Νέα

Euro 2008!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ΙΣΠΑΝΙΑ άξια πρωταθλήτρια ?????

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Δείτε την θετική πλευρά του Τελικού...

Τουλάχιστον παρέμεινε το Τρόπαιο σε "Ελληνικά" χέρια   :dancing: :dancing: :dancing:

queenwv0.jpg


Δόνα Σοφία Μαργαρίτα Βικτωρία Φρειδερίκη Γλίξμπουργκ


principe01mj9sr0.jpg


Δον Felipe de Borbón y Grecia


Υ.Γ. Φέθρυ, να ξέρεις πως κάνω humour....
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Σε αυτό το euro ολά στραβά μου πήγαν.
Η Ελλάδα ξεφτιλίστηκε, η αγαπημένη μου Ρωσία έχασε, οι συγγενείς τους Βίκινγκς Γερμανοί έχασαν και αυτοί, και οι μαλάκες οι Ισπανοί νίκησαν.


Άι στα διάλα ...    :cussing: :cussing: :cussing:
 

Επισκέπτης
Ρε σύντροφοι είστε σοβαροί? Διάβασα τα αποτελέσματα της δημοσκόπησης και τρελάθηκα.Είναι ποτέ δυνατόν να το ξαναπάρει η Ελλάδα? :think: :think: :think:

Εγώ βλέπω την Ρωσία χαλαρά! Αν διαβάσετε και την προβλεψή μου για το Τσαμπιονς Λιγκ έπεσα μέσα.Είχα πει ότι η Τσέλσι είναι loosers και δεν  πρόκειται να το σηκώσουν! :rockon: :rockon: :rockon:

Για διαβάστε όλοι τον προφήτη ΔΑΝΙΗΛ!!!!


Nα τος και ο αλλος!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δίκαιη η επικράτηση για την Ισπανία!Η Γερμανία ήταν "λίγη" για να σηκώσει την κούπα!Είναι χαρακτηριστικό ότι στο τελευταίο 20λεπτο που θα περίμενε κανείς να πιέσουν οι Γερμανοί , οι Σπανιόλες δεν τους αφήσαν να πάρουν ανάσα και το παιχνίδι παιζόταν στην μεριά των Γερμανών...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Η ευχάριστη έκπληξη του Euro ήταν η Τουρκία η οποία αν δεν είχε τις γνωστές απώλειες θα μπορούσε να διεκδικήσει άνετα την κούπα!
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
από σήμερα αρχίζουμε τους αγώνες εμείς οι Έλληνες θα παίζουμε και θα παίρνουμε κούπες στο πλαίυ σταίσιον...
 

ITALIAN21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά έλεος πια με αυτούς τους speaker :idiot:
Μα καλά πού τους βρίσκουν :huh:,δε μπορούν να ξεχωρίσουν τους παίχτες και οταν καταλαβαίνουν οτι λένε λαλακίες δε τι διορθώνουν,τη συννεχίζουν λες και εμείς που βλέπουμε μπάλα είμαστε για τα μπάζα.. :jerking:
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
για αυτο η καλυτερη φαση ειναι οταν απεργουνε η οταν εχε προβλημα ο ηχος του. Δυστηχως δεν μπορεις να κανεις mute γιατι χανεις και την ατμοσφαιρα. Οι ανθρωποι ειναι πανυγηρτζηδες ασχετοι ηλιθιοι και πολλα αλλα, ισως ενας Σωτηρακοπουλος αξιζει οι υπολοιποι ειναι για πουτσοσκαμπιλα. επισης και στο μπασκετ ο σκουντης ο τυροβλαχος νιι λιι κτλ
 

ITALIAN21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είπε εχθές ο μάγκας ο εκφωνητής οτι ο Iniesta τρύπωνε σα διάολος... :jerking:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Άσε που θυμήθηκε και τον έβδομο ουρανό! :2funny:
Στον έβδομο ουρανό όλοι αδέλφια! :jerking:
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
ναι ναι το θυμαμαι να λεγε μονο αυτο..... αλλα παιχταρας ο Ινιεστα τους εκανε χαζους
 

ITALIAN21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ναι οντως παιχταρας και πολυ ανωτερη η Ισπανια..αλλα ειναι μαλακια ο εκφωνητης να ειναι με τη μια ομαδα και να την υποστηριζει..εμενα μου αρεσει να ειναι αντικειμενικος...στο παιχνιδι με την Ιταλια ηταν πολυ  :jerking:..εγω την εκλεισα τη φωνη στο συγκεκριμενο παιχνιδι.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
ΖDF και άγιος ο Θεός... :grin:
Ούτε διακοπή από κεραυνό ούτε τίποτα...αλλά αυτός ο Βερνίκος είναι για πολλά μπουκέτα :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom