Νέα

Εργένης ψάχνει πόλη να ζήσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 679
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
τυπαρα ζανουλη τι πολιτευμα εχουν εκει???καπιταλισμο??
Καλα εσυ πιαστηκες απο ενα συντακτικό λαθος και το κάνεις καραμέλα,αν θες μπες στα πολιτικα να μιλήσουμε εκει,να μας για τον κουλη σου ποσο καλα τα κάνει.
Κάτσε τωρα εχω αναλαβει το τυπο με τη διχαλωτη σαγιοναρα και το βραχιολι στον αστραγαλο και μετα έρχεται η σειρα σου
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.388
Like
10.924
Πόντοι
3.556
Η Τσεχία εχει πιο ομορφες και πιο ψιλές,αλλα ειναι πολυ σοβαρες δυσπροσιτες στο να παιξεις μπαλα,βεβαια ανοίγονται καποιες οταν τους μιλήσεις.
Δεν ξερω οταν ειχα μεινει 15 μερες πριν ερθω για εγκατασταση γενικα δεν εχει το κοσμο οπως Ελλάδα τιγκα,βεβαια μπυραρίες κρασαδικα κλπ ειναο γεματα και καθημερινή.
Ακομα δεν τα εχω εξερευνησει κανει κρυο οπότε σπιτι δουλεια ειμαξ τώρα.
Πριν ως τουριστας γύρισα περισσότερο στο κεντρο αλλα εψαχνα για δουλεια οπότε και παλι δεν εμαθα τη πολη,τωρα θα έχω χρόνο να μαθω περισσότερα
Τυπε καλη επιτυχια στο νεο σου ξεκινημα!

Αν θες ανοιξε και ενα νεο νημα για το Μπρνο αν δεν υπαρχει και κανε ενημερωσεις εκει, σιγουρα θα φανουν χρησιμες και δε θα χανονται στα διαφορα νηματα δεξια και αριστερα
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
Τυπε καλη επιτυχια στο νεο σου ξεκινημα!

Αν θες ανοιξε και ενα νεο νημα για το Μπρνο αν δεν υπαρχει και κανε ενημερωσεις εκει, σιγουρα θα φανουν χρησιμες και δε θα χανονται στα διαφορα νηματα δεξια και αριστερα
Στο μέλλον θα ανοιξω αν και ακομα δεν ξερω πολλα πολλα,πάντως ειναι καλυτερα απο ελλαδα, καθαριότητα ταξη σειρα σλαβικος κόσμος,ποιοτικα προιοντα στα σουπσρ μάρκετ πολλα προϊόντα ίδιας εταιρείας με ελλαδα εκει εχουν καλύτερη γεύση, εδω ειναι σαν να τα ψευτοφτιαχνουν,επισης οι κατασκευές των κτιρίων καλες,δεν βλεπεις εγκαταλελημενα κτιρια με παλιοχορτα κλπ.
Γενικα πολυ καλες εντυπώσεις απο τη χώρα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.388
Like
10.924
Πόντοι
3.556
Στο μέλλον θα ανοιξω αν και ακομα δεν ξερω πολλα πολλα,πάντως ειναι καλυτερα απο ελλαδα, καθαριότητα ταξη σειρα σλαβικος κόσμος,ποιοτικα προιοντα στα σουπσρ μάρκετ πολλα προϊόντα ίδιας εταιρείας με ελλαδα εκει εχουν καλύτερη γεύση, εδω ειναι σαν να τα ψευτοφτιαχνουν,επισης οι κατασκευές των κτιρίων καλες,δεν βλεπεις εγκαταλελημενα κτιρια με παλιοχορτα κλπ.
Γενικα πολυ καλες εντυπώσεις απο τη χώρα

Σε διαμερισμα μενεις; Ποσα τμ ειναι; Βλεπεις σε δρομο; Ποσο κοστιζει ενοικιο συν παγια;

Ελληνες αλλους βρηκες για παρεα;
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.858
Κριτικές
21
Like
11.037
Πόντοι
4.546
Το ίδιο ισχύει για σένα και όλα τα άλλα ναυάγια που ασχολούνται μαζί μου.
Δεν βλέπεις ότι ποτέ δεν ξεκινάω εγώ διάλογο με τύπους σαν εσένα; Γιατί πολύ απλά δεν σε βλέπω καν.
Εσύ και άλλοι του λόγου σου τι να μου πούνε από τη ζωή τους;

Ενώ εσένα και κάποιους άλλους τους τρώει που είναι εκεί κάτω και άλλοι κάνουν ζωαρα. Λες και από τα δικά σου λεφτά φτιάχνεται η δική μας ζωή.

Και ξαναλέω, γουστάρω που ακούγεται φαντασία σε τυπακια εδώ αυτό που είναι απλά η ρουτίνα μου.
Περαστικά.
:blahblah1::blahblah1::blahblah1:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.849
Like
11.503
Πόντοι
3.656
Καλα εσυ πιαστηκες απο ενα συντακτικό λαθος και το κάνεις καραμέλα,αν θες μπες στα πολιτικα να μιλήσουμε εκει,να μας για τον κουλη σου ποσο καλα τα κάνει.
Κάτσε τωρα εχω αναλαβει το τυπο με τη διχαλωτη σαγιοναρα και το βραχιολι στον αστραγαλο και μετα έρχεται η σειρα σου
τρεμω
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Ψεύτης πουστρακος που γράφει από το παιδικό του δωμάτιο.
Όχι τυπε ,εγώ έχω βγάλει αεροπορικά ,με κάλεσε για Χριστούγεννα θα πάμε να μου δείξε που συχνάζουν η γκόμενες
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
Σε διαμερισμα μενεις; Ποσα τμ ειναι; Βλεπεις σε δρομο; Ποσο κοστιζει ενοικιο συν παγια;

Ελληνες αλλους βρηκες για παρεα;
400 δινω ειναι στο δεύτερο οροφο μιας παλιας πολυκατοικίας,βλεπει σε δρομο αλλα δεν εχει μπαλκόνι
Ελληνες οι περισσότεροι ειναι Πράγα.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
400 δινω ειναι στο δεύτερο οροφο μιας παλιας πολυκατοικίας,βλεπει σε δρομο αλλα δεν εχει μπαλκόνι
Ελληνες οι περισσότεροι ειναι Πράγα.
Θέρμανση έχεις ; γιατί αν φέρουμε κάνα μουνι μην πάθει πνευμονία!
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
Καλα εσυ πιαστηκες απο ενα συντακτικό λαθος και το κάνεις καραμέλα,αν θες μπες στα πολιτικα να μιλήσουμε εκει,να μας για τον κουλη σου ποσο καλα τα κάνει.
Κάτσε τωρα εχω αναλαβει το τυπο με τη διχαλωτη σαγιοναρα και το βραχιολι στον αστραγαλο και μετα έρχεται η σειρα σου
με όλο τον προσήκοντα σεβασμό :confused: το συγκεκριμένο δείχνει απλά ασχετοσύνη άγνοια περί των πολιτικών επιστημών, δεν είναι συντακτικό λάθος :grin:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
με όλο τον προσήκοντα σεβασμό :confused: το συγκεκριμένο δείχνει απλά ασχετοσύνη άγνοια περί των πολιτικών επιστημών, δεν είναι συντακτικό λάθος :grin:
Αν θες να μιλήσουμε πολιτικα βλακακο ελα στο αναλογο θεμα,εσυ μεχρι χτες δεν ηξερες τι ειναι ο καπιταλισμος.
 

pablo001

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
202
Like
422
Πόντοι
21
Αν θες να μιλήσουμε πολιτικα βλακακο ελα στο αναλογο θεμα,εσυ μεχρι χτες δεν ηξερες τι ειναι ο καπιταλισμος.
Ψύχωση έχει πάθει μαζί σου ο κοντός...
Τον εγάμησες και κόλλησε..:2funny::2funny::2funny:
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
παντού ζηλεύεις εσύ...:grin:
Καλα κανε μωκο με τα το ξεφτιλικι ρε προμοτορα με το καγιεν,ακομα γελανε και οι πέτρες μαζι σου.
Πες αλλη φορα του φιλου γνωστου σου να σου δινει πιο πειστικές φωτογραφίες
Αλλα εισαι τοσο βλακας εβαλες φωτογραφια νταλα καλοκαιρι μεσα στο χειμωνα και είπες πως ηταν και τωρινή
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
400 δινω ειναι στο δεύτερο οροφο μιας παλιας πολυκατοικίας,βλεπει σε δρομο αλλα δεν εχει μπαλκόνι
Ελληνες οι περισσότεροι ειναι Πράγα.
ζαν, ο σύντροφος κασελάκης σου στέλνει αγωνιστικούς χαιρετισμούς από το υπερπολιτελές διαμέρισμα φτωχικό του στο μετς/θέα ακρόπολη σκουπίδια και με, ξέρω γω :dunno:, 5-10.000 ευρώ το μήνα ενοίκιο :confused:, και σε παρακαλάει πολύ να συνεχίσεις να διαλαλείς το δίκαιο :jerking: των αριστερών φασιστικών αγώνων :grin::grin::grin: με αμείωτη ένταση :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom