Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
:2funny: :2funny: :2funny: ακομη κι αυτο το αυτοκινητακι το playmobil ξερεις να το βαλεις φωτο.

Το μπανιο κ την κουζινα κανεις ακομη τον κινεζο μπουααααααααα



Χαχχαχαχχαχχαχαχα   :2funny: :2funny:
τι κόλλημα έχεις φάει με το μπάνιο ρε φουκαρά γκαστερμπαιτερ  :jerking: εσύ δεν χώρας Να μπεις και στο κρεβάτι σου που είναι και διπλό, και χεζεις σε κοινόχρηστα μπάνια, δηλαδή Γι να καταλάβω, εν έτη 2020 είναι πολυτέλεια να έχεις κάπου να χάσεις για εσάς?  :2funny: είπαμε εσύ έχεις 2 λύσεις η μονσελα, η να ζεις σε υπόνομο όπως ο καπουτσο στην Νότια Αμερική  :2funny: δεν μπορεί να σε εντοπίσει η πρωην σου εκεί  :2funny:
 

Συνημμένα

  • images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    10,2 KB · Εμφανίσεις: 18

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Οταν βαλεις ,που δεν προκειτε γιατι τρεμεις, φωτο το μπανιο κ την κουζινα,
να εχεις ετοιμη την βαλιτσα για 5ημεο ταξιδι στο βολβογκραντ.

Θα πεσει το δουλεμα του αιωνα.

Απο τωρα στο λεω.

Επειδη ξερουμε τι ρημαδι ειναι, ολοι το καταλαβαν.

Για αυτο καλα θα κανεις να λειπεις. Παρε μαζι σου κ τον μαρκελο, κ τον αλλον.

Αληθεια ο αλλος που ειναι, δεν τον ετοιμασες ακομη?

Χαχχαχζχαζ
εσύ δεν θα βάλεις φώτο από τουαλέτα? Α ξέχασα δεν έχεις  :2funny:, κουζίνα? Α δεν έχεις και πάλι  :) :2funny: αμάξι? Στα όνειρα σου, διαμέρισμα? Το πληρώνεις ακόμα και θα το χαρεί η πρώην σου  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Να με εχεις δευτερο στην σειρα πισω απο κμαν ειναι αδικια.
Εγω σε ξεκατινιαζω απο το πρωι ως το βραδυ, ενω ο κμαν μονο λιγο.

Διαμαρτυρομαι εντόμος
απαιτω να με βαλεις πρωτο, αλλιως θα ελλατωσω το κραξιμο.
Κι αυτος ο redpainz  ποιος ειναι?
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200711-022123_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200711-022123_Samsung Internet.jpg
    454,9 KB · Εμφανίσεις: 27
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μήτσο σοβαρά τώρα,έχει συμβεί κάτι στο κεφάλι σου;
Είχες κάποιο ατύχημα τα τελευταία χρόνια;

Τι νούμερο καπέλο φοράς;;;
 

Συνημμένα

  • pro-vlima.jpg
    pro-vlima.jpg
    173,4 KB · Εμφανίσεις: 18
  • ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    45,5 KB · Εμφανίσεις: 27

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Δημητρακη κακομοιρογλου
 

Συνημμένα

  • 20200711_023133.jpg
    20200711_023133.jpg
    14,7 KB · Εμφανίσεις: 14
  • pro-vlima.jpg_thumb.png
    pro-vlima.jpg_thumb.png
    663,9 KB · Εμφανίσεις: 14

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Όλοι έχουν δικαίωμα στη ζωή,πρέπει να σεβόμαστε και να βοηθάμε τέτοια άτομα!

Αυτό το κάθαρμα ο Σαββ προσπάθησε να εκμεταλλευτεί τον Μήτσο επειδή είναι αγαθιάρης και απονήρευτος.
Πάντα προσπαθούν να βρουν τέτοια άτομα,ευκολόπιστα και χαμηλής αντίληψης.

Ο Μητσάρας ξηγιέται σπαθί,θα σκιστεί για σένα,θα έρθει να σε πάρει από το αεροδρόμιο και να σε πάει στα καλύτερα αν πας Πετρούπολη.
Εκεί τον χτυπάνε στην αδυναμία του να πιστεύει του ανθρώπους.
Για ρίξε μια περίληψη με τον Σαββίδη,τι έγινε;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Για ρίξε μια περίληψη με τον Σαββίδη,τι έγινε;

Ο Μέγας Σαββ πούλησε φιλία στον δημητράκι,τον έκοψε αγαθομούνι και άρχισε να του την πέφτει.Τον φλόμωσε στο παραμύθι με ψεύτικες φωτογραφίες video και 2ώρες κλήσεις στο viber.Ο δόλιος ο Μήτσος ότι του έλεγε το έχαφτε σαν το χάνο(ενώ όσους τον καντράρουν δεν τους πιστεύει πότε).Εκεί πάταγε ο Σαββ,στην αδυναμία του.

Ο Μήτσος λόγω χαμηλής νοημοσύνης δεν μπορεί να καταλάβει πως όλα αυτά είχαν έναν απώτερο σκοπό και πως απατεώνες τύπου Σαββ κάποια στιγμή θα εκμεταλλευόντουσαν  την όλη κατάσταση.

Τώρα τελευταία έχει συνέχεια το μυαλό του σε ένα γέρο Ιωσήφ,έχει τρελαθεί με την πάρτη του,δεν μπορεί να κοιμηθεί,του στέλνει λέει συνέχεια πούτσες στο viber,μάλλον θέλει να γαμήσει τον γέρο,δεν ξέρω.Εν το μεταξύ ο άλλος είναι γέρος,δεν βλέπει καλά,και τόσο καιρό δεν έχει καταλάβει πως αυτό που του στέλνουν στο viber είναι το πουλάκι του Μήτσου,νομίζει πως είναι δόλωμα για ψάρια... :S
 

Συνημμένα

  • doloma-gia-psaria.jpg
    doloma-gia-psaria.jpg
    64 KB · Εμφανίσεις: 52

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
^ Δες σε ποιον ειχε κανει παραθεση και ανεφερε για την μεγαλη ευκαιρια - επενδυση - διαμερισμα στο Κιεβο  :grin:
οπου ναναι "ταριχνε" ... βεβαια δεν ηξερε οτι οταν αυτος πηγαινε εγω γυρνουσα  ;)
παπατζηδες η νεοπλουτοι ... μακραν οτι χειροτερο ...

ΥΓ. υπαρχει μελος εδω (δεν γραφει πια) που ετυχε να τον γνωρισω ,αποδεδειγμενα (ανεβαζε και φωτο/κριτικες) ο μονος Ελληνας που πηγαινε και γαμουσε στο Λος Αντζελες και στο Λας Βεγκας ... Παρισι Λονδινο κτλ τα ειχε ψωμοτυρι :grin:
Τα ποστ του παντα μετριοπαθη χωρις ιχνος αλαζονειας ,ετσι ειναι αυτοι που πραγματικα τα εχουν ...

ΥΓ2. Ο μητσος δεν προκειται να "δαγκωσει" ποτε κανεναν , ειναι πεντακαθαρος στο θεμα αυτο που ειναι απο τα σημαντικοτερα


Κι αυτος ο redpainz  ποιος ειναι?
:new_shocked:

Απαραδεκτο να μην εχεις διαβασει/ακουσει για το θρυλικο τσιμπουκι που εδωσε μεσα στο αυτοκινητο πριν χρονια σε ξανθια τελωνειακη υπαλληλο στα ουκρανο-μολδαβικα συνορα  :2funny:



 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
^ Δες σε ποιον ειχε κανει παραθεση και ανεφερε για την μεγαλη ευκαιρια - επενδυση - διαμερισμα στο Κιεβο  :grin:
οπου ναναι "ταριχνε" ... βεβαια δεν ηξερε οτι οταν αυτος πηγαινε εγω γυρνουσα  ;)
παπατζηδες η νεοπλουτοι ... μακραν οτι χειροτερο ...

ΥΓ. υπαρχει μελος εδω (δεν γραφει πια) που ετυχε να τον γνωρισω ,αποδεδειγμενα (ανεβαζε και φωτο/κριτικες) ο μονος Ελληνας που πηγαινε και γαμουσε στο Λος Αντζελες και στο Λας Βεγκας ... Παρισι Λονδινο κτλ τα ειχε ψωμοτυρι :grin:
Τα ποστ του παντα μετριοπαθη χωρις ιχνος αλαζονειας ,ετσι ειναι αυτοι που πραγματικα τα εχουν ...

ΥΓ2. Ο μητσος δεν προκειται να "δαγκωσει" ποτε κανεναν , ειναι πεντακαθαρος στο θεμα αυτο που ειναι απο τα σημαντικοτερα

:new_shocked:

Απαραδεκτο να μην εχεις διαβασει/ακουσει για το θρυλικο τσιμπουκι που εδωσε μεσα στο αυτοκινητο πριν χρονια σε ξανθια τελωνειακη υπαλληλο στα ουκρανο-μολδαβικα συνορα  :2funny:

Έτσι είναι, πετάνε δίκτυα παντού και ότι πιάσουν.
Τον Μήτσο τον χτύπησε στην μοναξιά του και την αγαθότητα.
Μπορεί να μην δάγκωνε τον ίδιο αλλά να τον χρησιμοποιούσε και έμπλεκε σε τίποτα περίεργες καταστάσεις.

Το ξέρω πως ο Μήτσος δεν είναι απατεώνας!Δεν είναι τέτοια πάστα!

Τα κορίτσια μη ξεχάσεις,θα ψήνονται στη ζέστη, θέλουν να δροσιστούν. :pipa1:
:hi:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Οταν εγραψα πως αλλαξα λαστιχα τα 4 140€ all weather, εσυ κ ο buttman με βγαλατε ψευτη.
Εγω σας ετριψα στην μουρη την αγγελια.

Ολα τα αλλα, μεγεθος,μαρκα, σαιτ ειναι κατινιες κ κουτσομπολια.
Απλός με αυτά που γράφεις δείχνει ότι μπορεί να μην είχες και ποτέ σου αυτοκίνητο  :headbang: :2funny:Με λίγα λόγια τ'αμάξι μου κάνει 3.000 ευρώ και 4 λάστιχα αν θέλω να αλλάξω 140 ευρώ  :2funny:
  Εγώ έβαλα αγγελία με ακόμα φτηνότερα λάστιχα  :2funny:όταν είναι θα πάω να τα πάρω να τα βάλω στο τζιπ μου  :2funny:
    Έχω δει φτωχομπινέδες και κακομοίρηδες αλλά σαν εσένα δεν πρέπει να ψάξει κάποιος πάρα πολύ γιά να βρει  :jerking: :2funny:.από αμάξια έχεις μεσάνυχτα  :headbang: :2funny:.

Έτσι είναι, πετάνε δίκτυα παντού και ότι πιάσουν.
Τον Μήτσο τον χτύπησε στην μοναξιά του και την αγαθότητα.
Μπορεί να μην δάγκωνε τον ίδιο αλλά να τον χρησιμοποιούσε και έμπλεκε σε τίποτα περίεργες καταστάσεις.

Το ξέρω πως ο Μήτσος δεν είναι απατεώνας!Δεν είναι τέτοια πάστα!

Τα κορίτσια μη ξεχάσεις,θα ψήνονται στη ζέστη, θέλουν να δροσιστούν. :pipa1:
:hi:
Αν εννοείς να μου πει να κάνουμε δουλειες και τετοια δεν κάνω καμία δουλειά γιατί βαριέμαι  :2funny:συνέχεια μου κάνουν προτάσεις από να φέρουμε παξημάδια μέχρι αγορά ακινήτων.Για παξημάδια  :2funny: γιά την αγορά ακινήτων τους δίνω τηλέφωνα μεσητικών γραφείων και ευγενικά τους λέω ότι δεν πρόκειται να ασχολειθώ.
  Σκέφτομαι αύριο το βραδάκι να σου στείλω πούτσες,τώρα πάω να πάρω τη σκιουρίνα,αύριο θα την διώξω και θα τραβάω  :jerking: το βραδάκι οπότε θα σου στείλω πούτσες με χυσια  :2funny:ψάξε να βρεις κ'άλλες φωτογραφίες μου να βάλεις στο σά'ι'τ γιατί όταν θα σου στείλω της πούτσες με τα χύσια θα πάθεις πάλι αμοκ  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ρε πατατοκέφαλε, είσαι εντελώς απονήρευτος,και να προσπαθήσω να σου εξηγήσω δεν θα καταλάβεις.

Τι νούμερο καπέλο φοράς ρε κεφάλα; :grin:

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Κι εγω παω να παρω την ασβίνα μου.
Τα λενε την δευτερα.

Προσοχη μην στραβοψωλιασουμε...
Εσύ ούτε μαλακία δεν μπορείς να τραβίξεις γιατί από της κακουχίες στη Γερμανία δε σου σηκώνετε πιά  :2funny:όλο το σαββατοκύριακο θα φυλάς τα γραφεία των Γερμανών  :2funny: :2funny: :2funny:
  Πάρε κ'άλλη μία ψιλή που έχω  :2funny:την άλλη βδομάδα θα έρθει Αγία Πετρούπολη.Οι αυνανιστες του σά'ι'τ ας βάλουν τη φαντασία τους να σκεφτούν πως είναι αν θέλουν να  :jerking: :2funny:
  Πάρε και μιά σέλφι που μου είχε στείλει η σκιουρίνα μου  :2funny:.Το ξέρω εσύ  :jerking: δε μπορείς πιά να τραβήξεις αλλά τουλάχιστον μπορούν να  :jerking:άλλοι με αυτή τη φωτογραφία  :2funny:.
    Βλέπετε τι καλός που είμαι  :2funny:δίνω υλικό γιά  :jerking: :2funny:και στέλνω και στο γεροιωσήφ που δεν του σηκώνετε πιά πούτσες γιά να ιδονίζετε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • αινιγμα.jpg
    αινιγμα.jpg
    92,8 KB · Εμφανίσεις: 20
  • σκιουρίνα σέλφι.jpg
    σκιουρίνα σέλφι.jpg
    181,8 KB · Εμφανίσεις: 31

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εσύ ούτε μαλακία δεν μπορείς να τραβίξεις γιατί από της κακουχίες στη Γερμανία δε σου σηκώνετε πιά  :2funny:όλο το σαββατοκύριακο θα φυλάς τα γραφεία των Γερμανών  :2funny: :2funny: :2funny:
  Πάρε κ'άλλη μία ψιλή που έχω  :2funny:την άλλη βδομάδα θα έρθει Αγία Πετρούπολη.Οι αυνανιστες του σά'ι'τ ας βάλουν τη φαντασία τους να σκεφτούν πως είναι αν θέλουν να  :jerking: :2funny:
  Πάρε και μιά σέλφι που μου είχε στείλει η σκιουρίνα μου  :2funny:.Το ξέρω εσύ  :jerking: δε μπορείς πιά να τραβήξεις αλλά τουλάχιστον μπορούν να  :jerking:άλλοι με αυτή τη φωτογραφία  :2funny:.
    Βλέπετε τι καλός που είμαι  :2funny:δίνω υλικό γιά  :jerking: :2funny:και στέλνω και στο γεροιωσήφ που δεν του σηκώνετε πιά πούτσες γιά να ιδονίζετε  :2funny: :2funny: :2funny:
Είσαι πολύ καλός με τους Gastarbeiter! Αν δεν είχαν εσένα θα αυτοκτονούσαν πέφτοντας απο Γέφυρα όπως κάνουν συνήθως οι Γερμανοί γιατί εκεί δεν έχει Μονσελά! Δεν ξέρουν καν Γερμανικά και κανένας Γερμανός δεν θα καταλάβει τι ακριβώς θέλουν! :2funny: :2funny: :2funny:
To μοναδικό μέρος που μπορούν να πουλήσουν παπάτζα είναι εδώ μέσα! Και μόνο που τους ταπεινώνεις και τους βάζεις στη θέση τους είναι σημαντικό για αυτούς διότι εκεί δεν έρχονται με κανέναν σε επαφη!  :headbang:
Μπορεί να περάσουν μέρες και να έχουν μιλήσει μόνο με τον ταμία του Supermarket! Τώρα που θα τα κάνουν και ηλεκτρονικά τα ταμεία, μπορεί να μην ανταλλάξουν κουβέντα με κανέναν για ένα μήνα..  :2funny: :2funny: :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Είσαι πολύ καλός με τους Gastarbeiter! Αν δεν είχαν εσένα θα αυτοκτονούσαν πέφτοντας απο Γέφυρα όπως κάνουν συνήθως οι Γερμανοί γιατί εκεί δεν έχει Μονσελά! Δεν ξέρουν καν Γερμανικά και κανένας Γερμανός δεν θα καταλάβει τι ακριβώς θέλουν! :2funny: :2funny: :2funny:
To μοναδικό μέρος που μπορούν να πουλήσουν παπάτζα είναι εδώ μέσα! Και μόνο που τους ταπεινώνεις και τους βάζεις στη θέση τους είναι σημαντικό για αυτούς διότι εκεί δεν έρχονται με κανέναν σε επαφη!  :headbang:
Μπορεί να περάσουν μέρες και να έχουν μιλήσει μόνο με τον ταμία του Supermarket! Τώρα που θα τα κάνουν και ηλεκτρονικά τα ταμεία, μπορεί να μην ανταλλάξουν κουβέντα με κανέναν για ένα μήνα..  :2funny: :2funny: :2funny:


Και ποιός σου λέει οτι δε θα μπορούν να μιλάνε με τα ηλεκτρονικά ταμεία;;;;
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Σοβαρά τώρα! Το μοντέλο του εργατικού Έλληνα μετανάστη που πάει στη Γερμανία ή κάποια άλλη Δυτική χαβούζα για να φτιάξει τη ζωούλα του έχει αποτύχει παταγωδώς! Το μόνο που θα καταφέρει είναι να γεμίσει ψυχολογικά προβλήματα και να βγάλουν πάνω του όλη τη διαστροφή τους τα αφεντικά διότι σε Ρώσους και Άραβες δεν τους παίρνει , αλλά τον Έλληνα ταπεινωμένο υποδουλωμένο Ραγιά με το σκυμμένο κεφάλι που δουλεύει χωρίς αύριο και προοπτική τον έχουν για να βγάζουν γούστα πιο πολύ παρά για τη δουλειά που μπορεί να τη κάνει και ένας Τούρκος! Αλλά ούτε ο Τούρκος δεν δέχεται το ξεφτιλίκι που δέχεται ό ραγιάς Gasterbeiter!  :2funny: :2funny: :2funny:
Εκτός αυτού οι Τούρκοι δεν καταδέχονται κάν να δουλέψουν! Έχουν καταξεφτιλίσει το σοσιαλιστικό σύστημα των χαβούζων και περνάνε αραχτοί, απλά γεννοβολώντας κουτσούβελα που τα πληρώνει και ο έλλην Είλωτας!    :headbang: :headbang: :headbang:
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom