
ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ "ΑΧΙΛΛΕΩΣ" ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ
ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΥΨΑ.
σου ξαναλέω σταμάτα γιατί πλέον σε έχουν πάρει χαμπάρι όλοι.καλά κάνεις και προμοταρεις το μαγαζί αλλα μη μας λες μαλακίες και ψέμματα.υπάρχουν πολλά παιδιά εδώ που πηγαίνουν στο Αχιλλέως και δεν ισχύει τίποτα από αυτά που λες.αλλα όπως λες μόνο στο μαγαζί της Κατερίνας που εκτός από μασατζιδικο είναι και ιατρείο ψυχολογία και οι κοπέλες μόνο σε αυτό το μαγαζί ακούνε προβλήματα πελατών και μόνο σε αυτό το μαγαζί υπάρχει διακριτικότητα και μόνο σε αυτό το μαγαζί της Κατερίνας υπάρχουν τόσο ωραίες κοπέλες που όλες μα όλες είναι υπέροχες στη δουλειά τους :2funny: αλήθεια υπάρχει κάτι αρνητικό για το μαγαζί της Κατερίνας; :2funny:
 

spark56

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
σου ξαναλέω σταμάτα γιατί πλέον σε έχουν πάρει χαμπάρι όλοι.καλά κάνεις και προμοταρεις το μαγαζί αλλα μη μας λες μαλακίες και ψέμματα.υπάρχουν πολλά παιδιά εδώ που πηγαίνουν στο Αχιλλέως και δεν ισχύει τίποτα από αυτά που λες.αλλα όπως λες μόνο στο μαγαζί της Κατερίνας που εκτός από μασατζιδικο είναι και ιατρείο ψυχολογία και οι κοπέλες μόνο σε αυτό το μαγαζί ακούνε προβλήματα πελατών και μόνο σε αυτό το μαγαζί υπάρχει διακριτικότητα και μόνο σε αυτό το μαγαζί της Κατερίνας υπάρχουν τόσο ωραίες κοπέλες που όλες μα όλες είναι υπέροχες στη δουλειά τους :2funny: αλήθεια υπάρχει κάτι αρνητικό για το μαγαζί της Κατερίνας; :2funny:
φιλε δεν εχω πει οτι  τα κοριτσια ακουνε προβληματα πελατων δεν ειναι ψυχολογοι  ειπα ακουνε παρατηρησεις επισημανσεις πελατων . τοσο δυσκολο ειναι να καταλαβεις τα σωστα ελληνικα.  δεν ειπα οτι ειναι τελειο αλλα ειναι το καλυτερο  εξαλλου δημοσια εχει δηλωσει επανηλειμενα η ΚΑΤΕΡΙΝΑ να συζητα ο πελάτης μαζι της τυχον παραπονα του.  μια δοκιμη θα σε πεισει εαν δεν εχεις παει κανε μια βολτα να εχεις και αποψη . εγω εχω αποψη απο αχιλλεως . λοιπον τι σε κοβει εσενα  μια καλη  η κακη κριτικη εφοσον βασιζεται σε γεγονοτα.  εγω δεν εχω οφελος απο κανενα . υπαρχουν και αλλα μαγαζια που δεν μου αρεσουν η ειναι μετρια  η ειναι χαλια απο υπηρεσιες /κοπελες  . εφοσον βρηκα κατι που οπως ειπε καποιος εχω βολευτει ειπα να πω δυο κουβεντες . να εισαι
σιγουρος οτι εαν σταματησει να μου αρεσει το συγκεκριμενο μαγαζι θα παω αλλου  αυτο  πρεπει να το γνωριζουν ολοι/ολες ιδιοκτητες/ιεςτετοιων μαγαζιων για ολους μας. μεχρι τωρα η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ακολουθει σωστη τακτικη αν αλλαξει κακο δικο της θα κανει.
μακαρι ολοι να βγαιναμε εδω και να λεγαμε τις εμπειριες απο τα μαγαζια χωρις πολες λεπτομεριες για τις κοπελες και οποιος ηθελε επισκεπτοταν το καθε μαγαζι και αποκτουσε προσωπικη εμπειρια. αλλα καταναλωνουμε ωρες ολοκληρες για το τιποτα.  εχω τις αποψεις μου και τις απαιτησεις μου  προς το παρον το συγκεκριμενο μαγαζι  της ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ καλυπτει τις απαιτησεις αν παψει να τις καλυπτει ξαναλεω  παω αλλου  δεν εχω προβλημα .  αλλα και ουτε θα πεσω ποτε χαμηλα να παρακαλεσω για εκπτωση σε τετοια μαγαζια  η να εκβιασω κατα καποιο τροπο με μεσο το σαιτ για να εχω καλυτερη εξυπηρετηση.  δεν μου αρεσει φευγω μου αρεσει καθομαι. και παντα συνδιαζω κοριτσια και χωρο ποτε ενα απο τα δυο.  τελος φιλε μου αποψη σωστη θα μπορεις να εκφρασεις οταν εχεις πειρα και απο τα δυο μαγαζια. καλο σου βραδυ
 

Επισκέπτης
φιλε δεν εχω πει οτι  τα κοριτσια ακουνε προβληματα πελατων δεν ειναι ψυχολογοι   ειπα ακουνε παρατηρησεις επισημανσεις πελατων . τοσο δυσκολο ειναι να καταλαβεις τα σωστα ελληνικα.  δεν ειπα οτι ειναι τελειο αλλα ειναι το καλυτερο  εξαλλου δημοσια εχει δηλωσει επανηλειμενα η ΚΑΤΕΡΙΝΑ να συζητα ο πελάτης μαζι της τυχον παραπονα του.  μια δοκιμη θα σε πεισει εαν δεν εχεις παει κανε μια βολτα να εχεις και αποψη . εγω εχω αποψη απο αχιλλεως . λοιπον τι σε κοβει εσενα  μια καλη  η κακη κριτικη εφοσον βασιζεται σε γεγονοτα.  εγω δεν εχω οφελος απο κανενα . υπαρχουν και αλλα μαγαζια που δεν μου αρεσουν η ειναι μετρια  η ειναι χαλια απο υπηρεσιες /κοπελες  . εφοσον βρηκα κατι που οπως ειπε καποιος εχω βολευτει ειπα να πω δυο κουβεντες . να εισαι
σιγουρος οτι εαν σταματησει να μου αρεσει το συγκεκριμενο μαγαζι θα παω αλλου  αυτο  πρεπει να το γνωριζουν ολοι/ολες ιδιοκτητες/ιεςτετοιων μαγαζιων για ολους μας. μεχρι τωρα η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ακολουθει σωστη τακτικη αν αλλαξει κακο δικο της θα κανει.
μακαρι ολοι να βγαιναμε εδω και να λεγαμε τις εμπειριες απο τα μαγαζια χωρις πολες λεπτομεριες για τις κοπελες και οποιος ηθελε επισκεπτοταν το καθε μαγαζι και αποκτουσε προσωπικη εμπειρια. αλλα καταναλωνουμε ωρες ολοκληρες για το τιποτα.  εχω τις αποψεις μου και τις απαιτησεις μου  προς το παρον το συγκεκριμενο μαγαζι  της ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ καλυπτει τις απαιτησεις αν παψει να τις καλυπτει ξαναλεω  παω αλλου  δεν εχω προβλημα .  αλλα και ουτε θα πεσω ποτε χαμηλα να παρακαλεσω για εκπτωση σε τετοια μαγαζια  η να εκβιασω κατα καποιο τροπο με μεσο το σαιτ για να εχω καλυτερη εξυπηρετηση.  δεν μου αρεσει φευγω μου αρεσει καθομαι. και παντα συνδιαζω κοριτσια και χωρο ποτε ενα απο τα δυο.  τελος φιλε μου αποψη σωστη θα μπορεις να εκφρασεις οταν εχεις πειρα και απο τα δυο μαγαζια. καλο σου βραδυ
το παραλήρημα σου συνεχίζετε :grin:η ΚΑΤΕΡΙΝΑ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ :2funny:πραγματικά δεν πειθεις είδες ότι πήγες στο αντίστοιχο θρεντ της Αχιλλέως και έγραψες αυτές τις μαλακίες και βγήκαν αμέσως 4 άτομα και σε διάψευσαν σε ολα ;)όποτε σταμάτα πλέον να προσπαθείς να μας πείσεις για το πόσο κάλο μαγαζί είναι.αυτό άσε να το κρίνουν άλλοι...και κάτι άλλο είσαι σίγουρος ότι εγώ δεν έχω πάει;άλλη μια φορά σε άλλο ενα σου ποστ αποθεώνεις το συγκεκριμένο μαγαζί.ειμαι σίγουρος ότι στην Αχιλλέως δεν έχεις περάσει με καμία κοπέλα από αυτές που ανέφερες.τέλος το ποιος ξέρει να γράφει και να διαβάσει ελληνικά καλύτερα μην το συνεχίσεις...γιατί κάποιος ξέρει ελληνικά από τη χειμαρα ;)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
το παραλήρημα σου συνεχίζετε :grin:η ΚΑΤΕΡΙΝΑ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ :2funny:πραγματικά δεν πειθεις είδες ότι πήγες στο αντίστοιχο θρεντ της Αχιλλέως και έγραψες αυτές τις μαλακίες και βγήκαν αμέσως 4 άτομα και σε διάψευσαν σε ολα ;)όποτε σταμάτα πλέον να προσπαθείς να μας πείσεις για το πόσο κάλο μαγαζί είναι.αυτό άσε να το κρίνουν άλλοι...και κάτι άλλο είσαι σίγουρος ότι εγώ δεν έχω πάει;άλλη μια φορά σε άλλο ενα σου ποστ αποθεώνεις το συγκεκριμένο μαγαζί.ειμαι σίγουρος ότι στην Αχιλλέως δεν έχεις περάσει με καμία κοπέλα από αυτές που ανέφερες.τέλος το ποιος ξέρει να γράφει και να διαβάσει ελληνικά καλύτερα μην το συνεχίσεις...γιατί κάποιος ξέρει ελληνικά από τη χειμαρα ;)
    εγω  καλυτερα  να  μην  μιλησω.    μονο μια ερωτηση θα κανω.  σορρυ κιολας. γιατι συνεχιζεις και ασχολεισαι ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom