Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
και τον αγιανα για δικηγόρο  :2funny: :2funny: :2funny:

Δι' εμέ, η προσφερόμενη βοήθεια εις συναγωνιστάς δεν είναι εργασία αλλά υποχρέωσις!!!

Κι έτσι θα το τσιμπήσεις στο τσαμπέ και με τη βούλα του νόμου το μαγαζί!

Είχες, δεν είχες...... το ανέφερες! Ακράτητε! :-*

ΥΓ. ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ, ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ, ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ!!!!
Είμαι στο τσαφ να μην το ποστάρω αλλά....τρώγομαι να πάρει...!Πατάω αποστο..

Οιαδήποτε καλοπροαίρετη επισήμανσις, είναι πάντοτε ευπρόσδεκτος. :smitten:
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Δι' εμέ, η προσφερόμενη βοήθεια εις συναγωνιστάς δεν είναι εργασία αλλά υποχρέωσις!!!

Είχες, δεν είχες...... το ανέφερες! Ακράτητε! :-*

Οιαδήποτε καλοπροαίρετη επισήμανσις, είναι πάντοτε ευπρόσδεκτος. :smitten:

Η αλληλεγγύη είναι το όπλο μας που λένε και στα μαύρα μπλοκ στις πορείες χρόνια τώρα. Πέρασμα από το ίδρυμα και κατάθεση πρόσφατα. Παρούσες η Κατερίνα σε ρόλο υποδοχής (και κάτι παραπάνω) και οι Πάολα, Λίζα, Άννα και η Αννούλα. Ως χώρος οκ, καθαρός και όλα όσα έχουν γραφτεί. Επέλεξα την Αννούλα (την Αννα κάπου την είχα πάρει, ω ναι! κάπου στη Στουρνάρη...47, 63 , δεν θυμάμαι). Η Αννούλα είναι όπως έχει αναφερθεί. Είπα στην Κατερίνα ότι με ενδιαφέρει πολύ το μασάζ κι έτσι πέρασε κι αυτή μαζί. Οπότε για κάνα 15λεπτο μου έκαναν με 4 χέρια κι όταν πλησίασε η ώρα του 2ου μέρους η Κατερίνα αποχώρησε διακριτικά. Παρότι τα χέρια ήταν 4, ε , εντάξει, σιγά τα ωά...Αναμφίβολα η Κατερίνα ήταν καλύτερη στο μασάζ αλλά κι η αννούλα 19 ετών είναι. Δεν απογοητεύθηκα (60 ευρά είναι) αλλά η κατάσταση θύμιζε κυρίως σεξάδικο παρά μασατζίδικο. Για την εμπειρία πήγα, δεν αποτρέπω κάποιον να πάει αλλά αν κάποιος δίνει ιδιαίτερη βάση στο μασάζ, θα του βγεί μία ψυχολογία...σαν τη δική μου. Θα βαριέται ακόμη και την κριτική να γράψει...
Αα, το βασικό, ήπια νερό σε μπουκαλάκι και πήρα και το μπουκαλάκι μαζί...(νιώθω σαν Ναϊτης που φυλά το Γκράαλ!)
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
Η αλληλεγγύη είναι το όπλο μας που λένε και στα μαύρα μπλοκ στις πορείες χρόνια τώρα. Πέρασμα από το ίδρυμα και κατάθεση πρόσφατα. Παρούσες η Κατερίνα σε ρόλο υποδοχής (και κάτι παραπάνω) και οι Πάολα, Λίζα, Άννα και η Αννούλα. Ως χώρος οκ, καθαρός και όλα όσα έχουν γραφτεί. Επέλεξα την Αννούλα (την Αννα κάπου την είχα πάρει, ω ναι! κάπου στη Στουρνάρη...47, 63 , δεν θυμάμαι). Η Αννούλα είναι όπως έχει αναφερθεί. Είπα στην Κατερίνα ότι με ενδιαφέρει πολύ το μασάζ κι έτσι πέρασε κι αυτή μαζί. Οπότε για κάνα 15λεπτο μου έκαναν με 4 χέρια κι όταν πλησίασε η ώρα του 2ου μέρους η Κατερίνα αποχώρησε διακριτικά. Παρότι τα χέρια ήταν 4, ε , εντάξει, σιγά τα ωά...Αναμφίβολα η Κατερίνα ήταν καλύτερη στο μασάζ αλλά κι η αννούλα 19 ετών είναι. Δεν απογοητεύθηκα (60 ευρά είναι) αλλά η κατάσταση θύμιζε κυρίως σεξάδικο παρά μασατζίδικο. Για την εμπειρία πήγα, δεν αποτρέπω κάποιον να πάει αλλά αν κάποιος δίνει ιδιαίτερη βάση στο μασάζ, θα του βγεί μία ψυχολογία...σαν τη δική μου. Θα βαριέται ακόμη και την κριτική να γράψει...
Αα, το βασικό, ήπια νερό σε μπουκαλάκι και πήρα και το μπουκαλάκι μαζί...(νιώθω σαν Ναϊτης που φυλά το Γκράαλ!)
δυο στα τρια λοιπον...σεξ και νερο σε μπουκαλακι...λιγο στο μασαζ υστερει...
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ήπια κι αναψυκτικό άρα 2,5/3. Ήπια όμως αναψυκτικό γιατί δεν είχε κάτι σε αλκοόλ.Άρα 1,8/3. Η Κατερίνα όμως προσφέρθηκε να πάει να αγοράσει άρα;;; 2,3/3. Αμ έλα όμως που δίνω μεγάαααλη βάση στο μασάζ! Άρα; 1/3. Είναι όμως στα 60 ευρά άρα 1,5/3. Κι η Μάγια όμως στα 60 ευρά παίζει...άρα 1/3. Ναι αλλά στη Μάγια δεν έχεις την ελπίδα να φέρει κι άλλες, είναι μόνη...Άρα 1,5/3. Στο άλλο με τα 60 ευρά για πλήρη συνεδρία δεν έχω πάει (νομίζω το Αχιλλέως είναι).Τελικό συμπέρασμα: ΠΡΟΑΓΕΤΑΙ
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
ε κατσε να δουμε και τις υπηρεσιες στο της αχιλλεως και μετα θα βγαλουμε τους προαχθεντες...
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Η αλληλεγγύη είναι το όπλο μας που λένε και στα μαύρα μπλοκ στις πορείες χρόνια τώρα. Πέρασμα από το ίδρυμα και κατάθεση πρόσφατα. Παρούσες η Κατερίνα σε ρόλο υποδοχής (και κάτι παραπάνω) και οι Πάολα, Λίζα, Άννα και η Αννούλα. Ως χώρος οκ, καθαρός και όλα όσα έχουν γραφτεί. Επέλεξα την Αννούλα

αγαπιτε δοσουλι ηταν η αννα και οχι η ανούλα
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
αγαπιτε δοσουλι ηταν η αννα και οχι η ανούλα

Ευχαριστώ! Βρε Κατερίνα, το κλειδί του εξοχικού σε ποιό μπουφάν το είχα αφήσει; Αστειεύομαι. Πριν κάμποσο καιρό κάποια από τις κοπέλες που είδα δούλευε κάπου στο Στουρνάρη με το όνομα Άννα. Δεν άκουσα το όνομα της όταν είδα τις κοπέλες (νόμισα ότι κι εδώ Άννα θα είναι) κι έτσι συμπέρανα ότι η κορασίδα που τίμησα θα είναι η Αννούλα, καθότι νεότερη. ΤΗΧ για τη διόρθωση!
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1

Αστειεύομαι δεν το έχασα. Απλά έκανα πλάκα επειδή με κατάλαβες ποιός είμαι (εντάξει αφέθηκα να ταυτοποιηθώ, δεν με πολυνοιάζει) και με διόρθωσες υπενθυμίζοντας μου με ποιά πήγα.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
δεν υπαρχι προβλιμα. παντος εισαι πολυ ευγενικος
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ευγενικός, αγαπητός....Πολλά τα καλά λόγια. Α ναι...είναι του Αγίου Πνεύματος τη Δευτέρα...
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά και καλό Σαββατοκύριακο. Σήμερα ανοιχτά μέχρι τις 7 το απόγευμα και είμαστε Κατερίνα Λίζα Εύα Πάολα Άννα Αννούλα και Στέλλα. Να είστε καλά και φιλάκια πολλά πολλά.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημέρα παιδιά και καλό Σαββατοκύριακο. Σήμερα ανοιχτά μέχρι τις 7 το απόγευμα και είμαστε Κατερίνα Λίζα Εύα Πάολα Άννα Αννούλα και Στέλλα. Να είστε καλά και φιλάκια πολλά πολλά.

Καλημερα και σε εσενα και στα κοριτσια σου !!!
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660
Γειά σας κορίτσια .... ήσασταν όλες κούκλες σήμερα.
Κατερινάκι τι έκανες σήμερα και έλαμπε το προσωπάκι σου ???? next time baby
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
και τον αγιανα για δικηγόρο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

    ο  ρολος που του παει εκτος απο δικηγορο ,  να  ειναι  συγχρονως    και  τα εξης    =    εισαγγελεας ,  να κραταει τα πρακτικα ,  ειδικος μαρτυρας (  σε διπλο ρολο.  και υπερασπισης και κατηγοριας ) , προεδρος του δικαστηριου ,  ενορκος,  δικαστικος κλητηρας ,  ειδικος ανακριτης .  τα παντα ολα.  αγιανα  πως σε ανεβαζω.  :-* 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom