Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Καταρχήν όπως είπαν η φώτο είναι του 2003  :2funny:η μία και να είναι Ελβετίδα δεν έχει καμία σχέση με σένα  :jerking: :2funny:
   Από πότε οι Ελβετίδες έχουν Ρωσσικά διαβατήρια και πάνε στο Ισραήλ? :jerking: :2funny:
   Ωραία βάλε μας άλλη γκόμενα σου  :2funny:να τη δούμε  :2funny:όχι πισίνες γκόμενες  :2funny:
   Αυτό με τα λεφτά το ξέρεις ότι δεν γίνεται γ'αυτό και το λες συνέχεια.Εκτός αν το έχεις πάρει στα σοβαρα γιά να πας να μου φας λεφτά οπότε αν είναι έτσι καλό είναι να επέμβει η
   και να σε μαζέψουν  :2funny: η αφραγκία και η αγαμία σε έχουν βαρέσει στο κεφάλι βλέπω  :2funny:και ονειρεύεσαι να μου φας λεφτά  :2funny:
Ρίχτου μπινελίκια αυτός είναι  :2funny:αν και τον έχω ξεφτιλίσει γιατί δεν έχει καμιά γκόμενα να βάλει,μόνο πισιίνες βάζει και άσχετες σφραγγίδες διαβατηρίων :jerking: :2funny:δεν είδες όταν είπα γιά Τούρκους πως έκανε? :2funny: νεοναζί με ύψος ένα και καθόλου  :2funny:η πλάκα είναι ότι  αυτός θα είναι ο πρώτος που θα κάνουν σαπούνι  :2funny:.

   

το διαβατηριο ειναι δικο μου ρε φτωχομπινε :birdman:

ρε αμεα δεν διαβασες την λεξη καταγραφη στην φωτο?
απο βιντεο ειναι
το οποιο θα στειλω στον λακη και στον ροδιτη οταν βαλεις το στοιχημα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Λάκη, πες μας τη γνώμη σου γι αυτά τα αρσενικά που γαμάνε παντρεμένες, γυναίκες φίλων, αδερφές κολλητών κλπ κλπ

Ρε συ,υποψιάζομαι πως ο Λακης με το μόνο που φτιάχνεται τώρα τελευταία είναι με την πουτσάρα του Μήτσου... :S :S :S

Ο Μήτσος

Είναι ο ανίκητος έλληνας πουτσαράς
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ο Λάκης κανονίζει δύο παντρεμένες back-to-back και εσείς νομίζετε ότι τον κοροϊδεύετε.
Μετά θα πάει να βρει το Σαββίδη στο hilton για ουίσκια και μοντέλα.
Πιο μετά θα συναντηθούν με τον χανς Κρίστιαν Άντερσεν
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ο Λάκης κανονίζει δύο παντρεμένες back-to-back και εσείς νομίζετε ότι τον κοροϊδεύετε.
Μετά θα πάει να βρει το Σαββίδη στο hilton για ουίσκια και μοντέλα.
Πιο μετά θα συναντηθούν με τον χανς Κρίστιαν Άντερσεν

Να ξέρεις θα πέσει φωτιά να σε κάψει!

Ο Μέγας Σαββ είχε καταγγείλει τον Λάκη πως είναι κλώνος του Κμαν!!!
Τον προκαλούσε να βάλει φωτογραφία το αριστερό του χέρι,ο Λάκης σε ένα κρεσέντο υστερίας και μέσα από τουλάχιστον 1238 μηνύματα αρνήθηκε την κατηγορία και επιτέθηκε στον Ρωσοπόντιο με ανήκουστες εκφράσεις...η σύρραξη ήταν σφοδρή!

Μετά από παρέμβαση φίλιων δυνάμεων ο Λάκης πόσταρε  φωτογραφία το δεξί του...κωλομάγουλο. :S
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Πέρα απο τον Προεδράρα μας, πιστευω και τον Αρχηγάρα μας  :rockon: :rockon: :rockon:



Τέλος για πολλά χρόνια δεν διάβαζα Λάκαρο διότι δεν έμπαινε σε ανατολικά νήματα και μετανιώνω!

Αυτοί οι τρεις είναι οι αγαμημένοι μου ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ συμφωρουμήτες ΠΡΟΤΥΠΑ!!!! :kneel: :kneel: :kneel:

Ωραίος είναι ο Λάκης, από τις κορυφαίες μορφές του site.

Και ο Μητσακος πλάκα έχει, πιστεύω ότι το απολαμβάνει το δούλεμα και γουστάρει και ο ίδιος.

Όμως άμα τους ρίξεις στην αρένα και τους 3 μαζί (Μήτσο, Λάκη και Σαββίδη) ο kman2 μόνος του τους έχει για πλάκα.

Άλλη κλάση ο Τσομπανος, ένα 3ημερο του Βαλκάνιου στα λιβάδια όλη η ζωή των άλλων 3 μαζί.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Όταν είχαμε επικοινωνία με Sav, μου έδωσε το τηλέφωνο για να μου επιβεβαιώσει μια γυναικεία φωνή έναν διάλογο που μου έστειλε στο κινητό μου που ένας ΠΙΡΦΟΡΟΣ της έγραφε (κάτω απο μερικά γλοιώδη κοπλιμέντα που δεν απαντούσε)ακριβώς "Θέλω να γίνω το σκυλάκι σου" :headbang: :headbang: :headbang:
Λες αυτός ο πυρφόρος να ήταν κανένας Φινλανδος διμετρος ή κανας Μεμέτης Πεχλιβάνης να του ρίξεις ενα απερκατ και να τον ξαπλώσεις κάτω όπως συνηθίζεις?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ωραίος είναι ο Λάκης, από τις κορυφαίες μορφές του site.

Και ο Μητσακος πλάκα έχει, πιστεύω ότι το απολαμβάνει το δούλεμα και γουστάρει και ο ίδιος.

Όμως άμα τους ρίξεις στην αρένα και τους 3 μαζί (Μήτσο, Λάκη και Σαββίδη) ο kman2 μόνος του τους έχει για πλάκα.

Άλλη κλάση ο Τσομπανος, ένα 3ημερο του Βαλκάνιου στα λιβάδια όλη η ζωή των άλλων 3 μαζί.
:hi:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ο Μήτσος μαζί με τον Λάκη είναι οι αδυναμίες μου,μάλιστα Λάκη λέγαν ένα σκύλο που είχα παλιά :-(
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Λες αυτός ο πυρφόρος να ήταν κανένας Φινλανδος διμετρος ή κανας Μεμέτης Πεχλιβάνης να του ρίξεις ενα απερκατ και να τον ξαπλώσεις κάτω όπως συνηθίζεις?
Τύπε αυτά τα έκανα όταν ήμουν 20άχρονος μέχρι τα 25...που έπαιζα μουσική και μπάλα!
Απο τότε δεν ξαναχρειάστηκε!
Παραλίγο να έχουμε και στη Πολωνία ένα επεισόδιο(ήταν μπροστά και ο Φιντελ) όταν ένας μαλάκας Πολωνός έριξε τότε κάτω το καινούργιο μου τότε iphone και ζήτησε και τα ρέστα διότι είχα iphone (και πιο ωραία γκόμενα από αυτόν)!
 
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
το διαβατηριο ειναι δικο μου ρε φτωχομπινε :birdman:

ρε αμεα δεν διαβασες την λεξη καταγραφη στην φωτο?
απο βιντεο ειναι
το οποιο θα στειλω στον λακη και στον ροδιτη οταν βαλεις το στοιχημα
Καλά άλλη γυναίκα δεν είχες ποτέ στη ζωή σου? :jerking: :2funny:στη φώτο ότι θες γράφεις :jerking: :2funny:
  Αν μέτραγες θα μας είχες βάλει 5-6 γκόμενες να μας βουλώσεις και δεν θα έβαζες φώτο από πισίνες  :jerking:.Εσύ μόνο πισίνες μας βάζεις  :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
το διαβατηριο ειναι δικο μου ρε φτωχομπινε :birdman:

ρε αμεα δεν διαβασες την λεξη καταγραφη στην φωτο?
απο βιντεο ειναι
το οποιο θα στειλω στον λακη και στον ροδιτη οταν βαλεις το στοιχημα
εδώ δες 2 ζωντανά κάνουν καλύτερη ζωή από όλους σας  :2funny:τι άδικη η ζωή 2 Γατία να έχουν που να μείνουν, καθαρό νερό, φαΐ ύπνο παιχνίδι και εσείς μετανάστες  :2funny: ακόμα περιμένουμε το δίπλωμα πιλότου φουκαρά να μας το δείξεις  ;) εγώ ζηλεύω της γάτες  :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Καλά άλλη γυναίκα δεν είχες ποτέ στη ζωή σου? :jerking: :2funny:στη φώτο ότι θες γράφεις :jerking: :2funny:
   Αν μέτραγες θα μας είχες βάλει 5-6 γκόμενες να μας βουλώσεις και δεν θα έβαζες φώτο από πισίνες  :jerking:.Εσύ μόνο πισίνες μας βάζεις  :2funny:
τουλάχιστον αυτός βάζει πισίνες με καφέ από τα μικελ  :2funny: ο Βαλκάνιος φουκαράς που ανέβασε κουρτίνες, κλαίω από τα γέλια  :2funny:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.710
Like
2.468
Πόντοι
606
:hi: παιδια ψαχνω δουλεια σαν βοηθος μαγειρας στην γερμανια ζητω  2100  ευρω καθαρα στο χερι, ασφαλιση,  8ωρο,  5ημερο σαβατοκκυριακο ρεπο και στεγη.   Μονό δωματιο με κουζινα και μπανιερα ντους  :hi:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
:hi: παιδια ψαχνω δουλεια σαν βοηθος μαγειρας στην γερμανια ζητω  2100  ευρω καθαρα στο χερι, ασφαλιση,  8ωρο,  5ημερο σαβατοκκυριακο ρεπο και στεγη.   Μονό δωματιο με κουζινα και μπανιερα ντους  :hi:
βάλε ρε άνθρωπε στο ίντερνετ τίποτα και όχι εδώ, εδώ αυτοί δεν έχουν που να χεσουν εκεί που μένουν  :2funny: στείλε πμ στον κμαν, βγάζει 5000 το μήνα, θα σε βοηθήσει  :jerking:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.710
Like
2.468
Πόντοι
606
βάλε ρε άνθρωπε στο ίντερνετ τίποτα και όχι εδώ, εδώ αυτοί δεν έχουν που να χεσουν εκεί που μένουν  :2funny: στείλε πμ στον κμαν, βγάζει 5000 το μήνα, θα σε βοηθήσει  :jerking:
φιλε το αγαπαω το σαιτ :):P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom