Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (0 μέλη και 60 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Αν ήθελες να μη γίνει κουβέντα ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ;;;


Άρα και συ αν ήθελες να μη γίνει κουβέντα, ΔΕ ΘΑ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ για αυτοκίνητα που τράκαραν. Τίμια πράγματα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Καθόλου αξιοπρέπεια δεν έχεις ;;;

ή έχεις συνηθίσει να σε σιχαίνονται παντού ;;;;;;;;


Λάκη, πες μας για κάτι τύπους που τους διώχνουν διαδοχικά ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ από φόρουμ και αυτοί επιμένουν να εμφανίζονται ξανά και ξανά.


:coffee: :coffee:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
συνεννόηση με  το Σαββίδη για να λέει για αυτόν ωραία πράγματα


Μήτσο είσαι γάτα με πέταλα, δεν έχω φράγκο, οτι πάρω από τα κάλαντα μόνο και τα δίνω στο Σαβμαν για να λέει ωραία πράγματα για μένα.


:orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Γιατί τα λες αυτά ρε μήτσο ;;;
Δηλαδή αν πάω στον πειραιά ... και βγάλω φωτό σε αυτό
12-8-giot-3.jpg


θα αμφισβητήσει κανείς ότι ... είναι δικό μου ;;;;;;;;;



ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ το μαλάκα, στον Πειραιά θέλει να βγάλει φωτό ΣΕ αυτό.


Δοκίμασε να ανέβεις στη σκάλα Λάκη αλλά τράβα βίντεο να το δούμε όλοι εδώ. Συμβουλή, καλύτερα πήγαινε με όλη την παρέα από το Κεφαλάρι.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
ειναι κακο να εισαι φτωχος τραλαλακη? :tooth:



Όχι αρκεί να μένεις Λιόσια και Μπραχάμι και όχι σε 75 τμ σε πολυκατοικία 40 διαμερισμάτων με πυλωτή για αι30 και ημιυπαίθριους δωμάτια στο Χαλάνδρι.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Τώρα που είμαι Ρωσία και προσέχω της γάτες του Δημήτρη, όταν πάω Ελλάδα, έχω έναν εφοριακό φίλο που γνωρίζει όλους τους γκει και μπαισεξουαλ πλούσιους, λέτε να βγάλω κανέναν λαγό  ;) :2funny: ρε βαροκ, τουλάχιστον πάνε μας μια βόλτα, σου πληρώνουμε ενοίκιο  :2funny: όταν έρθω Ελλάδα μέσα Αυγούστου ελπίζω να το έχεις διαθέσιμο το υπερσκαφος, τέτοιο έχει μόνο κάνας σεΐχης από τα εμιράτα και όχι μέλος του μπούρδελα που γράφει μερα νύχτα εδώ μέσα, εγώ να είχα τέτοιο σκάφος, ούτε να έμπαινα εδώ μέσα, θα χα της γκόμενες επάνω στο σκάφος και θα κάνανε παρτάκι κάθε μέρα, εσύ τι κάνεις, προσπαθείς να πείσεις με φώτο ότι είναι δικό σου  :jerking:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Χαχαχασαχα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ποιος μιλαει  :2funny: :2funny: :2funny:

Θα τρελαθω  :2funny: :2funny: :2funny:


Και μπλα μπλα μπλα μπλα και μετα μπλα μπλα μπλα μπλα στο τελος μπλα μπλα μπλα μπλα  2funny 2funny 2funny
Και τοτε μπλα μπλα μπλα και ξαναμανα μπλα μπλα μπλα χαχαχχαχαχζ

Δημητρακη αδειο μυδι  2funny 2funny 2funny


Δημητρακη τι θα γινει ρε φιλε.

Φωτος το μπανιο εσυ για να βαλω εγω ενοικιαστηριο συμβολαιο δεν δεχεσαι
Φωτος της κουζινας για να βαλω εγω μισθοδοσια δεν δεχεσαι
Κοντρα λεφτα μετρητα ,εγω εριξα μια φορα 5 χιλιαρικα , εσυ τιποτα ,παλι δεν δεχεσαι
Κοντρα τα διαβατηρια ,σφραγιδες απο τάξιδια δεν δεχεσαι
Τι δεχεσαι ρε φιλε....
Αντε να μου την πεις μια φορα με αποδειξεις να τελειωνουμε .....


Το βρηκα !!!!

Για να σε διευκολυνω....εσυ τσαρος λεφτας εχεις περιουσια, μαγκας χωρις να χρειαστει να δουλεψεις.
Εγω φτωχος μεροκαματιαρης μεταναστης ολο χρεη ,κουπι σε γαλερα, δουλευω 14ωρα, τωρα γραφω με την γλωσσα γιατι στα χερια εχω τα κουπια....

Μια κοντρα στο πιστωτικο οριο της πιστωτικης καρτας ρε φιλε.
Αντε ,ελπιζω να με κατατροπωσεις .

Παει??   Χαχχαχαχχχχα

Γιατι πιστευω πως παλι θα κανεις την κοτα?? Χαχχαχαχαχαχχα

Φοβασαι τον φουκαρα ,τον κακομοιρη? Χαχχαχαχχαχα
Και την τουαλετα μου την έβαλα και τι άλλαξε? :jerking: :2funny: και το μπανιο μου το έβαλα  :2funny:σοβαρά ακόμα αυτά ζητάς? :jerking:
 Σφραγίδες θα βάλεις φαντάζομαι από το διαβατήριο του Μιντ  :2funny:όσο για ενοικιαστηριο και ο βαλκανιος φουκαρας μας έβαλε  :2funny:.Δε χρειάζεται να αποδειξεις πια τιποτα γιατι τα ξέρουμε όλα για σενα  :2funny: ότι γκομενες δεν εχεις,λεφτα δεν εχεις,χρωστας παντού και νοικιαζεις ενα μικρο δωματιο και είσαι φτωχομπινές  :2funny:
 Λεφτα εγω εβαλα 500άρικα εσυ δεκάρικα και εικοσάρικα  :2funny:. Γιατι αυτο εινσι το επίπεδο σου  :2funny:
  Επειδή καταλάβαμε ότι δουλεύεις διπλοβάρδιες και όλο στη δουλειά είσαι σταμάτησες να μπαίνεις στο σάϊτ  :2funny:για να μας αποδειξεις ότι δεν ειναι ετσι  :2funny:
 

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
1ον δεν έχω διευκρινήσει ποτέ αν είναι δικό ΜΟΥ, αν είναι της εταιρείας ΜΟΥ ή αν κάνω τις βόλτες και τις διακοπές μου ΠΟΤΕ. Μέχρι να σκάσει ο Λάκης.

Για το αμάξι μη γίνεσαι μαλέας, σου είχα ποστάρει κάποτε και φωτό τον υπολογιστή ταξιδιού στα 130 με αυτόματο στην ευθεία και η κατανάλωση κάπου στο 12, 8-13 σταθερά. Φυσικά και εντός πόλης ή με ένα τούβλο στο γκάζι μπορείς να δεις και 50 λίτρα στα 100 χλμ αν θέλεις.


Αλλά μην ξεχνάς οτι εδώ τώρα παίζουμε με το Λάκη.  :happy: :happy: :happy: :happy:
Μην τ αλλάζεις τωρα εσυ ειπες μέσο όρο ουι καίει 13-14 λίτρα στα 100χλμ.  Αυτα τα αυτοκίνητα καινε μέσο όρο 17-18 λίτρα στα 100χλμ. Τα v8 4.000-5.000 καίνε 19-22 λιτρα στα 100χλμ. Μιλαω για τζιπ της δεκαετιας του 2000 με μονιμη τετρακίνηση αν είναι 4×2 καίει 14-15 λιτρα στα 100 χλμ.  
  Στην πόλη οταν πατάς τέρμα γκαζι γραφει 99.9 λιτρα .Εγω λεω το μεσο ορο οταν πηγαινεις στο βενζινάδικο.
 Ο υπολογιστής λέει ότι μακακια του κατέβει κ ρμενα λιγότερο γραφει οταν όμως πας να βάλεις βενζίνη δε βαζεις οσο λέει ο υπολογιστής.
  Μ αρεσει που όλοι τα χετε βάλει με το Λάκη και το Σαββίδη.
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Και την τουαλετα μου την έβαλα και τι άλλαξε? :jerking: :2funny: και το μπανιο μου το έβαλα  :2funny:σοβαρά ακόμα αυτά ζητάς? :jerking:
 Σφραγίδες θα βάλεις φαντάζομαι από το διαβατήριο του Μιντ  :2funny:όσο για ενοικιαστηριο και ο βαλκανιος φουκαρας μας έβαλε  :2funny:.Δε χρειάζεται να αποδειξεις πια τιποτα γιατι τα ξέρουμε όλα για σενα  :2funny: ότι γκομενες δεν εχεις,λεφτα δεν εχεις,χρωστας παντού και νοικιαζεις ενα μικρο δωματιο και είσαι φτωχομπινές  :2funny:
 Λεφτα εγω εβαλα 500άρικα εσυ δεκάρικα και εικοσάρικα  :2funny:. Γιατι αυτο εινσι το επίπεδο σου  :2funny:
  Επειδή καταλάβαμε ότι δουλεύεις διπλοβάρδιες και όλο στη δουλειά είσαι σταμάτησες να μπαίνεις στο σάϊτ  :2funny:για να μας αποδειξεις ότι δεν ειναι ετσι  :2funny:
 
Δημητράκη, οι γκασταρμπάιτερ έχουν 2 βασικά προβλήματα. Δεν έχουν όχημα κ πάνε με τα πόδια ή με το λεωφορείο και δεν έχουν δική τους τουαλέτα στο οικοτροφείο. Πρότεινε τους το όχημα της φωτό, να λύσουν κ τα 2 προβλήματα.
 

Συνημμένα

  • 4A561214-0A7C-48B9-AF9D-7E59ECC16BA2.jpeg
    4A561214-0A7C-48B9-AF9D-7E59ECC16BA2.jpeg
    205,9 KB · Εμφανίσεις: 69

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Δημητράκη, οι γκασταρμπάιτερ έχουν 2 βασικά προβλήματα. Δεν έχουν όχημα κ πάνε με τα πόδια ή με το λεωφορείο και δεν έχουν δική τους τουαλέτα στο οικοτροφείο. Πρότεινε τους το όχημα της φωτό, να λύσουν κ τα 2 προβλήματα.


Αγοράζω επιτόπου δυο να τα κάνω δώρο στο Λάκη γιατί δεν προλαβαίνει να χέζει τάφους.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Μην τ αλλάζεις τωρα εσυ ειπες μέσο όρο ουι καίει 13-14 λίτρα στα 100χλμ.  Αυτα τα αυτοκίνητα καινε μέσο όρο 17-18 λίτρα στα 100χλμ. Τα v8 4.000-5.000 καίνε 19-22 λιτρα στα 100χλμ. Μιλαω για τζιπ της δεκαετιας του 2000 με μονιμη τετρακίνηση αν είναι 4×2 καίει 14-15 λιτρα στα 100 χλμ.  
  Στην πόλη οταν πατάς τέρμα γκαζι γραφει 99.9 λιτρα .Εγω λεω το μεσο ορο οταν πηγαινεις στο βενζινάδικο.
 Ο υπολογιστής λέει ότι μακακια του κατέβει κ ρμενα λιγότερο γραφει οταν όμως πας να βάλεις βενζίνη δε βαζεις οσο λέει ο υπολογιστής.
  Μ αρεσει που όλοι τα χετε βάλει με το Λάκη και το Σαββίδη.
δεν τα εχουμε βαλει μαζι τους προεδρε.
πλακα κανουμε με τους μυθομανεις
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Μην τ αλλάζεις τωρα εσυ ειπες μέσο όρο ουι καίει 13-14 λίτρα στα 100χλμ.  Αυτα τα αυτοκίνητα καινε μέσο όρο 17-18 λίτρα στα 100χλμ. Τα v8 4.000-5.000 καίνε 19-22 λιτρα στα 100χλμ. Μιλαω για τζιπ της δεκαετιας του 2000 με μονιμη τετρακίνηση αν είναι 4×2 καίει 14-15 λιτρα στα 100 χλμ.  
  Στην πόλη οταν πατάς τέρμα γκαζι γραφει 99.9 λιτρα .Εγω λεω το μεσο ορο οταν πηγαινεις στο βενζινάδικο.
 Ο υπολογιστής λέει ότι μακακια του κατέβει κ ρμενα λιγότερο γραφει οταν όμως πας να βάλεις βενζίνη δε βαζεις οσο λέει ο υπολογιστής.
  Μ αρεσει που όλοι τα χετε βάλει με το Λάκη και το Σαββίδη.


Ο Σαββίδης δε μας απασχολεί, να ναι καλά ο άνθρωπας, ο Λάκης διψάει για φατούρο.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Λάκη, πες μας για κάτι τύπους που τους διώχνουν διαδοχικά ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ από φόρουμ και αυτοί επιμένουν να εμφανίζονται ξανά και ξανά.


:coffee: :coffee:
ε και τι να κανει ο άνθρωπος?
εχει ζωη εκτος μπουρδελα.κομ?
ειναι το μονο που του εχει μεινει του κακομοιρου.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
ε και τι να κανει ο άνθρωπος?
εχει ζωη εκτος μπουρδελα.κομ?
ειναι το μονο που του εχει μεινει του κακομοιρου.


Χοντρό τύπε, τόσους φίλους έχει, πελάτες στην ουρά, χώρια οι ενα τρισεκατομμύριο γνωστοί που έχει να μας λέει μια ιστορία για κάθε τι.  :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μητσάρα μην ασχολείσαι με τους γκαστατσεμπουρεκους!
Πες μας,που τραβάει τώρα το καμάκι,τώρα που είναι όλα κλειστά στη Ρωσία.
Που ρίχνεις παραγάδι;
Μόνο ίντερνερνετ-μπλιατ;
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Δούλεψα 1 χρόνο Ολλανδία, έφαγα βροχή και σαλάμι με το κιλό. Δεν θα σας το πρότεινα με τίποτα, καλύτερα Ελλάδα με 800€ παρά εξωτερικό με 2000€. Το ενοίκιο, η ασφάλεια, το φαγητό, πάλι ταπί μένεις. Εδώ τουλάχιστον μιλάς την γλώσσα σου, έχεις τον ήλιο σου, το χαμόγελο σου και δικούς σου ανθρώπους να βγεις έξω, να περάσεις καλά και να στηριχτείς στις δυσκολίες.

ποιος χαμογελαει στην ελλαδα ρε τυπε;ολοι στη μιζερια ειναι.ο ενας μ εξανε αυτο κ ο αλλος εκεινο
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
όταν έρθω Ελλάδα μέσα Αυγούστου ελπίζω να το έχεις διαθέσιμο το υπερσκαφος, τέτοιο έχει μόνο κάνας σεΐχης από τα εμιράτα και όχι μέλος του μπούρδελα που γράφει μερα νύχτα εδώ μέσα, εγώ να είχα τέτοιο σκάφος, ούτε να έμπαινα εδώ μέσα, θα χα της γκόμενες επάνω στο σκάφος και θα κάνανε παρτάκι κάθε μέρα, εσύ τι κάνεις, προσπαθείς να πείσεις με φώτο ότι είναι δικό σου  :jerking:

Τύπε ... μήπως τα μπέρδεψες ;;;
Δεν είναι το σκάφος , στο βάθος δεξιά στη φωτό , αυτό  που έβαλε φωτό ο μπαρόκ !!!!!!

1509957101038-Pireas_ORE3709.jpeg


Μια σκούνα 20ετίας 4ο χέρι έβαλε.
Που δεν είναι δικιά του βέβαια.
Παίζει να είναι σεκιουριτάς .


Μπαρόκ , έχει μουνέτα στα χάλκινα ρε ;;;
Κάνεις μάτι και μετά το ... δουλεύεις στο χειροκίνητο ;;;;;
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Ενώ στο εξωτερικό τι να σε πω... πετάμε απ’ τη χαρά μας. Ο Έλληνας έχει βαθιά ριζωμένο το γονίδιο της πατρίδας, πάντα γυρνά σε αυτήν δε μπορεί χωρίς αυτήν. Στο εξωτερικό με 2000 το μήνα τι ζωή θα κάνεις; Μέχρι και οι γιατροί γυρίζουν πίσω, κάθονται για πρακτική κλπ σε νοσοκομείο στη Γερμανία στην ειδίκευση τους, γυρίζουν, ανοίγουν γραφείο και χεζονται στο τάληρο. Τι να σου προσφέρει η Νορβηγία; Ή η Σουηδία που είναι ένα γκέτο; Πολύ λίγοι ασπάζονται το εξωτερικό και αυτοί είναι άνθρωποι που γρήγορα εναρμονίζονται με τον τρόπο ζωής της τάδε χώρας.

Και με χιόνια και με κρύα,άμα γαμάς Νορβηγίδες και Σουηδέζες,καλά θα είσαι.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Φίλε είσαι από το πρωί ως το βράδυ εδώ μέσα. Να σε ρωτήσω με όλο το θάρρος, τι δουλειά κάνεις; Γιατί μου κάνει εντύπωση. Εκτός αν είσαι εισοδηματίας, πάσο.

Τύπε ... επειδή τα ίδια ακριβώς λένε και άλλοι μόνο σε εμένα ...

οι φήμες λένε ότι είσαι κλώνος ....

και θα έχεις την κόκινη βούλα σύντομα ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom