Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
ο Λακης γιατι δε γραφει?
μαλλον θα επεσε πολλη δουλεια στο οδοντιατρειο του και δεν προλαβαινουν τα σκλαβακια που εχει προσλαβει


Θα βγηκε κανενα επειγον μερεμετι στον τορνο.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ή με την πουτσάρα του Μήτσου....
Λακη αφου εισαι ονλαιν μιλα μας!
μη μας στερεις το γελιο που έχουμε τοσο αναγκη εμεις που δεν έχουμε τα λεφτα σου και τις ερωτικές σου επιτυχίες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αν δεν ξερει Αγγλικα η δεν μπορει να τα μιλησει καλα, ναι εκει ειναι προβλημα. Μονο με την αγγλικη γλωσσα μπορει να βγαλει καποιος σοβαρο χρημα στο youtube και στο internet γενικα, με εξαιρεση την ινδικη, την κινεζικη και ισως την ισπανικη γλωσσα
Το να μην ξέρει Αγγλικά κάποιος μου φένεται στην εποχή μας  :headbang:όπως και να μην έχει κάποιος αυτοκίνητο ή δικό του διαμέρισμα! :headbang:κ'όμως υπάρχουν στην Ελλάδα πάρα πολλοί που δεν ξέρουν Αγγλικά  :headbang:.
  Εγώ έχω συγγενείς στην Αυστραλία (στην ηλικία μου είναι οι τρίτης γενιάς) που δεν ξέρουν καθόλου Αγγλικά.Ο θείος μου ερχόταν κάθε καλοκαίρι με την γκόμενα του που ήταν 52 ετών και της δύο κόρες της 18 και 26.Ενώ είχε 3 ξενοδοχεία 5άστερα στο Darwin όταν ερχόταν στην Ελλάδα έμενε σε ένα απλό διαμέρισμα στο Παγκράτι (ήταν το πατρικό του που είχε δώσει γιά αντιπαροχή τη δεκαετία του ΄60 και είχε αφήσει ένα διαμέρισμα γιά να μένει όταν έρχεται).Πέθανε 78 ετών στο κρεβάτι επέσαν γιά υπνο με την ερωμένη του και της δύο κόρες της  :2funny: λογικά τη νύχτα θα  :knockinb:  :2funny: και το πρω'ι' δεν ξυπνησε  :'(.Έρχοταν Ελλάδα κάθε χρόνο μέσα μα'ι'ου και έφευγε αρχες Οκτωβρίου.Η ερωμένη του που έφερνε μαζί με της κόρες της ήταν Ιρλανδικής καταγωγής και δεν ήξερε λέξη Ελληνικά οπότε στο σπίτι μιλάγαμε συνέχεια Αγγλικά 4 μήνες το χρόνο το bullshit το Fuck και το oh shit το λέγαμε συνέχεια  :2funny: Πάντα πηγαίναμε διακοπες με τον θείο και την ερωμένη του  :2funny:.Ο θείος καμάκωνε κιόλας  :2funny:ακόμα και σε φίλες της αδερφής μου 15-16 ετών την έπεφτε  :2funny:.
   Δε θυμάται κανείς να είχε δουλέψει ποτέ του,την περιουσία την έκανε η θεία ντόροθι η γυναίκα του που ήταν εργατική και πολύ έξυπνη,σίγουρα ήξερε τα πάντα γιά το τι έκανε αλλά και τον ανεχόταν και έκλεινε τα μάτια  :2funny: όπως με ανέχονται και κλείνουν τα μάτια και οι γίδες μου  :2funny:
   Το 1994 στα Εβρα'ι'κά που πήγαινα και μάθαινα μιά γυναίκα από το Darwin και της είπα ποιός είναι ο θείος μου  :2funny: και είχε σκάσει στα γέλια  :2funny: :2funny: :2funny:τον είχε ακούσει  :2funny: :2funny: :2funny:.
    Από το θείο μου τον Uncle Platon from Australlia  :2funny:μου έχει μείνει αυτό το πουκάμισο που μου είχε χαρίσει και το φοράω κάποιες φορές σε ραντεβού το καλοκαίρι.
   Τώρα καταλαβαίνετε γιατί γελάω όταν βλέπω ανθρωπάκια που σκίζονται στη δουλειά,τους έχουν διώξει οι γυναίκες τους  :2funny:χρωστάνε παντού  :headbang:και ζούνε μες τη μιζέρια  :headbang: μένουν σε αποθήκες ή μικρά δωμάτια και είναι κακομοίρηδες  :headbang: :2funny:.
   
   Δεν κάνω τίποτα επαγγελματικά γιατί βαριέμαι  :2funny:τώρα είναι ελεύθερος,μου την κάβλωσε κάνω βιντεάκι,βαριέμαι δεν κάνω.
   Από το Youtube βγάζεις γύρω στα 270 ευρώ γιά 1.000.000 views ,δηλαδή οι διάσημοι Ελληνες youtubers με 1.500.000 views το μήνα άντε να βγάζουν 450 Ευρώ το πολύ,οπότε μόνο με Αγγλόφωνα βίντεάκια μπορείς να βγάλεις λεφτά.
  Εγώ ποτέ δεν κυνήγισα το χρήμα και είμαι εδώ γιά να  :knockinb: :2funny:όσο γίνεται περισσότερο  :2funny:
   Τώρα έστειλα τη σκιουρίνα στο δάσος και θα πάω στο άλλο σπίτι γιά οικογενιακή ζωή.
 

Συνημμένα

  • Hawaii.jpg
    Hawaii.jpg
    511,9 KB · Εμφανίσεις: 33
  • Hawaii2.jpg
    Hawaii2.jpg
    404,2 KB · Εμφανίσεις: 53

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:hi: :kneel: :hi: :kneel:

Λάκαρε κάνε και μια σύντομη περιγραφή για το παρακάτω ---->

σε σχέση με τον Μήτσο τη περίοδο 1990-2008 που αγόραζε διαμερίσματα σε Ρωσία και Πολωνία..  :hi:
Όταν σκέφτομαι τι πόλεμο μου κάναν τα καθάρματα οι γονείς μου τόσα χρόνια και τι προβλήματα μου δημιουργήσαν τα παίρνω άσχημα!Μου ρχεται να βγω στην Πάνια να τους κάνω να μην ξαναβγούνε από το σπίτι του ξανα  :2funny: :2funny: :2funny:.Αλλά αφήνω το κερασάκι γιά μετά  :2funny:σιγά σιγά έχει πιό χαβαλέ  :2funny: :2funny: :2funny:
  Είναι τρομερό  :headbang:έκαναν τα πάντα γιά να μην έχω! :headbang:αλλά απέτυχαν! :2funny:και έχω και είμαι διάσημος και οποιαδήποτε στιγμή μπορώ να βγω στα κανάλια και να πέσει τρομερό γέλιο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Όταν σκέφτομαι τι πόλεμο μου κάναν τα καθάρματα οι γονείς μου τόσα χρόνια και τι προβλήματα μου δημιουργήσαν τα παίρνω άσχημα!Μου ρχεται να βγω στην Πάνια να τους κάνω να μην ξαναβγούνε από το σπίτι του ξανα  :2funny: :2funny: :2funny:.Αλλά αφήνω το κερασάκι γιά μετά  :2funny:σιγά σιγά έχει πιό χαβαλέ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ναι Μήτσε μου!!!
Να βάλεις στη θέση του και αυτό το κωλόπαιδο τον Λάκη που νομίζει ότι είναι όμοιος σου...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Τι δεν κατάλαβες από το οτι


ΣΕ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ;;;;

Κανά μασούρι φωτό δεν βλέπουμε ...
μόνο από τον τραμού ............

ουτε από σένα είδαμε μασούρι τρελάκη .... μόνο λόγια είσαι από έργα κοκοκοκοκο...
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
ουτε από σένα είδαμε μασούρι τρελάκη .... μόνο λόγια είσαι από έργα κοκοκοκοκο...
ο λακης τα εχει βγαλει εξω τα λεφτα του σε φορολογικους παραδεισους του ειρηνικου.
τι τον περασες για κανενα μυθομανη πικραμενο κοντο γερακο που σαπιζει καθε μερα στο διαμερισμα πανω απο το μηχανουργειο του πατερα του καπου στα Μενιδολιοσια και επειδη ζουσε μια ζωη ως ενας αποτυχημενος παριας σε υποβαθμισμενη περιοχη εγινε θρασυδειλος εθνικοσοσιαλιστης του πληκτρολογιου και μπαινει εδω μεσα για να αραδιασει ψεμματα για το ποιος ειναι,μιας και στην πραγματικη ζωη ειναι για λυπηση?
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Όταν σκέφτομαι τι πόλεμο μου κάναν τα καθάρματα οι γονείς μου τόσα χρόνια και τι προβλήματα μου δημιουργήσαν τα παίρνω άσχημα!Μου ρχεται να βγω στην Πάνια να τους κάνω να μην ξαναβγούνε από το σπίτι του ξανα  :2funny: :2funny: :2funny:.Αλλά αφήνω το κερασάκι γιά μετά  :2funny:σιγά σιγά έχει πιό χαβαλέ  :2funny: :2funny: :2funny:
  Είναι τρομερό  :headbang:έκαναν τα πάντα γιά να μην έχω! :headbang:αλλά απέτυχαν! :2funny:και έχω και είμαι διάσημος και οποιαδήποτε στιγμή μπορώ να βγω στα κανάλια και να πέσει τρομερό γέλιο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

αν ειχες γεννηθει απο αλλους γονεις χωρις περιουσια
τωρα θα ζουσες στην διπλα σπηλια απο τον μονσελα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
αν ειχες γεννηθει απο αλλους γονεις χωρις περιουσια
τωρα θα ζουσες στην διπλα σπηλια απο τον μονσελα
 Πιό πιθανόν είναι να ζούσα σαν κ'εσένα σε ένα μικρό διαμέρισμα στη Νίκαια με τους γονείς μου,να είχα το παιδικό μου δωμάτιο γεμάτο αφίσες της Μαντόνας να μην είχα ούτε ποδήλατο  :2funny: και να έγραφα στο bourdela ότι είμαι πιλότος  :jerking:  :2funny:ότι ζω χλιδάτα  :2funny:και ότι έχω γυρίσει τον κόσμο  :jerking: :2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
  Πιό πιθανόν είναι να ζούσα σαν κ'εσένα σε ένα μικρό διαμέρισμα στη Νίκαια με τους γονείς μου,να είχα το παιδικό μου δωμάτιο γεμάτο αφίσες της Μαντόνας να μην είχα ούτε ποδήλατο  :2funny: και να έγραφα στο bourdela ότι είμαι πιλότος  :jerking:  :2funny:ότι ζω χλιδάτα  :2funny:και ότι έχω γυρίσει τον κόσμο  :jerking: :2funny:
Δεν ξέρω αν ο Ριγαςς είναι ο ακαποειρα,αλλα ο ακαπουστειρα ειναι σαλονικια θρασύδειλη νεοναζί πουσταρα,κολλητη του τραβελακια Νικ1410.
Δεν έχει καμία σχέση η Νίκαια με τον ακαπουστειρα.
Μάλλον απο το Δενδροποτάμο είναι
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
  Πιό πιθανόν είναι να ζούσα σαν κ'εσένα σε ένα μικρό διαμέρισμα στη Νίκαια με τους γονείς μου,να είχα το παιδικό μου δωμάτιο γεμάτο αφίσες της Μαντόνας να μην είχα ούτε ποδήλατο  :2funny: και να έγραφα στο bourdela ότι είμαι πιλότος  :jerking:  :2funny:ότι ζω χλιδάτα  :2funny:και ότι έχω γυρίσει τον κόσμο  :jerking: :2funny:

το στοιχημα φτωχομπινε :birdman:

κοκοκο φοβασαι
 

Συνημμένα

  • DSC_5121.JPG
    DSC_5121.JPG
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 21

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
   Το 1994 στα Εβρα'ι'κά που πήγαινα και μάθαινα μιά γυναίκα από το Darwin και της είπα ποιός είναι ο θείος μου  :2funny: και είχε σκάσει στα γέλια  :2funny: :2funny: :2funny:τον είχε ακούσει  :2funny: :2funny: :2funny:.
   


Ρε Μητσάρα, αυτός ήταν ο θείος σου;;;



zaxos.jpg
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τυπε εσύ πίστευες το Σαββίδη στο Μητσακο θα κόλλαγες?

Τα είχες δει και σε βίντεο-κλήση όσα έλεγε.  :2funny:
Πέρα απο τον Προεδράρα μας, πιστευω και τον Αρχηγάρα μας  :rockon: :rockon: :rockon:



Τέλος για πολλά χρόνια δεν διάβαζα Λάκαρο διότι δεν έμπαινε σε ανατολικά νήματα και μετανιώνω!

Αυτοί οι τρεις είναι οι αγαμημένοι μου ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ συμφωρουμήτες ΠΡΟΤΥΠΑ!!!! :kneel: :kneel: :kneel:

Ο Σαββίδης ήταν σχετικά νέος στη παρέα σε σχέση με τους άλλους που τα λέμε εδώ και 10 χρόνια!

Όταν είχαμε επικοινωνία με Sav, μου έδωσε το τηλέφωνο για να μου επιβεβαιώσει μια γυναικεία φωνή έναν διάλογο που μου έστειλε στο κινητό μου που ένας ΠΙΡΦΟΡΟΣ της έγραφε (κάτω απο μερικά γλοιώδη κοπλιμέντα που δεν απαντούσε)ακριβώς "Θέλω να γίνω το σκυλάκι σου" :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Στη θέση αυτού του τύπου φέρνω στο μυαλό μου άνετα όσους θα με κράξετε για τις συμπάθειές μου  :takethis: :takethis: :takethis:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
το στοιχημα φτωχομπινε :birdman:

κοκοκο φοβασαι
Καλα εισαι τόσο ηλιθιος  :2funny:φοβερή απόδειξη  :2funny:σα τον Βαλκανιο φουκαρα που μας έβαζε κουρτίνες και ελεγε ότι ειναι Γερμανίδα  :2funny:
 Αυτή η φώτο είναι απάτη  :2funny:η κοπέλα κρατάει στη φωτογραφία το διαβατήριο που υποτίθεται ειναι δικο της και στέλνει τη φωτογραφία σε Αμερικανους που αλληλογραφεί για να της στείλουν λεφτα  :2funny:
  Γκόμενες εχεις να μας βάλεις? :2funny:όχι πισίνες ούτε σφραγίδες από διαβατήρια  :jerking: :2funny:

 
Δεν ξέρω αν ο Ριγαςς είναι ο ακαποειρα,αλλα ο ακαπουστειρα ειναι σαλονικια θρασύδειλη νεοναζί πουσταρα,κολλητη του τραβελακια Νικ1410.
Δεν έχει καμία σχέση η Νίκαια με τον ακαπουστειρα.
Μάλλον απο το Δενδροποτάμο είναι
Αυτός είναι 1000% ότι πιο σιχαμερό υπάρχει .Δεν ξέρουμε αν είναι από Θεσσαλονίκη γιατί δεν έχει συναντηθεί με κανέναν.
  Αν είναι από Θεσσαλονίκη ή από το Κορδελιό θα είναι ή από το Δενδροπόταμο  :2funny:παντός ουτε πιλότος ειναι  :jerking:ουτε λεφτά εχει ουτε γκομενες εχει  :jerking:  :2funny:
 

Συνημμένα

  • pasport.jpg
    pasport.jpg
    34,5 KB · Εμφανίσεις: 26
  • p_Sergina(4).jpg
    p_Sergina(4).jpg
    67,4 KB · Εμφανίσεις: 22

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Καλα εισαι τόσο ηλιθιος  :2funny:φοβερή απόδειξη  :2funny:σα τον Βαλκανιο φουκαρα που μας έβαζε κουρτίνες και ελεγε ότι ειναι Γερμανίδα  :2funny:
  Αυτή η φώτο είναι απάτη  :2funny:η κοπέλα κρατάει στη φωτογραφία το διαβατήριο που υποτίθεται ειναι δικο της και στέλνει τη φωτογραφία σε Αμερικανους που αλληλογραφεί για να της στείλουν λεφτα  :2funny:
   Γκόμενες εχεις να μας βάλεις? :2funny:όχι πισίνες ούτε σφραγίδες από διαβατήρια  :jerking: :2funny:

   Αυτός είναι 1000% ότι πιο σιχαμερό υπάρχει .Δεν ξέρουμε αν είναι από Θεσσαλονίκη γιατί δεν έχει συναντηθεί με κανέναν.
   Αν είναι από Θεσσαλονίκη ή από το Κορδελιό θα είναι ή από το Δενδροπόταμο  :2funny:παντός ουτε πιλότος ειναι  :jerking:ουτε λεφτά εχει ουτε γκομενες εχει  :jerking:  :2funny:

το ξαναλεω γιατι εισαι και αμεα
η μια ειναι ελβετιδα

μπορω να το αποδειξω σε εκεινους που θα καταθεσουμε απο 5.000 ευρω
αν δεν τους πεισω κρατας ολα τα λεφτα εσυ
αν τους πεισω τα παιρνω εγω

προτεινω ροδιτη και λακη που σε συμπαθουν

πας το στοιχημα ρε φτωχομπινε :birdman:
 

Συνημμένα

  • InkedΚαταγραφή_LI.jpg
    InkedΚαταγραφή_LI.jpg
    371 KB · Εμφανίσεις: 23
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21

Aλλαξε κανενα σεντονι ρε καρμιρη
για αυτο βγαζεις σπυρια στη μουρη
 

Συνημμένα

  • Hawaii.jpg
    Hawaii.jpg
    511,9 KB · Εμφανίσεις: 66

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
κοτα δημητρακη θα σε φανε οι γατες σου :wanker: :wanker: :wanker:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
το ξαναλεω γιατι εισαι και αμεα
η μια ειναι ελβετιδα

μπορω να το αποδειξω σε εκεινους που θα καταθεσουμε απο 5.000 ευρω
αν δεν τους πεισω κρατας ολα τα λεφτα εσυ
αν τους πεισω τα παιρνω εγω

προτεινω ροδιτη και λακη που σε συμπαθουν

πας το στοιχημα ρε φτωχομπινε :birdman:
Καταρχήν όπως είπαν η φώτο είναι του 2003  :2funny:η μία και να είναι Ελβετίδα δεν έχει καμία σχέση με σένα  :jerking: :2funny:
  Από πότε οι Ελβετίδες έχουν Ρωσσικά διαβατήρια και πάνε στο Ισραήλ? :jerking: :2funny:
  Ωραία βάλε μας άλλη γκόμενα σου  :2funny:να τη δούμε  :2funny:όχι πισίνες γκόμενες  :2funny:
  Αυτό με τα λεφτά το ξέρεις ότι δεν γίνεται γ'αυτό και το λες συνέχεια.Εκτός αν το έχεις πάρει στα σοβαρα γιά να πας να μου φας λεφτά οπότε αν είναι έτσι καλό είναι να επέμβει η
    και να σε μαζέψουν  :2funny: η αφραγκία και η αγαμία σε έχουν βαρέσει στο κεφάλι βλέπω  :2funny:και ονειρεύεσαι να μου φας λεφτά  :2funny:

Δεν ξέρω αν ο Ριγαςς είναι ο ακαποειρα,αλλα ο ακαπουστειρα ειναι σαλονικια θρασύδειλη νεοναζί πουσταρα,κολλητη του τραβελακια Νικ1410.
Δεν έχει καμία σχέση η Νίκαια με τον ακαπουστειρα.
Μάλλον απο το Δενδροποτάμο είναι
Ρίχτου μπινελίκια αυτός είναι  :2funny:αν και τον έχω ξεφτιλίσει γιατί δεν έχει καμιά γκόμενα να βάλει,μόνο πισιίνες βάζει και άσχετες σφραγγίδες διαβατηρίων :jerking: :2funny:δεν είδες όταν είπα γιά Τούρκους πως έκανε? :2funny: νεοναζί με ύψος ένα και καθόλου  :2funny:η πλάκα είναι ότι  αυτός θα είναι ο πρώτος που θα κάνουν σαπούνι  :2funny:.

 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom