Νέα

EURO 2016 - France

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Larisseos4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια εθνική θα το κατακτήσει / υποστηρίζετε; (2 επιλογές)

  • Γαλλία

    Ψήφοι: 60 31,3%
  • Αγγλία

    Ψήφοι: 25 13,0%
  • Τσεχία

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ισλανδία

    Ψήφοι: 5 2,6%
  • Αυστρία

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Βόρεια Ιρλανδία

    Ψήφοι: 5 2,6%
  • Πορτογαλία

    Ψήφοι: 25 13,0%
  • Ισπανία

    Ψήφοι: 23 12,0%
  • Ελβετία

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Ιταλία

    Ψήφοι: 44 22,9%
  • Βέλγιο

    Ψήφοι: 21 10,9%
  • Ουαλία

    Ψήφοι: 3 1,6%
  • Ρουμανία

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλβανία

    Ψήφοι: 7 3,6%
  • Γερμανία

    Ψήφοι: 68 35,4%
  • Πολωνία

    Ψήφοι: 2 1,0%
  • Ρωσία

    Ψήφοι: 4 2,1%
  • Σλοβακία

    Ψήφοι: 2 1,0%
  • Κροατία

    Ψήφοι: 6 3,1%
  • Τουρκία

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Ουγγαρία

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ιρλανδία

    Ψήφοι: 3 1,6%
  • Σουηδία

    Ψήφοι: 4 2,1%
  • Ουκρανία

    Ψήφοι: 1 0,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    192

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Πηραν τον πουλο οι κωλογερμανοι!!! :birdman: :birdman: :birdman: Ετσι γαμανε αυτοι που σας χρωστανε!!! :2funny: :2funny: :2funny:



 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.816
Πόντοι
6.265
Με τη Γερμανια θα μπορουσες να το πεις αυτο ισως.
Με αυτη τη Γαλλια οχι.

To αντιθετο με την γερμανια που εχει χασει τους μισους της παιχτες και σε λιγο θα εβαζε τον λεβ να παιξει μεσα δεν θα μπορουσα να το πω
με την γαλλια το λεω ανετα

 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.321
Like
846
Πόντοι
96
To αντιθετο με την γερμανια που εχει χασει τους μισους της παιχτες και σε λιγο θα εβαζε τον λεβ να παιξει μεσα δεν θα μπορουσα να το πω
με την γαλλια το λεω ανετα

Στον τελικο δε θα ειχε ολες τις σημερινες απουσιες.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Εγώ τύπε έγραψα 1 μήνυμα, εσύ έχεις εδώ και ποση ώρα που μου ζητάς εξηγήσεις γιατί έγραψα μια λέξη και γιατί την εννοώ έτσι! Κάνω κάποιο λάθος? Δεν ζητάω εγώ εξηγήσεις από εσένα, εσύ ζητάς από εμενα!
Είδες ποσο ωραία τα ξανά εξηγώ? Και ποιος τελικά κάνει την τρίχα τριχιά? :sunglasses:
Πω ρε πούστη μου ισχυρογνόμων και ζαλισαρχίδης που είσαι !! Έλεος...Μήπως είσαι δικηγόρος ?
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Πηραν τον πουλο οι κωλογερμανοι!!! :birdman: :birdman: :birdman: Ετσι γαμανε αυτοι που σας χρωστανε!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Aυτός ταύτισε τη Γαλλία με Έλληνες κατσαπλιάδες αντιγερμανούς και ψηφοφόρους ακραίων κομμάτων όπως ο εαυτός του !!  :jerking: :jerking: :jerking: :vomit: :vomit: :vomit:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.816
Πόντοι
6.265

[/quote]
Στον τελικο δε θα ειχε ολες τις σημερινες απουσιες.

ρε τυπε μας δουλευεις τραυματιες ειναι  γκομεζ μποατεγκ κεντιρα θα ξαναπαιξουν σε κανα μηνα μονο ο χουμελς ειχε καρτες
 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.321
Like
846
Πόντοι
96
ρε τυπε μας δουλευεις τραυματιες ειναι  γκομεζ μποατεγκ κεντιρα θα ξαναπαιξουν σε κανα μηνα μονο ο χουμελς ειχε καρτες

Αυτο ακριβως ειπα. Αρα δε θα ελειπαν ολοι και ο Hummels θα ηταν μεσα. Τοσο απλο.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Πω ρε πούστη μου ισχυρογνόμων και ζαλισαρχίδης που είσαι !! Έλεος...Μήπως είσαι δικηγόρος ?
Ρε τύπε, τώρα πραγματικά την παλεύεις? Έχεις ποσα μηνύματα που μου πρήζεις τον πούτσο γιατί έγραψα μια λέξη και για τι την εννοώ έτσι. Ναρκωτικά παίρνεις? Στο εξήγησα, 1,2,3, επιμένεις να με ρωτάς και να αλλάζεις τα γραφόμενα μου. Εσύ σπας μπάλες όχι εγώ! Αν εσυ δεν καταλαβαίνεις Ελληνικά δε σου φταίω!  :jerking: :idiot:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.816
Πόντοι
6.265
Αυτο ακριβως ειπα. Αρα δε θα ελειπαν ολοι και ο Hummels θα ηταν μεσα. Τοσο απλο.

Mηπως εχεις καμια σχεση με τον λεφτη?

μας δουλευεις?

ΜΟΝΟ ο χουμελς θα ηταν μεσα

Ποιοι ειναι οι "Ολοι" που δεν θα ελειπαν?

γκομεζ-κεντιρα ηταν τραυματιες απο τις προηγουμενες μερες
και σημερα χτυπησε και ο μποατεγκ

κανεις απο αυτους τους τρεις δεν θα παιζε την κυριακη
 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.321
Like
846
Πόντοι
96
Mηπως εχεις καμια σχεση με τον λεφτη?

μας δουλευεις?

ΜΟΝΟ ο χουμελς θα ηταν μεσα

Ποιοι ειναι οι "Ολοι" που δεν θα ελειπαν?

γκομεζ-κεντιρα ηταν τραυματιες απο τις προηγουμενες μερες
και σημερα χτυπησε και ο μποατεγκ

κανεις απο αυτους τους τρεις δεν θα παιζε την κυριακη

Εγραψα οτι στον τελικο δε θα ειχε ολες τις σημερινες απουσιες.
Τωρα αν δεν θες να το καταλαβεις οτι ισχυει αυτο, πραγματικα δεν μπορω να κανω κατι.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Ρε τύπε, τώρα πραγματικά την παλεύεις? Έχεις ποσα μηνύματα που μου πρήζεις τον πούτσο γιατί έγραψα μια λέξη και για τι την εννοώ έτσι. Ναρκωτικά παίρνεις? Στο εξήγησα, 1,2,3, επιμένεις να με ρωτάς και να αλλάζεις τα γραφόμενα μου. Εσύ σπας μπάλες όχι εγώ! Αν εσυ δεν καταλαβαίνεις Ελληνικά δε σου φταίω!  :jerking: :idiot:
Καληνύχτα φίλε...όρεξη για καβγά δεν έχω βραδυάτικα...Ένας ακόμα αγενής ξερόλας του σαιτ που δε σηκώνει μύγα στο σπαθί του και όλα αυτά για να μην παραδεχθείς ότι είπες μια μαλακία...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Πηραν τον πουλο οι κωλογερμανοι!!! :birdman: :birdman: :birdman: Ετσι γαμανε αυτοι που σας χρωστανε!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Πρωτον χρωστας και στους Γαλλους. Δε ξερω αν στο πανε.
Δευτερον με Γερμανο προπονητη η Ελλαδα το σηκωσε.
Τριτον οι Γαλλοι ιστορικα σε εχουν γαμησει εξισου  ( να σου θυμισω το ναυτικο αποκλεισμο του 1916 και τα Νοεμβριανα? Να σου θυμισω που υποστηριζαν τον Κεμαλ? )
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.816
Πόντοι
6.265
Mπορεις να βγαλεις το δημοτικο για αρχη  :2funny:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Πρωτον χρωστας και στους Γαλλους. Δε ξερω αν στο πανε.
Δευτερον με Γερμανο προπονητη η Ελλαδα το σηκωσε.
Τριτον οι Γαλλοι ιστορικα σε εχουν γαμησει εξισου  ( να σου θυμισω το ναυτικο αποκλεισμο του 1916 και τα Νοεμβριανα? Να σου θυμισω που υποστηριζαν τον Κεμαλ? )
Σε επιστήμονα του ΑΡΤ ΤV μιλάς τύπε. Μην του βάζεις άγνωστες λέξεις...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Πρωτον χρωστας και στους Γαλλους. Δε ξερω αν στο πανε.
Δευτερον με Γερμανο προπονητη η Ελλαδα το σηκωσε.
Τριτον οι Γαλλοι ιστορικα σε εχουν γαμησει εξισου  ( να σου θυμισω το ναυτικο αποκλεισμο του 1916 και τα Νοεμβριανα? Να σου θυμισω που υποστηριζαν τον Κεμαλ? )
1. οι γαλλοι υποστηριξαν τον κεμαλ αφου πρωτα τους κλασαμε στη μαπα σε διπλωματικο επιπεδο και φεραμε πισω το βασιλια
2. οι γαλλοι (μαζι με τους αγγλους και τους ρωσους) απελευθερωσαν την ελλαδα και γιναμε ανεξαρτητο κρατος απο τους μεμετηδες
3. οι γαλλοι παραδοσιακα μας στηριζουν σε ΟΗΕ, ΝΑΤΟ και ΕΕ και ειναι το μονο (αν δεν κανω λαθος) μονιμο μελος του συμβουλιου ασφαλειας του ΟΗΕ που δεν εχει αναγνωρισει ακομα τα σκοπια ως μακεδονια, ενω κατα την ελληνικη κριση χρεους σαρκοζι και ολαντ επαιξαν θετικο ρολο στις παρασκηνιακες διαβουλευσεις για να μη μας πεταξουν σαν την τριχα απο το ζυμαρι
4. ολα τα παραπανω δεν παιζουν κανενα ρολο γιατι τοση ωρα σχολιαζουμε απλα ενα ποδοσφαιρικο ματσακι
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Καληνύχτα φίλε...όρεξη για καβγά δεν έχω βραδυάτικα...Ένας ακόμα αγενής ξερόλας του σαιτ που δε σηκώνει μύγα στο σπαθί του και όλα αυτά για να μην παραδεχθείς ότι είπες μια μαλακία...
Επειδή τα γραπτά μένουν και δεν αλλάζουν! Και επειδή εσένα σε έκαψε η ζεστη και δεν ξέρεις τι γραφεις, δες ποιος έγραψε τι, και ποιος ξεκίνησε να μιλάει άσχημα! Εάν και πάλι δεν καταλαβαίνεις Ελληνικά δεν σου φταίω εγώ...  :jerking: :uglystupid:

Eντάξει φίλε μου μόνο τρεις σοβαρές ομάδες ειναι στην Ευρώπη από τις 52 πού υπάρχουν!! Ρε τι αάλλο Θ ακούσουμε  :headbang:
Φιλε μου τι δεν καταλαβαίνεις? Να σου λύσω ότι απορία έχεις. Από τις 50 χώρες που έχει η Ευρώπη υπάρχουν κακές ομάδες, μέτριες, καλές και οι σοβαρές που χτυπάνε κάθε  φορα τις διοργανώσεις. Αυτά τα φαβορί λοιπόν δεν παίζουν ποτε κλεφτοπόλεμο, κατεβαίνουν παίζοντας το δικό τους στυλ παιχνδιού. Η Ελβετία ας πούμε που είναι μια καλή ομάδα, υπάρχει ποτε περίπτωση να την θεωρήσουμε το ίδιο ανταγωνιστική με την Γερμανία που είναι ένα από τα σοβαρά φαβορί για την κατάκτηση μουντιάλ και γιούρο? Ποτέ! Είναι μια καλή ομάδα για καλή πορεία, όταν μιλάμε για κάτι πιο σοβαρό εννοούμε τα μεγάλα φαβορί.
Άρα ο χαρακτηρισμός σοβαρή ομάδα είναι ατυχής αφού παντα μια καλή ομάδα είναι σοβαρή. Μεγάλη ομάδα θέλεις να πεις...
Τύπε γιατί μεταφράζεις τα λόγια μου και τα παραποιείς όπως σε συμφέρει? Τίποτα από αυτά που έγραψα δεν ήταν ατυχή. Με τον ορο σοβαρές ομάδες εννοώ (για πολλοστή φορά) εκείνες που θέτουν σοβαρή υποψηφιότητα για τον τίτλο! Η Ελβετία είναι μια καλή ομάδα, όχι ασόβαρη, όχι σοβαρή διεκδικήτρια του τίτλου. Κατάλαβες τώρα?
Άρα είναι καθαρά μια προσωπική σου υπερβολική ορολογία. Πολύ καλά κατάλαβα.
Λάθος κατάλαβες εσύ, εγώ είμαι πάντα πολύ συγκεκριμένος σε αυτό που γράφω. Η έκφραση "η Γαλλία είναι μια σοβαρή διεκδικήτρια του τίτλου" δεν είναι υπερβολική ορολογία! Είναι η λογική! Είδες ποσο απλά και ωραία τα εξηγώ?   :sunglasses:
 Έλα φίλε μου, είσαι υπερβολικός. Μην κάνεις την τρίχα τριχιά τώρα...
Εγώ τύπε έγραψα 1 μήνυμα, εσύ έχεις εδώ και ποση ώρα που μου ζητάς εξηγήσεις γιατί έγραψα μια λέξη και γιατί την εννοώ έτσι! Κάνω κάποιο λάθος? Δεν ζητάω εγώ εξηγήσεις από εσένα, εσύ ζητάς από εμενα!
Είδες ποσο ωραία τα ξανά εξηγώ? Και ποιος τελικά κάνει την τρίχα τριχιά? :sunglasses:
Πω ρε πούστη μου ισχυρογνόμων και ζαλισαρχίδης που είσαι !! Έλεος...Μήπως είσαι δικηγόρος ?

Ρε τύπε, τώρα πραγματικά την παλεύεις? Έχεις ποσα μηνύματα που μου πρήζεις τον πούτσο γιατί έγραψα μια λέξη και για τι την εννοώ έτσι. Ναρκωτικά παίρνεις? Στο εξήγησα, 1,2,3, επιμένεις να με ρωτάς και να αλλάζεις τα γραφόμενα μου. Εσύ σπας μπάλες όχι εγώ! Αν εσυ δεν καταλαβαίνεις Ελληνικά δε σου φταίω!  :jerking: :idiot:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.816
Πόντοι
6.265
Εγραψα οτι στον τελικο δε θα ειχε ολες τις σημερινες απουσιες.
Τωρα αν δεν θες να το καταλαβεις οτι ισχυει αυτο, πραγματικα δεν μπορω να κανω κατι.

Πες οτι εγραψες μαλακια και μην το συνεχιζεις γιατι ολο και ποιο αμιβαδα δειχνεις


Μας λεει δηλαδη αυτος οτι η γερμανια την κυριακη θα ηταν σε καλυτερη κατασταση γιατι  "δε θα ειχε ολες τις σημερινες απουσιες."


Ποιες ηταν οι "Σημερινες απουσιες"?

Γκομεζ-κεντιρα τραυματιες και χουμελς με καρτες


Ποιες θα ηταν οι απουσιες που δεν θα ειχε την κυριακη? ΜΙΑ! "Απουσια"  ο χουμελς που επεστρεφε απο την τιμωρια
δηλαδη "ολες οι σημερινες απουσιες" ηταν ο χουμελς  :2funny:


Αστο ρε μλκ αφου ρομπα εγινες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom