Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Δεν ζουμε στο 1800 ρε τυπε για να πηγαινω στο γκισε.Τα λεφτα μπαινουν στον τρ λογαριασμο,εχω το αι φον συνδεμενο με την καρτα ωστε ουτε αυτη να κουβαλαω κ πληρωνω παντου μ αυτο.Αναμενω να βγει το τσιπακι να το κουμπωσω

αιφον? τσιπακι? τι ειναι αυτα? μη του βαζεις δυσκολα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μητσε πόσα τέτοια μωβ σου πήραν για κάθε εμφύτευση?

Υποψιάζομαι ότι σε πιάσανε μαλακα ρε Μητσακο..

Πως την πάτησες έτσι εσύ ο αϊτός?  :2funny: :2funny:

Έχει γίνει πολύ καλή δουλειά...
 

Συνημμένα

  • ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    45,5 KB · Εμφανίσεις: 99

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Αφού βρε βλάκα συνεχεια μου λέει να έρθω,τώρα ή ερχεται η κόρη μου εδώ ή μου βάζουν το εισητήριο και  πηγαίνω εγώ.
Εσύ βρε κακομοίρη που δεν έχεις τίποτα τι μιλάς? :2funny:φουκαράς είσαι που πήγες στο εξωτερικό γιατί δεν έβγαινε το μεροκάμματο στην Ελλάδα  :2funny:ούτε αμάξια έχετε  :2funny:και νοικιάζετε ένα δωμάτιο οι περισσότεροι  :2funny:
  Το ήξερα ότι θα σκάσετε με τα λεφτά  :2funny:γιατί είστε στην πείνα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Αυτός  ο μήνας πήγε πολύ καλά.Αρχες του μήνα θα σας βάλω το ενάμιση χιλιάρικο που θα πάρω,προς τα μέσα του ερχόμενου μήνα υπολογίζω άλλο ένα χιλιάρικο να πάρω,συν αυτά που θα μου βάλουν στην κάρτα.
  Κάτσε εσύ να σχολιάζεις τι τουαλέτα έχω? :2funny:και αν οι γάτες μου χέζουν σε άμμο ή σε ροκανήδια? :2funny:Εσύ κακομοίρη ζεις πολύ χειρότερα από της γάτες μου  :2funny: :2funny: :2funny:
Τι λες ρε μάγκα!!!!!500€?και άλλα 1500€? Μεσα στην χλίδα είσαι,εσύ και ο Νταν ο Μπιλζέριαν.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μητσάρα ... θέλω να σχολιάσεις ελληνάρες άντρακλες γίγαντες ...


1)Μάγκα ελεύθερο που μπλέκει με ζωντοχήρα, άεργη , με έτοιμα παιδιά .... και τα μεγαλώνει,
τα πληρώνει , τα τρέχει σε φροντιστήρια κτλ ΧΩΡΙΣ Η ΖΩΝΤΟΧΗΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥ !!!!!!


2)Μάγκα , ελεύθερο επίσης , που παίρνει χωρισμένη με παιδιά ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΠΡΩΗΝ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΤΟΝ ΠΡΩΗΝ  ...

και τη διατροφή την πληρώνει ο ... νυν που τη φορτώθηκε !!!!!

Δεν πρέπει να απευθυνθούν και οι 2 στο ... Ματθαίο ;;;;
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
χαχαχα

α ρε μητσακο κακομοιρη που επειδη σε στειλανε ρωσια να τους αδειασεις την γωνια δινοντας σου φραγκοδιφραγκα να λες στους ξενους οτι εισαι γαματος,μας το παιζεις ιστορια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν ζουμε στο 1800 ρε τυπε για να πηγαινω στο γκισε.Τα λεφτα μπαινουν στον τρ λογαριασμο,εχω το αι φον συνδεμενο με την καρτα ωστε ουτε αυτη να κουβαλαω κ πληρωνω παντου μ αυτο.Αναμενω να βγει το τσιπακι να το κουμπωσω
Εσύ γιά να τα πάρεις δουλεύεις 70 ώρες την εβδομάδα ενώ εγώ γιά να τα πάρω τα ξύνω Χ ώρες την εβδομάδα  :2funny:
 
Αν μου τα στείλει στο λογαριασμό στα 1.500 θα χάσω γύρω στα 60-70 ευρώ κομίσια.Με το Money gram πληρώνουν στα 1.000 ευρώ 18 ευρώ κομίσια και στα 1.500 ευρώ 21 ευρώ.
 
Και αυτοκινητο εχω (καινουργιο) και σε δυαρι μενω μονος μου.

Αλλα συμφωνω αν ημουν Ελλαδα θα ημουν στην πεινα και την αγαμια
Ποιό συτοκίνητο βρε κακομοίρη? :2funny:που ντο βρε? :2funny:με το λεοφωρείο πατε κατακαημένοι  :jerking: :2funny:και ο νυχτοφύλακας μας λέει ότι νοικιάζει διαμέρισμα  :jerking:και ο Βλάκμαν αυτό μας έλεγε μέχρι που έβαλε φωτογραφίες από την αποθήκη που μένει  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:.
  Αν ήσουν άστεγος στην Ελλάδα ναι τώρα ζεις καλύτερα  :2funny:έχεις να φας  :2funny:ένας όμως με χαρτζιλίκι 400-500 ευρώ στην Ελλάδα και μέρος να μείνει ζει 1.000.000 φορές καλύτερα από σένα  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
εγω προσφερω τις υπηρεσιες μου κ πληρωνοναι;

εσυ γιατι πληρωνεσαι;για να τους αδειαζεις τη γωνια;
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Μητσάρα ... θέλω να σχολιάσεις ελληνάρες άντρακλες γίγαντες ...


1)Μάγκα ελεύθερο που μπλέκει με ζωντοχήρα, άεργη , με έτοιμα παιδιά .... και τα μεγαλώνει,
τα πληρώνει , τα τρέχει σε φροντιστήρια κτλ ΧΩΡΙΣ Η ΖΩΝΤΟΧΗΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥ !!!!!!


2)Μάγκα , ελεύθερο επίσης , που παίρνει χωρισμένη με παιδιά ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΠΡΩΗΝ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΤΟΝ ΠΡΩΗΝ  ...

και τη διατροφή την πληρώνει ο ... νυν που τη φορτώθηκε !!!!!

Δεν πρέπει να απευθυνθούν και οι 2 στο ... Ματθαίο ;;;;
Έχει βγάλει φυλλάδιο ο Ματθαίος, για να επιλέξει η πελατεία τι ακριβώς επιθυμεί!
 

Συνημμένα

  • 663D61A0-8886-48FE-BE9E-9EA58521B5F8.jpeg
    663D61A0-8886-48FE-BE9E-9EA58521B5F8.jpeg
    164,8 KB · Εμφανίσεις: 102

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Εσύ γιά να τα πάρεις δουλεύεις 70 ώρες την εβδομάδα ενώ εγώ γιά να τα πάρω τα ξύνω Χ ώρες την εβδομάδα  :2funny:
 
Αν μου τα στείλει στο λογαριασμό στα 1.500 θα χάσω γύρω στα 60-70 ευρώ κομίσια.Με το Money gram πληρώνουν στα 1.000 ευρώ 18 ευρώ κομίσια και στα 1.500 ευρώ 21 ευρώ.
  Ποιό συτοκίνητο βρε κακομοίρη? :2funny:που ντο βρε? :2funny:με το λεοφωρείο πατε κατακαημένοι  :jerking: :2funny:και ο νυχτοφύλακας μας λέει ότι νοικιάζει διαμέρισμα  :jerking:και ο Βλάκμαν αυτό μας έλεγε μέχρι που έβαλε φωτογραφίες από την αποθήκη που μένει  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:.
  Αν ήσουν άστεγος στην Ελλάδα ναι τώρα ζεις καλύτερα  :2funny:έχεις να φας  :2funny:ένας όμως με χαρτζιλίκι 400-500 ευρώ στην Ελλάδα και μέρος να μείνει ζει 1.000.000 φορές καλύτερα από σένα  :2funny: :2funny: :2funny:

Δε βαζω φωτογραφιες εδω τυπε, δεν εχω να αποδειξω κατι.

Και ο λογος που σου απανταω ετσι ολη την ωρα ειναι επειδη λες για ολους οσους φυγανε οτι ειναι μεσα στη μιζερια.ε οχι ρε φιλε δεν ειναι για ολους σκατα τα πραγματα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
εγω προσφερω τις υπηρεσιες μου κ πληρωνοναι;

εσυ γιατι πληρωνεσαι;για να τους αδειαζεις τη γωνια;

Επιτελεί και καθήκοντα χεστρας.
Εδώ έγραφε οτι για να του στέλνουν λεφτά διέδιδε οτι η μάνα του έκανε τσιμπούκια για να την εκβιάζει.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο δημητρακης έχει κονομήσει από το παθητικό χέσιμο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
εγω προσφερω τις υπηρεσιες μου κ πληρωνοναι;

εσυ γιατι πληρωνεσαι;για να τους αδειαζεις τη γωνια;
Ναι πληρώνεσε πενταροδεκάρες  :2funny:και μένεις σε ένα δωμάτιο που νοικιάζεις,και ακούς στο κασσετοφωνάκι Ελληνική μουσική με το όνειρο να γυρισεις στην Ελλάδα κακομοίρη  :2funny:

Δε βαζω φωτογραφιες εδω τυπε, δεν εχω να αποδειξω κατι.

Και ο λογος που σου απανταω ετσι ολη την ωρα ειναι επειδη λες για ολους οσους φυγανε οτι ειναι μεσα στη μιζερια.ε οχι ρε φιλε δεν ειναι για ολους σκατα τα πραγματα
Ε,τότε μη μιλάς  :2funny:μετά τη γελοιοποίηση του νυχτοφύλακα και του Βλάκμαν που είδαμε πως ζούνε που να τολμίσεις να βάλεις φωτογραφίες  :2funny:
   Γέλασα με σένα με το καινούργιο αμάξι που λες ότι έχεις  :2funny:ενώ πας με το λεοφωρείο  :2funny:και το δυάρι διαμέρισμα  :2funny:Αυτά θα ήθελες να τα έχεις είναι τα όνειρα σου  :2funny:ως εκεί φτάνουν τα όνειρα σου  :2funny: στ'αλήθεια μένεις σε ένα δωμάτιο με κοινόχρηστο μπάνιο και τουαλέτα με άλλους τρεις συγκάτοικους  :2funny: και με το μισθό σου ίσα ίσα που περνάς και τον Αυγουστο πηγαίνεις Ελλάδα γιά 10-15 μέρες και τρως φρέσκο ψαράκι  :2funny:
  Εμένα τα διαμερισματα είναι δικά μου και σας έχω αποδείξει πόσο κάνουν  :2funny:.Ενώ εσείς ασχολείστε με την τουαλέτα μου  :jerking: :2funny:
  Ο Αυγουστος προβλέπετε πολύ καυτός  :2funny: θα σας τρελλάνω  :2funny:μόνο μετρητά πρέπει να πάρω 1.500+1.000 συν τα 300 της κόρης μου συν κάποια που θα μου βάλουν στην κάρτα  :2funny:.Κάτσε εσύ κακομοίρη να υπηρετείς τους Γερμανούς και να σε κοιτάνε υποτιμιτικά οι Ολλανδοί  :2funny: :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
ρε ξεφτίλα σου στέλνει λεφτά η κόρη σου?
ουστ ρε χαμένε τράβα δούλεψε σοβαρά, που παίρνεις λεφτά από το παιδί για να λες και να κάνεις οτι γαμάς...ξεφτιλισμένε dimitrakis29 που έμαθες και το γκασταρμπαιτερ...
στο διάλα εδώ μέσα με τον κάθε σιχαμένο
η κόρη του στέλνει από αυτά που παίρνει στην Ελλάδα, δεν τα παίρνει από την κόρη του  :jerking: τον έθιξες τώρα τον κλώνο μου, δεν θα κοιμηθεί δεν θα φάει, ούτε θα γαμησει την σκιουρινα από την πίκρα   :2funny:, δεν έχετε καταλάβει ότι το χρήμα δουλεύει για τον Δημήτρη και όχι ο Δημήτρης για το χρήμα, αυτό δεν μπορεί να το καταλάβει κάποιος που είναι υπαλληλος μια ζωή  :jerking: εμένα με βάζει να προσέχω της γάτες και δίνει κάτι, αλλά μέχρι εκεί  :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Κλωνε μου Μήτσο ζηλεύω απίστευτα που πήγες και τράβηξες λεφτά, εγώ το παραδέχομαι και δεν ζηλεύω κρυφά όπως αυτοί εδώ και βγάζουν κακία  :jerking: ο άλλος σου την είπε γιατί πας γκισέ και γιατί δεν τραβάς με κάρτα, με όποιον τρόπο γουστάρει θα τα τραβάει  :2funny: Τουλάχιστον δώσε εμένα κάνα δανεικό παραπάνω τώρα που προσέχω της γάτες όταν πας σκιουρινα ΥΓ το πρόβατο ποιος φουκαράς είναι?  :2funny:
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Μητσε με 5.000 ευρώ (10 μωβ είναι αυτά, μη βγάζεις κομπιουτερακι) για πόσα χρόνια μπορούμε να σε χεζουμε?  

Βάλε το Μαρκελο να βγάλει μια προσφορά, όλη μέρα ψωλαρει στο bou ο κόπρος  :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Ναι πληρώνεσε πενταροδεκάρες  :2funny:και μένεις σε ένα δωμάτιο που νοικιάζεις,και ακούς στο κασσετοφωνάκι Ελληνική μουσική με το όνειρο να γυρισεις στην Ελλάδα κακομοίρη  :2funny:
Ε,τότε μη μιλάς  :2funny:μετά τη γελοιοποίηση του νυχτοφύλακα και του Βλάκμαν που είδαμε πως ζούνε που να τολμίσεις να βάλεις φωτογραφίες  :2funny:
    Γέλασα με σένα με το καινούργιο αμάξι που λες ότι έχεις  :2funny:ενώ πας με το λεοφωρείο  :2funny:και το δυάρι διαμέρισμα  :2funny:Αυτά θα ήθελες να τα έχεις είναι τα όνειρα σου  :2funny:ως εκεί φτάνουν τα όνειρα σου  :2funny: στ'αλήθεια μένεις σε ένα δωμάτιο με κοινόχρηστο μπάνιο και τουαλέτα με άλλους τρεις συγκάτοικους  :2funny: και με το μισθό σου ίσα ίσα που περνάς και τον Αυγουστο πηγαίνεις Ελλάδα γιά 10-15 μέρες και τρως φρέσκο ψαράκι  :2funny:
  Εμένα τα διαμερισματα είναι δικά μου και σας έχω αποδείξει πόσο κάνουν  :2funny:.Ενώ εσείς ασχολείστε με την τουαλέτα μου  :jerking: :2funny:
  Ο Αυγουστος προβλέπετε πολύ καυτός  :2funny: θα σας τρελλάνω  :2funny:μόνο μετρητά πρέπει να πάρω 1.500+1.000 συν τα 300 της κόρης μου συν κάποια που θα μου βάλουν στην κάρτα  :2funny:.Κάτσε εσύ κακομοίρη να υπηρετείς τους Γερμανούς και να σε κοιτάνε υποτιμιτικά οι Ολλανδοί  :2funny: :2funny:

Ρε τυπε, Μήτσος θα μείνεις μια ζωή, τέλος
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
και με το μισθό σου ίσα ίσα που περνάς και τον Αυγουστο πηγαίνεις Ελλάδα γιά 10-15 μέρες και τρως φρέσκο ψαράκι  :2funny:
 

Μήτσο ... για ψάρι ... χοντρό το βλέπω ...

Στην κρήτη .. επειδή κερνάνε γενικά ...
έχουν έθιμο όταν κάποιος κάθεται σε τραπέζι και περνάνε άλλοι και κάτσουν
τους κερνάει αυτός που καθόταν ....

ΟΙ ΕΞ ΑΓΓΛΙΑΣ ... το έχουν χόμπυ .... ξαμολιόνται και ψάχνουν άλλους ήδη καθίμενους ....

ΤΟΥΣ ΦΟΒΑΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ !!!!!!
ΨΑΧΝΟΥΝ ΜΟΝΙΜΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΕΡΝΑΝΕ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΑΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΕΣ ....

Αν μιλήσουν για τη ζωή τους ... λένε όλοι τα παραμύθια του τραμού ...
ΛΟΡΔΟΙ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ 20.000 ΛΙΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ (ΤΟΥΡΚΊΑΣ)

ΙΧ δεν έχει κανένας ... γιατί έχει πολύ καλά τρένα και λεωφορεία στην αγγλία !!!!!!
ΜΕ ΙΝΔΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΚΙΑ ΔΩΡΟ ΜΕΣΑ !!!!!!

Όλοι πάνε με το λεωφορείο εννοείται. ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.
ΣΚ πάνε βόλτες στο κοντινό πάρκο με τα πόδια ΚΑΙ ΤΡΩΝΕ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΟ ΤΑ 7 11 ΠΑΚΕΤΟ
που το έχουν φέρει μαζί .... ζωάρα .........
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Μητσε με 5.000 ευρώ (10 μωβ είναι αυτά, μη βγάζεις κομπιουτερακι) για πόσα χρόνια μπορούμε να σε χεζουμε? 

Βάλε το Μαρκελο να βγάλει μια προσφορά, όλη μέρα ψωλαρει στο bou ο κόπρος  :2funny: :2funny:
α σε παρακαλώ εδώ λες ψέματα, το είμαι εγώ ναυάγιο να κάθομαι όλη μετά εδώ μέσα  :jerking: με κάλει στο τελεγραμ ο κλώνος μου και μπαίνω, η απόλαυση είναι την νύχτα που σχολανε όλοι και πέφτει τρομερό γέλιο  :2funny: ο μήτσος ανέβασε, με 10Κ θα κάτσει να τον χεσει η σκιουρινα και η εισαγγελέας μαζί. Τουλάχιστον με της κοπρολαγνειες μπορεί να τσιμπήσει ο φύλακας και να γράψει ξανά, γιατί χάθηκε και ανησυχώ  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom