Νέα

Εργένης ψάχνει πόλη να ζήσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 679
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.799
Like
73.805
Πόντοι
12.756
ο ωριων παει και με γυναικες και με αντρες μαθαινει τον ερωτα και απο την καλη και απο την αναποδη - καλο παιδι να ναι -στο μπου ειμαστε οι κουνιστοι ειναι ρουτινα
σαν τους μισθωτους δηλαδηΣ :coffee:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.767
Like
20.602
Πόντοι
6.056
Εκανε κοιλια το νημα,κριμα,περιμενα να κονταροχτυοηθουν οι πρωην ασπονδοι φιλοι:coffee::confused::confused::confused::sad2:
 

bourdgeorge

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
343
Πόντοι
21
Είδες που δεν ξέρεις τι σου γίνεται τύπρ μου;
Καταρχήν δεν μιλάς σε Κυπραίο, αλλά σε Ελλαδίτη. Που ζει εξωτερικό αρκετά χρόνια και ξέρει τι χρεώνεται πόσο και τι αξίζει.
Αλλά ναι, μένω Κύπρο αρκετά χρόνια και δεν παύει να ισχύει ότι γράφεις μπαρούφες. Για τον καιρό και τα υπόλοιπα που είπες, γιατί υπάρχουν και άλλα ωραία μέρη εδώ. Αν έχεις περάσει χρόνο στο νησί έχει καλώς, αν όχι, κακώς μιλάς σαν να έχεις άποψη.
Όσο για τα Ρωσίδια που σκίζω, εκτός και αν μένεις Ρωσία, αποκλείεται να έχεις περάσει χ΄ρονο με περισσότερα από όσους μένουμε εδώ Λεμεσό που είναι η μισή γεμάτη με Ρωσίδες και Ουκρανές.
Οπότε περαστικά σου, σύνελθε και μάθε να μιλάς με επιχειρήματα, ειδικά με άτομα που δεν ξέρεις τι και πώς παίζουν μπάλλα. :globeos-cigar:

το ξέρω ότι είσαι από Ελλάδα σαν απολειφαδι και πατάς 4χ10 στο γυμναστήριο με μπόλικη μασχαλίλα και ένα μισθό ολόκληρο που σε πιάνουν κωλο τυπισσες που εγώ τις ξέρω "ΛΙΓΑΚΙ" καλύτερα από σένα στοκε που με θες να ποζάρεις και ως δικτυωμένος. Μια χαρά τα είπα για το νησί, εσύ δεν είδα να προσθέσεις κάτι. απλά πέταξες τη μαλάκια σου με το πουλάκι σου το μικρό που γίνεται τερατώδες μόνο σε κάτι κριτικές που διαβάζεις μόνο εσύ. δε φτάνει που ΔΕΝ είσαι δικτυωμενος πουθενά (εδώ ένας άμυαλος με μια κάμερα έκανε ένα erome και τρελάθηκες, ενώ εγώ ξέρω ποια ρωσοσκατόφατσα τις βγάζει εδώ στα βράχια), δεν φτάνει που κάνεις πεσίματα απελπισμένα και αλλάζουν περιοχή, με είπες και άσχετο. και σου λέω, αφού δεν τα είπα καλά, πες τα εσύ (για το νησι).

Τεσπα δε μου φταις αλλά ήρεμα γιατί δεν υπάρχει μετρο σύγκρισης μεταξύ μας. Δεν έχεις ούτε την φρεσκάδα μου, ούτε τα καταλευκα δόντια μου, ούτε τα τιρκουαζ διαπεραστικα ματια μου. Ναι οκ, έκανες πιέσεις στον πάγκο με 2 εικοσακιλες άφησες και δύο κιλά μασχαλίλα και χεστηκαμε. Ηπιες και την πρωτεΐνη σου, γεμισε κλανίλα και το Φιατ σου γιατί έχεις δυσανεξια στη λακτόζη και πηγες μετά με το Μπουτσι το παντελόνι σου έσκασες 200 σε μια που εδώ την έπαιρνα τσάμπα και χάρηκες, δικτυωθηκες φουλ.

@Reznov τι θα κάνω με δαύτους ρε...
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.219
Κριτικές
2
Like
22.582
Πόντοι
6.236

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.219
Κριτικές
2
Like
22.582
Πόντοι
6.236
φήμες λένε οτι κουνιέται λίγο :coffee:
Μόνο λίγο;;;
What What Smile GIF


Αμ, δεν θα το πιάσω το πουλάκι που διαδίδει αυτές τις φήμες...
 

Handsome8

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2023
Μηνύματα
35
Like
14
Πόντοι
0
Τι θες ρε τρελέ?????

Μλκ σε έχει τρελάνει η Κύπρος!
Σήκω φύγε από εκεί.


Θέλω να σου πω κάτι να ξέρεις.....

Η Κύπρος δεν ενδείκνυται για φθηνές καλές γαμησαρες!
Είναι καπιταλιστική φεμινιστική εσωστρεφής χώρα.
Χειρότερη και από την Ελλάδα!

:woldman:
Η Κύπρος μπορεί προσφέρει οτιδήποτε θέλετε. Ενας εργένης μπορεί να βρει οτι θέλει εδώ. Συν αυτού υπάρχουν ποιοτικά τρόφιμα και καλό κλίμα. Το μόνο πρόβλημα, που για κάποιους δεν είναι πρόβλημα, είναι το μέγεθος της χώρας. Επίσης είναι και η νοοτροπία των Κυπρίων λίγο ηλιθια. αν ξέρεις να κινηθείς μπορείς να βρεις τα πάντα εδώ και σε λογικές τιμές.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.628
Like
68.295
Πόντοι
11.956
Ψάχνω να βρω μία λύση ώστε και να περνάω καλά, αλλά και να βλέπω τους δικούς μου στην Ελλάδα περισσότερο τώρα που άρχισα να μειώνω την επαγγελματική μου δραστηριότητα και να έρχονται κι αυτοί να με βλέπουν χωρίς ταλαιπωρία. Ψάχνω λοιπόν νέα πόλη που να πληρεί τις παρακάτω προυποθέσεις:

-απευθείας πτήση προς/από Θεσσαλονίκη
-χώρα με cool πληθυσμό και κρατικές υπηρεσίες
-καιρός που να παλεύεται
-καλό σύστημα υγείας
-ει δυνατόν χαμηλή φορολογία. Θα ασχοληθώ κυρίως με επενδύσεις.

Υποψήφιοι προορισμοί - με βάση το site του αεροδρομίου Θεσσαλονίκης: Προορισμοί
-Παρίσι
-Κύπρος (Πάφος, Λάρνακα)
-Ιταλία (Μιλάνο, Βενετία, Ρώμη)
-Βουκουρέστι
-Βουδαπέστη

Δώστε αν θέλετε feedback για τη ζωή σε αυτούς τους προορισμούς (το Παρίσι το ξέρω). Κυρίως για τη νοοτροπία των ανθρώπων.
Καμπούλ....μια χαρά θα περάσεις
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.598
Πόντοι
1.706
Τώρα, όσον αφορά την αγαπημένη σας αδελφή, ο τόπος είναι γεμάτος φτωχούς αραπάδες. Θα μπορέσει κάλλιστα να περνά πολύ ευχάριστα κατά την διαμονή της ( απασχολούμενη με φιλανθρωπικό έργο).
Καλύτερα να αφήνουμε τα οικογενειακά πρόσωπα απέξω, γιατί αλλιώς, μιας και δεν ξέρω αν έχεις αδελφή, μπορώ να ασχοληθώ με τη μάνα σου. Φαίνεται θα πέρναγε πολύ ευχάριστα προσφέροντας φιλανθρωπικό έργο σε φτωχούς αραπάδες που παραμέλησε την ανατροφή σου.
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
646
Like
1.400
Πόντοι
206
Μιλάμε ο τύπος στο gif είναι σαν καρτούν από το πιο αστείο κινούμενο σχέδιο. Τι έχει παίξει από ταινίες να γελάσουμε; ποιος ηθοποιός είναι; φαίνεται πραγματικά ξεκαρδιστικό κωμικό ταλέντο.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.219
Κριτικές
2
Like
22.582
Πόντοι
6.236
Μιλάμε ο τύπος στο gif είναι σαν καρτούν από το πιο αστείο κινούμενο σχέδιο. Τι έχει παίξει από ταινίες να γελάσουμε; ποιος ηθοποιός είναι; φαίνεται πραγματικά ξεκαρδιστικό κωμικό ταλέντο.
Εγώ είμαι :confused:
 

bourdgeorge

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
343
Πόντοι
21
Μιλάμε ο τύπος στο gif είναι σαν καρτούν από το πιο αστείο κινούμενο σχέδιο. Τι έχει παίξει από ταινίες να γελάσουμε; ποιος ηθοποιός είναι; φαίνεται πραγματικά ξεκαρδιστικό κωμικό ταλέντο.


Δεν γνωρίζετε αυτό το αριστούργημα που έχτισε τον δρόμο για τον Μπατερς Λεοπολντ Στοτς;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom