Νέα

Εργένης ψάχνει πόλη να ζήσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 679
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Το μεγαθηριο του σαιτ Christos Savvidis εχει δειξει το δρομο΅: Athens by night. Θα πινεις τις ποταρες και τα Ταλισκερ σου στο Γκαλαξυ πλαι σε διαστημικα μουνετα και τουβλα 100ευρα :headbaning1:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
1
Like
5.790
Πόντοι
2.356
Για Κύπρο είσαι άσχετος σε όσα έγραψες. Δεν ισχύει τίποτα από όσα λες.

Για Μάλτα συμφωνώ ότι είναι μια καλή επιλογή.
το να παει Μασσαλια η εστω Νικαια και να παραμεινει Γαλλια κανενας δε βλεπω να το προτεινε.....

Τουλουζ? Λουρδη? Μπορντω? Μπιαριντζ?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.247
Πόντοι
10.336
το να παει Μασσαλια η εστω Νικαια και να παραμεινει Γαλλια κανενας δε βλεπω να το προτεινε.....

Τουλουζ? Λουρδη? Μπορντω? Μπιαριντζ?
τυπε η Λουρδη μου ακουγεται πουστικια.
-που μενεις; -στη Λουρδη
πουστης 100%. Δεν θα την προτεινα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.247
Πόντοι
10.336
Ετσι δεν εχει ονομασει την κορη της η Μαντονα;
ωραια παρατηρηση τυπε, και ειναι και ωραιο μωρο
46776663-0-image-a-7_1629208586189.jpg
 

Aggelos_play

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
20
Like
1.016
Πόντοι
200
Κωνσταντινούπολη . Για διάφορους λόγους , σε καποιο προάστιο ή ακόμη καλύτερα στην Πρίγκηπο .
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.829
Κριτικές
90
Like
36.932
Πόντοι
25.467
Όχι Ευρώπη.

Βαλκάνια καλύτερα!

Και με το STATUS του Ωραίου Έλληνα Επιχειρηματία οι Βαλκανικές γκόμενες θα γουστάρουν τρελά!

Θα βαρεθείς να γ@μ@ς!:knockinb:


Προτείνω.....

ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ!:rose:

Μετακόμισε η Ουγγαρία από την κεντρική Ευρώπη, και ροβόλησε κατά δώθε;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.932
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
Λαρισσα, που βολευει και το τρένο τυπε, να έρχονται οι γονείς ευκολα και οικονομικά να σε βλέπουν
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
νησια Κεϊμαν και να αγορασεις ιδιωτικο τζετ;
 

bourdgeorge

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
343
Πόντοι
21
Για Κύπρο είσαι άσχετος σε όσα έγραψες. Δεν ισχύει τίποτα από όσα λες.

Για Μάλτα συμφωνώ ότι είναι μια καλή επιλογή.

Πες μας εσυ που είσαι σχετικός και κατέβασε λίγο ταχύτητα με το λεπτό πουλί σου που γίνεται χοντρό και τα καλά δυνατά Ρωσίδα που δεν έχεις ιδέα ποιες είναι αλλά το παίζεις ιστορία. Τσακαλε μου τρέχεις από αγγελία σε μπαζαρακια, μη με γυρνάς τα μυαλά τώρα έχω και ιωση φτύνω και αίμα μη βγάλω τα νεύρα μου πάνω σου τσάμπα. Τι να σε πω για την Κύπρο, όμορφα είναι, η διάλεκτος δε παλεύεται συν ότι σας πιάνουν τον κωλο όλες οι απελπισμένες πουτανες, μετά έρχονται εδώ και γελάνε ότι τις πετουσατε χρυσά φλουριά. Γινατε όλες οι σκιές ειδήμονες.
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.602
Like
9.848
Πόντοι
2.306
Λαρισσα, που βολευει και το τρένο τυπε, να έρχονται οι γονείς ευκολα και οικονομικά να σε βλέπουν
θα πρεπει να μαθει και αλλη μια "ξενη" γλωσσα - μιλανε λιγο παραξενα εκει -που τον στελνεις τον ανθρωπο :confused:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.876
Πόντοι
3.846
Πες μας εσυ που είσαι σχετικός και κατέβασε λίγο ταχύτητα με το λεπτό πουλί σου που γίνεται χοντρό και τα καλά δυνατά Ρωσίδα που δεν έχεις ιδέα ποιες είναι αλλά το παίζεις ιστορία. Τσακαλε μου τρέχεις από αγγελία σε μπαζαρακια, μη με γυρνάς τα μυαλά τώρα έχω και ιωση φτύνω και αίμα μη βγάλω τα νεύρα μου πάνω σου τσάμπα. Τι να σε πω για την Κύπρο, όμορφα είναι, η διάλεκτος δε παλεύεται συν ότι σας πιάνουν τον κωλο όλες οι απελπισμένες πουτανες, μετά έρχονται εδώ και γελάνε ότι τις πετουσατε χρυσά φλουριά. Γινατε όλες οι σκιές ειδήμονες.
Είδες που δεν ξέρεις τι σου γίνεται τύπρ μου;
Καταρχήν δεν μιλάς σε Κυπραίο, αλλά σε Ελλαδίτη. Που ζει εξωτερικό αρκετά χρόνια και ξέρει τι χρεώνεται πόσο και τι αξίζει.
Αλλά ναι, μένω Κύπρο αρκετά χρόνια και δεν παύει να ισχύει ότι γράφεις μπαρούφες. Για τον καιρό και τα υπόλοιπα που είπες, γιατί υπάρχουν και άλλα ωραία μέρη εδώ. Αν έχεις περάσει χρόνο στο νησί έχει καλώς, αν όχι, κακώς μιλάς σαν να έχεις άποψη.
Όσο για τα Ρωσίδια που σκίζω, εκτός και αν μένεις Ρωσία, αποκλείεται να έχεις περάσει χ΄ρονο με περισσότερα από όσους μένουμε εδώ Λεμεσό που είναι η μισή γεμάτη με Ρωσίδες και Ουκρανές.
Οπότε περαστικά σου, σύνελθε και μάθε να μιλάς με επιχειρήματα, ειδικά με άτομα που δεν ξέρεις τι και πώς παίζουν μπάλλα. :globeos-cigar:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom