Νέα

Εργένης ψάχνει πόλη να ζήσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 679
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Τι λες ρε μπάρμπα ;

Δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει . Αλλά στο φόρουμ , μπορεί να βρεις πληροφορίες για τσαμπικονήσι. Από σώγαμπρο βέβαια, λάτρη του strapon & golden shower, αλλά φιλτράρεις τις πληροφορίες. Σίγουρα θα σου πει για το πως γαμάνε κατσίκες και κυνηγάνε φοιτήτριες από βλαχοχώρια που πάνε εκεί.
Απαραίτητη γνώση να είσαι έμπειρος στο σκούτερ φορώντας γυαλί oakley . Αν παλιώσεις γνωρίζεις ντιτζέη , μάνατζερ σουσάδικου, ξαπλωστράδες , συνέταιρους μπητσόμπαρου.
ΣΟΥ ΕΧΩ ΓΑΜΗΣΕΙ ΤΑ ΣΩΨΥΧΑ ΜΩΡΗ ΚΟΥΡΑΔΑ.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.749
Like
7.731
Πόντοι
2.306
Kalogero άλλη φορα θα διατυπωνεις κανονικα τα ερωτηματα σαν να απευθυνεσαι στο chatgpt γιατι τα μέλη του bou ειναι εξιδεικευμενα δεν ειμαστε απλα παθολογοι γενικης ιατρικης.

γραφεις εσφαλμενα
Εργένης ψάχνει πόλη να ζήσει

το σωστό:
Μπακούρι ψάχνει πόλη να ζήσει

ετσι το bou θα σε κατευθυνει πιο προσωποποιημένα


Αρχικά, μπακούρι ήταν ουδέτερη λέξη και σήμαινε απλώς τον ανύπαντρο άντρα, τον εργένη.
Αργότερα, για ένα διάστημα, η λέξη απέκτησε και θετικές συνδηλώσεις - εννοούσε τον εκ πεποιθήσεως εργένη, αυτόν που δεν πιάνεται κορόιδο να παντρευτεί. Αλλά, βαθμιαία πήρε την έννοια του τύπου που έχει μείνει πολύ καιρό χωρίς γυναίκα και σήμερα η λέξη μπακούρι δηλώνει και επιπλέον, ότι το συγκεκριμένο πρόβλημα του τύπου αυτού δεν πρόκειται να λυθεί σύντομα (και άρα ο τύπος θ' αργήσει να γαμήσει), διότι οι λόγοι για τους οποίους το πρόβλημα παρουσιάστηκε καταρχήν είναι υπαρκτοί και σοβαροί: ο τύπος είναι αδέξιος, απότομος και πιθανότατα μυρίζουν οι κάλτσες του (μέσα από τα παπούτσια).


ειδες ποσο σε αγαπαμε και αφιερωνουμε εργατοωρες για την παρτι σου, να βρεις και εσυ μια πολη να ζήσεις
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Καλύτερα να αφήνουμε τα οικογενειακά πρόσωπα απέξω, γιατί αλλιώς, μιας και δεν ξέρω αν έχεις αδελφή, μπορώ να ασχοληθώ με τη μάνα σου. Φαίνεται θα πέρναγε πολύ ευχάριστα προσφέροντας φιλανθρωπικό έργο σε φτωχούς αραπάδες που παραμέλησε την ανατροφή σου.
ΚΡΑΚ.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.876
Πόντοι
3.846
το ξέρω ότι είσαι από Ελλάδα σαν απολειφαδι και πατάς 4χ10 στο γυμναστήριο με μπόλικη μασχαλίλα και ένα μισθό ολόκληρο που σε πιάνουν κωλο τυπισσες που εγώ τις ξέρω "ΛΙΓΑΚΙ" καλύτερα από σένα στοκε που με θες να ποζάρεις και ως δικτυωμένος. Μια χαρά τα είπα για το νησί, εσύ δεν είδα να προσθέσεις κάτι. απλά πέταξες τη μαλάκια σου με το πουλάκι σου το μικρό που γίνεται τερατώδες μόνο σε κάτι κριτικές που διαβάζεις μόνο εσύ. δε φτάνει που ΔΕΝ είσαι δικτυωμενος πουθενά (εδώ ένας άμυαλος με μια κάμερα έκανε ένα erome και τρελάθηκες, ενώ εγώ ξέρω ποια ρωσοσκατόφατσα τις βγάζει εδώ στα βράχια), δεν φτάνει που κάνεις πεσίματα απελπισμένα και αλλάζουν περιοχή, με είπες και άσχετο. και σου λέω, αφού δεν τα είπα καλά, πες τα εσύ (για το νησι).

Τεσπα δε μου φταις αλλά ήρεμα γιατί δεν υπάρχει μετρο σύγκρισης μεταξύ μας. Δεν έχεις ούτε την φρεσκάδα μου, ούτε τα καταλευκα δόντια μου, ούτε τα τιρκουαζ διαπεραστικα ματια μου. Ναι οκ, έκανες πιέσεις στον πάγκο με 2 εικοσακιλες άφησες και δύο κιλά μασχαλίλα και χεστηκαμε. Ηπιες και την πρωτεΐνη σου, γεμισε κλανίλα και το Φιατ σου γιατί έχεις δυσανεξια στη λακτόζη και πηγες μετά με το Μπουτσι το παντελόνι σου έσκασες 200 σε μια που εδώ την έπαιρνα τσάμπα και χάρηκες, δικτυωθηκες φουλ.

@Reznov τι θα κάνω με δαύτους ρε...
Έχεις πλάκα και διασκεδάζω με τυπακια σαν εσένα.
Πολύ πιθανό τον μισθό σου να τον έχω για τα μισά έξοδα μου εδώ πέρα.
Δικτυωμενος δεν το έπαιξα κάπου απλά ξέρω πού να πάω και να γαμησω τρέλα Ρωσίδια χωρίς να κάνω μάγκα κανένα γραφείο.
Εκτός από τον καιρό της Κύπρου που είσαι άσχετος, να σε ενημερώσω ότι ξέρω πολύ καλά και τον καιρό του Ντουμπάι καθώς έχω πάει και εκεί. Αμφιβάλλω αν έχεις πάει έστω Κύπρο.

Τέλος ακόμα και για το αμάξι, δεν έχω Φιατ όπως οι κακομοίρηδες φιλοι σου αλλά γερμανικό cabrio.
Βαρέθηκα να σε ξεφτιλιζω, και αύριο μερα είναι.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Ψάχνω να βρω μία λύση ώστε και να περνάω καλά, αλλά και να βλέπω τους δικούς μου στην Ελλάδα περισσότερο τώρα που άρχισα να μειώνω την επαγγελματική μου δραστηριότητα και να έρχονται κι αυτοί να με βλέπουν χωρίς ταλαιπωρία. Ψάχνω λοιπόν νέα πόλη που να πληρεί τις παρακάτω προυποθέσεις:

-απευθείας πτήση προς/από Θεσσαλονίκη
-χώρα με cool πληθυσμό και κρατικές υπηρεσίες
-καιρός που να παλεύεται
-καλό σύστημα υγείας
-ει δυνατόν χαμηλή φορολογία. Θα ασχοληθώ κυρίως με επενδύσεις.

Υποψήφιοι προορισμοί - με βάση το site του αεροδρομίου Θεσσαλονίκης: Προορισμοί
-Παρίσι
-Κύπρος (Πάφος, Λάρνακα)
-Ιταλία (Μιλάνο, Βενετία, Ρώμη)
-Βουκουρέστι
-Βουδαπέστη

Δώστε αν θέλετε feedback για τη ζωή σε αυτούς τους προορισμούς (το Παρίσι το ξέρω). Κυρίως για τη νοοτροπία των ανθρώπων.
Μονο Πάφος. Τα ξςρω απ εξω κι ανακατωτά τα υπόλοιπα εκτος απο Παρίσι, οου έτσι κι αλλθβς είναι οφφ
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.598
Πόντοι
1.706
το να παει Μασσαλια η εστω Νικαια και να παραμεινει Γαλλια κανενας δε βλεπω να το προτεινε.....

Τουλουζ? Λουρδη? Μπορντω? Μπιαριντζ?
Μόνο Παρίσι και Μυλούζ έχει απευθείας για Θεσσαλονίκη. Αν είχε Νίκαια θα πήγαινα. Το Παρίσι είναι κρύο και κουραστικό, αλλά παραμένει μία βολική λύση. Οι άλλες γαλλικές πόλεις δεν μου λένε και πολλά.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Καλύτερα να αφήνουμε τα οικογενειακά πρόσωπα απέξω, γιατί αλλιώς, μιας και δεν ξέρω αν έχεις αδελφή, μπορώ να ασχοληθώ με τη μάνα σου. Φαίνεται θα πέρναγε πολύ ευχάριστα προσφέροντας φιλανθρωπικό έργο σε φτωχούς αραπάδες που παραμέλησε την ανατροφή σου.

Εν πρώτοις, εσείς από μόνος σας θίξατε το θέμα της αδελφής, θέτοντας την ως μία από τις παραμέτρους που θα πρέπει να λάβουμε υπόψη και συνεπώς εκθέτοντας την δημόσια.

Εν δευτέροις, η ενασχόληση με την φιλανθρωπία δείχνει χριστό ήθος, αντιθέτως με το δικό σας ήθος που προφανώς προωθεί την μισανθρωπία και την εκμετάλλευση της ανθρώπινης ανάγκης.

Τέλος δε, η μήτηρ μου, την οποία πιάσετε με περισσή ευκολία στη γραφίδα σας, και μάλιστα χωρίς να την έχω εισάγει εγώ ή άλλος κανείς στην παρούσα συζήτηση (πράγμα που κάνετε για την αδελφή σας), με ανέθρεψε λέγοντας μου, πως αν δεν θέλω να θίγονται τα κοντινά μου πρόσωπα από τον κάθε λογής τυχάρπαστο, θα πρέπει να φροντίζω πρώτος εγώ να τα προστατεύω, και ούτως να αποφεύγω να τα εισάγω ακαίρως σε συζητήσεις ρίχνοντας τα βορά στα στόματα των αρπακτικών. Συνεπώς προτού χαρακτηρίσετε κάποιον ανάγωγο, ρίξτε μια ματιά στον καθρέπτη.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.101
Πόντοι
1.436
Τεσπα δε μου φταις αλλά ήρεμα γιατί δεν υπάρχει μετρο σύγκρισης μεταξύ μας. Δεν έχεις ούτε την φρεσκάδα μου, ούτε τα καταλευκα δόντια μου, ούτε τα τιρκουαζ διαπεραστικα ματια μου. Ναι οκ, έκανες πιέσεις στον πάγκο με 2 εικοσακιλες άφησες και δύο κιλά μασχαλίλα και χεστηκαμε. Ηπιες και την πρωτεΐνη σου, γεμισε κλανίλα και το Φιατ σου γιατί έχεις δυσανεξια στη λακτόζη και πηγες μετά με το Μπουτσι το παντελόνι σου έσκασες 200 σε μια που εδώ την έπαιρνα τσάμπα και χάρηκες, δικτυωθηκες φουλ.

@Reznov τι θα κάνω με δαύτους ρε...
jormaka εσυ?
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.767
Like
20.602
Πόντοι
6.056
prime time μαδομουνι....μαστερσεφ και σουρβαι και αρχιδια
Mας σαμπταρουν Βιρλα,αν παιζαμε στην τβ θα χτυπουσαμε 70-80% τηλεθεαση.Θα στηνοταν η γιαγια και θα φωναζε τον Αγιο υποστηριζω τον Αγιο,ειναι και της εκκλησιας:woldman::confused::confused::confused:
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.598
Πόντοι
1.706
Μονο Πάφος. Τα ξςρω απ εξω κι ανακατωτά τα υπόλοιπα εκτος απο Παρίσι, οου έτσι κι αλλθβς είναι οφφ
Κύπρος είναι σοβαρή επιλογή. Πάφος φαίνεται να έχει cool κλίμα, από ό,τι φαίνεται εδώ: Climate_of_Cyprus
Και σίγουρα η Κύπρος έχει και καλή ζωή.
Βουκουρέστι και Βουδαπέστη πρέπει να ληφθεί υπόψιν και η παρούσα εμπόλεμη κατάσταση που μπορεί να ξεφύγει.
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
ειναι προσωπικοτητα ολκης...και κοσμογυρισμενος..και μπον βιβερ
Μιλάμε για φθόνο , σκέψου ότι πήγε ημιτελικό mrMalaka χωρίς να έχει πει ούτε μια καλή κουβέντα για τον Μητσοτάκη...:confused::confused::confused:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.239
Like
10.602
Πόντοι
2.606
Mας σαμπταρουν Βιρλα,αν παιζαμε στην τβ θα χτυπουσαμε 70-80% τηλεθεαση.Θα στηνοταν η γιαγια και θα φωναζε τον Αγιο υποστηριζω τον Αγιο,ειναι και της εκκλησιας:woldman::confused::confused::confused:
Σκέφτομαι ν' ανοίξω ένα περίεργο νήμα...:think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom