Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Επιτελεί και καθήκοντα χεστρας.
Εδώ έγραφε οτι για να του στέλνουν λεφτά διέδιδε οτι η μάνα του έκανε τσιμπούκια για να την εκβιάζει.

Χαχαχα

Για περάστε κόσμε και θαυμάστε
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
α σε παρακαλώ εδώ λες ψέματα, το είμαι εγώ ναυάγιο να κάθομαι όλη μετά εδώ μέσα  

Πρόβλημα είναι αν είναι όλη μέρα ο μήτσος , εσύ ή εγώ.

Ο ΜΠΑΡΟΚ , Η ΑΛΛΗ ΣΤΡΑΠΟΝΙΑΣΜΕΝΗ Ο ΜΠΡΑΜΠΟΥΣ ....οι κλώνοι τροβαδούρος, χαστλερ
ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ !!!!!!!

Αυτοί έχουν γιώτ λίγο μεγαλύτερο από τα εγγόνια του φείζάλ , ανάκτορα, δισεκατομμύρια
ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ... ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΓΟΙ , ΑΠΟΡΟΙ , ΧΩΡΙΣ ΠΑΠΑΚΙ...

Στο μεταξύ όλοι αυτοί , είναι πουστάρες ....
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Μήτσο ... για ψάρι ... χοντρό το βλέπω ...

Στην κρήτη .. επειδή κερνάνε γενικά ...
έχουν έθιμο όταν κάποιος κάθεται σε τραπέζι και περνάνε άλλοι και κάτσουν
τους κερνάει αυτός που καθόταν ....

ΟΙ ΕΞ ΑΓΓΛΙΑΣ ... το έχουν χόμπυ .... ξαμολιόνται και ψάχνουν άλλους ήδη καθίμενους ....

ΤΟΥΣ ΦΟΒΑΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ !!!!!!
ΨΑΧΝΟΥΝ ΜΟΝΙΜΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΕΡΝΑΝΕ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΑΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΕΣ ....

Αν μιλήσουν για τη ζωή τους ... λένε όλοι τα παραμύθια του τραμού ...
ΛΟΡΔΟΙ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ 20.000 ΛΙΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ (ΤΟΥΡΚΊΑΣ)

ΙΧ δεν έχει κανένας ... γιατί έχει πολύ καλά τρένα και λεωφορεία στην αγγλία !!!!!!
ΜΕ ΙΝΔΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΚΙΑ ΔΩΡΟ ΜΕΣΑ !!!!!!

Όλοι πάνε με το λεωφορείο εννοείται. ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.
ΣΚ πάνε βόλτες στο κοντινό πάρκο με τα πόδια ΚΑΙ ΤΡΩΝΕ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΟ ΤΑ 7 11 ΠΑΚΕΤΟ
που το έχουν φέρει μαζί .... ζωάρα .........

Τυπε δεν μασάει ο Μήτσος από τέτοια.Ειναι ικανός να μποτιλιαριζεται για να τραβάει φωτογραφίες να τις ανεβάζει στο μπουρδέλα να λέει ότι οδηγάει άτι
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τυπε δεν μασάει ο Μήτσος από τέτοια.Ειναι ικανός να μποτιλιαριζεται για να τραβάει φωτογραφίες να τις ανεβάζει στο μπουρδέλα να λέει ότι οδηγάει άτι

Οι άλλοι πάνε με λεωφορείο τύπε στα χωριά των ανθρακορύχων και το παίζουν λόρδοι ...

χωριά στην αγγλία λέμε ....

Καλύτερα να πάνε να βρουν το ματθαίο να τους γλυτώσει.
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
α σε παρακαλώ εδώ λες ψέματα, το είμαι εγώ ναυάγιο να κάθομαι όλη μετά εδώ μέσα  :jerking: με κάλει στο τελεγραμ ο κλώνος μου και μπαίνω, η απόλαυση είναι την νύχτα που σχολανε όλοι και πέφτει τρομερό γέλιο  :2funny: ο μήτσος ανέβασε, με 10Κ θα κάτσει να τον χεσει η σκιουρινα και η εισαγγελέας μαζί. Τουλάχιστον με της κοπρολαγνειες μπορεί να τσιμπήσει ο φύλακας και να γράψει ξανά, γιατί χάθηκε και ανησυχώ  :2funny:

Με συγχωρείς τυπε αν σε αδίκησα, απολογούμαι  :2funny:

Έτσι!! Να γίνεται σουσουρο, παίξε μπαλίτσα!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
η κόρη του στέλνει από αυτά που παίρνει στην Ελλάδα, δεν τα παίρνει από την κόρη του  :jerking: τον έθιξες τώρα τον κλώνο μου, δεν θα κοιμηθεί δεν θα φάει, ούτε θα γαμησει την σκιουρινα από την πίκρα   :2funny:, δεν έχετε καταλάβει ότι το χρήμα δουλεύει για τον Δημήτρη και όχι ο Δημήτρης για το χρήμα, αυτό δεν μπορεί να το καταλάβει κάποιος που είναι υπαλληλος μια ζωή  :jerking: εμένα με βάζει να προσέχω της γάτες και δίνει κάτι, αλλά μέχρι εκεί  :2funny:
Κλώνε μου τα μπέρδεψες λιγάκι.Η κόρη μου είναι στην Ουγγαρία και με Ελλάδα δεν έχει καμία σχέση λεφτά έχει  πολλά γιατί αυτός ήταν ο θείος της  :2funny:Που τον τά'ι'ζε η Ε.Σ.Σ.Δ γία 36 χρόνια! :2funny:
  Γιά τους φουκαράδες χλιδή είναι να έχεις τουαλέτα δικιά σου με όμορφα πλακάκια  :2funny:
 
 

Συνημμένα

  • kadar.jpg
    kadar.jpg
    58 KB · Εμφανίσεις: 37
  • kadar2.jpg
    kadar2.jpg
    36,8 KB · Εμφανίσεις: 30
  • kadar3.jpg
    kadar3.jpg
    157,8 KB · Εμφανίσεις: 85
  • kadar_a_hivatalban.jpg
    kadar_a_hivatalban.jpg
    140,7 KB · Εμφανίσεις: 70

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
η κόρη του στέλνει από αυτά που παίρνει στην Ελλάδα, δεν τα παίρνει από την κόρη του  :jerking: τον έθιξες τώρα τον κλώνο μου, δεν θα κοιμηθεί δεν θα φάει, ούτε θα γαμησει την σκιουρινα από την πίκρα   :2funny:, δεν έχετε καταλάβει ότι το χρήμα δουλεύει για τον Δημήτρη και όχι ο Δημήτρης για το χρήμα, αυτό δεν μπορεί να το καταλάβει κάποιος που είναι υπαλληλος μια ζωή  :jerking: εμένα με βάζει να προσέχω της γάτες και δίνει κάτι, αλλά μέχρι εκεί  :2funny:
Eσυ του παίρνεις καμια πίπα πριν πάει η ύπνο ;Ή μονο του την παίζεις και καθαρίζεις την χέστρα;
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Μήτσο ... για ψάρι ... χοντρό το βλέπω ...

Στην κρήτη .. επειδή κερνάνε γενικά ...
έχουν έθιμο όταν κάποιος κάθεται σε τραπέζι και περνάνε άλλοι και κάτσουν
τους κερνάει αυτός που καθόταν ....

ΟΙ ΕΞ ΑΓΓΛΙΑΣ ... το έχουν χόμπυ .... ξαμολιόνται και ψάχνουν άλλους ήδη καθίμενους ....

ΤΟΥΣ ΦΟΒΑΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ !!!!!!
ΨΑΧΝΟΥΝ ΜΟΝΙΜΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΕΡΝΑΝΕ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΑΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΕΣ ....

Αν μιλήσουν για τη ζωή τους ... λένε όλοι τα παραμύθια του τραμού ...
ΛΟΡΔΟΙ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ 20.000 ΛΙΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ (ΤΟΥΡΚΊΑΣ)

ΙΧ δεν έχει κανένας ... γιατί έχει πολύ καλά τρένα και λεωφορεία στην αγγλία !!!!!!
ΜΕ ΙΝΔΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΚΙΑ ΔΩΡΟ ΜΕΣΑ !!!!!!

Όλοι πάνε με το λεωφορείο εννοείται. ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.
ΣΚ πάνε βόλτες στο κοντινό πάρκο με τα πόδια ΚΑΙ ΤΡΩΝΕ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΟ ΤΑ 7 11 ΠΑΚΕΤΟ
που το έχουν φέρει μαζί .... ζωάρα .........
Τα 7-11 αμερική δεν είναι;Οχι ότι στα άλλα πέφτεις μέσα αλλά λέμε
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Κλώνε μου τα μπέρδεψες λιγάκι.Η κόρη μου είναι στην Ουγγαρία και με Ελλάδα δεν έχει καμία σχέση λεφτά έχει  πολλά γιατί αυτός ήταν ο θείος της  :2funny:Που τον τά'ι'ζε η Ε.Σ.Σ.Δ γία 36 χρόνια! :2funny:
   Γιά τους φουκαράδες χλιδή είναι να έχεις τουαλέτα δικιά σου με όμορφα πλακάκια  :2funny:
 
εγώ δεν ήξερα ότι είναι Ουγγαρία  :2funny: αφού έρχομαι σπίτι και γρήγορα φεύγεις για σκιουρινα, δεν πρόλαβες να μου τα πεις, ε βάλε και εσύ φώτο από τουαλέτα μας έχουν πρήξει 2 εβδομάδες και βάλε  :jerking: ο φύλακας που είναι, ανησυχώ  :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μητσαρα, αφιερωμένο με πολύ αγάπη..


Τίποτε δεν απόμεινε στον κόσμο πια για μένα,
όλα βρωμούν τριγύρω μου και φαίνονται χεσμένα.
Όλα σκατά γενήκανε και ο δικός μου κώλος
σκατά εγίνηκε κι αυτός, σκατά ο κόσμος όλος.

Μόνο σκατά φυτρώνουνε στον τόπο αυτό τον άγονο
κι όλοι χεσμένοι είμαστε, σκατάδες στο τετράγωνο.
Μας έρχεται κάθε σκατάς, θαρρούμε πως σωθήκαμε,
μα μόλις φύγει βλέπομε πως αποσκατωθήκαμε.

Σκατά βρωμάει τούτος δω, σκατά βρωμά κι εκείνος,
σκατά βρωμάει το σκατό, σκατά βρωμά κι ο κρίνος.
Σκατά κι εγώ, μες στα σκατά, και με χαρτί χεσμένο
ό,τι κι αν γράψω σαν σκατό προβάλλει σκατωμένο.

Σκατά τα πάντα θεωρώ και χωρίς πια να απορώ,
σκατά μασώ, σκατά ρουφώ, σκατά πάω να χέσω,
απ' τα σκατά θα σηκωθώ και στα σκατά θα πέσω.

Όταν πεθάνω χέστε με, τα κόλλυβά μου φάτε
Και πάλι ξαναχέστε με και πάλι ξαναφάτε,
μα απ’ τα γέλια τα πολλά κοντεύω ν’ αρρωστήσω
και δεν μπορώ να κρατηθώ, μου φεύγουν από πίσω.

Σκατά ο μεν, σκατά ο δε, σκατά ο κόσμος όλος
κι απ’ το πολύ το χέσιμο μου πόνεσε ο κώλος!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
Πρόβλημα είναι αν είναι όλη μέρα ο μήτσος , εσύ ή εγώ.

Ο ΜΠΑΡΟΚ , Η ΑΛΛΗ ΣΤΡΑΠΟΝΙΑΣΜΕΝΗ Ο ΜΠΡΑΜΠΟΥΣ ....οι κλώνοι τροβαδούρος, χαστλερ
ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ !!!!!!!

Αυτοί έχουν γιώτ λίγο μεγαλύτερο από τα εγγόνια του φείζάλ , ανάκτορα, δισεκατομμύρια
ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ... ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΓΟΙ , ΑΠΟΡΟΙ , ΧΩΡΙΣ ΠΑΠΑΚΙ...

Στο μεταξύ όλοι αυτοί , είναι πουστάρες ....
τι σκουζεις παλι μωρη δεν σταυρωσες πελατη σημερα αλλα τι λεω η οδοντιατρικη κλινικη βαρεσε φαλιμεντο  :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
  Ο Αυγουστος προβλέπετε πολύ καυτός  :2funny: θα σας τρελλάνω  :2funny:μόνο μετρητά πρέπει να πάρω 1.500+1.000 συν τα 300 της κόρης μου συν κάποια που θα μου βάλουν στην κάρτα  :2funny:.Κάτσε εσύ κακομοίρη να υπηρετείς τους Γερμανούς και να σε κοιτάνε υποτιμιτικά οι Ολλανδοί  :2funny: :2funny:


Δε μας λές όμως Μητσάρα ΑΠΟ ΠΟΥ θα τα πάρεις, εκτός από τα 300 της κόρης (ντροπή σου ξεφτίλα) και κυρίως ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ.

Γιατί δίκαια αιωρείται πως σου στέλνουν λεφτά για να μένεις μακρυά τους και να μην τους πλησιάζεις οι συγγενείς σου.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ναι πληρώνεσε πενταροδεκάρες  :2funny:και μένεις σε ένα δωμάτιο που νοικιάζεις,και ακούς στο κασσετοφωνάκι Ελληνική μουσική με το όνειρο να γυρισεις στην Ελλάδα κακομοίρη  :2funny:
Ε,τότε μη μιλάς  :2funny:μετά τη γελοιοποίηση του νυχτοφύλακα και του Βλάκμαν που είδαμε πως ζούνε που να τολμίσεις να βάλεις φωτογραφίες  :2funny:
   Γέλασα με σένα με το καινούργιο αμάξι που λες ότι έχεις  :2funny:ενώ πας με το λεοφωρείο  :2funny:και το δυάρι διαμέρισμα  :2funny:Αυτά θα ήθελες να τα έχεις είναι τα όνειρα σου  :2funny:ως εκεί φτάνουν τα όνειρα σου  :2funny: στ'αλήθεια μένεις σε ένα δωμάτιο με κοινόχρηστο μπάνιο και τουαλέτα με άλλους τρεις συγκάτοικους  :2funny: και με το μισθό σου ίσα ίσα που περνάς και τον Αυγουστο πηγαίνεις Ελλάδα γιά 10-15 μέρες και τρως φρέσκο ψαράκι  :2funny:
  Εμένα τα διαμερισματα είναι δικά μου και σας έχω αποδείξει πόσο κάνουν  :2funny:.Ενώ εσείς ασχολείστε με την τουαλέτα μου  :jerking: :2funny:
  Ο Αυγουστος προβλέπετε πολύ καυτός  :2funny: θα σας τρελλάνω  :2funny:μόνο μετρητά πρέπει να πάρω 1.500+1.000 συν τα 300 της κόρης μου συν κάποια που θα μου βάλουν στην κάρτα  :2funny:.Κάτσε εσύ κακομοίρη να υπηρετείς τους Γερμανούς και να σε κοιτάνε υποτιμιτικά οι Ολλανδοί  :2funny: :2funny:

Ουτε λεωφορειο ρε δημητρακη, με τα ποδια παω. Δεν εχω καν τα ναυλα μου.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Πρόβλημα είναι αν είναι όλη μέρα ο μήτσος , εσύ ή εγώ.

Ο ΜΠΑΡΟΚ , Η ΑΛΛΗ ΣΤΡΑΠΟΝΙΑΣΜΕΝΗ Ο ΜΠΡΑΜΠΟΥΣ ....οι κλώνοι τροβαδούρος, χαστλερ
ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ !!!!!!!

Αυτοί έχουν γιώτ λίγο μεγαλύτερο από τα εγγόνια του φείζάλ , ανάκτορα, δισεκατομμύρια
ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ... ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΓΟΙ , ΑΠΟΡΟΙ , ΧΩΡΙΣ ΠΑΠΑΚΙ...

Στο μεταξύ όλοι αυτοί , είναι πουστάρες ....



Λάκη, σε έχει βαρέσει η καραμούζα στο κεφάλι.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
τι σκουζεις παλι μωρη δεν σταυρωσες πελατη σημερα αλλα τι λεω η οδοντιατρικη κλινικη βαρεσε φαλιμεντο  :2funny:


Κανόνισε να μας φύγει με τόση καραμούζα που του ρίχνεις και έχει και ένα τρόπαιο να σηκώσει φέτος.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
Κανόνισε να μας φύγει με τόση καραμούζα που του ρίχνεις και έχει και ένα τρόπαιο να σηκώσει φέτος.
στον μαρκοπι ζητησε ανακωχη σε μενα βεβαια ξερει τι θα παρει αμα μου πει καμια τετοια μαλακια  :grin:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Μήτσο,ερώτηση σοβαρή.
Τα σκουπίδια τα πετάνε ακόμα σε κάτι μεγάλα ημι-υπόγεια του κτηρίου και αυτός που μένει στον 1ο τρώει όλη την μπόχα μέχρι να το αδειάσουν;

Το έχω δει σε άλλες χώρες,όχι Ρωσία,πρώην CCCP .

Τύπε, στα χωριά, τα βγάζουν έξω από τα σπίτια τους, πάνω σε κάτι στύλους.

Λες και είναι μπουκέτα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
στον μαρκοπι ζητησε ανακωχη σε μενα βεβαια ξερει τι θα παρει αμα μου πει καμια τετοια μαλακια  :grin:


Τελικά υπάρχεις ρε τύπε;; Το χω απορία και για μένα, υπάρχω, δεν υπάρχω;;;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom