Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86

Συνημμένα

  • images.jpeg
    images.jpeg
    6,7 KB · Εμφανίσεις: 18

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
το ξαναλεω γιατι εισαι και αμεα
η μια ειναι ελβετιδα

μπορω να το αποδειξω σε εκεινους που θα καταθεσουμε απο 5.000 ευρω
αν δεν τους πεισω κρατας ολα τα λεφτα εσυ
αν τους πεισω τα παιρνω εγω

προτεινω ροδιτη και λακη που σε συμπαθουν

πας το στοιχημα ρε φτωχομπινε :birdman:
με πέθανες στα γέλια ρε γιαλαντζη πιλοτε  :2funny: Τουλάχιστον μην γίνεις σαν τον ψευτογιατρο και εσύ που έφαγε εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ μια το πσιζε αστροναύτης μια το παίζε πιλότος f16  :2funny: και καταλήξεις σε καμία μπουζου και εσύ  :2funny: λεφτά για εγγύηση δεν έχεις, ούτε να λαδωσεις, οπότε πρόσεχε μην σου μπει η εξαπάτηση στο αίμα γιατί είναι εθιστικο το παθολογηκό ψεμα να ξέρεις  :jerking: σου λέμε βάλε το δίπλωμα του πολίτου μας βάζεις ρώσικα διαβατήρια  :jerking: κάνε αίτηση στην πλατφόρμα κοινωνικός τουρισμός, για φουκαράδες είναι και μπες εδώ μετά να μας το παίζεις τουρίστας πολυτέλειας :jerking:            ΥΓ αλήθεια ο σεκιουριτας που είναι σήμερα  :2funny: ΥΓ2 μου έχει λείψει ο σχινοχαρας απίστευτα, θα έδινε άλλο χρώμα στην κουβέντα  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Είδες τυπε?

Η πραγματικότητα είναι ότι στα 10 χρόνια  που κάνει τον κλοουν στο μπου.κομ μπορεί να έχει βγαλει σύνολο το πολύ 200 ευρώ  :2funny:

Τα έβγαζε και με χεσιμο αυτά τα λεφτά τις καλές εποχές  :2funny:

Τα "αν μάθαινε Αγγλικά..", "αν ερχόταν στη Ρόδο..." κλπ πειτε τα μεταξύ σας εσείς οι θεωρητικοί.

Σπουδαια επιχειρηματικη ιδεα!

Μετα την προταση να παει καποιος στην λευκορωσια, χωρις πλανο,χωρις κεφαλαιο, χωρις γλωσσα, χωρις χαρτια,
Τωρα μαθαμε πως να εισαι καραγκιοζης σε εκπομπες που περασαν , ο ταμπακης, ο βας ο παρασκευας, ο πριονης, ο αγαπης μονο κτλ ειναι επιτυχια.

Ωραια λοιπον, πειτε στα παιδια σας ή στα αδερφια σας να ακολουθησουν αυτα τα βηματα.
Μην αργειτε καθολου, η λαμψη της επιτυχιας ειναι κοντα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Αν δεν ξερει Αγγλικα η δεν μπορει να τα μιλησει καλα, ναι εκει ειναι προβλημα. Μονο με την αγγλικη γλωσσα μπορει να βγαλει καποιος σοβαρο χρημα στο youtube και στο internet γενικα, με εξαιρεση την ινδικη, την κινεζικη και ισως την ισπανικη γλωσσα

Ναι ναι ας το κανει στα αγγλικα.
Κι αν γινεται να μην λεει πουθενα πως καποτε ηταν ελληνας.

Μονο στα ρωσικα να το αποφυγει γιατι εμαθα πως εκει η καρπαζά πεφτει σβουρηχτή...
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ο Μήτσος μια μέρα θα μας κάνει διάσημους σε όλη τη Ρωσία, ορδές τουριστών θα έρχονται Ελλάδα, κανονικά πρέπει να τον κάνουν επίτιμο πρόξενο. :headbang2:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Οτιδήποτε μέχρι τώρα τον εκθετει (χεσιματα, κλπ) και δεν το επιθυμει, μπορει να κατεβει απ το ιντερνετ αυθημερον. Αλλα και οτι υπολλειμματα απομεινουν, δεν του χαλανε την περσονα που λες.
Ο Δημητρακης διαφημιζει εναν τροπο ζωης που μοιαζει με την κυνικη φιλοσοφια και τον αρχαιο Διογενη, δηλαδη χλευασμο των παντων, αποδοχη της ανθρωπινης φυσης οπως ειναι φτιαγμενη απο την ιδια τη φυση, δηλαδη με αδυναμιες και απολαυσεις οπως το γαμησι, το χεσιμο, το φαι, κλπ

Ολα οσα λεει ακολουθουν την ιδια φιλοσοφια, απαρεγκλιτα και αυτο οι θεατες το κρινουν
Ε ναι , σε αυτο συμφωνω.
Να κοψει τις μαλακιες κ να γινει ανθρωπος δηλαδη.
Να αλλαξει περουκα, να φοραει γυαλια,  για να μην τον αναγνωριζουν κι ολα γινοντε....
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Ο Μήτσος είναι λεβέντης!
Ήρθε η ώρα να αποκαλύψω......... μαζί με Μεγα Σαββ και Λακαρο ανοίγουν τον επόμενο μήνα κανάλι στο γιουτουμπι,θα έχει ολοκληρωμένη θεματολογία, οικονομικές αναλύσεις,γκόμενο καταστάσεις,πως να τον παίζεις με τηλεπάθεια και μαστορεματα- φτιαξτο μόνος σου.

Θα είναι συνδρομητικό και πρωτοποριακό,για κάθε view θα πληρώνουν αυτοί 100 ευρώ μέσω επενδυτικής πυραμίδας του Μέγα Σαββ!

Ακουσα πως το πρω5ο επεισοδιο εχει θεμα

"Πως να γινεις πλουσιος κλανοντας"....
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Μαλακα είναι αδιανόητο ότι υπάρχουν τόσο θλιβερές υπάρξεις που έχουν την ανάγκη να μπούνε σε ένα φόρουμ για μπουρδέλα για να φτιάξουν μια περσόνα πάμπλουτου γαμαω και δέρνω και να νιώσουν ότι είναι κάτι και αυτοι.
Πρέπει να την έχει καποιος 3 εκατοστα και να είναι ένα βήμα πριν το Δρομοκαΐτειο

:respect:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
:ban:
Ψάχνω κάποιο που να αλλάζει 4άδα λάστιχα με ... 140€ !!!!!
Θα με βοηθήσουν εδώ !
Ξέρουν !!!!!!

Ξανα εχεις δικιο.
Δεν εχουν 140€

Η τιμη επεσε στα 132€ η τετραδα, τα all weather.

Συγνωμη για το ψεμα


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πολυ διασκεδαζω  :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200710-212641_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200710-212641_Samsung Internet.jpg
    505,2 KB · Εμφανίσεις: 24

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ γιατί να μην πιστέψω το μήτσο , που είδε σε βίντεο κλήση τη Μ6 του Σαβίδη .


Ναι ναι
Ο γνωστος σε ολους για την αξιοπιστια και την ειλικρινεια δημητρακης29.

Τωρα σιγουρευτηκα...
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Ναι ναι
Ο γνωστος σε ολους για την αξιοπιστια και την ειλικρινεια δημητρακης29.

Τωρα σιγουρευτηκα...
Θίχτηκε ο κλώνος μου για την σπόντα σου  :jerking: Τουλάχιστον εσένα μπροστά στους άλλους φουκαράδες σου αναγνωρίζω την ειλικρινεια, εκτός την περίπτωση της ασιατησας που μας είπες είναι γκόμενά σου  :2funny:εσύ έχεις αποδεχτεί ότι στην Ελλάδα καταστράφηκες, σε κατέστρεψε η πίστη στα στεγαστικά και στην αγάπη μεταξύ γυνής και ανδρός  :jerking: έχεις αποδεχτεί ότι μένεις σε αποθήκη και ότι τα 2/3 του εισοδήματος σου πάνε Ελλάδα  :jerking: ότι χρωστάς τράπεζα 80-100 χιλιάδες  :birdman: πως θα προλάβεις να το πληρώσεις? Και αν το πληρώσεις θα στο φάει η πρώην να το γλεντήσει με γκόμενους, σαν την άλλη στα χωριά της Ελλάδας που ο φουκαράς ο καπετάνιος της έστελνε και αυτήν την πηδαγε όλο το χωριό  :2funny: και στο τέλος τον έφαγε κιόλας εγω αν με κατέστρεφε έτσι, θα το έκαιγα το σπίτι  :cheesy: δεν την νοιάζει μια την πρώην, δεν θα με ένοιαζε 10, άμα κάτσεις και άλλο χρόνο Γερμανία, πάρε εκεί δάνειο, γιατί πρέπει να πάνε Ελλάδα πάλι τα λεφτά  :jerking: απλές λύσεις που το φτωχό μυαλό σας δεν τα καταλαβαίνει  :birdman:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Φύλακα, σου κάνω μια πρόταση, να ξεχαρμσνιασεις λίγο από τα 12ωρα, άνοιξε ψηφοφορία για αν είμαι κλώνος του δημητρακης29  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Φύλακα, σου κάνω μια πρόταση, να ξεχαρμσνιασεις λίγο από τα 12ωρα, άνοιξε ψηφοφορία για αν είμαι κλώνος του δημητρακης29  :2funny:

Αφου βαζω αλλα οι ισχυρες γνωριμιες σου μεσω πουτιν κ kgb μου τις διαγραφουν
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Θίχτηκε ο κλώνος μου για την σπόντα σου  :jerking: Τουλάχιστον εσένα μπροστά στους άλλους φουκαράδες σου αναγνωρίζω την ειλικρινεια, εκτός την περίπτωση της ασιατησας που μας είπες είναι γκόμενά σου  :2funny:εσύ έχεις αποδεχτεί ότι στην Ελλάδα καταστράφηκες, σε κατέστρεψε η πίστη στα στεγαστικά και στην αγάπη μεταξύ γυνής και ανδρός  :jerking: έχεις αποδεχτεί ότι μένεις σε αποθήκη και ότι τα 2/3 του εισοδήματος σου πάνε Ελλάδα  :jerking: ότι χρωστάς τράπεζα 80-100 χιλιάδες  :birdman: πως θα προλάβεις να το πληρώσεις? Και αν το πληρώσεις θα στο φάει η πρώην να το γλεντήσει με γκόμενους, σαν την άλλη στα χωριά της Ελλάδας που ο φουκαράς ο καπετάνιος της έστελνε και αυτήν την πηδαγε όλο το χωριό  :2funny: και στο τέλος τον έφαγε κιόλας εγω αν με κατέστρεφε έτσι, θα το έκαιγα το σπίτι  :cheesy: δεν την νοιάζει μια την πρώην, δεν θα με ένοιαζε 10, άμα κάτσεις και άλλο χρόνο Γερμανία, πάρε εκεί δάνειο, γιατί πρέπει να πάνε Ελλάδα πάλι τα λεφτά  :jerking: απλές λύσεις που το φτωχό μυαλό σας δεν τα καταλαβαίνει  :birdman:

Τυπε, οταν το σπιτι ξεχρεωθει, το παιδι θα εχει μεγαλωσει και το σπιτι πελον θα ανηκει ολοκληρωτικα στον urlauber και θα εχει ενα περιουσιακο στοιχειο αξιας 80-100.000  :heavymetalbig:
Δεν ειναι τοσο κατεστραμμενος οσο νομιζεις
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Αφου βαζω αλλα οι ισχυρες γνωριμιες σου μεσω πουτιν κ kgb μου τις διαγραφουν
όχι θα κάνει πάταγο αυτή η ψηφοφορία, ποιος είναι ποιος, εγώ ο Δημήτρης, η ο Δημήτρης εγώ  :2funny: βάλε και όσο κρατήσει κάνε σκριν τα αποτελέσματα και θα μετράνε ως τελικό αποτέλεσμα  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom