Νέα

Εργένης ψάχνει πόλη να ζήσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 679
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.055
Like
11.905
Πόντοι
3.656
Mας σαμπταρουν Βιρλα,αν παιζαμε στην τβ θα χτυπουσαμε 70-80% τηλεθεαση.Θα στηνοταν η γιαγια και θα φωναζε τον Αγιο υποστηριζω τον Αγιο,ειναι και της εκκλησιας:woldman::confused::confused::confused:
και στα μπρεικ θα πετουσαμε και βιντεακια απο ολες τις σελεμπριτουδες
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.055
Like
11.905
Πόντοι
3.656
Μιλάμε για φθόνο , σκέψου ότι πήγε ημιτελικό mrMalaka χωρίς να έχει πει ούτε μια καλή κουβέντα για τον Μητσοτάκη...:confused::confused::confused:
το φετινο επρεπε να δωθει με απ'ευθειας αναθεση...δεν υπηρχε ανταγωνισμος
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
ειναι προσωπικοτητα ολκης...και κοσμογυρισμενος..και μπον βιβερ
Και κάτοχος του τίτλου Βαρόνος Μινχάουζεν του Bourdela.com 2022.

Να τα γράφουμε αυτά!!! Μην τον υποβιβάζουμε τον άνθρωπο!!!
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.239
Like
10.598
Πόντοι
2.606
Έστω ότι φεύγει το μέλος χ του μπου προς το μεγάλο ταξίδι (μπαν, αυτοδιαγραφή, τσιμέντωμα, κλοπή κωδικών, κλπ :confused:), τι ... στόρυ θ' ανέβαζες για να τον αποχαιρετήσεις...:confused::coffee:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.055
Like
11.905
Πόντοι
3.656
Έστω ότι φεύγει το μέλος χ του μπου, προς το μεγάλο ταξίδι (μπαν, αυτοδιαγραφή, τσιμέντωμα, κλοπή κωδικών, κλπ :confused:), τι ... στόρυ θ' ανέβαζες για να τον αποχαιρετήσεις...:confused::coffee:
τιποτα...στα παπαρια μου...φιλακια...νεξτ...
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.767
Like
20.602
Πόντοι
6.056
Έστω ότι φεύγει το μέλος χ του μπου, προς το μεγάλο ταξίδι (μπαν, αυτοδιαγραφή, τσιμέντωμα, κλοπή κωδικών, κλπ :confused:), τι ... στόρυ θ' ανέβαζες για να τον αποχαιρετήσεις...:confused::coffee:
Φτιαξτο,εχω σκεφτει ηδη:confused::confused::confused:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.215
Κριτικές
2
Like
22.570
Πόντοι
6.236
Έστω ότι φεύγει το μέλος χ του μπου, προς το μεγάλο ταξίδι (μπαν, αυτοδιαγραφή, τσιμέντωμα, κλοπή κωδικών, κλπ :confused:), τι ... στόρυ θ' ανέβαζες για να τον αποχαιρετήσεις...:confused::coffee:
Πόσα χρωστάς στους τοκογλύφους, φίλε;
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.598
Πόντοι
1.706
Εν πρώτοις, εσείς από μόνος σας θίξατε το θέμα της αδελφής, θέτοντας την ως μία από τις παραμέτρους που θα πρέπει να λάβουμε υπόψη και συνεπώς εκθέτοντας την δημόσια.

Εν δευτέροις, η ενασχόληση με την φιλανθρωπία δείχνει χριστό ήθος, αντιθέτως με το δικό σας ήθος που προφανώς προωθεί την μισανθρωπία και την εκμετάλλευση της ανθρώπινης ανάγκης.

Τέλος δε, η μήτηρ μου, την οποία πιάσετε με περισσή ευκολία στη γραφίδα σας, και μάλιστα χωρίς να την έχω εισάγει εγώ ή άλλος κανείς στην παρούσα συζήτηση (πράγμα που κάνετε για την αδελφή σας), με ανέθρεψε λέγοντας μου, πως αν δεν θέλω να θίγονται τα κοντινά μου πρόσωπα από τον κάθε λογής τυχάρπαστο, θα πρέπει να φροντίζω πρώτος εγώ να τα προστατεύω, και ούτως να αποφεύγω να τα εισάγω ακαίρως σε συζητήσεις ρίχνοντας τα βορά στα στόματα των αρπακτικών. Συνεπώς προτού χαρακτηρίσετε κάποιον ανάγωγο, ρίξτε μια ματιά στον καθρέπτη.
Ουστ από δω ρε κοινωνικό απόβλητο.
 

bourdgeorge

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
343
Πόντοι
21
Έχεις πλάκα και διασκεδάζω με τυπακια σαν εσένα.
Πολύ πιθανό τον μισθό σου να τον έχω για τα μισά έξοδα μου εδώ πέρα.
Έχεις πλάκα και διασκεδάζω με τυπακια σαν εσένα.
Πολύ πιθανό τον μισθό σου να τον έχω για τα μισά έξοδα μου εδώ πέρα.
Δικτυωμενος δεν το έπαιξα κάπου απλά ξέρω πού να πάω και να γαμησω τρέλα Ρωσίδια χωρίς να κάνω μάγκα κανένα γραφείο.
Εκτός από τον καιρό της Κύπρου που είσαι άσχετος, να σε ενημερώσω ότι ξέρω πολύ καλά και τον καιρό του Ντουμπάι καθώς έχω πάει και εκεί. Αμφιβάλλω αν έχεις πάει έστω Κύπρο.

Τέλος ακόμα και για το αμάξι, δεν έχω Φιατ όπως οι κακομοίρηδες φιλοι σου αλλά γερμανικό cabrio.
Βαρέθηκα να σε ξεφτιλιζω, και αύριο μερα είναι.

Εκτός από τον καιρό της Κύπρου που είσαι άσχετος, να σε ενημερώσω ότι ξέρω πολύ καλά και τον καιρό του Ντουμπάι καθώς έχω πάει και εκεί. Αμφιβάλλω αν έχεις πάει έστω Κύπρο.

Τέλος ακόμα και για το αμάξι, δεν έχω Φιατ όπως οι κακομοίρηδες φιλοι σου αλλά γερμανικό cabrio.
Βαρέθηκα να σε ξεφτιλιζω, και αύριο μερα είναι.

Βρε τυχαρπαστο ον του 18, με την κασίδα σου που μου έγινες και μεγιστάνας της Κύπρου με δουλειά ΙΤ, για να καταλάβεις τι μπουνταλας είσαι... ΟΛΕΣ με γραφεία είναι Βρε κακασχημε. Ολες, μερικές με των αγγέλων παράρτημα, καμια δεν ειναι φουλ ανεξαρτητη κοιμισμενε. Αλλα από άτομο που είναι σαν ανάποδο γαμωτο και κάθεται να λέει στο νήμα της Κύπρου ότι "δε δίνει τιπς γιατί ζητάνε τσάμπα τα μελη" ποια τιπς βρε καρναβάλι... που πας και σπαμαρεις τις κακομοιρες με παζάρια για 20λεπτα μπας και γλυτώσεις κανα ευρω; έχουμε και στη Θεσσαλονίκη έναν συγκεκριμένο σαν εσένα που κάνει τα ίδια, παντού ίδια μυαλά κουβαλάτε. Τι να δικτυωθεις με το κάμπριο σου βρε σκεμπε... που μ έχεις κοτσαρει μια κακομοιρα μέσα σε μια πλαστική παιδική φουσκωτή πισίνα που εκλεψες απ το μπαζαρακι που ποσταρει η κάθε οροθετικη... πανάθεμα σε... Καλά που μας βιασες κιολας και κουράστηκες. περιμένω από σένα να μου πεις για τους γύφτους που έχετε γεμίσει, ή για τον κάθε κακομοίρη Ρωσο που φυτεύει τα λεφτά του εκεί ή για τα μιλιουνια ουκρανων ασχημων σαν εσένα μαζί με όλες τις βίζιτες που έχουν φάει μπαν λόγω βίζας και ελισσονται σα χελια εκεί ψάχνοντας. Ξερεις το αστείο ποιο είναι; είσαι η κατηγορία τροφής, για γαμπρό ψάχνουν στα σύνορα με Τουρκία κανα μουσατο με μάρμαρα, εσύ νομίζεις θα πας να πεις τον παπά σου σε μένα για κάμπριο και 5 στα 7 τζιμναστηριο και θα γυρίσει να σε δει το Ρωσιδι. Τι να σε πω... συνέχισε ακάθεκτος. EOD 60αρι με παζάρια μπουκι χωρίς νταχτυλα αφήνει φιλάει κιολας γαμησα καλά ναι με το καλαμάκι μου, είμαι ο ξενιτεμενος και μόλις δικτυωθηκα, μετράω, μετράω!

Με παλιά μελη σαν εμενα καλό είναι να ακούς αντι να μιλάς πολύ. Κατσε τώρα να δούμε που θα στείλουμε τον άλλο μπακουρα υψηλόμισθο σαν εσενα απο το Μοντπελιερ των Αχαρνων γιατι θα μας πρήξει τ αρχιδια.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Κύπρος είναι σοβαρή επιλογή. Πάφος φαίνεται να έχει cool κλίμα, από ό,τι φαίνεται εδώ: Climate_of_Cyprus
Και σίγουρα η Κύπρος έχει και καλή ζωή.
Βουκουρέστι και Βουδαπέστη πρέπει να ληφθεί υπόψιν και η παρούσα εμπόλεμη κατάσταση που μπορεί να ξεφύγει.
Για Κύπρο στείλε μου dm :hi:
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Βρε τυχαρπαστο ον του 18, με την κασίδα σου που μου έγινες και μεγιστάνας της Κύπρου με δουλειά ΙΤ, για να καταλάβεις τι μπουνταλας είσαι... ΟΛΕΣ με γραφεία είναι Βρε κακασχημε. Ολες, μερικές με των αγγέλων παράρτημα, καμια δεν ειναι φουλ ανεξαρτητη κοιμισμενε. Αλλα από άτομο που είναι σαν ανάποδο γαμωτο και κάθεται να λέει στο νήμα της Κύπρου ότι "δε δίνει τιπς γιατί ζητάνε τσάμπα τα μελη" ποια τιπς βρε καρναβάλι... που πας και σπαμαρεις τις κακομοιρες με παζάρια για 20λεπτα μπας και γλυτώσεις κανα ευρω; έχουμε και στη Θεσσαλονίκη έναν συγκεκριμένο σαν εσένα που κάνει τα ίδια, παντού ίδια μυαλά κουβαλάτε. Τι να δικτυωθεις με το κάμπριο σου βρε σκεμπε... που μ έχεις κοτσαρει μια κακομοιρα μέσα σε μια πλαστική παιδική φουσκωτή πισίνα που εκλεψες απ το μπαζαρακι που ποσταρει η κάθε οροθετικη... πανάθεμα σε... Καλά που μας βιασες κιολας και κουράστηκες. περιμένω από σένα να μου πεις για τους γύφτους που έχετε γεμίσει, ή για τον κάθε κακομοίρη Ρωσο που φυτεύει τα λεφτά του εκεί ή για τα μιλιουνια ουκρανων ασχημων σαν εσένα μαζί με όλες τις βίζιτες που έχουν φάει μπαν λόγω βίζας και ελισσονται σα χελια εκεί ψάχνοντας. Ξερεις το αστείο ποιο είναι; είσαι η κατηγορία τροφής, για γαμπρό ψάχνουν στα σύνορα με Τουρκία κανα μουσατο με μάρμαρα, εσύ νομίζεις θα πας να πεις τον παπά σου σε μένα για κάμπριο και 5 στα 7 τζιμναστηριο και θα γυρίσει να σε δει το Ρωσιδι. Τι να σε πω... συνέχισε ακάθεκτος. EOD 60αρι με παζάρια μπουκι χωρίς νταχτυλα αφήνει φιλάει κιολας γαμησα καλά ναι με το καλαμάκι μου, είμαι ο ξενιτεμενος και μόλις δικτυωθηκα, μετράω, μετράω!

Με παλιά μελη σαν εμενα καλό είναι να ακούς αντι να μιλάς πολύ. Κατσε τώρα να δούμε που θα στείλουμε τον άλλο μπακουρα υψηλόμισθο σαν εσενα απο το Μοντπελιερ των Αχαρνων γιατι θα μας πρήξει τ αρχιδια.
@xeftilismene πάλι ξεφτίλα σε κάναν...:coffee:
 

bourdgeorge

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
343
Πόντοι
21
Μόνο Παρίσι και Μυλούζ έχει απευθείας για Θεσσαλονίκη. Αν είχε Νίκαια θα πήγαινα. Το Παρίσι είναι κρύο και κουραστικό, αλλά παραμένει μία βολική λύση. Οι άλλες γαλλικές πόλεις δεν μου λένε και πολλά.

Στειλε μας μια γρήγορη φώτο από το Μοντπελιερ και τον αστακό που παρήγγειλες αλλιώς δεν έχει νόημα. Θα κάτσω εγώ να σου δώσω ιδέες για μετακόμιση και για επαγγελματική χρήση του chatgpt όταν δε ξέρω αν είσαι στη Γαλλία ή στο μικρό Παρίσι των Αχαρνων;

Τοποθετησου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom