Νέα

Euro 2008!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΙΣΠΑΝΙΑ άξια πρωταθλήτρια ?????

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Καλή ομάδα οι ισπανοί αλλά παίζουν χάλια ποδόσφαιρο. Ο τελικός αναμένεται να είναι πολύυυυυυυυυυυ βαρετός...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Ποιος ειναι ο Βερνικος?
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Το χάλια αναφέρεται στο θέαμα bull. Αλλιώς οι ισπανοί παίζουν ρεαλιστικά. Πάντως με την Γερμανία μάλλον είναι το φαβορί με βάση την εικόνα των τελευταίων παιχνιδιών. Οπότε θα το πάρουν οι γερμανοί :grin: :grin:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Το χάλια αναφέρεται στο θέαμα bull. Αλλιώς οι ισπανοί παίζουν ρεαλιστικά. Πάντως με την Γερμανία μάλλον είναι το φαβορί με βάση την εικόνα των τελευταίων παιχνιδιών. Οπότε θα το πάρουν οι γερμανοί :grin: :grin:
Για το θέαμα μιλάω κι εγώ ρε συ...στα περισσότερα παιχνίδια της Ισπανίας είδαμε κατά διαστήματα όμορφο θέαμα...καμία σχέση με τη Γερμανία...!!!
Ισως να ήρθε και η ώρα να διώξουν από πάνω τους την κατάρα των LOOSERS που τους κυνηγάει τόσα χρόνια...!!!
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Εαν καταφέρουν κ διώξουν την κατάρα των loosers με αντίπαλο την Γερμανία τότε θα τα έχουμε δεί ΟΛΑ!!!!
Κ οι δυο ομάδες πάντως, μου είναι αντιπαθητικές, ειδικά οι γερμανοί...
 

Επισκέπτης
Εγώ νομίζω θα είναι καλό ματσάκι. Είναι και οι δύο ΠΟΛΥ δυνατές αλλά και τεχνικές ομάδες... δεν νομίζω να "γαμήσουν" έναν τελικό Euro.

Θα δούμε!
 

Επισκέπτης
η ΙΣΠΑΝΙΑ το αξιζει περισσοτερο.με οσες ομαδες επαιξε ηταν καλυτερη.εχει ποιοτητα σαν ομαδα...θα ειναι προσβολη του αθληματος να το παρει η ΓΕΡΜΑΝΙΑ....ΕΤΣΙ πιστευω.ειχα πει πολυ καιρο πριν το euro οτι θα το παρει η ΙΣΠΑΝΙΑ...
 

marc_dorcel

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
95
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά και εγλω με Ισπανία είμαι γιατί πιστεύω ότι το αξίζει! Αλλάοπως είχε πεί κάποιος (που μου διαφεύγει το όνομα του) το euro είναι μια διοργάνωση που όλοι παιζουν μπάλα και στο τέλος το παίρνει η Γερμανία!! :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Παιδιά και εγλω με Ισπανία είμαι γιατί πιστεύω ότι το αξίζει! Αλλάοπως είχε πεί κάποιος (που μου διαφεύγει το όνομα του) το euro είναι μια διοργάνωση που όλοι παιζουν μπάλα και στο τέλος το παίρνει η Γερμανία!! :2funny: :2funny:


O ΓΚΑΡΙ ΛΙΝΕΚΕΡ το είχε πεί!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ORCA

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.276
Like
1
Πόντοι
16
himno de españa
[youtube=425,350]WhIAQ3AXZII&feature=related[/youtube]
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Καλύτερα στημένη στον αγωνιστικό χώρο η Ισπανία με τον τραυματισμό του Βίγια να της βγαίνει σε καλό αφού ο Φαμπρέγκας βοήθησε πολύ ώστε να κερδίσουν την μάχη της μεσαίας γραμμής!Οι Ρώσοι για μια ακόμα φορά έδειξαν ότι είναι αδύναμοι να αλλάξουν την μορφή ενός αγώνα όταν τους στραβώσει και λογικά θα δούνε τον τελικό από τα σπίτια τους...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ο Βίγια θα χάσει και τον τελικό!Σημαντική απώλεια αφού ο Τόρες δεν δείχνει να είναι και στα καλύτερα του!Τίποτα το ιδιαίτερο η Γερμανία αλλά ποιος μπορεί να την ξεγράψει?Απρόβλεπτο ματς...
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
αν παιχτει η μπαλα κατω θα τους κανουν κουδουνια τους γερμανους
 

Επισκέπτης
ο ΤΟΡΡΕς πραγματι δεν ειναι στα καλυτερα του,μαλλον κουρασμενος απο την ΠΡΕΜΙΕΡΣΙΠ .αλλα μη ξεχναμε οτι περνει 2 παικτες πανω του παντα οπως εγινε και με τη ρωσια.εχασε βεβαια 2-3 τετ α τετ κατι που δε δικαιολογειται...αλλα οι αργοι γερμανοι αμυντικοι θα δυσκολευτουν κατα τη γνωμη μου.οσο για το ΦΑΜΠΡΕΓΚΑΣ,ειναι ο αγαπημενος μου παικτης ,παρολο που ειμαι ΛΙΒΕΡΠΟΥΛΑΚΙΑΣ,ΜΕΤΑ το ΤΖΕΡΑΡΝΤ.ο φαμπρεγκας εχει φοβερο ποδοσφαιρικο μυαλο...τα 2 τελευταια γκολ προηλθαν απο ασιστ του.μου θυμιζει το ζινταν σε οτι αφορα την αντιληψη του μεσα στο γηπεδο και τις τελικες πασες του(βεβαια για να γινει νεος ζινταν θελει δυναμη πιο πολυ,τεχνικη πιο πολυ ,αλλα ακομη ειναι 21).
 
OP
OP
CIVIL111

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
17
Πόντοι
4.175
ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ αποψε μαγκες!Οι γερμανοι ξαναρχονται????? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom