Νέα

Euro 2008!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ΙΣΠΑΝΙΑ άξια πρωταθλήτρια ?????

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
οι υπερηχητικοι ολλανδοι φετος θα σηκωσουν την κουπα!!!

οι ανθρωποι φετος δεν παιζονται με τιποτα!

Εαν σκεφτείς οτι πορτογαλία κ κροατία που τα πήγαν πολύ καλύτερα από τους αντιπαλους του (γερμανία-τουρκία) έχουν ήδη αποκλειστεί, πολύ φοβάμαι πλέον και για την ολλανδία...
Και μην ξεχνάτε την ιταλία...
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί να μην κερδίσουν και τους Γερμανούς;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Δηλαδή οι Γερμανοί είναι ΤΟΟΟΟΟΣΟ καλύτεροι πια;

Υ.Γ.  Speed, εγώ σου τά' λεγα. Κάνε κονέ με καμμιά Τουρκάλα τώρα που είναι μπόσικες και πανηγυρίζουν!    :)
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
καλα αυτη οι τουρκοι πολυ κωλοφαρδη
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
συγχαρητηρια στην τουρκια ευχομε καλη συνεχεια...πιστευω οτι εχει καλυτερη ομαδα απο αυτη που ειχαμε εμεις πριν τεσσερα χρονια.. λετε να παρει την κουπα..??.αν και η ολλανδια μου φαινετε η καλυτερη ευρωπαικη ομαδα των τελευταιων ετων...και γενικα το πανευρωπαικο φετος ειναι το καλυτερο των τελευταιων 30 ετων..συγκλονιστικα παιχνιδια. και πολυ καλυτερο απο πολλα παγκοσμια κυπελα...αλλα αυτο το παθος των τουρκων να γυρνανε τα παιχνιδια..δεν το εχω ξαναδει σε αλλη ομαδα... φυσικα πιστεψτε με βλεποντας τα παιχνιδια και της δυσκολιες που συναντανε ολες ανεξαιρετως η ομαδες ...συνειδητοποιω τι καναμε πριν τεσσερα χρονια......
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
συγχαρητηρια στην τουρκια ευχομε καλη συνεχεια...πιστευω οτι εχει καλυτερη ομαδα απο αυτη που ειχαμε εμεις πριν τεσσερα χρονια.. λετε να παρει την κουπα..??.αν και η ολλανδια μου φαινετε η καλυτερη ευρωπαικη ομαδα των τελευταιων ετων...και γενικα το πανευρωπαικο φετος ειναι το καλυτερο των τελευταιων 30 ετων..συγκλονιστικα παιχνιδια. και πολυ καλυτερο απο πολλα παγκοσμια κυπελα...αλλα αυτο το παθος των τουρκων να γυρνανε τα παιχνιδια..δεν το εχω ξαναδει σε αλλη ομαδα... φυσικα πιστεψτε με βλεποντας τα παιχνιδια και της δυσκολιες που συναντανε ολες ανεξαιρετως η ομαδες ...συνειδητοποιω τι καναμε πριν τεσσερα χρονια......
και εγω συμφωνο με τετοια ομαδα που εχει η ολλανδια ισως το παρει .
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Γιατι ΔΕΝ θα μας κερδισουν.
Γι'αυτο.

Φίλε, εγώ δεν είμαι ούτε Γερμανός ούτε Τούρκος. Από αυτά που έχω δει μέχρι τώρα, βλέπω μια παραλλαγή του έργου του 2004 με πρωταγωνιστές τους Τούρκους. Με τη διαφορά ότι έχουν καλύτερη ομάδα απ' ό,τι είχαμε εμείς τότε. Πίστευε κανείς το 2004 ότι θα αποκλείσουμε τους Γάλλους ή ότι θα κερδίσουμε δύο φορές τους Πορτογάλους;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Για ημιτελικο δεν ξερω αλλα για τελικο σιγουρο!

Αν κατάλαβα καλά Speed, μεταξύ αυτών που πολεμούσαμε το 1821 και αυτών που πολεμούσαμε το 1941-44, εσύ διαλέγεις τους δεύτερους!          :)
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Δηλαδή οι Γερμανοί είναι ΤΟΟΟΟΟΣΟ καλύτεροι πια;

Υ.Γ.  Speed, εγώ σου τά' λεγα. Κάνε κονέ με καμμιά Τουρκάλα τώρα που είναι μπόσικες και πανηγυρίζουν!     :)

Οπως ειχε πει και καποιος (Αληθεια ποιος ηταν)
Ποδοσφαιρο ειναι ενα παιχνιδι που οι παιχτες παιζουν παιζουν παιζουν και στο τελος κερδιζουν οι Γερμανοι.  :rockon:

Οσο για τις Τουρκαλες θα κρατησω χαρακτηρα. ΟΧΙ!  :grin:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Φίλε, εγώ δεν είμαι ούτε Γερμανός ούτε Τούρκος. Από αυτά που έχω δει μέχρι τώρα, βλέπω μια παραλλαγή του έργου του 2004 με πρωταγωνιστές τους Τούρκους. Με τη διαφορά ότι έχουν καλύτερη ομάδα απ' ό,τι είχαμε εμείς τότε. Πίστευε κανείς το 2004 ότι θα αποκλείσουμε τους Γάλλους ή ότι θα κερδίσουμε δύο φορές τους Πορτογάλους;

Σωστός
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Οπως ειχε πει και καποιος (Αληθεια ποιος ηταν)
Ποδοσφαιρο ειναι ενα παιχνιδι που οι παιχτες παιζουν παιζουν παιζουν και στο τελος κερδιζουν οι Γερμανοι.  :rockon:

Οσο για τις Τουρκαλες θα κρατησω χαρακτηρα. ΟΧΙ!  :grin:

Ο εγγλέζος σέντερ φορ Γκάρι Λίνεκερ το είχε πει, μετά τον ημιτελικό του Μουντιάλ του 90 Αγγλία-Γερμανία.
Μόνο που απο τότε που το είπε, οι Γερμανοί -με εξαίρεση την κωλόφαρδη κούπα που πήραν στο EURO 1996 με αντίπαλο στον τελικό την Τσεχία- ΔΕΝ έχουν ξανακερδίσει μεγάλη διοργάνωση.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Αν κατάλαβα καλά Speed, μεταξύ αυτών που πολεμούσαμε το 1821 και αυτών που πολεμούσαμε το 1941-44, εσύ διαλέγεις τους δεύτερους!          :)

Ακομα εκει εχεις μινει?
Ακομα και εμεις (Γερμανοι) το εχουμε ξεχασει αυτο.
Ελα εδω πανω να μας το θυμησεις και εγω δεν σου εγγυωμαι την σωματικη σου ακεραιοτητα.
Δεν θελουμε καν να θυμομαστε τι εγινε.
Και σε παρακαλω ΜΗΝ το ξανααναφερεις.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
506
Οπως ειχε πει και καποιος (Αληθεια ποιος ηταν)
Ποδοσφαιρο ειναι ενα παιχνιδι που οι παιχτες παιζουν παιζουν παιζουν και στο τελος κερδιζουν οι Γερμανοι.  :rockon:
Γκαρι Λινεκερ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom