Νέα

Εργένης ψάχνει πόλη να ζήσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 679
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.252
Κριτικές
42
Like
30.011
Πόντοι
28.246
Κραααααακκκκκ. :sunglasses:

Σαν κλαράκι σε έσπασα πάλι γεροπαραλυμενε παραμυθά. :2funny:
Μου θύμισε το ανεκδοτο με τον τυπο που πηγε να σπουδάσει ετοιμολογία για να απαντησει σε εναν που τον κοροιδευε.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.530
Κριτικές
1
Like
7.622
Πόντοι
2.306
μαδομουνι ινσεψιο
θα φτιάξει τη δικη του πολη ο καλογερας τυπε (ετσι κι αλλιως ζει σε ονειρο) θα την γυριζει και σαν χαρτινο χωνακι για καστανα, δεν εχει εχει αναγκη κανενα σας.
 

bourdgeorge

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
343
Πόντοι
21
Κραααααακκκκκ. :sunglasses:

Σαν κλαράκι σε έσπασα πάλι γεροπαραλυμενε παραμυθά. :2funny:

Και οι δύο το ίδιο χαζοι είστε. Μ' αρέσει που μαλωνετε συνέχεια σα μωρά, και οι δύο σα μαραμενα δαμάσκηνα ειστε με υποψια ανοιας, ο ένας μας τα έχει ζαλίσει με τα επιχειρηματικα του, εσύ απ την άλλη πασχίζεις να γράφεις σαν αμεα λες και στέλνεις επιστολή στον πρόεδρο, μη τυχόν και καταλάβουμε ότι είσαι στα μεσαία κοινωνικά στρώματα και δε κοιμηθούμε το βράδυ. Πατε οι δύο σας να πιείτε μια μπύρα θα βρείτε πολλά κοινά. Τσαμπα μαλωνετε, ειλικρινά.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.895
Κριτικές
8
Like
33.857
Πόντοι
6.536

Δεν γνωρίζετε αυτό το αριστούργημα που έχτισε τον δρόμο για τον Μπατερς Λεοπολντ Στοτς;
Καλά που το έβαλες το βίντεο γιατί νομίζαμε ότι είναι μπούστης ο κρεολός.....

:confused:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Και οι δύο το ίδιο χαζοι είστε. Μ' αρέσει που μαλωνετε συνέχεια σα μωρά, και οι δύο σα μαραμενα δαμάσκηνα ειστε με υποψια ανοιας, ο ένας μας τα έχει ζαλίσει με τα επιχειρηματικα του, εσύ απ την άλλη πασχίζεις να γράφεις σαν αμεα λες και στέλνεις επιστολή στον πρόεδρο, μη τυχόν και καταλάβουμε ότι είσαι στα μεσαία κοινωνικά στρώματα και δε κοιμηθούμε το βράδυ. Πατε οι δύο σας να πιείτε μια μπύρα θα βρείτε πολλά κοινά. Τσαμπα μαλωνετε, ειλικρινά.
Ευχαριστώ για την καλοπροαίρετη σας παραίνεση κ. Μπουρδογιώργη. Μπορείτε τώρα να την βάλετε υπόθετο στην απόληξη του παχέος εντέρου σας και να αποχωρήσετε ανακουφισμένος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.896
Κριτικές
21
Like
11.157
Πόντοι
4.546

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.895
Κριτικές
8
Like
33.857
Πόντοι
6.536
Ευχαριστώ για την καλοπροαίρετη σας παραίνεση κ. Μπουρδογιώργη. Μπορείτε τώρα να την βάλετε υπόθετο στην απόληξη του παχέος εντέρου σας και να αποχωρήσετε ανακουφισμένος.
Έχω την εντύπωση ότι ο Γιώργης θα δώσει άχαστο δελτίο αργότερα....

:cool2:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.876
Πόντοι
3.846
Βρε τυχαρπαστο ον του 18, με την κασίδα σου που μου έγινες και μεγιστάνας της Κύπρου με δουλειά ΙΤ, για να καταλάβεις τι μπουνταλας είσαι... ΟΛΕΣ με γραφεία είναι Βρε κακασχημε. Ολες, μερικές με των αγγέλων παράρτημα, καμια δεν ειναι φουλ ανεξαρτητη κοιμισμενε. Αλλα από άτομο που είναι σαν ανάποδο γαμωτο και κάθεται να λέει στο νήμα της Κύπρου ότι "δε δίνει τιπς γιατί ζητάνε τσάμπα τα μελη" ποια τιπς βρε καρναβάλι... που πας και σπαμαρεις τις κακομοιρες με παζάρια για 20λεπτα μπας και γλυτώσεις κανα ευρω; έχουμε και στη Θεσσαλονίκη έναν συγκεκριμένο σαν εσένα που κάνει τα ίδια, παντού ίδια μυαλά κουβαλάτε. Τι να δικτυωθεις με το κάμπριο σου βρε σκεμπε... που μ έχεις κοτσαρει μια κακομοιρα μέσα σε μια πλαστική παιδική φουσκωτή πισίνα που εκλεψες απ το μπαζαρακι που ποσταρει η κάθε οροθετικη... πανάθεμα σε... Καλά που μας βιασες κιολας και κουράστηκες. περιμένω από σένα να μου πεις για τους γύφτους που έχετε γεμίσει, ή για τον κάθε κακομοίρη Ρωσο που φυτεύει τα λεφτά του εκεί ή για τα μιλιουνια ουκρανων ασχημων σαν εσένα μαζί με όλες τις βίζιτες που έχουν φάει μπαν λόγω βίζας και ελισσονται σα χελια εκεί ψάχνοντας. Ξερεις το αστείο ποιο είναι; είσαι η κατηγορία τροφής, για γαμπρό ψάχνουν στα σύνορα με Τουρκία κανα μουσατο με μάρμαρα, εσύ νομίζεις θα πας να πεις τον παπά σου σε μένα για κάμπριο και 5 στα 7 τζιμναστηριο και θα γυρίσει να σε δει το Ρωσιδι. Τι να σε πω... συνέχισε ακάθεκτος. EOD 60αρι με παζάρια μπουκι χωρίς νταχτυλα αφήνει φιλάει κιολας γαμησα καλά ναι με το καλαμάκι μου, είμαι ο ξενιτεμενος και μόλις δικτυωθηκα, μετράω, μετράω!

Με παλιά μελη σαν εμενα καλό είναι να ακούς αντι να μιλάς πολύ. Κατσε τώρα να δούμε που θα στείλουμε τον άλλο μπακουρα υψηλόμισθο σαν εσενα απο το Μοντπελιερ των Αχαρνων γιατι θα μας πρήξει τ αρχιδια.
Από Κύπρο δε γνωρίζεις, από Ντουμπάι δε γνωρίζεις, δεν έχεις ιδεά τι λεφτά πέρνει ο άλλος και παραληρείς κακομοίρη μου.
Έχουν πλάκα κάτι τυπάκια που βγάζουν 800ευρώ που έχουν θάρος να τη λένε σε άτομα που μένουν σε καινούριο διαμέρισμα των 1000ευρώ και κάθε βδομάδα γαμάνε διαφορετικά Ρωσίδια.
Τι να μας πεις από τη ζωή σου και εσύ ρε ερείπιο, έχεις 'αποψη και για εξωτερικό που ούτε καν πώς έιναι ο καιρός της Κύπρου δεν ξέρεις.
Κάτι τέτοιους σαν εσένα τους έχουμε εδώ να δουλεούν σερβιτόρους ή να μας βάζουν βενζίνη.
Πάντως χαίρομαι που διάβασες για τα ποστ μου. Προφανώς σε τσούζει που κάνω ζωάρα στο νησί. Εγώ δεν θα κάτσω καν να ψάξω τι έχεις γράψει, γιατί μου φαίνεσαι άλλος ένας αποτυχημένος που έχει μείνει στο Ελλάντα με μισθό πείνας και ζηλεύει όποιος άλλος έχει πετύχει στο εξωτερικό.
Στα παπαρια μου αν είσαι παλιό μέλος ή όχι. Ο Loser είναι πάντα loser και εσύ απέδειξες ότι είσαι μόνο λόγια χωρίς καμία πραγματική εμπειρεία για αυτά που γράφεις. Για :badair: μόνο κάνεις με 200 like απέναντι στις 5 χιλιάδες μου σάπιε.
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.767
Like
20.602
Πόντοι
6.056
Nα κρατησουμε ενα επιπεδο παιδια,να δειξουμε καλη διαγωγη:coffee:Λετ δε ματομουνι μπιγκιν:confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.794
Like
73.797
Πόντοι
12.756
Επιτελους μπηκε ο μπουρδελοΓιωργης και μπηκε σε ταξη το νημα, λουσιμο αλήθειας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom