Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο νεομεταναστης εξωτερικού είναι άλλη πάστα.Απολυτος γαμεας.
Δε μας ξέρουν βασικά και αιφνιδιαζουμε με την ανωτερότητα μας.
Μας θεωρούν άλογα εργασίας υψηλων επιδοσεων,ξεχωρίζουμε αμέσως απο τον ανταγωνισμό.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ευτυχώς που υπάρχει ο Μήτσος και λέει τα πράγματα με το όνομά τους αλλιώς εδώ θα μας είχατε φλομώσει παπάτζα, ψευτικες φωτογραφίες και παραπληροφόρηση!
Απο την άλλη όμως μόνο που ασχολείται μαζί σας, σας κρατάει στη ζωή και δεν έχετε πάει ακόμα να αυτοκτονήσετε! 
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Και ποιός σου λέει οτι δε θα μπορούν να μιλάνε με τα ηλεκτρονικά ταμεία;;;;
Έχεις δίκιο.. :2funny: Πάνε στο μηχάνημα και του ζητάν να τους σκοτώσει :S! Γι αυτό είναι ακόμα στη ζωή ...  
Δεν υπάρχει Μονσελάς εκεί... :S
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ευτυχώς που υπάρχει ο Μήτσος και λέει τα πράγματα με το όνομά τους αλλιώς εδώ θα μας είχατε φλομώσει παπάτζα, ψευτικες φωτογραφίες και παραπληροφόρηση!
Απο την άλλη όμως μόνο που ασχολείται μαζί σας, σας κρατάει στη ζωή και δεν έχετε πάει ακόμα να αυτοκτονήσετε! 



Ρε μαλάκα Μήτσο, πλέον νοικιάζεις και νικνειμ άλλων μελώνε;;;;;;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Έχεις δίκιο.. :2funny: Πάνε στο μηχάνημα και του ζητάν να τους σκοτώσει :S! Γι αυτό είναι ακόμα στη ζωή ...  
Δεν υπάρχει Μονσελάς εκεί... :S


Το έχουν δοκιμάσει χρόνια τώρα, πιάνουν κουβέντα τα βραδάκια με τα ΑΤΜ και δουλεύει το σύστημα.  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Το έχουν δοκιμάσει χρόνια τώρα, πιάνουν κουβέντα τα βραδάκια με τα ΑΤΜ και δουλεύει το σύστημα.  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Και η άλλη η τρελή  προσπαθούσε μήνες να τον πείσει να την αυτοκτονήσει και τελικά το πέτυχε!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ο νεομεταναστης εξωτερικού είναι άλλη πάστα.Απολυτος γαμεας.
Δε μας ξέρουν βασικά και αιφνιδιαζουμε με την ανωτερότητα μας.
Μας θεωρούν άλογα εργασίας υψηλων επιδοσεων,ξεχωρίζουμε αμέσως απο τον ανταγωνισμό.
Αρχηγέ γιατί δεν ψάχνεσαι να κάνεις την ίδια δουλειά που κάνεις στους Λουκανοκέφαλους , στη Πολωνία?
Και 3500 να παίρνεις είναι μια η άλλη! Πιο φτηνά σπίτια εκεί, σπονσορετ παντού και ευκολη προσβαση Ουκρανία! Σκέψου πως τώρα η LOT πετάει με 20Ε Ρόδο! Πόσο ευκολα θα έφερνες σπονσορετ!
Τι να τα κάνεις τα 5 χιλιάρικα αν σπίτι και εισητήρια στα εξανεμίζουν και κάνεις και τη λάντζα των Φρίτσιδων !
Εγώ έχω δει δεκάδες μετανάστες στις Δυτικές Χαβούζες αλλά τόσο καλά σαν τον Φιντέλ και τον φίλο του δεν είναι κανένας!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Είσαι πολύ καλός με τους Gastarbeiter! Αν δεν είχαν εσένα θα αυτοκτονούσαν πέφτοντας απο Γέφυρα όπως κάνουν συνήθως οι Γερμανοί γιατί εκεί δεν έχει Μονσελά! Δεν ξέρουν καν Γερμανικά και κανένας Γερμανός δεν θα καταλάβει τι ακριβώς θέλουν! :2funny: :2funny: :2funny:
To μοναδικό μέρος που μπορούν να πουλήσουν παπάτζα είναι εδώ μέσα! Και μόνο που τους ταπεινώνεις και τους βάζεις στη θέση τους είναι σημαντικό για αυτούς διότι εκεί δεν έρχονται με κανέναν σε επαφη!  :headbang:
Μπορεί να περάσουν μέρες και να έχουν μιλήσει μόνο με τον ταμία του Supermarket! Τώρα που θα τα κάνουν και ηλεκτρονικά τα ταμεία, μπορεί να μην ανταλλάξουν κουβέντα με κανέναν για ένα μήνα..  :2funny: :2funny: :2funny:
Ποιές ταμίες?Ποιά σούπερ Μάρκετ? :2funny:αυτός τη νύχτα φυλάει τα γραφεία των Γερμανών  :2funny:άντε στην καλύτερη περίπτωση να βρει κάνα ποντηκάκι να του πει τον πόνο του  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Στα Σούπερ Μάρκετ βάζουν τους σεκιουριτάδες που μιλάνε Γερμανικά αυτούς που δε μιλάνε λέξη Γερμανικά σαν κ'αυτόν  :2funny:τους βάζουν τη νύχτα στα γραφεία  :headbang:
Σοβαρά τώρα! Το μοντέλο του εργατικού Έλληνα μετανάστη που πάει στη Γερμανία ή κάποια άλλη Δυτική χαβούζα για να φτιάξει τη ζωούλα του έχει αποτύχει παταγωδώς! Το μόνο που θα καταφέρει είναι να γεμίσει ψυχολογικά προβλήματα και να βγάλουν πάνω του όλη τη διαστροφή τους τα αφεντικά διότι σε Ρώσους και Άραβες δεν τους παίρνει , αλλά τον Έλληνα ταπεινωμένο υποδουλωμένο Ραγιά με το σκυμμένο κεφάλι που δουλεύει χωρίς αύριο και προοπτική τον έχουν για να βγάζουν γούστα πιο πολύ παρά για τη δουλειά που μπορεί να τη κάνει και ένας Τούρκος! Αλλά ούτε ο Τούρκος δεν δέχεται το ξεφτιλίκι που δέχεται ό ραγιάς Gasterbeiter!  :2funny: :2funny: :2funny:
Εκτός αυτού οι Τούρκοι δεν καταδέχονται κάν να δουλέψουν! Έχουν καταξεφτιλίσει το σοσιαλιστικό σύστημα των χαβούζων και περνάνε αραχτοί, απλά γεννοβολώντας κουτσούβελα που τα πληρώνει και ο έλλην Είλωτας!    :headbang: :headbang: :headbang:
 
Σ'αυτό έχεις δίκιο  :2funny:αγωράζουν παλιές Μερσεντές και κρεμάνε και Τουρκικές σημαίες στα αυτοκίνητα τους  :2funny:η πλάκα είναι ότι τα καμπαπτζίδικα τους είναι πάρα πολύ πιό νόστιμα από τα Ελληνικά σουβλατζήδικα!
  Οι Ελληνες της Γερμανίας είναι της σφαλιάρας σαν κ'αυτον  :2funny: :2funny:γκόμενες μηδέν  :headbang:προσπαθει να αποδείξει ότι η κλεμενη φωτογραφία είναι γκόμενα του  :jerking: :2funny:.Η πλάκα είναι ότι δεν έχει φωτογραφία από άλλη γκόμενα να μας βάλει  :jerking: :2funny: :headbang:μία μας έβαλε κ'αυτή μούφα  :2funny:.Ένα άλλο γελοίο είναι ότι δεν έχει ούτε αμάξι  :headbang: :2funny:
  Όπως είπες ακόμα και οι γάτες μου ζούνε καλύτερα απ'αυτον  :2funny: :2funny: :2funny:

   
Ευτυχώς που υπάρχει ο Μήτσος και λέει τα πράγματα με το όνομά τους αλλιώς εδώ θα μας είχατε φλομώσει παπάτζα, ψευτικες φωτογραφίες και παραπληροφόρηση!
Απο την άλλη όμως μόνο που ασχολείται μαζί σας, σας κρατάει στη ζωή και δεν έχετε πάει ακόμα να αυτοκτονήσετε!  
Που να δεις τι λένε στις καφετέριες όταν έρχονται τον αύγουστο γιά καμιά 10αριά μέρες στην Ελλάδα  και φυλάνε το χώμα :jerking: :2funny:εκεί ξεφεύγουν τελείως    :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:.Μιλάνε γιά της ανέσεις που έχουν στην Γερμανία  :jerking:γιά καθαρό αέρα,οτι δεν έχει ούτε ένα σκουπίδι στο δρόμο,τσάμπα αυτοκίνητα,τεράστιοι μισθοί  :jerking: :2funny:οι περισσότεροι θα σου πούνε ότι βγάζουν στα Ελληνικά που δουλεύουν 3.000-4.000 ευρώ το μήνα   :jerking: :2funny:.Έχει πλάκα που μαζεύουν όλο το χρόνο λεφτά γιά να πάνε σε κάνα νησί γιά 7-10 μέρες να το παίξουν μεγιστάνες  :2funny: :2funny: :2funny:
  Αν όμως πας στη Γερμανία δεν πρόκειται να σε συνατήσουν ποτέ  :2funny:γιατί εκτός του ότι συνέχεια δουλεύουν ντρέποντε γιά τη χάλια ζωή που έχουν  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Ροφε του Αιγαίου πως νιώθεις που θα ζήσεις όλη σου τη ζωή στη Ρόδο?

Είσαι ΟΚ με αυτό? Δε σε πνίγει η ιδέα?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αρχηγέ γιατί δεν ψάχνεσαι να κάνεις την ίδια δουλειά που κάνεις στους Λουκανοκέφαλους , στη Πολωνία?
Και 3500 να παίρνεις είναι μια η άλλη! Πιο φτηνά σπίτια εκεί, σπονσορετ παντού και ευκολη προσβαση Ουκρανία! Σκέψου πως τώρα η LOT πετάει με 20Ε Ρόδο! Πόσο ευκολα θα έφερνες σπονσορετ!
Τι να τα κάνεις τα 5 χιλιάρικα αν σπίτι και εισητήρια στα εξανεμίζουν και κάνεις και τη λάντζα των Φρίτσιδων !
Εγώ έχω δει δεκάδες μετανάστες στις Δυτικές Χαβούζες αλλά τόσο καλά σαν τον Φιντέλ και τον φίλο του δεν είναι κανένας!

Με έχουν καλέσει πολλές γκόμενες να μείνω μαζί τους μονίμως Πολωνία και ένα από τα επιχειρήματα που χρησιμοποιούν είναι αν έρθεις Πολωνία θα έχεις όποια γκόμενα θες.Θα σε θέλουν όλες!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Με έχουν καλέσει πολλές γκόμενες να μείνω μαζί τους μονίμως Πολωνία και ένα από τα επιχειρήματα που χρησιμοποιούν είναι αν έρθεις Πολωνία θα έχεις όποια γκόμενα θες.Θα σε θέλουν [size=20pt]ΓΙΑ ΜΑΔΗΜΑ[/size] όλες!

:S
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σε λίγο θα μπει και ο φίλος Μαρκέλος για να σώσει κόσμο απο τα ψέματά τους!
όπως ολοι οι φουκαράδες και ο νυχτοφύλακας με μενα τα χει βάλει  :2funny:Βλέπεις εσένα δε σου δίνει σημασία!Σου λέει μένει στη Ρόδο,δουλεύει κάπου ή έχει κάποια μικρή επιχειρηση ή τίποτα ενοικιαζόμενα δωμάτια.Το καλοκαίρι δουελύει και το χειμώνα δεν έχει ψυχή στο νησί.Ενώ εγώ είμαι στη Ρωσσία και έχω λεφτά χωρίς να κάνω τίποτα  :2funny:όταν αυτός δουλεύει διπλοβάρδιες γιά να πληρώνει της τράπεζες και της διατροφές  :headbang: :2funny:Και τον ξεφτιλίζω κιόλας  :2funny:ενώ εγώ έχω αποδηξει ότι εχω ακίνητα και αμάξια και ανέσεις.Αυτός νοικιάζει ένα μικρό δωμάτιο,και δουλεύει 12-14ωρα  :headbang: γκόμενα δεν είχε ποτέ του  :2funny:μπορεί και να μην του σηκώνετε  :2funny:και χτες αυτές της μέρες αποδικτηκε ότι δεν έχει ούτε αυτοκίνητο  :headbang:.Δεν έχει τι να πει γιά μένα και κολάει στην τουαλέτα μου  :jerking: :2funny:αυτό είναι το πρόβλημα μας πως είναι η τουαλέτα μου όταν αυτός έχει κοινόχρηστη τουαλέτα και μπάνιο :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
  Η μόνη λύση γ'αυτόν είναι ο Μονσελάς  :2funny: :2funny: :2funny:θα του λύσει όλα τα προβλήματα του  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • monselas.jpg
    monselas.jpg
    80,1 KB · Εμφανίσεις: 13

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ροφε του Αιγαίου πως νιώθεις που θα ζήσεις όλη σου τη ζωή στη Ρόδο?

Είσαι ΟΚ με αυτό? Δε σε πνίγει η ιδέα?


Εσύ πως νιώθεις που τα μοναδικά θέματα που μπορείς να έχεις να πεις κάτι  είναι  το πότε θα ανοίξουν τα μπουρδέλα μετά τι καραντίνα;
Για ψάξε λίγο σε Βραζιλία, Αργεντινή , Ουρουγουάη, Βιετνάμ  και πολλά άλλα μέρη στον κόσμο να δεις ποιος γράφει εκτός από Sex Volcano και Mind!
Και επειδή είσαι ανύπαρκτος στο Site με τον ορισμό που δίνει ο Λάκης , για να ασχοληθώ πάλι μαζί σου , πρέπει να μου βάλεις Print Screen ανάλογο με το κομμάτι που βάζω εγώ από ένα μικρό μέρος των Boarding Pass μου !
 

Συνημμένα

  • BB63BA90-4313-42FA-9E99-5B9A52B34EF4.jpeg
    BB63BA90-4313-42FA-9E99-5B9A52B34EF4.jpeg
    738,6 KB · Εμφανίσεις: 29

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
  Η μόνη λύση γ'αυτόν είναι ο Μονσελάς  :2funny: :2funny: :2funny:θα του λύσει όλα τα προβλήματα του  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αφού δεν έχει λεφτά να γυρίσει πίσω!Στη Γερμανία που θα βρει κάποιον σαν τον Μονσελά χωρίς να ξέρει τη γλώσσα?  :think: Αν πάει να ζητήσει σαν την Βαγενά κάποιον να τον σκοτώσει, μπορεί να φωνάξει αστυνομία και να τον πάνε σε τρελάδικο ... :2funny: :2funny: :2funny:

Τώρα βλέπω πως τα ναυάγια άνοιξαν και άλλο νήμα!
Θα πέσει πολύ γέλιο με τις ιστορίες τους  :headbaning1:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Είσαι πολύ καλός με τους Gastarbeiter! Αν δεν είχαν εσένα θα αυτοκτονούσαν πέφτοντας απο Γέφυρα όπως κάνουν συνήθως οι Γερμανοί γιατί εκεί δεν έχει Μονσελά! Δεν ξέρουν καν Γερμανικά και κανένας Γερμανός δεν θα καταλάβει τι ακριβώς θέλουν! :2funny: :2funny: :2funny:
To μοναδικό μέρος που μπορούν να πουλήσουν παπάτζα είναι εδώ μέσα! Και μόνο που τους ταπεινώνεις και τους βάζεις στη θέση τους είναι σημαντικό για αυτούς διότι εκεί δεν έρχονται με κανέναν σε επαφη!  :headbang:
Μπορεί να περάσουν μέρες και να έχουν μιλήσει μόνο με τον ταμία του Supermarket! Τώρα που θα τα κάνουν και ηλεκτρονικά τα ταμεία, μπορεί να μην ανταλλάξουν κουβέντα με κανέναν για ένα μήνα..  :2funny: :2funny: :2funny:
Τι πρέπει να πέρασες στη Γερμανία από τους Γερμαναραδες και τους Γερμανοτουρκαλαδες για να τους έχεις τέτοιο άχτι!
Καθε μερα για τη χαβούζα Γερμανια γράφεις!
Το γαμάτο ειναι ότι τους μισείς οσο οι παππούδες μας που εζησαν την κατοχή,αλλα εισαι ψηφοφόρος ναζιστικου κόμματος!
:2funny:
Τι θα τραβήξες!
Εδειρες κανένα Τουρκοφινλανδο σήμερα?
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Τυπε με το IQ ροφού (που σε ταΐζουν παπά ο Σαββίδης κι ο Λάκης και τον τρως αμασητο):

1. Νιώθεις περήφανος που είσαι "υπαρκτός" στο site?

2. Έχεις ζήσει ποτέ στο εξωτερικό? Ταξιδια χαίρομαι που κάνεις, αλλά η ερώτηση είναι αν έχεις ζήσει σταθερά για  > από 2 χρόνια συνεχόμενα έξω.

3. Θεωρείς ότι μας ενδιαφέρει η άποψη ενός ροφού (που ζει ακόμα με τη μάνα του στο κωλοχωρι του) για τη ζωή στο εξωτερικό?

Εγώ τυπε δε νιώθω την ίδια ανάγκη που νιώθεις εσύ κι ο Λάκης να είμαι "υπαρκτός" στο μπου. Αν όμως το επιθυμείς να συγκριθουμε ΠΡΙΒΕ και με ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑΚΙ, είμαι στη διάθεσή σου.

Ενημερωτικά να σου πω ότι:

1. τα τελευταία 10 χρόνια ζω στο εξωτερικό (γι αυτό και διαβάζω το θέμα)

2. ειμαι στο 4ο διαβατήριο σε 10 χρόνια (αν θεωρείς ότι έχεις ταξιδέψει πολύ)

3. Αν θεωρείς ότι ζεις καλύτερα στο κωλοχωρι σου, εύκολα μπορεί να αποδειχτεί ότι κάποιοι στο εξωτερικό βγάζουν τα 7πλασια από εσένα.

Πάρε πουλο λοιπόν, τραβα στα θέματα που είσαι "υπαρκτός" γιατί εδώ είσαι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ρε μάγκες , τα posts του σαββίδη , για τους μαλάκες του χαλανδρίου, μπορεί να τα βρει κανείς ;;
Ο μαλάκας του χαλανδρίου, είναι τυπικός κομπλεξάρας με σύμπλεγμα ανωτερότητας.
Έχουμε πολλούς εδώ.
ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ, ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ... ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΑΛΛΟΥΣ, ΕΊΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΕΙ
ΟΤΙ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΝΙΔΙ , ΣΤΟ ΜΠΡΑΧΑΜΙ, ΤΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ...

και άλλες περιοχές που οι καθηγήτριες αγγλικών και νυχούδες στο χαλάνδρι και στο μαρούσι θεωρούν μπας κλας !!!

Στο μεταξύ όλα αυτά τα σούργελα, έχουν κάτι κωλοδιαμερίσματα 75τμ
με θέση στάθμευσης που χωράει μόνο όπελ κόρσα (αν βάλεις ινσίγκνια , πιάνει και τη διπλανή)
κλεισμένους ημιυπαίθριους που έχουν γίνει κρεβατοκάμαρες ....

ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΘΑ ΞΕΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΤΑ 95 ΤΟΥΣ, ΤΟ 2050 .
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Τυπε με το IQ ροφού (που σε ταΐζουν παπά ο Σαββίδης κι ο Λάκης και τον τρως αμασητο):

1. Νιώθεις περήφανος που είσαι "υπαρκτός" στο site?

2. Έχεις ζήσει ποτέ στο εξωτερικό? Ταξιδια χαίρομαι που κάνεις, αλλά η ερώτηση είναι αν έχεις ζήσει σταθερά για  > από 2 χρόνια συνεχόμενα έξω.

3. Θεωρείς ότι μας ενδιαφέρει η άποψη ενός ροφού (που ζει ακόμα με τη μάνα του στο κωλοχωρι του) για τη ζωή στο εξωτερικό?

Εγώ τυπε δε νιώθω την ίδια ανάγκη που νιώθεις εσύ κι ο Λάκης να είμαι "υπαρκτός" στο μπου. Αν όμως το επιθυμείς να συγκριθουμε ΠΡΙΒΕ και με ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑΚΙ, είμαι στη διάθεσή σου.

Ενημερωτικά να σου πω ότι:

1. τα τελευταία 10 χρόνια ζω στο εξωτερικό (γι αυτό και διαβάζω το θέμα)

2. ειμαι στο 4ο διαβατήριο σε 10 χρόνια (αν θεωρείς ότι έχεις ταξιδέψει πολύ)

3. Αν θεωρείς ότι ζεις καλύτερα στο κωλοχωρι σου, εύκολα μπορεί να αποδειχτεί ότι κάποιοι στο εξωτερικό βγάζουν τα 7πλασια από εσένα.

Πάρε πουλο λοιπόν, τραβα στα θέματα που είσαι "υπαρκτός" γιατί εδώ είσαι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ.


Τύπε είσαι πολύ περήφανος που ζεις εξωτερικό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom