Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (0 μέλη και 88 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
όπως ο μελλοντικός sugarbaby του τραππυσταρα που έβαλε σκάφος που τέτοιο έχει μόνο ο εμιρης του καταρ :jerking: καλά ούτε καν baby πρέπει να ναι, 40αρης έχω ακούσει ότι είναι  :2funny:

Λίγα λόγια για τα σκάφη !
Είναι αληθινά !!!

Απλά δεν είναι ... δικά του !
Σεκιουριτάς είναι στη μαρίνα ... ή σερβιτόρος απέναντι και βγάζει φωτό.
Το είπε άλλωστε, ότι έμπαινε σε όλα τα μαγαζιά ... γιατί ... ΔΟΥΛΕΥΕ ΕΚΕΙ !!!!
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Λίγα λόγια για τα σκάφη !
Είναι αληθινά !!!

Απλά δεν είναι ... δικά του !
Σεκιουριτάς είναι στη μαρίνα ... ή σερβιτόρος απέναντι και βγάζει φωτό.
Το είπε άλλωστε, ότι έμπαινε σε όλα τα μαγαζιά ... γιατί ... ΔΟΥΛΕΥΕ ΕΚΕΙ !!!!
ναι, μαρεσουν και εμένα, όμως πρώτα δουλεύει τον εαυτο του και μετά έμας  :2funny: αυτός πριν χρόνια διαλαλούσε δεξιά και αριστερά ότι κάνει δουλειές του ποδαριού για να τα βγάλει πέρα και τώρα έγινε σκαφατος  :jerking: ας μας πει πως τα κονομήσε και σε μένα να φύγω από τον Μήτσο γιατί βαρέθηκα να του προσέχω της γάτες  :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μα και ο Βλάκας ο Ακαποέϊρα  :jerking:που το παίζει ξερόλας και ταξιδεμένος έγραψε ότι τα 500αρικα δε κυκλοφορούν πια  :jerking:και οτι τα εβγαλα από το σεντουκι μου  :jerking:μερα απο 7-8 μερες οταν πηρα λεφτα σας εβαλα φωτο από την τράπεζα που μου έδιναν 500άρικα  :2funny:
 Ο γκαστερμπάϊτερ δεν πρέπει να έχει πιάσει στα χέρια του 500άρικο  :2funny: καλα δε ντράπηκε να μας βάλει φωτο δεκαρικα και εικοσαρικα?Άσε που μπορεί να μάζεψαν ολοι οι συγκάτοικοι του τα λεφτα και να του τα έδωσαν να τα φωτογραφίσει  :2funny: φενεται στη φωτογραφία ότι ειναι από διαφορετικούς πάκους  :2funny:εχει και από τη μια και από την άλλη μεριά δεκαρικα.
  Αν πρόσεξες η κουζίνα μου που είναι 12.5-12.8 τετραγωνικα ειναι πολυ μεγαλύτερη από το δωμάτιο που νοικιάζει ο γκαστερμπάϊτερ :2funny:που δεν ειναι πάνω απο 7-8 τετραγωνικα  :2funny:
Ο Gastarbeiter είναι ο χειρότερος από όλους!Εχω την εντύπωση πως δεν ξέρει καν Γεωγραφία !Αν του ζητήσεις να δείξει που είναι η Αγγλία στον παγκόσμια χάρτη θα ψάχνει και πιθανώς να μπερδέυει την Αυστρία με την Αυστραλία  :2funny:
Τουλάχιστον έχει βρει τρόπο να ζεσταίνεται  οικονομικά τις κρύες νύχτες του χειμώνα  :2funny: :2funny: :2funny: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Συνημμένα

  • CFFA40D6-C043-4F1C-A812-1EC58AA96C11.jpeg
    CFFA40D6-C043-4F1C-A812-1EC58AA96C11.jpeg
    99,2 KB · Εμφανίσεις: 76

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ο Gastarbeiter είναι ο χειρότερος από όλους!Εχω την εντύπωση πως δεν ξέρει καν Γεωγραφία !Αν του ζητήσεις να δείξει που είναι η Αγγλία στον παγκόσμια χάρτη θα ψάχνει και πιθανώς να μπερδέυει την Αυστρία με την Αυστραλία  :2funny:
Τουλάχιστον έχει βρει τρόπο να ζεσταίνεται  οικονομικά τις κρύες νύχτες του χειμώνα  :2funny: :2funny: :2funny: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Οι αληθειες πονανε παντα τσαμπικο χαχχαχ

Μας εβαλες σαρδελες κ ντοματοσαλατα πανω σε χριστουγενιατικο τραπεζομαντηλο ως ενδειξη ευημεριας κ υψηλου τροπου ζωης χαχχαχαχχα

Και το ταξιδι της ζωης σου ,μια φορα εκτος ελλαδος μπουααααααχαχαχαχ.

Καθημερινοτητα για τον οποιοδηποτε μεταναστη αυτα χαχαχαχχα
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τουλαχιστον τους Ολλανδός τους βρηκα φιλικότερος από τους Γερμανούς
Εδώ κάνεις τεράστιο Λάθος! Οι Ολλανδοί είναι οι παγκόσμιοι πρωταθλητές στην ειρωνεία και την υπεροψία!
Είναι και ανιστόρητοι χωρίς ίχνος κουλτούρας και ιστορικής αναζήτησης παρά μόνο υλιστές και άθεοι!
Ο μετανάστης εκεί μαρτυράει πολύ παραπάνω από τη Γερμανία! Οι Γερμανοί μπορεί να τους λυπηθούν λίγο! Οι Ολλανδοί ούτε κατά διάνοια!
Εδώ στη Ρόδο είναι από τους πιο αγενέστατους και ανάγωγους Τουρίστες!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Εδώ κάνεις τεράστιο Λάθος! Οι Ολλανδοί είναι οι παγκόσμιοι πρωταθλητές στην ειρωνεία και την υπεροψία!
Είναι και ανιστόρητοι χωρίς ίχνος κουλτούρας και ιστορικής αναζήτησης παρά μόνο υλιστές και άθεοι!
Ο μετανάστης εκεί μαρτυράει πολύ παραπάνω από τη Γερμανία! Οι Γερμανοί μπορεί να τους λυπηθούν λίγο! Οι Ολλανδοί ούτε κατά διάνοια!
Εδώ στη Ρόδο είναι από τους πιο αγενέστατους και ανάγωγους Τουρίστες που ομως πρεπει να τους υπηρετω ευγενικα και σχολαστικα φορωντας το πιο αστραφτερο μου χαμογελο και δειχνοντας πως το κανω με μεγαλη χαρα !
Στο διορθωσα λιγο
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μας εβαλες σαρδελες κ ντοματοσαλατα πανω σε χριστουγενιατικο τραπεζομαντηλο ως ενδειξη ευημεριας κ υψηλου τροπου ζωης χαχχαχαχχα
Ξέχασες να πεις και για τα χόρτα και τη φρέσκια ντομάτα της φωτογραφίας μου !
Είσαι τόσο αμόρφωτος που δεν ξέρεις ούτε να φας! Οι σάλτσες που τρως εκεί πάνω θα σε στείλουν πολύ νωρίτερα και δεν θέλουμε να σε χάσουμε από το φόρουμ!
Πολυτέλεια και υψηλός τρόπος ζωής Είναι να έχεις στο τραπέζι σου φυσικές τροφές!
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Μουνοπανα ειναι μεσα στη ειρωνεια.

Δε κοιτανε που ειναι τα μπασταρδα της Ευρωπης, οποιος ηθελε να εισβαλλει το καταφερνε σε 5 μερες.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ξέχασες να πεις και για τα χόρτα και τη φρέσκια ντομάτα της φωτογραφίας μου !
Είσαι τόσο αμόρφωτος που δεν ξέρεις ούτε να φας! Οι σάλτσες που τρως εκεί πάνω θα σε στείλουν πολύ νωρίτερα και δεν θέλουμε να σε χάσουμε από το φόρουμ!
Πολυτέλεια και υψηλός τρόπος ζωής Είναι να έχεις στο τραπέζι σου φυσικές τροφές!

Μενω εξωτερικο 8 χρονια, δοξα τω θεω εχω λεφτα να φαω καλα.

Αλλα καμια σχεση με οτι βρηκα Κρητη, ακομα και στο τελευταιο σουπερ μαρκετ.

Ευρωπη αξιζει για να βγαλεις λεφτα και να γαμησεις, αλλα στο φαι αρχιδια
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ξέχασες να πεις και για τα χόρτα και τη φρέσκια ντομάτα της φωτογραφίας μου !
Είσαι τόσο αμόρφωτος που δεν ξέρεις ούτε να φας! Οι σάλτσες που τρως εκεί πάνω θα σε στείλουν πολύ νωρίτερα και δεν θέλουμε να σε χάσουμε από το φόρουμ!
Πολυτέλεια και υψηλός τρόπος ζωής Είναι να έχεις στο τραπέζι σου φυσικές τροφές!
Σ ευχαριστω για το ενδιαφερον.
Σαρδελες κ ντοματοσαλατα εφαγα το σαββατο.
Ξερω ξερω δεν ηταν τοσο καλες οσο οι δικες σου. Δεν πειραζει.

Ειδα κ το ταξιδι των ονειρων σου το 2015 στην αργεντινη. Ενταξει πηγες ,πραγματοποιησες το ονειρο σου, γυρισες τελειωσαμε.
Δεν εχεις κατι να πεις . Μονο που εγραψες την lineas aereas argentinas 5 αστερων αεροπορικη εταιρεια καταλαβαινω τι γινεται.
2 υπερατλαντικα ταξιδια εκανα μονο μεσα στο 2019 + 5-6 ελλαδα +πορτογαλια
Εγω ο gastarbeiter απο την χαβουζα. Εσυ ο επιχειρηματιας?

Δεν θα σε ειρωνευτω γιατι ταξιδια κανουν οσοι το θελουν ή οσοι μπορουν.

Τον ταραση που μενει εκει, τον γνωρισες? Ειμαι σιγουρος πως ουτε καταλαβαινεις τι σου λεω τωρα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Μενω εξωτερικο 8 χρονια, δοξα τω θεω εχω λεφτα να φαω καλα.

Αλλα καμια σχεση με οτι βρηκα Κρητη, ακομα και στο τελευταιο σουπερ μαρκετ.

Ευρωπη αξιζει για να βγαλεις λεφτα και να γαμησεις, αλλα στο φαι αρχιδια
Ειναι ντροπη να πουμε πως η ελληνικη διατροφη κ ιδιαιτερα η κρητικη δεν ειναι ισως η κορυφαια στον κοσμο.
Ευρωπη πας για αλλους λογους
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:boobies:
Μήτσο ... κανά μασούρι έχει βάλει κανείς από αυτούς που πάνε να στην πούνε ;;;


Ότι hustler & trovadouros31 , είναι το ίδιο άτομο , το ξέρεις έτσι ;;;

Πως ξεγελάνε τους mods είναι περίεργο.

Μπαίνει με τον ένα λογαριασμό από edge
και με τον άλλο με ... opera ;;;

Τόσο αρχάριοι είναι οι υπεύθυνοι ;;;;;
και οι 2 ειναι ο Ιωσήφ  :jerking:
  Ακομα δεν εχω καταλαβει τι σημασία εχει πως ειναι η κουζίνα μου?το μπάνιο μου?η τουαλέτα μου? :jerking: :2funny:.
 Το σημαντικό της υπόθεσης είναι ότι έχω εδω 3 διαμερισματα που στα 2 εχω αποδείξει την αξία τους και κάθε μήνα εχω ενα καλο εισόδημα για να ζω (σας εβαλα φωτο τα λεφτα που πηρα σ' ένα μηνα,συνήθως παιρνω λιγο λιγοτερα αλλα παντα πάνω απο 2.000).
 Και να θέλω δε μπορώ να βγάλω φωτο την κουζίνα γιατι τωρα ειμαι στο αλλο σπιτι  :2funny:μπορώ όμως να σας βάλω την εδω κουζίνα  :jerking: :2funny:


 
Φώτο από διαμέρισμα ζητήσαμε δεν έβαλες, φώτο από γκόμενά ούτε, φώτο από αμάξι στα όνειρα σου  :jerking: φώτο από ταξίδια ούτε καν :2funny: μας έχεις βάλει 2, μια που τρως γαρίδες σαν οι οικοδόμοι στην Ελλάδα  :2funny: με μπύρα αμστελ, και μια που πίνεις μπύρα και βλέπεις αγώνα στην Ελλάδα, που μέσα σου μακάρι να μπορούσες να επιστρέψεις αλλά είναι αδύνατο εξαιτίας της πρώην και της τράπεζας  :2funny: και πόσες άλλες αιτήσεις για φώτο σου έχει κάνει ο κλώνος μου και εχεις κάνει την πάπια  :jerking: ο μήτσος ανέβασε πολλές φώτο και μια φορά που δεν ανεβάζει κάτι σκατε από το κακό σας  :jerking: ανέβασες φωτοσοπ με πολλά χαρτονόμισματα ενώ του κλώνου μου είναι ορίτζιναλ η φώτο με τα 2000 κάτι περίπου  :2funny: τι άλλο να πω, βάλε εσύ πρώτα αμάξι και γκόμενά και θα σου βάλει ο μήτσος οτι θες μετά, αλλά δεν το κόβω, η δεν θα βάλεις καθόλου, η θα βάλεις ψεύτικες  :jerking: όπως ο μελλοντικός sugarbaby του τραππυσταρα που έβαλε σκάφος που τέτοιο έχει μόνο ο εμιρης του καταρ :jerking: καλά ούτε καν baby πρέπει να ναι, 40αρης έχω ακούσει ότι είναι  :2funny:
Καταρχήν δεν έχει διαμερισμα ενα μικρο δωματιο νοικιαζει  :2funny:όντως ειναι πολυ θλιβερός  :headbang:τωρα ειναι στη δουλεια από της 20.00,θα δουλευει μέχρι της 6.00  :headbang:μετα διάλειμμα μέχρι της 9.00-9.30 και μετα παλι στη δουλειά μέχρι της 14.30 που θα φύγουν οι Γερμανοι.....μετα ύπνο και στις 20.00 παλι για δουλειά  :headbang:
   Σε αυτό το σπιτι η κουζινα εινσι μικρότερη ριναι 8.5 ή 8.8 τετραγωνικά περίπου όσο το δωματιο που νοικιαζει ο Γκαστερμπάϊτερ  :2funny:

 
Ο Gastarbeiter είναι ο χειρότερος από όλους!Εχω την εντύπωση πως δεν ξέρει καν Γεωγραφία !Αν του ζητήσεις να δείξει που είναι η Αγγλία στον παγκόσμια χάρτη θα ψάχνει και πιθανώς να μπερδέυει την Αυστρία με την Αυστραλία  :2funny:
Τουλάχιστον έχει βρει τρόπο να ζεσταίνεται  οικονομικά τις κρύες νύχτες του χειμώνα  :2funny: :2funny: :2funny: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Ναι ειναι εντελώς αγράμματος εχεις δίκιο  :2funny:από τη βλακεια του χρεωκόπισε και πληρωνει της τράπεζες και διατροφές  :2funny:
  Θυμάσαι που έβαλε για απόδειξη ότι πήγε Φιλιπινες ενα εισητηριο από το Χονγκ Κονγκ στο Χίθροου?  :2funny:με το ονομα καποιου Τασου :2funny: :jerking:
  Από την ηλιθιότητα του ξερουμε το ωράριο του  :2funny:και οτι εχει ρεπό μιά φορά στις 15 μέρες  :2funny:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200716-014841_Gallery.jpg
    Screenshot_20200716-014841_Gallery.jpg
    795,7 KB · Εμφανίσεις: 48
  • Screenshot_20200716-014836_Gallery.jpg
    Screenshot_20200716-014836_Gallery.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 81
  • Screenshot_20200716-014829_Gallery.jpg
    Screenshot_20200716-014829_Gallery.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 45

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Αμστερνταμ ειχε τρομερα μουνια, Αιντχοβεν τριχες. Χαγη δε ξερω τι παιζει.

Ειναι ενας λαος χωρις καθολου παιδεια. Δε μιλαω μονο για τροπους αλλα και απο γνωσεις (ιστορια,γεωγραφια κλπ).

Ειχα ενα φιλο τοτε, Ολλανδο, αλλα απο τη Καραιβικη. Ετρεγε πορτα στα κλαμπ γιατι ηταν μαυρος. Ελεος δηλαδη.

Αλλα τα λεφτα και τα διαμαντια καλα τα παιρνανε απο τις αποικιες. Εξαλλου και το απαρτχαιντ Ολλανδοι το τρεχανε.

Το ειπα και πριν, αν γυρναγα μονο αμστερνταμ, με πολυ δυνατο πακετο. Ολη η υπολοιπη Ολλανδια μια χαβουζα ηταν.

Εχω φιλους ακομα εκει. Το ωραιο ειναι οτι κανενας δε γαμησε/γαμαει ολλανδεζα.

Ακομα και αυστρια, γερμανια, βελγιο, ξερω και ζευγαρια ελληνα/ξενης. Η Ολλανδεζα μονο για κανα πουτσο ψαχνεται




 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Δημητρακη το σπιτι πανω ειναι χρεπι τελειως.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σ ευχαριστω για το ενδιαφερον.
Σαρδελες κ ντοματοσαλατα εφαγα το σαββατο.
Ξερω ξερω δεν ηταν τοσο καλες οσο οι δικες σου. Δεν πειραζει.

Ειδα κ το ταξιδι των ονειρων σου το 2015 στην αργεντινη. Ενταξει πηγες ,πραγματοποιησες το ονειρο σου, γυρισες τελειωσαμε.
Δεν εχεις κατι να πεις . Μονο που εγραψες την lineas aereas argentinas 5 αστερων αεροπορικη εταιρεια καταλαβαινω τι γινεται.
2 υπερατλαντικα ταξιδια εκανα μονο μεσα στο 2019 + 5-6 ελλαδα +πορτογαλια
Εγω ο gastarbeiter απο την χαβουζα. Εσυ ο επιχειρηματιας?

Δεν θα σε ειρωνευτω γιατι ταξιδια κανουν οσοι το θελουν ή οσοι μπορουν.

Τον ταραση που μενει εκει, τον γνωρισες? Ειμαι σιγουρος πως ουτε καταλαβαινεις τι σου λεω τωρα.
Τι λες βρε κακομοίρη μυθομανή  :2funny:που ντες βρε οι φωτογραφίες απο τα τσξήδια? :2funny:ή ειναι όπως και οι φωτογραφίες του Βλάκμαν απο της Η.Π.Α που δεν πήγε ποτέ του  :jerking: :2funny:και εδω και 6 μήνες  μας λέει ότι είναι στο άλλο λαπ τοπ και ακόμα της περιμένουμε  :2funny:
 Ποια ταξηδια βρε υπηρέτη των Γερμανών?  :2funny:ενα εισητηριο μας εβαλες κ αυτό ήταν καποιου Τασου (ενώ οπως ειπες σε λένε Γιάννη) που πήγε απο το Χονγκ κονγκ στο Χίθροου  :jerking: :2funny:.
 Πριν λίγες μέρες αποδείχτηκε ότι δεν εχεις αυτοκίνητο  :2funny:συνέχισε να γελοιοποίησε  :2funny:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Εγω εδω μεσα φωτογραφιες δε θα ποσταρω ποτε. Οτι λεω, οποιος θελει το πιστευει.

Αλλα αν καποιος που ποσταρει φωτογραφιες για καποιο θεμα, λεει κουβεντες και μετα δεν ποσταρει τπτ, αυτο ειναι υποπτο.

Και μιλαω για ΚΜΑΝ μονο και αμερικη, τον ουρλαουμπερ τον πιστευω για καποιο λογο, δειχνει πιο τιμιος
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Τι λες βρε κακομοίρη μυθομανή  :2funny:που ντες βρε οι φωτογραφίες απο τα τσξήδια? :2funny:ή ειναι όπως και οι φωτογραφίες του Βλάκμαν απο της Η.Π.Α που δεν πήγε ποτέ του  :jerking: :2funny:και εδω και 6 μήνες  μας λέει ότι είναι στο άλλο λαπ τοπ και ακόμα της περιμένουμε  :2funny:
 Ποια ταξηδια βρε υπηρέτη των Γερμανών?  :2funny:ενα εισητηριο μας εβαλες κ αυτό ήταν καποιου Τασου (ενώ οπως ειπες σε λένε Γιάννη) που πήγε απο το Χονγκ κονγκ στο Χίθροου  :jerking: :2funny:.
 Πριν λίγες μέρες αποδείχτηκε ότι δεν εχεις αυτοκίνητο  :2funny:συνέχισε να γελοιοποίησε  :2funny:
Ενταξει ,μιας κ χρωσταω φωτος βαζω αν κ η φωτο απο κουζινα σου ειναι απο το 2005.
Βραζιλια 2019 κ 2017
Φιλιπινες 2017.

Το ταξιδι ηταν dusseldorf-heathrow-hongkong-manila.
Λογικο να μην ξερετε τετοια. Ειναι μακρια για σας....μπουαααααχαχαχχα
 

Συνημμένα

  • 20200716_012713.jpg
    20200716_012713.jpg
    3,1 MB · Εμφανίσεις: 48
  • 20200716_012454.jpg
    20200716_012454.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 54

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εβαλα της μάσκες μου ξάπλωσα στο μπανάκι μου μια ώρα και κατι και  εγω τωρα θα κοιμηθώ σαν πουλάκι  :2funny: εσυ κάτσε να φιλάς τα γραφεια των Γερμανων ολη τη νύχταω :jerking: :2funny:και οταν θα ρθουνε το πρωΐ να τους ανοιγεις την πορτα  :2funny:.
  Αν δεν είχες το σάϊτ να γράφεις  :jerking:και να σχολιάζεις το μπάνιο μου και την κουζίνα μου θα μίλαγες με τα φαντάσματα  :2funny:
 Αυτό με τα ταξηδια που είπες οτι πας με πέθανε στα γέλια  :2funny:σε ειχα για γελοίο φουκαρά χρεωκοπημένο και ψεύτη αλλά τόσο φιδέμπορα όχι  :2funny:
 Τωρα επειδή θα πεσω για υπνο θα σε αναλάβει ο Μαρκέλος  :2funny:που σε γαμαει καλύτερα  :2funny:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200715-233917_Gallery.jpg
    Screenshot_20200715-233917_Gallery.jpg
    777,6 KB · Εμφανίσεις: 64
  • Screenshot_20200716-022758_Gallery.jpg
    Screenshot_20200716-022758_Gallery.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 47

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ρε Δημητρακη, εχεις ποντικια σε αυτο το σπιτι? Μου θυμιζει ενα στον πειραια μιας γειτονισσας που ειχε ποντικια συνεχεια.

Ααααα για αυτο εχεις το γατακι.

Ουρλαουμπερ εισαι τιμιος. Μισθοδοσια λειπει μονο νομιζω.

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Εγω εδω μεσα φωτογραφιες δε θα ποσταρω ποτε. Οτι λεω, οποιος θελει το πιστευει.

Αλλα αν καποιος που ποσταρει φωτογραφιες για καποιο θεμα, λεει κουβεντες και μετα δεν ποσταρει τπτ, αυτο ειναι υποπτο.

Και μιλαω για ΚΜΑΝ μονο και αμερικη, τον ουρλαουμπερ τον πιστευω για καποιο λογο, δειχνει πιο τιμιος
Δεν ειναι υποχρεωτικο να βαζεις.

Εγω βαζω γιατι λειωνω απο τα γελια με τους μονοφθαλμους που νομιζουν πως ολοι οι αλλοι ειναι τυφλοι. Ενω η αληθεια ειναι διαφορετικη.
Τους ξεβολευω, τους κατεβαζω απο το συννεφακι τους χαχχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom