Νέα

EURO 2016 - France

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Larisseos4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια εθνική θα το κατακτήσει / υποστηρίζετε; (2 επιλογές)

  • Γαλλία

    Ψήφοι: 60 31,3%
  • Αγγλία

    Ψήφοι: 25 13,0%
  • Τσεχία

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ισλανδία

    Ψήφοι: 5 2,6%
  • Αυστρία

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Βόρεια Ιρλανδία

    Ψήφοι: 5 2,6%
  • Πορτογαλία

    Ψήφοι: 25 13,0%
  • Ισπανία

    Ψήφοι: 23 12,0%
  • Ελβετία

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Ιταλία

    Ψήφοι: 44 22,9%
  • Βέλγιο

    Ψήφοι: 21 10,9%
  • Ουαλία

    Ψήφοι: 3 1,6%
  • Ρουμανία

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλβανία

    Ψήφοι: 7 3,6%
  • Γερμανία

    Ψήφοι: 68 35,4%
  • Πολωνία

    Ψήφοι: 2 1,0%
  • Ρωσία

    Ψήφοι: 4 2,1%
  • Σλοβακία

    Ψήφοι: 2 1,0%
  • Κροατία

    Ψήφοι: 6 3,1%
  • Τουρκία

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Ουγγαρία

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ιρλανδία

    Ψήφοι: 3 1,6%
  • Σουηδία

    Ψήφοι: 4 2,1%
  • Ουκρανία

    Ψήφοι: 1 0,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    192

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Τύπε γιατί μεταφράζεις τα λόγια μου και τα παραποιείς όπως σε συμφέρει? Τίποτα από αυτά που έγραψα δεν ήταν ατυχή. Με τον ορο σοβαρές ομάδες εννοώ (για πολλοστή φορά) εκείνες που θέτουν σοβαρή υποψηφιότητα για τον τίτλο! Η Ελβετία είναι μια καλή ομάδα, όχι ασόβαρη, όχι σοβαρή διεκδικήτρια του τίτλου. Κατάλαβες τώρα?


Στο ποδόσφαιρο αυτό είναι πέναλτι, δεν παίζουμε βόλευ.
Άρα είναι καθαρά μια προσωπική σου υπερβολική ορολογία. Πολύ καλά κατάλαβα.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
αυτος ο γκριεζμαν παντως ειναι διαστημικη καυλοπαιχτουρα
εχει φοβερο ελεγχο της μπαλας με την πρωτη επαφη, ειναι φοβερα γρηγορος και ειναι φονιας μεσα στην περιοχη
κατα τη γνωμη μου ο καλυτερος ευρωπαιος παιχτης μετα τον κριστιανο, νομιζω και σαν αξια χρηματιστηριακη ειναι δευτερος
απορω πως δεν εχει παρει μεταγραφη ακομα για τοπ κλαμπ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Τι συζηταμε ακριβως? Οταν πηδας με το χερι τεντωμενο, αν βρεις την μπαλα ειναι πεναλτυ. Πώς να το κανουμε δηλαδη. Ετσι εκανε πεναλτυ και ο Μποατεγκ, ετσι εκανε και ο αλλος ο κοτσιδακιας ο Κροατης με την Τσεχια, ετσι εκανε σημερα και ο Σβαινσταιγκερ. Τι παει να πει φυσικη και αφύσικη θεση. Παιρνεις την μπαλα με το χερι ενω ο αλλος παει για κεφαλια. Πεναλτυ. Απλα πραγματα, ληξις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
o σαντος θα κατεβασει συστημα 10-0-0 την κυριακη
ο ποιο προωθημενος θα ειναι στην μεγαλη περιοχη της πορτογαλιας
Ενω ας πουμε με αντιπαλο τη Γαλλια θα επρεπε να κατεβει με 4-2-4 για να κερδισει 5-0. :headbang:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.816
Πόντοι
6.265
o σαντος θα κατεβασει συστημα 10-0-0 την κυριακη
ο ποιο προωθημενος θα ειναι στην μεγαλη περιοχη της πορτογαλιας

 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Σε κανενα ποδοσφαιρο δεν ειναι πεναλτι

καρμπον κεφαλια με την φαση εδω ηταν
δηλαδη αν ακουμπουσε στο χερι του μαυρουκο δεξια η μπαλα θα ηταν πεναλτι  :2funny:

433915_heroa.jpg


αυτη ειναι φυσικη σταση χεριων οταν πηδας δεν ειναι κολλημενα κατω

Πρώτον, δεν ξέρω αν γνωρίζεις από ποδόσφαιρο, αλλα μπορείς να πηδήξεις για κεφαλια με διαφορους τρόπους.
Δεύτερον, η φάση δεν είναι καρμπόν, το χέρι του Σβαιστάιγκερ πηγαίνει προς την μπάλα, το χέρι του μαύρου δεν πηγαίνει προς την μπάλα. Και τα 2 όμως είναι πέναλτι. Οταν εγώ θα βγάλω μια σέντρα και ο επιθετικός μου είναι έτοιμος να σκοράρει και εσύ κόβεις την μπάλα με το χέρι είναι καθαρά παράβαση! Δεν μπορώ να το εξηγήσω καλύτερα. Προφανώς δεν ξέρεις από ποδόσφαιρο για να ισχυρίζεσαι κάτι τέτοιο, μέχρι στιγμής ακούω σε ράδια αρκετούς δημοσιογράφους να λένε όλοι πως ήταν καθαρό πέναλτι. Εσύ τώρα αν καταλαβαίνεις άλλο άθλημα δικό σου θέμα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Εμένα με ρίξανε Κούβα τα μονοπάτια της Ομονοίας Λευκωσίας που στήσανε το ματς με τη Μπαναντς Αρμενία και χάσανε στην εδρα τους 1-0!!  Ως δια μαγειας στην παράταση κερδίσανε 4-1!!  Φανώ το μολύβι της μάνας τους τα βτωμμοκουμουνια της Κύπρου!!
Παιζεις αγωνα κυπριακης ομαδας και παραπονιεσαι οτι σε στησανε?
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Γαμω την παναγια τους για γερμανια.
Οι ισλανδοι καταφεραν και εριξαν 2 γκολ στους γαλλους και αυτα τα ρεταλια ουτε ενα.
Εχασα 20 ευρω πονταρισματα με τους κωλο γερμανους.1-2 ακριβες σκορ και 2 και G/G.
Θα ψηφισω ζωιτσα να τους παρουμε 500 δισ ευρω αποζημιωση γαμω τα σπιτια τους.Οι τενεκεδες.Oι αμπαλοι.
Εμένα με ρίξανε κουβά τα μουνοπανα της Ομονοίας Λευκωσίας που στήσανε το ματς με τη Μπαναντς Αρμενίας και χάσανε στην εδρα τους 1-0 !!  Ως δια μαγειας στην παράταση κερδίσανε 4-1!!  Γαμώ το μουνί της μάνας τους τα βρωμμοκουμουνια της Κύπρου!!
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Άρα είναι καθαρά μια προσωπική σου υπερβολική ορολογία. Πολύ καλά κατάλαβα.
Λάθος κατάλαβες εσύ, εγώ είμαι πάντα πολύ συγκεκριμένος σε αυτό που γράφω. Η έκφραση "η Γαλλία είναι μια σοβαρή διεκδικήτρια του τίτλου" δεν είναι υπερβολική ορολογία! Είναι η λογική! Είδες ποσο απλά και ωραία τα εξηγώ?   :sunglasses:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Λάθος κατάλαβες εσύ, εγώ είμαι πάντα πολύ συγκεκριμένος σε αυτό που γράφω. Η έκφραση "η Γαλλία είναι μια σοβαρή διεκδικήτρια του τίτλου" δεν είναι υπερβολική ορολογία! Είναι η λογική! Είδες ποσο απλά και ωραία τα εξηγώ?   :sunglasses:
  Έλα φίλε μου, είσαι υπερβολικός. Μην κάνεις την τρίχα τριχιά τώρα...
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Τι συζηταμε ακριβως? Οταν πηδας με το χερι τεντωμενο, αν βρεις την μπαλα ειναι πεναλτυ. Πώς να το κανουμε δηλαδη. Ετσι εκανε πεναλτυ και ο Μποατεγκ, ετσι εκανε και ο αλλος ο κοτσιδακιας ο Κροατης με την Τσεχια, ετσι εκανε σημερα και ο Σβαινσταιγκερ. Τι παει να πει φυσικη και αφύσικη θεση. Παιρνεις την μπαλα με το χερι ενω ο αλλος παει για κεφαλια. Πεναλτυ. Απλα πραγματα, ληξις.
Αυτό λέω και εγώ, μάλλον κάποιοι μπερδεύουν το ποδόσφαιρο με αλλα αθλήματα.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
  Έλα φίλε μου, είσαι υπερβολικός. Μην κάνεις την τρίχα τριχιά τώρα...

Εγώ τύπε έγραψα 1 μήνυμα, εσύ έχεις εδώ και ποση ώρα που μου ζητάς εξηγήσεις γιατί έγραψα μια λέξη και γιατί την εννοώ έτσι! Κάνω κάποιο λάθος? Δεν ζητάω εγώ εξηγήσεις από εσένα, εσύ ζητάς από εμενα!
Είδες ποσο ωραία τα ξανά εξηγώ? Και ποιος τελικά κάνει την τρίχα τριχιά? :sunglasses:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.153
Like
72.257
Πόντοι
12.756
Εμένα με ρίξανε κουβά τα μουνοπανα της Ομονοίας Λευκωσίας που στήσανε το ματς με τη Μπαναντς Αρμενίας και χάσανε στην εδρα τους 1-0 !!  Ως δια μαγειας στην παράταση κερδίσανε 4-1!!  Γαμώ το μουνί της μάνας τους τα βρωμμοκουμουνια της Κύπρου!!

Οι Κυπριες κανουν τα καλυτερα γαμησια  :rockon: :rockon:

 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.816
Πόντοι
6.265
Aχρωμο euro με μετρια μπαλα και μετρημενα τα ματς που ειχαν ενδιαφερον

μονο η πουτσα που θα φαει ο καρπουζας με την κριστιανα την κυριακη θα αξιζει κατι
 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.321
Like
846
Πόντοι
96
Aχρωμο euro με μετρια μπαλα και μετρημενα τα ματς που ειχαν ενδιαφερον

μονο η πουτσα που θα φαει ο καρπουζας με την κριστιανα την κυριακη θα αξιζει κατι

Καλα μην το δενεις και κομπο...
 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.321
Like
846
Πόντοι
96
Με τη Γερμανια θα μπορουσες να το πεις αυτο ισως.
Με αυτη τη Γαλλια οχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom