Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166


:thumbsup:

Κλικάροντας επάνω στο μπλέ σηματάκι των στάσεων, βλέπεις ποιές γραμμές διέρχονται από εκείνο το σημείο. :)

Καλό βόλι.... και αναμένουμε κριτική! ;)
 

spark56

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
πήγαινε και σε κανένα άλλο....έτσι για αλλαγή βρε παιδί μου... ;)
αγαπητε  μου (επιτρεψε μου να σε προσφωνω ετσι διοτι δεν γνωριζομαστε ) ισως καποια στιγμη γνωριστουμε γιατι οχι
σε πληροφορω (ηδη το εχω αναφερει) οτι εχω παει σε ολα του κεντρου και στα περισσοτερα των νοτιων προαστιων
αρα η πειρα μου ειναι μπορω να πω με μετριοφροσυνη ικανοποιητικη.  Σε ολα εχω παει αρκετες φορες με διαφορετικη κοπελα
εχω κανει επανηλημενες συζητησεις με τις εκαστοτε υπευθυνες και δεν σου κρυβω οτι με μερικες  εχω παει μαζι τους στο δωματιο.
Γιαυτο απεφευγα να κανω κριτικες για να μην ταυτοποιηθω επισης σε μερικες περιπτωσεις (αρνητικες για μενα και για ανδρες με τα ιδια γουστα
και απαιτησεις με μενα) δεν εφτεγε η  εκαστοτε υπευθυνη αλλα η γραμμη που ειχε δοσει ο/η ιδιοκτητης/ια του μαγαζιου.
Αρα σκεπτομενος οτι η εκαστοτε υπευθυνη ηταν απλη υπαληλος απεφευγα να κανω κριτικη.
Λοιπον οταν βρηκα ενα μαγαζι σαν της ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ θεωρησα καλο να  κανω κριτικη για αυτους που ενδιαφερονται πραγματι για κατι ποιοτικο
και σε λογικη τιμη (δυσκολες οι εποχες που ζουμε για αρκετους συμφωνεις?)
ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΠΑΛΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΟΦΕΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΑΓΑΖΙ  Η ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ. Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΣΗ ΕΝΟΣ ΚΑΛΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
αγαπητε  μου (επιτρεψε μου να σε προσφωνω ετσι διοτι δεν γνωριζομαστε ) ισως καποια στιγμη γνωριστουμε γιατι οχι
σε πληροφορω (ηδη το εχω αναφερει) οτι εχω παει σε ολα του κεντρου και στα περισσοτερα των νοτιων προαστιων
αρα η πειρα μου ειναι μπορω να πω με μετριοφροσυνη ικανοποιητικη.  Σε ολα εχω παει αρκετες φορες με διαφορετικη κοπελα
εχω κανει επανηλημενες συζητησεις με τις εκαστοτε υπευθυνες και δεν σου κρυβω οτι με μερικες  εχω παει μαζι τους στο δωματιο.
Γιαυτο απεφευγα να κανω κριτικες για να μην ταυτοποιηθω επισης σε μερικες περιπτωσεις (αρνητικες για μενα και για ανδρες με τα ιδια γουστα
και απαιτησεις με μενα) δεν εφτεγε η  εκαστοτε υπευθυνη αλλα η γραμμη που ειχε δοσει ο/η ιδιοκτητης/ια του μαγαζιου.
Αρα σκεπτομενος οτι η εκαστοτε υπευθυνη ηταν απλη υπαληλος απεφευγα να κανω κριτικη.
Λοιπον οταν βρηκα ενα μαγαζι σαν της ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ θεωρησα καλο να  κανω κριτικη για αυτους που ενδιαφερονται πραγματι για κατι ποιοτικο
και σε λογικη τιμη (δυσκολες οι εποχες που ζουμε για αρκετους συμφωνεις?)
ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΠΑΛΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΟΦΕΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΑΓΑΖΙ  Η ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ. Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΣΗ ΕΝΟΣ ΚΑΛΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.
τσέκαρε τα πμ σου..........
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΖΑ ΕΥΑ ΣΤΕΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΝΑ ΠΑΟΛΑ ΚΑΙ ΑΝΝΟΥΛΑ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ
 

Επισκέπτης
αγαπητε  μου (επιτρεψε μου να σε προσφωνω ετσι διοτι δεν γνωριζομαστε ) ισως καποια στιγμη γνωριστουμε γιατι οχι
σε πληροφορω (ηδη το εχω αναφερει) οτι εχω παει σε ολα του κεντρου και στα περισσοτερα των νοτιων προαστιων
αρα η πειρα μου ειναι μπορω να πω με μετριοφροσυνη ικανοποιητικη.  Σε ολα εχω παει αρκετες φορες με διαφορετικη κοπελα
εχω κανει επανηλημενες συζητησεις με τις εκαστοτε υπευθυνες και δεν σου κρυβω οτι με μερικες  εχω παει μαζι τους στο δωματιο.
Γιαυτο απεφευγα να κανω κριτικες για να μην ταυτοποιηθω επισης σε μερικες περιπτωσεις (αρνητικες για μενα και για ανδρες με τα ιδια γουστα
και απαιτησεις με μενα) δεν εφτεγε η  εκαστοτε υπευθυνη αλλα η γραμμη που ειχε δοσει ο/η ιδιοκτητης/ια του μαγαζιου.
Αρα σκεπτομενος οτι η εκαστοτε υπευθυνη ηταν απλη υπαληλος απεφευγα να κανω κριτικη.
Λοιπον οταν βρηκα ενα μαγαζι σαν της ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ θεωρησα καλο να  κανω κριτικη για αυτους που ενδιαφερονται πραγματι για κατι ποιοτικο
και σε λογικη τιμη (δυσκολες οι εποχες που ζουμε για αρκετους συμφωνεις?)
ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΠΑΛΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΟΦΕΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΑΓΑΖΙ  Η ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ. Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΣΗ ΕΝΟΣ ΚΑΛΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.
αγαπητέ μου..θα γινόσουν πιστευτός αν έμενες στις κριτικές η αν θες την προτίμηση το καλό μαγαζί που βρήκες.όμως το να ''κατηγορείς'' ένα άλλο μαγαζί όπως της Αχιλλέως ειρωνευόμενος την τιμή των 50 ευρω που έβαλε λέγοντας ''σχετο στουντιο καταντησε το μαγαζι αυτο σε λιγο θα προσφερει  2 κοριτσια το ενα δωρεαν .'' αυτο εμενα δεν μπυ κανει για ανθρωπο που τα εχει γυρίζει ολα..εκτός αν εχεις πάει εκει και οι υπηρεσίες που σου πρόσφεραν δεν ηταν αυτές που εσύ θέλεις.όμως δεν σε είδα να λες κάτι τέτοιο αντίθετα ολα σου τα ποσταρισματα αναφέρονται θριαμβευτικά για το μαγαζί της ''κατερινας'' ;)έμενα προσωπικά δεν με πειθεις όταν έχεις 30 ποστ απο τα οποία τα 22 είναι για το συγκεκριμένο μαγαζί...εκτός αν η εμπειρία που λες οτι έχεις σε κάνει να μας λες οι είναι το μοναδικό μαγαζί που έχει καλές υπηρεσίες και καλές τιμές κάτι που για μένα δεν ισχύει
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
η γνώμη μου πάντως είναι ότι τα μαγαζια πρέπει στους καλούς πελάτες να ακολουθούν άλλη τακτική.

πχ τακτικά αλλά όχι συνέχεια να κάνουν δώρο ένα μασαζ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΑΕΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ή μπορούν πχ αν ξέρουν ότι ο πελάτης ο καλός το γουσταρει και έχει πάρει μία κοπέλα να στείλει και μία αλλα μέσα δαν διπλό χωρίς χρέωση.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι και το μαγαζί και ο πελάτης θα βγουν κερδισμένοι.

Πάντοτε με την λογική της εχεμύθειας και σε πελάτες που πηγαίνουν συχνά μέσα στον μήνα.

Το να κόψεις ενα 10 αρικό κατι είναι αλλά το άλλο είναι και πιο πρωτότυπο

γνώμη μου
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
η γνώμη μου πάντως είναι ότι τα μαγαζια πρέπει στους καλούς πελάτες να ακολουθούν άλλη τακτική (...)γνώμη μου

Ψιλοσπαμάρω απαντώντας αλλά...Συμφωνώ απόλυτα σε αυτά που λες. Αν θυμάμαι καλά το Αχιλέως δίνει την 4η φορά στη μισή τιμή και σκόρπια έχουν αναφερθεί στο θέμα Μασατζίδικα κάποια "δωράκια" πχ στο Σ45 για ένα διπλό δωρεάν το +1 κοπέλα στο nuru για λόγους εκπαίδευσης κάποιας νέας κορασίδας. Έστω κι έτσι pas mal. Κι εγώ ως πελάτης θα προτιμούσα μικρές εκπληξούλες ανά κάμποσες φορές επίσκεψης δη όταν βαράνε μύγες. Εγώ το μόνο "δωράκι" που έχω είναι στο Ζανόσπιτο κι αυτό είναι η μεγάλη άνεση χρόνου άνευ εξτρά χρεώσεως. Γενικά δεν μπορώ να πω ότι μου έχουν δωρίσει από λίγα έως τίποτα κατά τη θητεία μου ως ελαιοτριμμένος, δη στο Μιχ 99 όπου κατά το παρελθόν τα αγκούμπαγα μετά γενναιότητος. Έχει ένα κάποιο ενδιαφέρον η δημιουργία θρεντ για τη σφυγμομέτρηση μας στο θέμα... 
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
το τιποτα ειναι και για μενα η πραγματικοτητα οσον αφορα το τι μου εχουν δωρισει στα ελαιοτρειβεια...
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΝΟΥΛΑ ΛΙΖΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΥΑ ΣΤΕΛΑ ΚΑΙ ΠΑΟΛΑ. Η ΑΝΝΑ ΣΕ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ....... ΦΙΛΑΚΙΑ
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
συμφωνώ φίλε αλλά δεν πρέπει να το ζητάς σαν πελάτης αλλά πάλι κατά την ταπεινή μου γνώμη να σου προσφέρεται ή στην τελική να σου προτείνεται.

Αν δηλαδή σε έναν  που πάει συχνά του πει ο/η αρχηγός μετά που διοαλέξει την κοπέλα σου στέλνω και την τάδε γιατί κάνει καλό δίδυμο να δοκιμάσεις πιστευεις ότι θα χασει το μαγαζί;

Δεν νομίζω νομίζω αν είναι καλη η φάση ο πελάτης να ξαναπάει και να ζητήσει δίδυμο ή κατι άλλο και να είναι και πάρα πολύ ευχαριστημένος.

είπαμε πολιτική θέλουν τα μαγαζιά αυτά είναι επειχηρήσεις και εχεμύθεια.

Η κατάσταση οικονομικά είναι αφόρητη και δυστυχώς θα επιβιώσουν παντού οι εξύπνοι
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
συμφωνώ φίλε αλλά δεν πρέπει να το ζητάς σαν πελάτης αλλά πάλι κατά την ταπεινή μου γνώμη να σου προσφέρεται ή στην τελική να σου προτείνεται.

Αν δηλαδή σε έναν  που πάει συχνά του πει ο/η αρχηγός μετά που διοαλέξει την κοπέλα σου στέλνω και την τάδε γιατί κάνει καλό δίδυμο να δοκιμάσεις πιστευεις ότι θα χασει το μαγαζί;

Δεν νομίζω νομίζω αν είναι καλη η φάση ο πελάτης να ξαναπάει και να ζητήσει δίδυμο ή κατι άλλο και να είναι και πάρα πολύ ευχαριστημένος.

είπαμε πολιτική θέλουν τα μαγαζιά αυτά είναι επειχηρήσεις και εχεμύθεια.

Η κατάσταση οικονομικά είναι αφόρητη και δυστυχώς θα επιβιώσουν παντού οι εξύπνοι

+1
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
συμφωνώ φίλε αλλά δεν πρέπει να το ζητάς σαν πελάτης αλλά πάλι κατά την ταπεινή μου γνώμη να σου προσφέρεται ή στην τελική να σου προτείνεται.

Αν δηλαδή σε έναν  που πάει συχνά του πει ο/η αρχηγός μετά που διοαλέξει την κοπέλα σου στέλνω και την τάδε γιατί κάνει καλό δίδυμο να δοκιμάσεις πιστευεις ότι θα χασει το μαγαζί;

Δεν νομίζω νομίζω αν είναι καλη η φάση ο πελάτης να ξαναπάει και να ζητήσει δίδυμο ή κατι άλλο και να είναι και πάρα πολύ ευχαριστημένος.

είπαμε πολιτική θέλουν τα μαγαζιά αυτά είναι επειχηρήσεις και εχεμύθεια.

Η κατάσταση οικονομικά είναι αφόρητη και δυστυχώς θα επιβιώσουν παντού οι εξύπνοι
Δεν εχεις και αδικο !!!  ;)
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1

Εκτιμώ ότι η ίδια η αγορά (εν προκειμένω η πεσμένη αγορά) θα επαναδιαμορφώσει ως ένα σημείο και όρους και τιμές και και και....Ήδη έχει γίνει μία αρχή που από ότι φαίνεται θα συνεχιστεί όσον αφορά στην τιμολογιακή πολιτική. Εκτιμώ (με ρίσκο το λέω) ότι η τάση που θα προκύψει θα είναι το κατ'οίκον (ή ξενοδοχείο) με χαμηλότερο κόστος. Για τις επαγγελματίες, σώζουν το ενοίκιο του χώρου, τα λειτουργικά του χώρου,το συστηματικό ακουμπισουάρ στα όργανα της τάξης και το κόστος συνεδρίας μεταφράζεται σε σχεδόν 100% στην τσέπη. Υπάρχει συνεπώς μεγαλύτερη ευελιξία και ως προς το κόστος και ως προς το χρόνο της συνεδρίας. Από τα ιδρύματα δεν περιμένω οι τιμές να πάνε κάτω από 50 ευρά με δεδομένο ότι οι οίκοι ανοχής στο ένδοξο Μετάξι χρεώνουν μίνιμουμ το 10λεπτο 10 ευρά με κοπέλες μάλλον χάλια (για τα γούστα μου) σε άθλιους χώρους και σε σημεία-κάρφωμα...Στα πλαίσια του αγοραίου έρωτα αν το μίνιμουμ είναι 10 ευρά στο Μετάξι ποιό ποσό θεωρείται έντιμο ως κόστος στα μασατζίδικα; Μάλλον τα ιδρύματα θα απευθύνονται σε όσους παραμείνουν στη μεσαία τάξη... 
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μάλλον τα ιδρύματα θα απευθύνονται σε όσους παραμείνουν στη μεσαία τάξη...

Συμφωνώ σε όλα τα άνωθεν. Μου είναι όμως δύκολο οριοθετήσω την οικονομική επιφάνεια της μεσαίας τάξης, αφού οι μειώσεις στα εισοδήματα είναι πλέον συνεχόμενες...... :S
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Συμφωνώ σε όλα τα άνωθεν. Μου είναι όμως δύκολο οριοθετήσω την οικονομική επιφάνεια της μεσαίας τάξης, αφού οι μειώσεις στα εισοδήματα είναι πλέον συνεχόμενες...... :S

+1
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Εκτιμώ ότι η ίδια η αγορά (εν προκειμένω η πεσμένη αγορά) θα επαναδιαμορφώσει ως ένα σημείο και όρους και τιμές και και και....Ήδη έχει γίνει μία αρχή που από ότι φαίνεται θα συνεχιστεί όσον αφορά στην τιμολογιακή πολιτική. Εκτιμώ (με ρίσκο το λέω) ότι η τάση που θα προκύψει θα είναι το κατ'οίκον (ή ξενοδοχείο) με χαμηλότερο κόστος. Για τις επαγγελματίες, σώζουν το ενοίκιο του χώρου, τα λειτουργικά του χώρου,το συστηματικό ακουμπισουάρ στα όργανα της τάξης και το κόστος συνεδρίας μεταφράζεται σε σχεδόν 100% στην τσέπη. Υπάρχει συνεπώς μεγαλύτερη ευελιξία και ως προς το κόστος και ως προς το χρόνο της συνεδρίας. Από τα ιδρύματα δεν περιμένω οι τιμές να πάνε κάτω από 50 ευρά με δεδομένο ότι οι οίκοι ανοχής στο ένδοξο Μετάξι χρεώνουν μίνιμουμ το 10λεπτο 10 ευρά με κοπέλες μάλλον χάλια (για τα γούστα μου) σε άθλιους χώρους και σε σημεία-κάρφωμα...Στα πλαίσια του αγοραίου έρωτα αν το μίνιμουμ είναι 10 ευρά στο Μετάξι ποιό ποσό θεωρείται έντιμο ως κόστος στα μασατζίδικα; Μάλλον τα ιδρύματα θα απευθύνονται σε όσους παραμείνουν στη μεσαία τάξη... 
Δεν εχεις και εσυ αδικο, αλλα επειδη η αγορα ειναι ρευστη, οι εξυπνοι επιχειρηματιες θα πρεπει να κανουν καποιες κινησεις, για τα μαγαζια τους, τα κοριτια τους και φυσικα για τους πελατες τους !!!

Νομιζω οτι αργα η γρηγορα, θα γινουν καποιες κινησεις προς το καλυτερο !!!

Ο χρονος θα δειξει !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom